مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
ویزای کار لهستان

ویزای کار لهستان

ویزای کار لهستان
Rate this post

ویزای کار لهستان

شرایط اخذ ویزای کار لهستان مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار لهستان- ویزای کار لهستان اقامت لهستان ویزای لهستان درمورد ویزای لهستان اخذ ویزای کار لهستان

چگونگی دریافت ویزای کار لهستان اقدامات لازم برای دریافت ویزای کار لهستان

برای دریافت ویزای کار لهستان نیازمند اطلاعات بسیار مفید خواهید بود . به شما متقاضیان عزیر و پیشنهاد مینماییم با شماره های درج شده در وبسایت های ما ، با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست مشاوره نمایید.

همینطور اطلاعاتی در همین خصوص البته بصورت مختصر برایتان در این نوشته به اشتراک گذاشته ایم که در ادامه به آن خواهیم پرداخت

 

کشور لهستان دلنشین ترین کشور اروپایی

کشور لهستان کشوری بسیار زیبا و دلنشین و پر آب وبا موقعیت جغرافیایی عالی و با آبا و هوای اقیانوسی و با زمستان های سرد طاقت فرساست .پایتخت کشور لهستان شهر ورشو و پررونق ترین شهر کشور لهستان از نظر اقتصاد به حساب می آید . کشور لهستان در شمال هم مرز با روسیه و جنوب هم مرز با کشور چک و اسلواکی و از شرق با کشور اوکراین هم مرزو از غرب با کشور آلمان هم مرز است .

دولت لهستان با کناره گیری از کمونیسم توانست کشور خود را به یک کشور مدرن دربین قاره اروپا و کشورهای تحت حمایت اروپا تبدیل کند و با روی کار آوردن و تربیت نیروی انسانی قوی و کارامد با مهارت ها و توانائی های بسیار بالا و استاندارد توانست اقتصاد کشور لهستان را به اوج بکشد .

پس به طور کلی می توان گفت که در کشور لهستان کارآفرینان و کسانی ذهن پول ساز و ثروت ساز دارند بی شک در این اقتصاد کشور لهستان به پولدارانی همچون کشور آمریکائی و انگلیسی تبدیل خواهند شد .

جزئیات اخذ ویزای کارکشور لهستان

همه شما واقف هستید که یکی از راه های مهاجرت به کشور های اروپائی و من جمله کشور لهستان اخذ ویزای کاری کشور لهستان است که پس از مهاجرت شخص مهاجر می تواند برای اقامت دائم ، تابعیت و در نهایت شهروندی کشور لهستان اقدام کند .

لازم به ذکر است که برای اقدام جهت اخذ ویزای کاری کشور لهستان شخص متقاضی حداقل مدرک کارشناسی راباید دارا باشد و میزان مهارت و توانائی شما در انتخاب حرفه شما تاثیر به سزائی خواهد گذاشت و البته میزان آشنائی شما حتی به صورت نسبی با زبان کشور لهستان در اخذ ویزا کشور لهستان تاثیر گذار است و میزا آشنائی شما امری بسیار ضروریست ، اگر شما به همراه خانواده خود اقدام به اخذ ویزا برای کشور لهستان را داشته اید باید نوع کاری که از طرف کارفرما یا همان اسپانسر که در کشور لهستان برای شما درنظر گرفته است پاسخگوی تمام هزینه ها و مخارج خود و خانواده شما باشد البته حقوق و دستمزد و مزایایی که شما به عنوان اتباع خارجی و بیگانه در کشور لهستان دریافت می کنید با حقوق و مدستمزد شهروندان کشور لهستان یکسان است حتی ساعت کاری شما شخص متقاضی در کشور لهستان با شهروند کشور لهستان یکسان می باشد .

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کاری در کشور لهستان و ارائه به کنسولگری (سفارت خانه )کشور لهستان در کشور مبدا:

  • شما باید پاسپورت معتبر (با اعتبار کافی یک ساله ) به همراه خود داشته باشید .
  • مدارک تحصیلی شما که در مطالب فوق ذکر گردید حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی به همراه سابقه و گواهی کاری و شغلی شما که توسط سفارت خانه ترجمه و مورد تائید وزارت امور خارجه برسد .
  • گواهی مبنی بر تامین معشیت خود و خانواده خود در یک سال اول زندگی در کشور لهستان
  • گواهی سلامت روحی و روانی و جسمانی و بدنی (وضعیت عمومی ) خود و خانواده
  • گواهی سوءپیشینه

پروسه کاریابی در کشور لهستان و کشورهای عضو اتحادیه اروپا :

پروسه کاریابی در کشور لهستان به این گونه است که شخص متقاضی با اعلام درخواست کاری خود به کشور لهستان و کشورهای تحت اتحادیه اروپا  به دنبال یک کارفرما و یا اسپانسر کاری که در کشور لهستان و یا کشورهای تحت اتحادیه اروپا دارای یک شرکت به ثبت رسیده و معتبر می باشد و این درخواست و آگهی به مدت 3 ماه در کشور لهستان و کشورهای تحت اتحادیه اروپا ثبت می گردد اگر بعد از 3 ماه متوالی شغلی از طرف اسپانسر کشور لهستان و کشورهای تحت اتحادیه اروپا اعلام نگردید شخص متقاضی مجددا می تواند درخواست خود را به کشور لهستان و کشورهای تحت اتحادیه اروپا اعلام نماید ، حال اگر متقاضی دعوت نامه از طرف اسپانسر خود را دریافت کند باید بین متقاضی و کارفرما طبق قانون کار کشور لهستان و یا کشورهای عضو اتحادیه اروپا قرارداد کاری منعقد کنند و این قرارداد را به سازمان کار در کشور لهستان همراه با دیگر مدارک لازم و مربوطه که در بالا ذکر گردید ( مدرک تحصیلی کارشناسی ، گواهی سلامت ، تائیدیه مالی و معشیتی و …) ارائه دهند .

از زمانی که متقاضی مدارک خود را ارائه کرده است و تا تائیدیه اخذ ویزا کاری که به دست متقاضی برسد مدت 2 ماه زمان می برد .

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه  ویزای کار لهستان    در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  ویزای کار لهستان  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

 

 

 

  • آگوست 24, 2018
  • بازدید : 146
  • کاری,لهستان