مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
روش های اخذ پاسپورت اوکراین

پاسپورت اوکراین

از آنجایی پاسپورت اوکراین در حال تبدیل شدن به یکی از پاسپورت های معتبر در سطح جهان می باشد هر روزه افراد زیادی تمایل به گرفتن آن پیدا می کنند. ارزشمند شدن پاسپورت اوکراین بدین دلیل است که این کشور در حال حاضر در حال پیوستن به اتحادیه اروپا است.این موضوع به قدری حتمی است که اتحادیه اروپا از 11 ژوئن 2017 اقدام به برداشتن ویزا بین کشور اوکراین و کشورهای اتحادیه کرده است. در ادامه روش های اخذ پاسپورت اوکراین و همچنین مزایای پاسپورت اوکراین را برای شما شرح خواهیم داد.

پاسپورت اوکراین

 

پاسپورت اوکراین در طول مدت کوتاهی توانسته محبوبیت زیادی بین افراد متقاضی پاسپورت دوم پیدا کند. برای دریافت پاسپورت اوکراین راه های قانونی متعددی وجود دارد. برای آشنایی با روش های اخذ پاسپورت اوکراین تا پایان با ما همراه باشید. موسسه حقوقی مهاجرتی آوات با استفاده از وکلای مهاجرت در زمینه اخذ پاسپورت اوکراین می تواند به صورت کاملا تضمینی اقدام کند.

 

روش های اخذ پاسپورت اوکراین

روش های اخذ پاسپورت اوکراین

روش های اخذ پاسپورت اوکراین متفاوت می باشد. در این قسمت روش های اخذ پاسپورت اوکراین را برای شما بیان خواهیم کرد.

 1. اخذ اقامت دائم اوکراین از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری
 2. اخذ اقامت موقت اوکراین از طریق اجازه کار
 3. اخذ اقامت دائم اوکراین از طریق ازدواج
 4. اخذ اقامت اوکراین از طریق حضانت و فرزند خواندگی

در ادامه روش های اخذ پاسپورت اوکراین را بصورت جداگانه شرح می دهیم.

 

 1. اخذ اقامت دائم اوکراین از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری

اخذ اقامت دائم اوکراین از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری

بر اساس قوانین کشور اوکراین هر شخص حقوقی بتواند مبلغ 100 هزار دلار آمریکا را در شرکت خود در اوکراین سرمایه گذاری کند می تواند اقدام به اخذ اقامت اوکراین کند. این روش اخذ اقامت اوکراین سریع ترین روش به حساب می آید.در روش اخذ اقامت اوکراین از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری، شش ماه سرمایه تعیین شده در شرکت قرار بگیرد می توان به اخذ اقامت اوکراین اقدام کرد. بعد از شش ماه نیازی نیست که سرمایه در شرکت باشد و می توان آنرا مسترد داشت.

 

 1. اخذ اقامت موقت اوکراین از طریق اجازه کار

اخذ اقامت موقت اوکراین از طریق اجازه کار

اخذ اقامت موقت اوکراین از طریق کار منجر به اقامت دائم اوکراین نخواهد شد. این اقامت یک ساله خواهد بود. بعد از اتمام هر سال می توان برای یک سال دیگر تمدید شود. در هر صورت امکان تبدیل شدن به اقامت دائم اوکراین را ندارد.

این نوع از اخذ اقامت بسیار ساده و سریع می باشد. اخذ اقامت موقت اوکراین از طریق اجازه کار فقط برای کسانی مناسب است که به قصد کار وارد این کشور می شوند.

 

 1. اخذ اقامت دائم اوکراین از طریق ازدواج

اخذ اقامت دائم اوکراین از طریق ازدواج

اخذ اقامت دائم اوکراین از طریق ازدواج همانگونه که از نامش پیداست در صورت ازدواج یک شخص اوکراینی با یک شخص خارجی به دست می آید. در ازدواج تبعه اوکراینی با یک فرد از کشور دیگر تفاوتی نمی کند که زن یا مرد اوکراینی باشند. در هر صورت ازدواج با یک اوکراینی بعد از گذشت مدت دو سال منجر به اقامت دائم اوکراین خواهد شد. در صورتی که شخصی با یک تبعه اوکراینی ازدواج کند می تواند بعد از سپری شدن دو سال از تاریخ ازدواج درخواست اقامت دائم اوکراین را بدهد.

 

 1. اخذ اقامت اوکراین از طریق حضانت و فرزند خواندگی

اخذ اقامت اوکراین از طریق حضانت و فرزند خواندگی

اخذ اقامت اوکراین از طریق حضانت و فرزند خواندگی هم یکی از راه های اخذ پاسپورت اوکراین می باشد. در این روش شخص خارجی باید حضانت شخصی را که نیاز به کمک دارد بر عهده بگیرد. زمانی که شما موفق به اخذ اقامت و دین خود را به شخص مورد حمایت ادا کردید دیگر تعهدی به کسی نخواهید داشت.

در فرزند خواندگی هم وضعیت بدین صورت است که کودکانی را که سرپرست ندارند و نیاز به سرپرستی دارند تحت شرایطی در اختیار خانواده های خارجی قرار می دهند. برای اینکه کودک در اختیار خانواده قرار گیرد باید خانواده مذکور به تایید سازمان های مربوطه از طرف دولت اوکراین قرار بگیرد. مواردی که مورد توجه قرار می گیرند را می توان شرایط مالی مناسب، وضعیت روحی روانی سالم، وضعیت جسمانی سالم و … نام برد.

 

مزایای پاسپورت اوکراین

مزایای پاسپورت اوکراین را می توان بدین صورت بیان کرد که با اخذ پاسپورت اوکراین می توانید بدون محدودیت در این کشور تردد کنید. همچنین می توانید در کشور اوکراین اقدام به خرید ملک کنید. اما از مهم ترین مزایای پاسپورت اوکراین می توان سفر بدون نیاز به ویزا به 119 کشور جهان اشاره کرد. این ویزا در حال حاضر در مسیر تبدیل شدن به یکی از بهترین پاسپورت های جهان قرار دارد. یکی از مزایای پاسپورت اوکراین که بسیار جالب توجه می باشد امکان سفر بدون ویزا به حوزه شینگن با استفاده از ویزای شینگن است.

 

در پایان این بخش ذکر این نکته لازم است که موسسه حقوقی مهاجرتی آوات فقط در دو زمینه اخذ اقامت اوکراین از طریق ازدواج و فرزندخواندگی و حضانت فعالیت می کند. در صورت تمایل با مشاوران مجرب ما تماس بگیرید.

 • ژانویه 7, 2018
 • بازدید : 1090
 • اوکراین,پیشنهادات ویژه