مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

مشاوره اولیه رایگان
5 (100%) 2 votes
اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

خدمات بصورت کاملا تضمینی
5 (100%) 2 votes
اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی
5 (100%) 3 votes
اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اخذ اقامت در سریع ترین زمان
5 (100%) 2 votes
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

یکی از ایده آل ترین کشورهایی که مقصد مناسبی برای مهاجت میباشد، کشور استرالیا میباشد، مهاجرت به استرالیا از روش های گوناگونی امکان پذیر میباشد که ما در این مقاله به توضیح مختصر در خصوص روش های مهاجرت به استرالیا و مزایای مهاجرت به استرالیا، مدارک لازم جهت مهاجرت به استرالیا و امکاناتی که بعد از مهاجرت به استرالیا میتوانید کسب نمایید میپردازیم تا شما علاقمندان به مهاجرت به استرالیا با روش های متعدد مهاجرت به استرالیا آشنا شده و مناسبترین روش مهاجرت به استرالیا که با شرایط شما هماهنگی دارد را انتخاب نمایید، میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به استرالیا با موسسه تماس گرفته و با کارشناسان مجرب ما مشاوره شوید. روشهای مهاجرت به استرالیا بدین صورت هستند: ویزای تحصیلی استرالیا، ویزای ازدواج استرالیا، ویزای والدین استرالیا، ویزای توریستی استرالیا، ویزای سرمایه گذاری استرالیا، ویزای نیروی کار متخصص استرالیا.

روشهایی که در بالا آمده است، رایج ترین روش های مهاجرت به استرالیا میباشد که ما به اختصار در خصوص هر کدام از این روش های مهاجرت به استرالیا توضیحی خدمتتان ارائه خواهیم داد.

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

یکی از روش های مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل میباشد که برای افرادی که دارای مهارت خاصی میباشند مناسب میباشد زیرا میتوانند بعد از اتمام تحصیل با توجه به مهارت و تخصص خاصی که دارند برای اقامت دائم استرالیا اقدام نمایند اما اگر دارای مهارت خاصی نیستید بهتر است گزینه مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل را انتخاب نکنید زیرا این کشور شرایط سختگیرانه ای را برای دانشجویان خارجی خود اخذ نموده است که طبق آن دانشجویان خارجی بعد از اتمام دوره تحصیل اگر دارای مهارت خاصی نباشند باید به کشور خود باز گردند و نمیتوانند بعد از اتمام دوره تحصیلی، ویزای کاری کسب نمایند.

در اولین مرحله باید شما پذیرش را از یکی از دانشگاه های استرالیا اخذ نموده باشید، و زمانی که تاییدیه دانشگاه جهت پذیرش شما برایتان ارسال گردید میتوانید برای دریافت ویزا و ادامه مراحل اقدام نمایید.

نکته ای که در خصوص دریافت ویزای تحصیلی استرالیا حائز اهمیت میباشد داشتن مدرک زبان میباشد که در صورت نداشتن مدرک زبان متاسفانه افسر ویزا با در خواست شما مخالفت میکند.

شما میتوانید با شروع دوره تحصیلی خود در کشور استرالیا به کار بپردازید که شرایط کار دانشجویی با توجه به زمانبندی کلاس ها و زمان های آزاد شما دارد که با اجازه دولت استرالیا امکان پذیر میباشد.

برای کسب اطلاعات در خصوص اخذ اقامت استرالیا بعد از تحصیل میتوانید با موسسه تماس حاصل فرمایید تا با توجه به شرایط و مهارتی که دارید برایتان توضیحات جامع ارائه دهند.

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

زمانی میتوانید مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج را مناسب بدانید که با یک تبعه استرالیا ازدواج کرده باشید یا اینکه با فردی که اقامت استرالیا را دارد قصد ازدواج داشته باشید.

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج یک سری شرایط خاصی برای دریافت ویزا خواهد داشت که در ذیل به آن اشاره خواهیم نمود:

یک نوع ویزا به نام ویزای نامزدی وجود دارد که برای افرادی میباشد که میخواهند در آینده با یک فردی که تبعه استرالیا میباشد ازدواج نمایند، این افراد در واقع هنوز نامزد هستند و ازدواج نکرده اند و میتوانند از طریق ویزای نامزدی، به کشور استرالیا برسند.

یک نوع ویزای دیگر وجود دارد که مناسب افرادی میباشد که با یک تبعه و یا یک مقیم استرالیایی ازدواج کرده باشند، و میتوانند از طریق ویزای همسر یک ویزای موقت را دریافت نمایند که بعد از مدتی آن را به دائمی تبدیل نمایند.

در این موارد افراد باید بتوانند اثبات نمایند که ازدواج آن ها کاملا واقعی میباشد و قصد زندگی را دارند و هدف آنها گول زدن دولت استرالیا و کسب اقامت تنها از این راه نمیباشد که برای اثبات این موضوع باید مدارکی دال بر روابط بین دو طرف ارائه میگردد.

مهاجرت به استرالیا از طریق والدین

مهاجرت به استرالیا از طریق والدین

ویزای والدین مناسب افرادی میباشد که فرزندان آنان در کشور استرالیا اقامت دارند، برای آنکه این ویزا برای متقاضیان صادر گردد یک سری شرایط خاصی باید سپری گردد که مهمترین آنها این است که باید این متقاضیان یا فرزندانشان و یا همسر فرزندانشان اقامت استرالیا را داشته باشد و حداقل دو سال قبل از درخواست ویزای والدین این افراد اقامت استرالیا را اخذ نموده باشند.

زمانی که اثبا شود فرد متقاضی وابستگی فامیلی با افراد مقیم استرالیا دارد میتواند بعد از انجام معاینات پزشکی , و ارائه گواهی عدم سوء پیشینه این نوع ویزا را دریافت کرده و به استرالیا مهاجرت نماید.

یکی از شرایط اخذ ویزای والدین این میباشد که متقاضی به طور مثال اگر سه فرزند دارد حداقل دو فرزند وی در استرالیا اقامت داشته باشد و یا اینکه بیشتر فرزندان متقاضی اقام استرالیا را داشته باشند. اگر این موضوع اثبات نگردد کمی شرایط دریافت ویزا مشکل میگردد.

زمانی که شرایط لازم برای دریافت ویزای والدین را داشته باشید میتوانید با این ویزا به صورت نامحدود در خاک استرالیا زندگی نمایید و از انکانات رفاهی و درمانی این کشور بهره مند گردید.

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

بعضی از افراد با توجه به شرایط و مقدار سرمایه ای که دارند قصد مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری و ایجاد یک بیزنس در این کشور را دارند، افرادی که میخواهند یک بیزنس را در استرالیا راه اهندازی کنند بهتر از تمام شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری اطلاعات کامل را کسب نمایند زیرا هر گونه سرمایه گذاری در کشورهای خارجی  دارای ریسک میباشد و زندگی متقاضیان را تحد الشعاع قرار خواهد داد.

توصیه ما به شما عزیزانی که قصد مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری را دارند این میباشد که در ابتدا و قبل از هر گونه اقدام از طریق ویزای توریستی استرالیا به این کشور یک سفر کوتاه داشته باشید و با شرایط کار و تجارت این کشور بصورت نزدیک آشنایی پیدا کنید تا بتوانید انتخابی درست داشته باشید.

برای سرمایه گذاری در کشور استرالیا شما نیازی به هیچگونه سرمایه اولیه نخواهید داشت و میتوانید از طریق یک ویزای تجاری اقامت 4ساله این کشور را کسب نمایید و در این مدت 4 سال شما باید یک بیزنس و کسب و کاری را در استرالیا راه اندازی کنید.

 

مقدار سرمایه لازم برای سرمایه گذاری در استرالیا

باید توجه داشته باشید که برای راه اندازی یک کسب و کار در کشور استرالیا در هر شهری از این کشور میزان سرمایه گذاری متفاوت میباشد به طور مثال برای ایالتی همچون کوئینزلند برای راه اندازی یک کسب و کار شما به سرمایه ی سیصد هزار دلاری نیازمند میباشید اما در شهری مانند سیدنی سرمایه ای بالغ بر یک میلیون دلار نیازمند می باشید.

متقاضیان دریافت ویزای تجاری استرالیا حتما به یک اسپانسر از کشور استرالیا نیازمند می باشند، و اگر میخواهند شرایط اخذ ویزای تجاری استرالیا را داشته باشند سن آنها باید کمتر از 50سال باشد، به میزان 800هزار دلار دارایی داشته باشند که بتوانند این دارایی را به کشور استرالیا انتقال دهند، باید در ایران در یک تجارت موفق بوده باشند و سابقه درخشانی داشته باشند و همچنین نکته ای که بسیار مهم می باشد در سیستم امتیازبندی استرالیا حداقل 65امتیاز را اخذ نمایند.

 

مواردی که در امتیاز بندی لحاظ می شوند

در سیستم امتیاز بندی مواردی که دارای امتیاز میباشند و متقاضیان میتوانند امتیازات لازم را از آن ها کسب نمایند عبارتند از : سن، نو آوری در کسب و کار، سابقه سرمایه گذاری، سابقه بیزنس، گردش مالی کسب و کار، دارایی ها، اخذ نمودن اسپانسر، زبان انگلیسی، تحصیلات که بالاترین امتیاز(35) را میتوانید از گردش مالی کسب و کار که در دو تا چهار سال گذشته که معادل 2میلیون دلار استرالیا میباشد را کسب نمایید.

از مزایایی که میتوان برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری نام برد عدم نیاز به ودیعه برای سرمایه گذاری میباشد، و اگر شما توانایی اخذ مدرک زبان آیلتس را نداشته باشید میتوانید با پرداخت هزینه آن از سد این مشکل رد شوید، شما میتوانید از این روش فرزندان زیر 21سال خود را تحت پوشش قرار دهید و نکته ی دیگر که مهم میباشد نیازی به مصاحبه برای درخواست ویزا وجود ندارد.

متقاضیان ویزای تجاری استرالیا و افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری را دارند میتوانند با کارشناسان ما جهت این امور هم بصورت تلفنی و هم به صورت حضوری مشاوره شوند و اطلاعات جامع را از آنها کسب نمایند.

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای 189

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای 189

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای 189 مناسب افرادی میباشد که دارای مهارت و تخصص خاصی میباشند، این افراد با دریافت ویزای 189 میتوانند اقامت دائم استرالیا را برای خود و خانواده دریافت نماید و با اخذ اقامت دائم استرالیا فرد و خانواده او می توانند از امکانات و مزایای اقامت دائم استرالیا بهره مند گردند.

برای دریافت ویزای 189استرالیا نیازی به کارفرما و یا اسپانسر نخواهید داشت و با توجه به مهارت و تخصصی که دارید و با توجه به مجموع امتیازهای شما در سیستم امتیازبندی استرالیا قادر به اخذ این نوع ویزا خواهید بود که مناسب ترین روش مهاجرت به استرالیا محسوب شده است.

در سیستم امتیازبندی استرالیا افرادی که علاقمند به اخذ ویزای 189می باشند میبایست حداقل 60امتیاز کسب نمایند تا ویزا برایشان صادر گردد، در یافت این ویزا به معنای دریافت اقامت دائم شما در کشور استرالیا  میباشد، افرادی که این نوع ویزا را دریافت میکنند میتوانند در هر نقطه از کشور استرالیا به کار و زندگی و همچنین تحصیل بپردازند.

 

مراحل اخذ ویزای 189استرالیا

متقاضی این نوع ویزا باید شرایط خاصی را داشته باشد که مهمترین آنها سن این افراد میباشد که نباید بالاتر از 50سال باشد، حداقل نمره 6آیلتس را اخذ کرده باشد، با توجه به شغل های مورد نیاز کشور استرالیا درخواست داده باشد، باید حتما قبل از هر اقدامی مدارک تحصیلی و شغلی خود را جهت ارزیابی به مرکز های ارزیابی شغلی برده باشند و اینکه متقاضی قبل از این اقدام، نباید هیچ گونه ویزای کنسلی  و یا ویزای ریجکتی در کشور استرالیا داشته باشد.

زمانی که شرایط بالا را داشته باشید و امور مربوط به ارزیابی مدارک تحصیلی و شغلی را انجام دادید سپس باید فرم را با عنوان EOIتکمیل نمایید تا دولت استرالیا با بررسی آن برای شما دعوتنامه ارسال نماید. بعد از ارسال دعوتنامه از سمت دولت استرالیا شما به مدت ذو ماه زمان خواهید داشت تا درخواست ویزای 189استرالیا را در سایت اداره مهاجرت این کشور ثبت نمایید.

بعد از بررسی مدارک متقاضی بعد از سه ماه نتیجه درخواست برای فرد ایمیل خواهد شد که میتواند در صورت تاییدیه میتواند بار سفر را بسته و گام بلندی در راستای اهداف خود بردارد.

 

مزایای ویزای 189

زمانی که شما ویزای 189استرالیا را اخذ می نمایید در واقع اقامت دائم این کشور را بدست آورده اید و می توانید از طریق این نوع ویزا در کشور استرالیا به کار بپردازید. از خدمات رفاهی و پزشکی رایگان این کشور بهره مند شوید. همچنین می توانید به راحتی وام هایی برای خرید خانه و تحصیل فرزندان خود دریافت کنید و اگر فرزندی را در کشور استرالیا بدنیا بیاورید می توانید برای آن فرزند متولد شده پاسپورت استرالیایی دریافت کنید و مزایای دیگری که می توانید از طریق ویزای 189استرالیا کسب نمایید.

برای مهاجرت به استرالیا از روش های گوناگون میتوانید اقدام نمایید اما باید بدانید که کدام روش مناسبترین راه برای شما میباشد، برای کسب اطلاع از این موضوع شما میتوانید با کارشناسان ما مشاوره شوید، آنها صادقانه به سوالات شما پاسخ خواهند داد و شرایط شما را با توجه به قوانین کشور استرالیا میسنجند و بهترین راه را برایتان پیشنهاد میکنند.

موسسه حقوقی مهاجرتی آوات با سالها تجربه در زمینه مهاجرت  و اخذ ویزاهای تحصیلی، کاری، توریستی، سرمایه گذاری و… با افتخار آماده خدمات رسانی به شما دوسداران مهاجرت به استرالیا میباشد. شما عزیزان میتوانید از شنبه تا پنجشنبه از ساعات 9 صبح الی 17 عصر با شماره های موسسه تماس حاصل فرمایید و تمامی سوالات خود را از کارشناسان مجرب ما جویا شوید. همچنین اگر تمایل به مشاوره حضوری با وکلای موسسه را دارید میتوانید با تنظیم قرار ملاقات به صورت حضوری با موسسه و وکلای ما آشنا شوید.

 

مهاجرت به استرالیا
5 (100%) 2 votes