مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
ویزای EB3 آمریکا

ویزای EB3 آمریکا

ویزای EB3 آمریکا
5 (100%) 5 votes

ویزای EB3 آمریکا

برنامه مهاجرت به کشور آمریکا از طریق ویزای EB3 برای افرادی طراحی شده است که قصد مهاجرت دائم به این کشور و حتی قصد استخدام دائم در آن جا را دارند اما فاقد توانایی و شرایط لازم جهت مهاجرت می باشند. در واقع این نوع ویزای مهاجرتی بیشتر برای مهاجران بین المللی صادر می شود که متقاضیان ایرانی نیز شامل این دسته از مهاجران می شوند که به دلایل مختلفی از جمله: کار و سرمایه گذاری، تحصیل و اقامت دائم برای خود و خانواده اقدام به گرفتن ویزای EB3 آمریکا می کنند.

ویزای EB3 آمریکا یکی از اولین ویزاهای مهاجرتی صادر شده می باشد که مورد توجه ایرانیان واقع شد و به عبارتی برای مهاجران ایرانی صادر شد. این روش که یکی از روش های پنج گانه گروه EB آمریکا می باشد، شرایط اقامت و کار در کشور آمریکا را برای افراد بین المللی مقیم در آن کشور را فراهم می نماید. به نحوی که دارنده این ویزا و افراد تحت پوشش آن می توانند به راحتی می توانند در کشور یکی از شهر های آمریکا نسبت به دریافت گرین کارت اقدام کنند.

 

مهاجرت آسان به کشور آمریکا از طریق ویزای EB3

ویزای EB3 کشور آمریکا که یکی از معتبر ترین ویزای این کشور و مورد تایید بخش شهروندی و مهاجرت کشور آمریکا است، ارزان ترین و آسان ترین روش های مهاجرت به آمریکا را در اختیار مهاجران بین المللی قرار می دهد. ویزای EB3 در واقع یکی از روش های معتبر مهاجرت است که به آن مهاجرت نیروهای غیر متخصص نیز گفته می شود و به واسطه ی این نوع ویزا و روش مهاجرت، افراد متقاضی می توانند از طریق کار در شغل هایی که کشور آمریکا با کمبود نیروی متخصص مواجه است، به راحتی اقامت خود و خانواده خود را به طور دائم کسب نمایند. بنابراین می توان گفت یکی از اصلی ترین شروط به دست آوردن و کسب ویزای EB3 توسط متقاضیان بین المللی داشتن تخصص در حرفه و شغلی که از طرف یک کارفرمای آمریکایی پیشنهاد می شود.

هم وطنان ایرانی ما از روش مهاجرت EB3 به کشور آمریکا بسیار استقبال می کنند و این روش یکی از متداول ترین و رایج ترین روش های مهاجرت ایرانیان محسوب می شود. چرا که روش EB3 در دسته ی اندک روش های بلامانعی است که هم وطنان ما می توانند بسیار آسان و سریع جهت کار و زندگی برای ورود به کشور آمریکا از آن استفاده کنند.

 

مزیت های منحصر به فرد ویزای EB3 آمریکا

بدون شک ویزای EB3 یکی از موفق ترین روش های مهاجرت به کشور آمریکا محسوب می شود و دلایل متعددی سبب این موفقیت گشته اند. این موفقیت ویزای EB3 موجب گشته تا تمامی متقاضیان بین المللی به ویژه هم وطنان ایرانی ما با اعتماد و اطمینان بیشتری به گرفتن این ویزا اقدام نمایند. لازم به گفتن است که روز به روز بر آمار متقاضیان ویزای EB3 فزوده می شود. از جمله مزیت های منحصر به فرد این روش آسان و سریع موارد زیر می باشد:

بدون داشتن نیاز به مدرک زبان

بدون داشتن نیاز به تحصیلات عالیه

بدون داشتن نیاز به سابقه کار مربوط به شغل

بدون داشتن نیاز به سرمایه گذاری بالا

محدودیت سنی ندارد

موفقیت آن عینی و چشمگیر می باشد

امکان مهاجرت برای تمام اعضای خانواده وجود دارد

متقاضیان به محض ورود به کشور آمریکا دارای شغل هستند و حقوق ماهیانه ثابت نیز دارند

محدودیت ماندن در شغل اولیه را برای همیشه ندارند

تمامی شرایط و مزایای یکش هروند آمریکایی را دارند. چرا که این ویزا مورد تایید بخش شهروندی کشور آمریکا می باشد.

متقاضیان پس وارد شدن به کشور آمریکا و اقامت دائم، پس از 5 سال می توانند پاسپورت کشور آمریکا را بگیرند

متقاضیان به راحتی می توانند اقامت دائم کار و زندگی را برای فرزندان زیر 20 سال خود بگیرند

از بهترین مزیت های روش EB3 این است که همسر افراد متقاضی می تواند در محل شغل همسر خود مشغول به کار شود

متقاضیان می توانند فرزندان خود را در مدارس رایگان از ابتدایی تا دبیرستان ثبت نام کنند

هم چنین می توانند از مزایا و شرایط های ایده آل کالج ها و موسسات علمی کشور آمریکا به نفع فرزندان خود استفاده نمایند

 

شرایط لازم جهت گرفتن ویزای EB3 آمریکا چگونه است؟

سالانه متقاضیان زیادی از کشور های مختلف تصمیم به مهاجرت در جهت کار و زندگی به کشور آمریکا را دارند که هم وطنان ایرانی ما نیز از این قاعده مستثنی نیستند. بسیاری از آنان روش های گرفتن ویزای تصمیم به مهاجرت در جهت کار و زندگی به کشور آمریکا را دارند که هم وطنان ایرانی ما نیز از این قاعده مستثنی نیستند. بسیاری از آنان مایل به گرفتن ویزای EB3 هستند، اما از شرایط و روش های گرفتن این نوع ویزا اطلاعی ندارند.

قابل توجه علاقه مندان به گرفتن ویزای EB3 آمریکا، باید گفت که شرایط اخذ این نوع ویزا شامل موارد زیر می باشد:

  • ویزای EB3 یک نوع ویزای کاری است و اولین شرط آن داشتن مجوز استخدام کار از شرکت های مجاز است
  • توان انجام شغل و کار را داشته باشید
  • دادن تعهد جهت کار کردن یک سال تمام وقت برای کار فرما از سوی متقاضی( لازم به ذکر است که این تعهد فقط شامل متقاضی می شود و ربطی به اعضای خانواده وی ندارد)

ویزای EB3 آمریکا یک نوع ویزای خانوادگی می باشد که افراد متقاضی وی توانند جهت اقامت دائم خود و اعضای خانواده خودف با اطمینان و اعتماد کامل به شرط داشتن شرایط لازم جهت گرفتن این ویزای مطمئن و آسان اقدام کنند و بسیار سریع و آسان نسبت به اقامت دائم خود اقدام نمایند. اگر شما جزء آن دسته از متقاضیان مهاجرت به کشور آمریکا هستید و شرایط گرفتن ویزای EB3 را دارید، می توانید با برسی جوانب مختلف این روش جهت گرفتن آن اقدام نماید.

  • ژوئن 17, 2018
  • بازدید : 203
  • آمریکا,کاری