مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

مشاوره اولیه رایگان
5 (100%) 2 votes
اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

خدمات بصورت کاملا تضمینی
5 (100%) 2 votes
اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی
5 (100%) 3 votes
اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اخذ اقامت در سریع ترین زمان
5 (100%) 2 votes
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند

کشور نیوزلند با دارا بودن آب و هوایی معتدل و تنوع فرهنگی و همچنین رشد اقتصادی که در چند سال اخیر شاهد آن بوده ایم، مقصد مناسبی برای افرادی می باشد که میخواهند به کشوردیگر مهاجرت نمایند. مهاجرت به نیوزلند این سال ها افزایش یافته است و شرایط خوبی برای افرادی که میخواهند برای تحصیل- مهاجرت تحصیلی، کار و یا زندگی به نیوزلند مهاجرت کنند فراهم آورده است، ما در این مقاله برای شما شرایط مهاجرت به نیوزلند را شرح میدهیم و راه های متعدد مهاجرت به نیوزلند را برایتان معرفی میکنیم تا با در نظر گرفتن شرایط خود و شرایط مهاجرت به نیوزلند و روش های متعددی که برای مهاجرت به نیوزلند وجود دارد، یکی از این روش ها را برای مهاجرت به نیوزلند انتخاب نمایید.

 

اطلاعات عمومی در مورد نیوزلند

در ابتدا اطلاعاتی کلی در خصوص این کشور زیبا خدمتتان ارائه خواهیم داد تا با موقعیت جغرافیایی کشور نیوزلند آشنا شوید، این کشور در نیم کره جنوبی واقع شده است و در نزدیکی قطب جنوب و همچنین کشور استرالیا قرار گرفته است.

این کشور دارای جزیره های بسیاری میباشد که دو جزیره اصلی آن جزیره شمالی و جزیره جنوبی میباشند، این کشور دارای جهانی ترین اقتصاد در دنیا میباشد و رتبه نهم دنیا را در شاخص توسعه انسانی به خود اختصاص داده است.

این کشور تجارت خود را در محصولات کشاورزی با کشورهای آمریکا و استرالیا، کره جنوبی و کانادا انجام میدهد و به شدت به روابط بین المللی خود وابسته است و با هر تغییر اقتصادی دچار آسیب میشود و اگر مهاجرت به نیوزلند را انتخاب کرده اید باید بدانید که هر گونه تغییر در شرایط اقتصادی در دنیا بر روی شرایط زندگی شما در نیوزلند تاثیر خواهد گذاشت.

یک نکته ای که برای افرادی که مهاجرت به نیوزلند را انتخاب  کرده اند مهم است، امن بودن این کشور است , و از نظر امنیت این کشور رتبه چهارم در دنیا را در اختیار دارد. باید به جرات گفت که رفاه عمومی در کشور نیوزلند بالا میباشد و زندگی در این کشور ایده آل است. به همین خاطر افراد زیادی علاقمند به مهاجرت به نیوزلند میباشند و میخواهند اقامت این کشور را اخذ نمایند.

راه های مهاجرت به نیوزلند

  1. مهاجرت به نیوزلند از طریق پناهندگی
  2. مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری
  3. مهاجرت به نیوزلند از طریق ثبت شرکت
  4. مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج
  5. مهاجرت به نیوزلند از طریق خون
  6. مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل
  7. مهاجرت به کانادا از طریق کار

که ما در این مقاله به صور مختصر در خصوص هر کدام از روش های مهاجرت به نیوزلند برایتان توضیحاتی ارائه خواهیم داد تا شما با روشهای متعدد مهاجرت به نیوزلند آشنا شوید. اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر دارید میتوانید با شماره های  موسسه تماس گرفته و با کارشناسان ما در خصوص مهاجرت به نیوزلند و مزایای مهاجرت به نیوزلند مشاوره شوید.

 

مهاجرت به نیوزلند از طریق پناهندگی

مهاجرت به نیوزلند از طریق پناهندگی

کنوانسیون ژنو قوانینی را برای آن دسته از افرادی که در کشور خود امنیت جانی ندارند و دارای مشکلاتی همچون مشکلات سیاسی، اجتماعی، عقیدتی، دینی و… می باشند را اخذ نموده است تا این افراد بتوانند در کشوری دیگر پناهنده شوند. این شرایط زمانی ایجاد میشود که فرد مدارکی جهت اثبات ادعای خود داشته باشد.

به طور مثال اگر شما و خانوادتان میخواهید از طریق پناهندگی مهاجرت به نیوزلند را انجام دهید باید بدانید که هر کدام از اعضای خانواده باید یک پرونده جدا تهیه کنند. بعد از تکمیل پرونده و ارائه مدارک دال بر اثبات ادعای شما، آن پرونده ها در دادگاه امور مهاجرت در کشور نیوزلند بررسی میگردد و اگر مورد تایید قرار بگیرد میتوانید پناهندگی نیوزلند را دریافت نمایید.

این نوع روش مهاجرت به هیچ عنوان از جانب موسسه ما پیشنهاد و توصیه نمیگردد. تنها برای اطلاع شما عزیزان آن را در سایت قرار داده ایم. ما با توجه به شرایط شما راه های قانونی  و مناسب دیگری را برای مهاجرت به نیوزلند پیشنهاد خواهیم کرد.

باید توجه داشته باشید که مهاجرت به نیوزلند از طریق پناهندگی مسیری دشوار و خطرناک می باشد. بهتر است که این مسیر را برای رسیدن به اهداف خود انتخاب نکنید. روش های دیگری که کم خطر هستند و از همه مهمتر قانونی می باشند را برای مهاجرت به نیوزلند انتخاب نمایید.

 

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

برخی افراد با توجه به شرایط اقتصادی مناسبی که دارند قصد دارند که ازز طریق سرمایه گذاری مهاجرت به نیوزلند را انجام دهند. مهاجرت به نیوزلند و اخذ اقامت دائم این کشور از طریق سرمایه گذاری برای افرادی مناسب می باشد که حداقل 5سال سابقه فعالیت تجاری در کشور خود را داشته باشند و میزان سرمایه قابل قبولی را داشته باشند. همچنین فرد زمانیکه بتواند اداره مهاجرت نیوزلند را متقاعد کند که میتواند کسب و کاری را در کشور نیوزلند راه اندازی کند به او یک اقامت دو ساله داده میشود. طی این دو سال فرد باید گزار مثبتی از فعالیت تجاری خود ارائه دهد تا بتواند برای اقامت دائم نیوزلند اقدام کند.

متقاضی مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری میتواند همسر و فرزندان زیر بیست سال خود را نیز به عنوان همراه با خود ببرد و بعد از دریافت اقامت برای آنان نیز اقامت دائم را اخذ نماید.

 

مهاجرت به نیوزلند از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به نیوزلند از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به نیوزلند از طریق ثبت شرکت برای افرادی میباشد که میخواهند در این کشور شرکتی را ثبت کنند و فعالیت تجاری خود را در این کشور ادامه دهند، این روش دارای شرایط پیچیده ای میباشد که تنها از طریق افراد مجرب و با تجربه امکان موفقیت دارد.

وکلای مجرب ما با سال ها سابقه درخشان در زمینه ثبت شرک در برترین کشورهای دنیا آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشند. برای به ثبت رسیدن شرکت در نیوزلند شما باید مراحلی را گام به گام سپری کنید. در ابتدا باید شما از وضعیت اقتصصادی و کسب و کار در کشور نیوزلند اطلاعات کامل بدست بیاورید و برنامه ریزی هایی را برای موفقیت فعالیت تجاری خود در این کشور انجام دهید.

با برنامه ریزی که انجام خواهید داد باید ریسک موفق نشدن در این بیزنس را هم قرار دهید که چرا که ثبت شرکت یک روش کاملا ریسک پذیر می باشد آن هم در کشوری مانند نیوزلند که با تغییر در اقتصاد جهانی، تحت تاثیر بسیاری قرار می گیرد.

در ابتدا باید یک طرح توجیهی اقتصادی و یا همان بیزنس پلن تهیه گردد. بعد از تایید بیزنس پلان و ثبت آن در اداره مهاجرت نیوزلند میتوانید فعالیت تجاری که در اساسنامه شرکت به آن اشاره کرده اید را آغاز نمایید. البته این موضوع را به خاطر داشته باشید که اگر ظرف مدت یک سال بعد از به ثبت رسیدن شرکت در نیوزلند فعالیت تجاری شما آغاز نشود متاسفانه نمی توانید برای اقامت دائم این کشور اقدام کنید.

 

مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج

مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج

یکی از روش های اخذ اقامت و مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج امکان پذیر میباشد، تعداد کمی از کشورها برای اقامت از طریق ازدواج مجوز میدهند و یکی از این کشور ها نیوزلند می باشد.

برای این کار باید با یک فرد که تبعه نیوزلند است ازدواج نمایید. شما اول باید درخواست خودتان را در اداره مهاجرت نیوزلند به ثبت رسانده باشید. شرایط خاصی برای این روش مهاجرت به نیوزلند وجود دارد و آنها عبارتند از :

یکی اینکه فردی که تبعه نیوزلند می باشد باید تمکن مالی داشته باشد، داشتن کاری مناسب به گونه ای بتوانید هزینه زندگی در نیوزلند را پرداخت نمایید، و داشتن درآمدی مناسب برای زندگی نیوزلند. باید توجه داشته باشید که به هیچ عنوان فردی که تبعه نیوزلند می باشد نباید بدهی مالیاتی داشته باشد و در آخر اینکه شما باید حداقل دو سال با فردی که قرار است به عنوان همسرتان معرفی گردد رابطه داشت باشید و این رابطه می تواند از طریق تلفن و یا ایمیل و… باشد.

شما بعد از دریافت ویزا میتوانید به کشو نیوزلند رفته و بعد از گذشت چند سال زندگی واقعی با همسر تبعه نیوزلندی برای دریافت اقام دائم اقدام نمایید.

برای کسب اطلاعات جامع در خصوص مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج میتوانید با کارشناسان ما مشاوره شوید.

 

مهاجرت به نیوزلند از طریق تولد

مهاجرت به نیوزلند از طریق تولد

در اکثر کشورها قوانین سختگیرانه ای برای والدینی که فرزندان خود را برای دریافت اقامت در کشوری دیگر به دنیا می آورند وجود دارد اما دولت نیوزلند اقامت را به افرادی که فرزندشان در خاک نیوزلند متولد میشود را میدهد و سختگیری در این زمینه برای افرادی که مهاجرت به نیوزلند از طریق تولد فرزندشان را انتخاب میکنند ندارد.

زمانی که پدر و مادر فرزند خود را در کشور نیوزلند به دنیا آورند، آن فرزند تبعه نیوزلند خواهد بود و پاسپورت نیوزلند را اخذ خواهد کرد و والدین این فرزند اگر به مدت یک سال در این کشور اقامت داشته باشند می توانند اقامت دائم نیوزلند را کسب کنند.

حال اگر پدر و مادر نیوزلندی بوده باشند اما فرزند خود را در خارج از خاک نیوزلند به دنیا آورند. در حالی که آن کشور با تولد فرزند تابعیت ندهد، فرزندی که متولد شده است به صورت فردی تبعه نیوزلند محسوب میگردد و با توجه به تعارض قوانین بین المللی این مسئله حل خواهد گشت.

 

مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل

مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل

یکی از انواع مهاجرت به نیوزلند که بسیار پر طرفدار میباشد از طریق تحصیل است که سالانه افراد بسیاری را از این روش وارد خاک نیوزلند میکند.

شما در ابتدا و با توجه به شرایط خاصی که توسط کارشناسان ما به شما گفته میشود میتوانید برای دریافت ویزای تحصیلی نیوزلند اقدام نمایید، اما در ابتدا باید پذیرش را از یکی از دانشگاه های معتبر این کشور دریافت کرده باشید.

بعد از دریافت تاییدیه باید مدارک لازم را جه دریافت ویزا به سفارت نیوزلند ببرید تا با بررسی مدارکتان برای شما ویزای تحصیلی نیوزلند صادر گردد مدت این ویزا بستگی به مدت دوره تحصیلی شما در مقطعی که هستید دارد.

بعد از دریافت ویزا و شروع دوره تحصیلی با اجازه ای که دول به شما داده میتوانید به کار پاره وقت در کشور نیوزلند بپردازید. البته با وجه به شرایطی که دولت برای شما مشخص می کند. بعد از اتمام دوره تحصیلی میتوانید ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل نمایید و به کار در این کشور با توجه به رشته و مدرک تحصیلیتان بپردازید .

و بعد از سه تا پنج سال برای دریافت اقامت دائم اقدام نمایید، شایان ذکر می باشد که برای کسب اطلاعات کاملتر می توانید با موسسه تماس گرفته و با مشاورین مجرب ما در ارتباط باشید.

 

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار کمی دشوار می باشد و تنها افرادی میتوانند آن را دریافت نمایند که شرایط لازم را داشته باشند. یکی از این شرایط این میباشد که متقاضی باید حداکثر 40سال سن داشته باشد و مدرک تحصیلی او فنیمهندسی و یا پرستاری و یا دیگر رشته های پزشکی باشد.

اگر شرایط بالا را داشته باشد با بررسی سوابق کاری مرتبط با رشته تحصیلی، ویزای جستجوی کار صادر میگردد. مدت این ویزا 6ماهه میباشد که متقاضی در این 6 ماه باید در کشور نیوزلند کاری مناسب برای خود پیدا کند. زمانی که کا ر پیدا کرد می تواند مدت ویزا را تمدید نماید و بعد از سه سال و پرداخت منظم مالیات به دولت نیوزلند برای اقامت دائم اقدام نماید.

این روش یکی از سخت ترین روش های مهاجرت به نیوزلند میباشد، شما عزیزان اگر تمایل به انجام این روش را دارید می توانید با شماره های موسسه تماس گرفته و با کارشناسان مهاجرت به نیوزلند از طریق ویزای کاری مشاوره شوید. و در صورت تمایل میتوانید با تنظیم وقت قبلی با کارشناسان به صورت حضوری ملاقات داشته باشید تا با توجه به شرایط شما برنامه ریزی دقیقی انجام دهند.

کارشناسان ما صادقانه شما را راهنمایی میکنند و برایان بهترین مسیر را پیشنهاد میکنند اطمینان از شما تضمین و عمل از ما.

مهاجرت به نیوزلند
5 (100%) 1 vote