مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
کار یابی در کشور اسپانیا

کار یابی در کشور اسپانیا

کار یابی در کشور اسپانیا

 

کار یابی در کشور اسپانیا- ایا قصد مها جرت به اسپانیا را دارید ؟ ایا با موسسات کار یابی در این کشور اشنایی دارید ؟  ایا با شرایط و قوانین در رابطه با کار در این کشور اگاهی دارید ؟ ایا با حقوق ها و مزایای کاری این کشور اشنایی دارید ؟  ایا از هزینه های زندگی در این کشور اگاهی دارید ؟ ایا از ساعات کاری در این کشور اگاهی دارید؟

 

به شما پیشنهاد می کنم با ما همراه باشید تا با شرایط کاریابی در کشور اسپانیا اشنایی پیدا کنید .

 

 کار یابی در کشور اسپانیا

کشور اسپانیا در جنوب غربی اروپا واقع شده است

این کشور از شبه جزیره ای به نام ایبریا تشکیل شده است .

جالب است بدانید کشور پرتغال تنها کشور همسایه در این شبه جزیره می باشد .

زبان اصلی این کشور اسپانیایی می باشد . و زبان کاتالانی در شمال شرق این کشور کاربرد دارد و زبان گالیسین در شمال غربی این کشور کاربرد دارد .

پایتخت این کشور که یکی از پر جمعیت ترین شهر های این کشور است مادرید می باشد 

نوع حکومت این کشور پادشاهی می باشد . اکثریت مردمان این کشور مذهبشان مسیحی می باشد .

از پر جمعیت ترین شهر های این کشور می توان به والنسیا و سبیا / سارا گوسا / مالاگا / مورسیا اشاره کرد

اب و هوای این کشور به دلیل و جود سواحل متعدد و کوه ها یکی از بهترین و متنوع ترین اب و هوا ها در ارو پا شنا خته شده است . بالا ترین دما در این کشور به 47 در جه اشاره شده است و سرد ترین در جه این کشور به 32- اشاره شده است .

 کار یابی در کشور اسپانیا

یکی از روش های مها جرت به کشور اسپانیا از طریق کار یابی در کشور اسپانیا می باشد شما می توانید از را ه های مختلفی به این کشور مها جرت کنید و اخذ اقامت وموقت یا دائم خود را کسب کنید .

از جمله این راه ها می توان به ازدواج با فرد اسپانیایی / تحصیل در کشور اسپانیا / بورسیه تحصیلی / سر مایه گذاری و خرید ملک در کشور اسپانیا اشاره کرد .

 اگر شما می خواهید از طریق کاریابی به این کشور مها جرت کنید امری قابل اجرا می باشد و می توانید به این صورت مها جرت کنید و در کشور اسپانیا برای خود کار پیدا کنید .

کار یابی در کشور اسپانیا:

کشور اسپانیا یکی از کشور های مدرن از جهت کاریابی می باشد این کشور چندین سال است که از روش های مدرن برای کاریابی استفاده می کند از جمله به  سایت های معتبر کاریابی / استفاده از شبکه های اجتماعی / ساز مان ها و موسسات کاریابی را اشاره کرد .

 

کاریابی در ادارات دولتی در این کشور کاری بسیار دشوار می باشد اما در رشته های حسابداری و ای تی و رشته های مهندسی و فنی شغل های بسیاری در این کشور و جود دارد  .

 

به شما پیشنهاد می شود که قبل از مهاجرت به این کشور حتما برای کار مورد نظر خود برنامه ریزی کنید و به کار مورد علاقه خود در این کشور فکر و تحقیق  کنید .

پیدا کردن کار در کشور اسپانیا همراه با تحصیل بسیار اسان است و بنا به مقطع تحصیلی شما ساعات کاری به شما ارائه می شود و شما می توانید طبق ساعات کاری خود در هفته همراه با تحصیل خود کار کنید .

کشور اسپانیا در کشور های جز اتحادیه ارو پا یکی از کشور های پر کار می باشد و در صد بیکاری کمی را به خود اختصا ص داده است .

 

اگر شما به دنبال کار یابی در کشور اسپانیا کار می باشید حتما باید اول اجازه کار از سوی دولت این کشور کسب کنید .

اگر شما هیچ مهارتی ندارید به شما پیشنهاد می شود مهارت هایی لازم و مورد علاقه خود را کسب کنید تا در کشور اسپانیا دچار بیکاری نشوید .

در کشور اسپانیا نیاز به مدرس زبان از نظر کار بسیار زیاد است و این کشور هر ساله تعداد قابل توجهی مدرس زبان در کشور خود استخدام می کند .

 

قوانین ساعات کاری در کشور اسپانیا

این کشور ساعات کاری متفاوتی را به خود اختصاص داده است اما میانگین ساعات کاری در هفته به صورت تمام وقت 40 ساعت می بااشد و ساعات کاری در روز از 9 صبح اغاز تا 8 شب به اتمام می رسد .

 

شهر مادرید که پایتخت این کشور می باشد بهترین موقعیت کاری را در خود جای داده است

و یکی از شهر های پر در امد می باشد زیرا هم توریست پذیر است و هم کارفرماهای بسیار در انجا اشتغال به کار کرده اند و هر ساله تعداد زیادی جوان را استخدام می کنند .

 شما اگر در اسپانیا به زبان اسپانیایی تسلط نداشته باشید به مشکل بر خورد می کنید زیرا ارتباط بر قرار کردن با مردمان این کشور کاری بسیار سخت برای شما می شود و شانس استخدام خود را در موسسات و . . از دست خواهید داد .

 

نکته ی مهم در کشور اسپانیا همیشه سعی کنید از تمامی مهارت های خود استفاده ی لازم را ببرید و همیشه در فکر راه اندازی شغلی برای خود باشید و کار فرما ی خود باشید .

زیرا اگر در فکر کار اماده باشید شانس شما برای استخدام چندان بالا نمی باشد . همیشه سعی کنید در کشور اسپانیا روابط عمومی خوبی را با مردمان این کشور برقرار کنید زیرا بسیاری از استخدام ها به این صورت می باشد

در این کشور همیشه سعی کنید از بر نامه ریزی دقیق استفاده کنید . شما برای  پیدا کردن کار ساده در کشور اسپانیا کمه کم به مدت زمان شش ماه فرصت احتیاج دارید . در کاریابی زیاد به خود سخت نگیرید که حتما باید کار مورد علاقتون را پیدا کنید .

سعی کنید بهترین و کامل ترین رزومه ی کاری را برای خود ارائه دهید .و همیشه رزومهی کاری خود را به زبان اپانیایی ترجمه کنید . در رزومه ی کاری خود همیشه عکس و سوابق کاری/ سوابق تحصیلی / زبان / مهارت ها / علایق  خود را شرح دهید .

در کشور اسپانیا موسسات و سایت های کار یابی به این صورت خدمات ارائه می دهند.

این سایت ها ابتدا به مدت سه ماه  در خواست کاری خود را اگهی می کنند اگر در سطح کشور اسپانیا و مردمان این کشور کسی این کار را نپذیرد در سه ماه دیگر این درخواست استخدامی در سطح اتحادیه ارو پا مطرح می شود اگر این کار را کسی نپذیرد شما می توانید این کار را قبول کنید و استخدام شوید .

 

دستمزد کار در کشور اسپانیا

 

میانگین دستمزد کاری در کشور اسپانیا ماهانه63/4921یورو می باشد .کسانی که استخدام کار در این کشور شده اند می توانند از وام های بسیاری از سوی دولت این کشور بهره جویند .

به شما پیشنهاد می شود در رابطه با تصمیم خود و مهاجرت کاری به کشور اسپانیا حتما با یک وکیل حقوقی و مشاور مهاجرتی مشورتی داشته باشید .

 

 

         امیدوارم از این مقاله اطلاعات لازم را در جهت ارتقا اگاهی خود کسب کرده باشید .

 

 

 

 

ند .

 

  • سپتامبر 4, 2018
  • بازدید : 134
  • اسپانیا,کاری