مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
کار در سوئد

کار در سوئد

کار در سوئد
Rate this post

کار در سوئد

بهترین شرایط برای کار در سوئد * قوانین کار در سوئد* ویزای کار در سوئد*چگونگی اخذ ویزای کار در سوئد * و سوالاتی از این قبیل همیشه در ذهن متقاضیان مهاجرت به سوئد بوده است

 

در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص   کار در سوئد مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

در ادامه میپردازیم به بحث کار در سوئد

کار در سوئد

سوئد به عنوان یک مقصد محبوب مهاجرتی همواره مورد توجه قرار گرفته است. شاید تعاریف زیادی از سوئد شنیده باشید اما در اینجا به توضیحات دقیق در این رابطه می پردازیم. معمولا پیدا کردن شغل مناسب و زندگی راحت تر علت اصلی مهاجرت به سوئد بوده است. اما مهاجرین به پنج دلیل عمده کار در سوئد را به کشورهای دیگر ترجیح می دهند که این پنج دلیل را در ادامه بیان می کنیم.

 1. کارمندان و کارگران دارای حقوق قوی هستند

در این مورد می توان گفت سوئد یکی از بهترین کشورهای قاره اروپا محسوب می شود. حقوق کارمندان و کارگران یکی از پایه های اصلی بازار کار مدرن سوئد است. اتحادیه های کارگران بسیار قوی و مذاکرات جمعی به معنای توسعه محیطی بوده که اولویت آن سلامت و ایمنی کارکنان آن است. با اهمیت بخشیدن به این دو نیاز ، اطمینان خاطر بیشتری برای نیروی کار وسیع خود به وجود می آورند. علاوه بر حمایت اتحادیه ها در این زمینه، اداره محیط کار سوئد که یک آژانس دولتی بوده در جهت رضایت کارمندان فعالیت کرده و آن را تضمین می کند. رضایت کارکنان یکی از مهم ترین دغدغه های دولت سوئد است.

 1. 2. برابری در محیط کار یکی از نقاط قوت کار در سوئد است

قانون مبارزه با تبعیض در سوئد تضمین می کند که هر فرد شاغل در این کشور بدون توجه به قومیت، مذهب، جنسیت، سن، گرایش جنسی و یا معلولیت جسمی می تواند صاحب مشاغل مختلف شده و از حقوق برابر با بقیه برخوردار شود.

 1. خانواده شما می توانند اجازه اقامت بگیرند

سیاست های متمرکز بر خانواده در سوئد قوانین مهاجرتی را نیز در بر می گیرد. زمانی که شما برای کار در سوئد درخواست اجازه و اقامت دادید می توانید برای همسر و فرزندان مجرد زیر بیست و یک سال خود نیز درخواست اقامت دهید. اعضای خانواده شما به محض رسیدن به سوئد می توانند شروع به کار یا ادامه تحصیل کنند.

 1. 4. نوآوری در سوئد بسیار ارزشمند است

سوئدی ها همواره نوآوری را تحسین کرده و افراد را به گسترش نوآوری در این کشور تشویق می کنند و امتیازات ویژه ای برای آن ها در نظر می گیرند. کمپانی های در تمامی زمینه ها، از فناوری اطلاعات و ارتباطات تا توسعه انرژی، در حال توسعه پایدار و پیشرفت تکنولوژیکی هستند. شرکت های سوئدی معروف مثل Ericsson ، IKEA و Spotify همواره در حال تغییر اساسی در ساختار خود بوده اند و همچنان این کار را ادامه می دهند. رتبه بندی های بین المللی مانند شاخص نوآوری جهانی نشان می دهد که سوئد یکی از رهبران نوآوری در دنیا محسوب می شود. اگر شما بتوانید در سوئد کار کنید قطعا می توانید فعالیت کسب و کاری خود را چندین پله پیشرفت دهید.

 1. سیستم رفاه، عمومی است

یکی از مزیت های مهم کشور سیستم رفاهی در نظر گرفته شده برای ساکنین سوئد است. شاید نظیر آن را در کمتر کشوری بتوان دید. علاوه بر انگیزه و امتیازاتی که جهت پیشرفت در حرفه شخصی هر فرد برایش در نظر گرفته می شود، مزایای وسیع اجتماعی برای فرد و خانواده اش تعیین شده که باعث می شود آنها هیچگونه نگرانی از بابت هزینه های مراقبت های درمانی، مراقبت از فرزندان و یا تحصیل آن ها نداشته باشند. یارانه های دولتی در این زمینه و دیگر زمینه ها، زندگی در سوئد را مقرون به صرفه می کند و بسیاری از این مزایا رایگان هستند. تا 18 ماه حقوق بازنشستگی همراه با تضمین امنیت شغلی به ازای تعداد فرزندان در هنگام مریضی برای فرد در نظر گرفته می شود و این امر باعث می شود در هر زمانی که نیاز به مراقبت های درمانی داشتید با خیالی آسوده مراحل درمانی خود را پشت سر بگذارید.

روش های پیدا کردن کار در سوئد

 1. سایت های کاریابی سوئد

برای پیدا کردن کار مناسب در سوئد چندین راه وجود دارد که مهم ترین آنها استفاده از سایت های رسمی است. شما با مراجعه به این سایت ها می توانید کار مورد نظر خود را یافته و رزومه خود را برای آن ها ارسال کنید.

 • se
 • blocket.se
 • se
 • se
 • se
 • se
 1. استفاده از فهرست نیازمندی های کار در سوئد

آژانس مهاجرتی سوئد همراه با آژانس استخدام دولتی فهرستی مرتب از مشاغلی که تقاضای زیادی در این کشور دارند، گردآوری کرده است. حتما این لیست را بررسی کنید. زیرا اگر شغل مور درخواست شما یکی از مشاغل موجود در این لیست باشد از شانس بالایی برای کار در سوئد و کسب اجازه اقامت آن را خواهید داشت. این لیست را در لینک زیر می توانید مشاهده کنید. (درنظر داشته باشید لیست ارائه شده به زبان سوئدی بوده و باید آن را ترجمه کنید)

https://www.migrationsverket.se/download/18.4a5a58d51602d141cf417fc/1516261276705/MIGRFS%202018%201.pdf

 1. تماس مستقیم با یک شرکت

اگر شما علاقه مند به کار در یک شرکت خاص هستید، برقراری ارتباط مستقیم با آن شرکت و ارائه درخواستتان می تواند ایده خوبی باشد. کمپانی های زیادی هستند که در وبسایت های خود قسمتی را برای شرایط همکاری قرار داده اند و می توانید در آن جا شرایط را خوانده و فرم های مورد نظر را پر کنید. همچنین اگر تمایل به پر کردن اطلاعات در وبسایت نداشتید می توانید مستقیما تماس گرفته و شرایط کار را جویا شوید.

 1. داشتن تجربه کاری یا کارآموزی و پیگیری سریع

یکی دیگر از راه های اخذ کار در سوئد شرکت در تجربه های کاری یا دوره های کارآموزی کمپانی ها است. این امر موجب می شود شما تجربه های مختلف فنی و حرفه ای، گرایش فنی و تجارب مفیدی در زندگی کاریتان بدست آورید که پس از بدست آوردن شغل مناسب در سوئد شروعی فوق العاده را برای شما به ارمغان می آورد.

 1. پورتال پویای شغلی اروپا (EURES)

استفاده از این پورتال نسز یکی از راه های رایج پیدا کردن کار در سوئد است. در این سایت شما می توانید منتخبی از فهرست های مشاغل مورد نیاز کشور های مختلف اروپا از جمله سوئد را مشاهده کنید. EURES برای افرادی که قصد مهاجرت از طریق اجازه کار دارند بسیار مفید است. شرایط استخدامی مشاغل را در این سایت مشاهده کرده و موردی که تطابق بیشتری با توانایی های شما دارد را انتخاب کنید و درخواست خود را ارائه دهید.

 

خوب به پایان این مقاله رسیدیم و سخن پایانی

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه    کار در سوئد  در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  کار در سوئد  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

 • آگوست 15, 2018
 • بازدید : 199
 • سوئد,کاری