مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
کار در کشور دانمارک

کار در کشور دانمارک

کار در کشور دانمارک

در این مقاله قصد داریم کار در کشور دانمارک-مهاجرت کاری به دانمارک، مهاجرت به دانمارک از طریق کار، ویزای کاری دانمارک، کار در دانمارک، گرین کارت دانمارک، کارت سبز کشور دانمارک، اقامت کاری در دانمارک، لیست مشاغل مثبت دانمارک، مهاجرت از طریق تخصص، اقامت دانمارک از طریق تخصص مقوله مهاجرت به کشورها و راه های گوناگونی که برای مهاجرت وجود دارد حائز اهمیت می باشند را بررسی کنیم.

یکی از این روش ها مهاجرت از طریق کار می باشد زیرا از این طریق افراد با یک تیر دو نشان خواهند زد هم می توانند اقامت طولانی تری را دریافت کنند و هم حقوق و دستمزد دریافت خواهند کرد کشور دانمارک نیز تا قبل از دهم ژانویه 2016 شرایط کاری مناسبی را به خصوص برای کسانی که دارای تخصص هایی که کشور دانمارک به آنها نیاز دارد قرار داده بود که با توجه به قانونی که در این تاریخ به مرحله اجرا درآمده  دیگر به افراد متقاضی کار که خارج از حوزه اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا می باشند گرین کارت داده نخواهد شد و با این کار برای افرادی که متقاضی کار در دانمارک می باشند باید راه های دیگری برای ورود به بازار کار در کشور دانمارک را پیگیری کنند مسلماً شرایط ویژه ای را باید بررسی کنند که مستلزم دریافت مشاوره ای مناسب در این زمینه می باشند مؤسسه حقوقی آوات با فعالیت هایی که در زمینه حقوق بین الملل دارد می تواند در این زمینه راهنمایی های لازم را از طریق مشاورین خود در حقوق بین الملل در اختیار شما عزیزان بگذارد.

چرا کشور دانمارک؟

دانمارک کشوری است که در شمال اروپا واقع است  پایتخت کشور دانمارک کپنهاگ است زبان رسمی مردم کشور دانمارک، دانمارکی است و واحد پول کشور دانمارک، کرون دانمارکی می باشد.

طبق تحقیقات یونسکو مردم کشور دانمارک به خوشبخت ترین مردم روی زمین شهرت دارند کشور دانمارک یکی از بهترین کشورهای اروپایی از لحاظ رفاه اقتصادی و اجتماعی می باشد

و به همین دلیل افراد بسیاری متقاضی مهاجرت از طریق کار به کشور دانمارک می باشند برای کار در کشور دانمارک شرایط خاصی وجود دارد و این کشور افراد متخصصی را که برای کار در دانمارک مورد نیاز است را در لیست مشاغل مثبت (مورد نیاز) عنوان کرده است تا قبل از تاریخ دهم ژانویه 2016 افراد متقاضی کار در دانمارک با شرایط راحت تری می توانستند به کار در دانمارک بپردازند.

اما از وقتی این قانون به اجرا درآمد شرایط کار در دانمارک و اقامت از طریق کار در کشور دانمارک به مراتب دشوارتر شده است و کار از طریق گرین کارت بسته شده است و کسانی که مایل به کار در دانمارک هستند باید گزینه های دیگر را بررسی کنند.

بنابراین شاید انتخاب کشورهای دیگر و یا راه های دیگری برای مهاجرت به کشور دانمارک مناسب تر به نظر برسد در این میان نیز افراد سودجو هنوز کار در دانمارک و گرین کارت دانمارک را جزء بهترین گزینه ها برای ورود به دانمارک و رسیدن به رویاهای شما جلوه می دهند شما می توانید در زمینه مهاجرت به کشورهایی که زمینه مناسب تری برای کار و اقامت را دارا می باشند با مشاوران زبده ما در مؤسسه حقوقیآوات  تماس برقرار کنید و از مشاوره رایگان آنها در این زمینه بهره مند شوید تا بتوانید بهترین مسیر ممکن را برای دستیابی به اهداف خود در پیش بگیرید.

برای اقامت و کار در کشور دانمارک بایستی اجازه کار و اقامت در این کشور را داشته باشید اگر شما متقاضی کار از کشوری باشید که خارج از کشورهای اتحادیه اروپا (EU) و یا منطقه اقتصادی اروپا (EEA) هستید روش هایی برای کار در کشور دانمارک در نظر گرفته شده است که افراد متخصصی که دارای تجربه کاری خوبی می باشند بتوانند در کشور دانمارک به فعالیت بپردازند.

 

طرح و برنامه ریزی سریع

این نوع از برنامه ریزی برای متقاضیان خارجی که مایل به کار در کشور دانمارک می باشند و Fast-track  به معنای یک کار سریع و انعطاف پذیر است در این طرح جذب کارکنان با مهارت های خاص و یا دارای شرایط خاص را در شرکت هایی که دارای گواهی اطمینان می باشد سریع تر انجام می دهد با وجود این طرح شرکت ها به راحتی به استخدام افراد مجرب در مدت زمان کوتاهی می پردازند بدون اینکه افراد پروسه زمانی درخواست خود را به آژانس های دانمارکی ارائه دهند.

چهار قسمت از این طرح:

طرح سریع به چهار قسمت تقسیم می شود که تبعه خارجی می تواند این نوع طرح را در خواست کند در صورتی که شغل مورد نظر او توسط کمپانی یا شرکت تأیید شود و در ادامه آن باید شرایط زیر را نیز داشته باشند:

تغییراتی در سقف پرداختی به وجود آمده که از تاریخ دهم ژانویه 2016 به اجرا در آمده است.

طرح سقف پرداخت  (Pay Limit scheme) که در آن شغلی که پیشنهاد می شود دارای یک میزان پرداخت سالیانه در محدوده مشخصی خواهد بود.

از این تاریخ به بعد حداقل دستمزد ناخالص سالیانه 400،000 کرون دانمارک (DKK) مطرح شده است.

همچنین باید موارد زیر را نیز در نظر بگیرید:

درخواست هایی که تا قبل از دهم ژانویه 2016 با دستمزد ناخالص سالیانه  375،000 کرون دانمارک (DKK)  بوده است

و اگر شما می خواهید درخواست خود را تمدید کنید و در همان شغل قبلی خود باقی بمانید می توانید با همان دستمزد سابق 375،000 کرون دانمارک (DKK) به ادامه کار و زندگی در کشور دانمارک بپردازید.

حداقل مقدار حقوق و دستمزد هر سال در تاریخ اول ژانویه تنظیم می شود.

تبعه خارجی باید یک قرارداد کار و یا پیشنهاد کاری که نوشته شده است و در آن حقوق و دستمزد و شرایط اشتغال به کار مشخص شده باشد را باید ارائه دهد. حقوق و دستمزد و شرایط اشتغال باید با استانداردهای موجود در کشور دانمارک مطابقت داشته باشد در برخی موارد، تبعه خارجی باید یک مجوز دانمارکی دریافت نماید.

اطلاعاتی راجع به ثبت نام محدود پزشکان و دندانپزشکان

اگر شما قبل از تاریخ 14 می 2013 برای کار مشروط به مدت زمان 6 ماه  ثبت نام را انجام داده اید، باید به این نکته توجه کنید که قوانین جدیدی برای کار مشروط تنظیم شده است در ماه می 2013 قوانین جدیدی برای برخی از متخصصین مراقبت های بهداشتی که در خارج از اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا تحصیل کرده اند به اجرا درآمده است. (قانون اجرایی 478، 10 می 2013)

طبق بند ده این قانون اجرایی  پزشکان، فیزیوتراپیست ها، کار درمان ها، ارتوپدها، ماماها، متخصصین بالینی، تکنسین دندانپزشکی، چشم پزشکان، اپتومتریست ها، رادیولوژیست ها، دستیاران بهداشتی و اجتماعی، پرستاران، بهداشت دهان و دندان که در آن متقاضیان می توانند ثبت نام کار مشروط را تحت قوانین 15 می 2014 انجام دهند اما پس از این تاریخ ملزم به اجرای قوانین جدید می باشند و در صورتی که از شرایط لازم برخوردار بودند می توانند به ادامه کار بپردازند.

استخدام تبعه خارجی به عنوان محقق

به این نکته دقت داشته باشید که در این طرح پژوهشگران مهمان و دانشجویان دوره دکتری قرار داده نشده اند.

در پروژه تحقیق ابتدا این سؤال مطرح می شود که چرا باید تحقیق توسط یک محقق خارجی انجام شود؟

به طور معمول کار تحقیقی باید نزدیک به کارهای انجام شده توسط محقق باشد به طور کلی وضعیت اشتغال در کشور دانمارک برای اتباع خارجی در مورد مجوز اقامت و کار به طور دقیق مشخص نیست.

تبعه خارجی باید یک قرارداد کاری و یا پیشنهاد کاری که در آن حقوق و دستمزد و سایر شرایط کار در آن ذکر شده است را ارائه دهد.

حقوق و دستمزد باید با استانداردهای موجود در کشور دانمارک مطابقت داشته باشد و استخدام تمام وقت لزومی ندارد.

اگر شما به عنوان یک محقق در یک شرکت دارای اجازه اقامت و کار می باشید اگر کار و شرایط کاری شما به عنوان یک محقق تغییر کند و ارتقاء کاری پیدا کنید شما باید مجوز اقامت و کار جدید را دریافت کنید و طبق معمول باید شرایط استاندارد کشور دانمارک را نیز دارا باشید.

 

هدف از کار ماندن در سطح بالای آموزشی است.

اگر تبعه خارجی در کار خاصی مجرب و به صورت حرفه ای عمل می کند می تواند در این طرح سریع شرکت کند در صورتی که هدف از اقامت خود در کشور دانمارک برای دریافت گواهی مربوط برای شرکت یا برای آموزش در سطح حرفه ای برای کارکنان این شرکت در نظر گرفته می شود و این موضوع شامل کارآموزان برای یک اقامت آموزشی نخواهد بود.

 

کار برای اقامت کوتاه مدت

اگر تبعه خارجی عضو یکی از گروه هایی که در کشور دانمارک کار می کنند و اجازه اقامت و کار را ندارند، نباشد می تواند در طرح سریع شرکت کند و بدون دریافت اجازه اقامت و کار در مدت سه ماه در کشور دانمارک بدون شرایطی که برای تبعه های خارجی در نظر گرفته شده است زندگی کند. بنابراین برای مجوز اقامت در کشور دانمارک باید شرایط استاندارد قوانین کشور دانمارک را دارا باشید.

برنامه گرین کارت

برنامه گرین کارت کشور دانمارک از تاریخ دهم ژانویه 2016 لغو شده است اما به پرونده تمام کسانی که قبل از این تاریخ دهم ژانویه درخواست خود را ارائه داده اند رسیدگی خواهد شد و همچنین کسانی که دارای گرین کارت می باشند و اقامت خود را قبل از این تاریخ دریافت نموده اند می توانند در صورت داشتن شرایط لازم اقامت خود را تمدید کنند.

البته این محدودیت زمانی به وابستگان متقاضی اصلی (یا همان دارنده اقامت دانمارک) نمی باشد و آنها می توانند برای دریافت اقامت و یا تمدید آن بعد از تاریخ دهم ژانویه اقدام نمایند.

بر اساس این طرح افراد متقاضی کار بر اساس یک سیستم ارزیابی رتبه بندی می شوند و اجازه ورود و اقامت در کشور دانمارک را به دست می آورند و در مدت زمانی که تعیین می شود اقدام به پیدا کردن کار و کارفرما برای خود می کنند.

کسانی دارای کارت سبز هستند دیگر نیازی به دریافت اجازه کار نخواهند داشت و می توانند از این طریق اقدام به کار کنند. افرادی که دارای گرین کارت می باشند اجازه نخواهند داشت که کار شخصی برای خود راه بیاندازند و حتماً باید تحت نظارت یک کارفرما کار خود را انجام دهند.

قبل از اقدام و درخواست برای دریافت گرین کارت کشور دانمارک باید فرصت های شغلی مورد نظر را بررسی کنید و با توجه به تخصص و مدرک خود به جستجوی کار بپردازید و برای این کار باید از سایت های کاریابی کشور دانمارک استفاده کنید کسانی که موفق به دریافت گرین کارت دانمارک می شوند باید در مدت زمانی 6 ماه وارد کشور دانمارک شوند و یک آدرس رسمی در کشور دانمارک داشته باشند

مسئولیت پیدا کردن مکان مناسب برای زندگی بر عهده فرد متقاضی کار در دانمارک می باشد و به مدت یک سال زمان خواهید داشت که کار در کشور دانمارک پیدا کنید و در سال اول ورود خود به کشور دانمارک باید حداقل درآمدی معادل 50،000 کرون دانمارک (DKk) را داشته باشید و به این نکته توجه کنید شما تا زمانی که آدرس رسمی و شغل و حد نصاب درآمد را نداشته باشید نمی توانید اعضای خانواده خود را به کشور دانمارک بیاورید.

شرایط ویزای گرین کارت دانمارک

گرین کارت دانمارک یکی از روش های دریافت ویزای 2 ساله کار و اقامت در دانمارک می باشد که بواسطه آن فرد متقاضی و خانواده او می توانند پس از دریافت آن بدون محدودیت وارد هر یک از کشورهای حوزه شینگن شوند و در آنجا اقامت نموده و بدون نیاز به دریافت اجازه کار، مشغول به کار گردند.

نکته قابل توجه اینکه با دریافت این ویزا امکان ایجاد بیزینس و کارآفرینی وجود نخواهد داشت.

شرایط دریافت این اقامت به شرح ذیل است :

  • داشتن حداقل مدرك لیسانس
  •  داشتن مدرك زبان دانمارکی
  •  دریافت حداقل امتیاز 100 از سیستم امتیازبندي

از مزایاي این روش می توان زمان کوتاه رسیدگی به پرونده ها را نام برد.

لیست مشاغل مثبت کشور دانمارک

لیست مشاغل مورد نیاز کشور دانمارک که مورد نیاز در سال 2016 می باشد به صورت زیر دسته بندی شده است.

گروه مهندسی
مهندس مکانیک

مدرك مورد نیاز: لیسانس

Mechanical engineer
Requirement: Professional Bachelor’s degree
مهندس تولید

مدرك مورد نیاز: لیسانس

Production engineer
Requirement: Professional Bachelor’s degree
مهندس ساختمان

مدرك مورد نیاز: لیسانس

Building engineer
Requirement: Professional Bachelor’s degree
مهندس طراحی و نوآوری

مدرک موردنیاز: لیسانس

Engineer, design and innovation
Requirement: Professional Bachelor’s degree
مهندس انرژي

مدرك مورد نیاز: لیسانس

Energy engineer
Requirement: Professional Bachelor’s degree
مهندس برق

مدرك مورد نیاز: لیسانس

Electrical engineer
Requirement: Professional Bachelor’s degree
مهندس فناوري اطلاعات

مدرك مورد نیاز: لیسانس

IT engineer
Requirement: Professional Bachelor’s degree
گروه ساختمان و ساخت و ساز  
تکنولوژی معماری و مدیریت ساخت و ساز

مدرک مورد نیاز: لیسانس

Architectural technologist and construction manager

Requirement: Professional Bachelor’s degree

گروه پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی
مشاور پزشکی

مدارك مورد نیاز: فوق لیسانس + مجوز دانمارکی

Medical consultant 
Requirement: Master’s degree + Danish authorisation
پزشک

مدارك مورد نیاز: فوق لیسانس + مجوز دانمارکی

Medical doctor
Requirement: Master’s degree + Danish authorisation
پزشک بیمارستان

مدارك مورد نیاز: فوق لیسانس + مجوز دانمارکی

Hospital doctor 
Requirement: Master’s degree + Danish authorisation
پزشک مشاور / پزشک سرپرست

مدارك مورد نیاز: فوق لیسانس + مجوز دانمارکی

Consultant doctor/chief physician
Requirement: Master’s degree + Danish authorisation
دندانپزشک

مدارك مورد نیاز: فوق لیسانس + مجوز دانمارکی

Dentist
Requirement: Master’s degree + Danish authorisation
گروه بهداشت و درمان و مراقب های شخصی
پرستار اتاق عمل

مدارك مورد نیاز: لیسانس + مجوز دانمارکی

Surgical nurse
Requirement: Professional Bachelor’s degree + Danish authorisation
پرستار بیهوشی

مدارك مورد نیاز: لیسانس + مجوز دانمارکی

Anesthetic nurse
Requirement: Professional Bachelor’s degree + Danish authorisation
پرستار

مدارك مورد نیاز: لیسانس + مجوز دانمارکی

Nurse 
Requirement: Professional Bachelor’s degree + Danish authorisation
بینایی سنج

مدارك مورد نیاز: لیسانس + مجوز دانمارکی

Optician
Requirement: Professional Bachelor’s degree + Danish authorisation
بهداشت دهان ودندان

مدارک مورد نیاز: لیسانس + مجوز دانمارکی

Dental hygienist

Requirement: Professional Bachelor’s degree + Danish authorisation

گروه فناوری اطلاعات
معمار در زمینه فناوري اطلاعات

مدارك مورد نیاز: حداقل 3 سال تحصیل در زمینه فناوري اطلاعات

IT architect
Requirement: At least three years’ IT education
برنامه نویس و توسعه دهنده سیستمها

مدارك مورد نیاز: حداقل 3 سال تحصیل در زمینه فناوري اطلاعات

Programmer and system developer
Requirement: At least three years’ IT education
مشاور فناوري اطلاعات

مدارك مورد نیاز: حداقل 3 سال تحصیل در زمینه فناوري اطلاعات

IT consultant
Requirement: At least three years’ IT education
مشاغل آموزشی
معلم مقطع متوسطه

مدارك مورد نیاز: فوق لیسانس + مجوز دانمارکی

Upper secondary school teacher, natural science and physical education
Requirement: Master’s degree + Danish official recognition
معلم مقطع ابتدایی و متوسطه

مدارك مورد نیاز: لیسانس + مجوز دانمارکی

Primary and lower secondary school teacher
Requirement: Professional Bachelor’s degree + Danish official recognition
معلم در مدرسه شبانه روزی برای دانش آموز دوره متوسطه و کمتر

مدارک مورد نیاز: لیسانس + مجوز دانمارکی

Teacher at independent boarding school for lower secondary school student
Requirement: Professional Bachelor’s degree
مربی

مدرك مورد نیاز: لیسانس

Pedagogue
Requirement: Professional Bachelor’s degree
مربی اجتماعی

مدرك مورد نیاز: لیسانس

Social pedagogue
Requirement: Professional Bachelor’s degree
مددکار اجتماعی

مدرك مورد نیاز: لیسانس

Social worker
Requirement: Professional Bachelor’s degree
سایر مشاغل دانشگاهی
داروساز

مدارك مورد نیاز: فوق لیسانس + مجوز دانمارکی

Pharmacist
Requirement: Master’s degree + Danish official recognition
کشاورزی

مدارک مورد نیاز: فوق لیسانس + مجوز دانمارکی

Agronomist
Requirement: Master’s degree
نقشه برداری زمین

مدارک مورد نیاز: فوق لیسانس + مجوز دانمارکی

Land surveyor
Requirement: Master’s degree + Danish official recognition
داروشناس

مدارك مورد نیاز: فوق لیسانس

Pharmacologist
Requirement: Master’s degree
مدیریت اقتصاد و کسب وکار

مدرک مورد نیاز: حداقل سه سال آموزش در سطح دانشگاه و یا مدرسه کسب و کار

Economics and business administrator
Requirement: At least three years’ education at university level or  business school
تحلیلگر کسب و کار

مدرک مورد نیاز: حداقل سه سال آموزش در سطح دانشگاه و یا مدرسه کسب و کار

Business analyst
Requirement: At least three years’ education at university level or  business school
ممیز حسابدار (مامور رسیدگی)

مدرك مورد نیاز: فوق لیسانس

Auditor
Requirement: Master’s degree
وکیل

مدارك مورد نیاز: لیسانس دانمارکی و فوق لیسانس + مجوز دانمارکی

Attorney
Requirement: Danish Bachelor’s and Master’s degree + Danish official recognition
مشاور حقوقی

مدارك مورد نیاز: فوق لیسانس

Legal counselor
Requirement: Master’s degree
گروه فروش و بازاریابی  
مدیریت حساب های کلیدی

مدرک مورد نیاز: آموزش حداقل سه سال در سطح دانشگاهی یا یک مدرسه کسب و کار

Key account manager
Requirement: At least three years’ education at university level or  business school

اگر شما در یک رشته خاصی که در بالا به آن اشاره شده است دارای تخصص می باشید امکان دسترسی به بازار کار در کشور دانمارک را خواهید داشت.

شرایط

علاوه بر این که کار مورد نظر شما باید در لیست ذکر شده عنوان شده باشد شما باید یک قرارداد کاری و یا یک پیشنهاد کاری که در آن حقوق و دستمزد و شرایط اشتغال به کارتان مشخص شده باشد و این شرایطی که دارید باید با استانداردهای موجود در کشور دانمارک مطابقت داشته باشد.

مدت زمان

اگر شما دارای یک اقامت و مجوز کار بر اساس یک قرارداد کار نامحدود هستید (قرارداد کار بدون تاریخ انقضاء) مدت زمانی که می توانید در کشور دانمارک اقامت داشته باشید به طور معمول چهار سال می باشد.

پس از این شما اگر در همان شغل باقی مانده اید می توانید برای تمدید مجوز خود اقدام کنید.

در صورتی که شما یک اقامت و مجوز کار بر اساس یک قرارداد کاری موقت دریافت کرده باشید که مدت زمان آن در حدود 6 ماه خواهد بود.

شما وقتی که می خواهید مجوز خود را تمدید کنید در این مرحله می توانید به جستجوی کار جدید بپردازید در حالی که زمان قرارداد قبلی شما به پایان رسیده است و در زمانی که مشغول به کار هستید نمی توانید به جستجوی کار بپردازید اگر شما موفق به پیدا کردن کار جدید شوید شما باید برای محل اقامت جدید و مجوز کار اقدام کنید.

باید به این نکته توجه کنید که گذرنامه شما باید برای حداقل سه ماه قبل از اقدام برای دریافت مجوز اقامت و کار اعتبار داشته باشد.

دریافت اجازه اقامت به عنوان یک دکتر یا دندانپزشک

پزشکان و دندانپزشکان خارجی که در کشورهایی به جزء کشورهای عضو اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا تحصیل کرده اند  می توانند برای به دست آوردن مجوز اقامت مربوط برای دریافت مجوز کار در کشور دانمارک به عنوان پزشک و دندانپزشک اقدام کنند این نوع اقامت که به این افراد داده خواهد شد تا به کمک آن بتوانند مهارت های زبانی و شغلی لازم را جهت اخذ مجوز کار دانمارکی به دست بیاورند.

کار و اشتغال آنها مورد ارزیابی قرار می گیرد در صورتی برای آنها مجوز اقامت صادر می شود که سازمان بهداشت و سلامت و درمان کشور دانمارک تحصیلات شخص متقاضی را تأیید کند و این سازمان تشخیص خواهد داد که فرد صلاحیت دریافت مجوز کار در کشور دانمارک را دارد یا خیر و باید این مجوز و تأییدیه از سازمان بهداشت و درمان کشور دانمارک ضمیمه پرونده اجازه اقامت فرد متقاضی اقامت در کشور دانمارک بشود و در صورتی که توانست مجوز اقامت را کسب کند می تواند به فعالیت کاری در کشور دانمارک بپردازد.

مدت زمان این نوع اقامت دو سال است و در صورتی که شخص متقاضی در امتحان زبان دانمارکی که برای کسب مجوز کار برگزار می شود قبول شده باشد می تواند اقامت خود را برای دو سال دیگر نیز تمدید کند.

افراد باید در نظر داشته باشند که این نوع از اقامت اجازه کار به طور مستقل در کشور دانمارک را نمی دهد بلکه موفق به دریافت مجوز کار در کشور دانمارک می شوند.

متقاضی باید درخواست برای مجوز اقامت در کشور دانمارک را برای کسب مجوز کار دانمارکی پر کند.
که ویزای نوع   XG1می باشد.

پشتوانه مالی

برای اینکه مجوز اقامت  به شما در کشور دانمارک داده شود شما باید پشتوانه مالی مناسبی را دارا باشید که با توجه به اسناد و مدارک قابل اثبات باشد (حساب بانکی) نرخ ماهیانه پس از کسر مالیات در سال 2012:

برای افراد زیر 25 سال که به تنهایی زندگی می کنند (5523 DKK)

برای افراد بالای 25 سال که به تنهایی زندگی می کنند (6660 DKK)

برای همسر (5523 DKK)

به ازای هر فرزند ( 1381DKK )

 

انواع ویزاهای کشور دانمارک

برای مجوز کار و اقامت در کشور دانمارک برای اقامت طولانی مدت همراه با حقوق و دستمزد انواعی از ویزا در کشور دانمارک وجود دارد.

AR1 که برای کارمندان حقوق بگیرکه شامل قسمت آموزشی، محققان / محققان مهمان، ورزشکاران حرفه ای و مربیان می باشد.

AU کار به عنوان یک au در کشور دانمارک (کار در یک خانواده دانمارکی)

GR برای گرین کارت

PR1 برای کشاورزی، دامپزشکی، جنگلداری و کارآموزان باغبانی

PR3 برای بخش مراقبت های بهداشتی و دارویی، علوم طبیعی، زمینه های فنی، معماری و …

RF1 برای فعالان مذهبی

SG3 برای اتباع سابق در کشور دانمارک

XG1 برای به دست آوردن یک مجوز کسب دانمارکی به عنوان یک پزشک / دندانپزشک

 

ما مفتخریم که می توانیم با مشاورین زبده در خدمت شما عزیزان باشیم و راهکار مناسبی در این زمینه با توجه به شرایط هر فرد به شما پیشنهاد می شود پس قبل از اینکه شرایط دروغین بعضی از افراد را در مورد کار در کشور دانمارک بپذیرید و دچار مشکلاتی شوید با مؤسسه حقوقی آوات  تماس بگیرید تا راهنماییهای لازم در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد.

  • اکتبر 6, 2018
  • بازدید : 114
  • دانمارک,کاری