مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
ویزای طلایی کار اسپانیا

ویزای طلایی کار اسپانیا

ویزای طلایی کار اسپانیا

ویزای طلایی کار اسپانیا یکی از راه های اخذ اقامت اسپانیا است.  دیگر راه های مهاجرتی و اخذ اقامت اسپانیا تحصیل در اسپانیا, کار در اسپانیا ,خرید ملک در اسپانیا و ازدواج در اسپانیا است. ما موسسه مهاجرتی لتس مایگرت در این مقاله سعی داریم در مورد ویزای طلایی کار اسپانیا به بحث بپردازیم.تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات جامعی از ویزای طلایی کار اسپانیا کسب کنید. همچنین میتوانید برای راهنمایی بیشتر از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند شوید.

اسپانیا و نیم نگاهی به آن

کشور اسپانیا یکی دیگر از کشورهای عضور تحادیه اروپا و عضو پیمان شنگن میباشد. این کشور در شبه جزیره ای بنام ایبری در قسمت جنوبی اروپا و غزب این قاره قرار دارد.

جمعیتی بالغ بر 50.000.000 را دراراست و نوع حکومت آن مشروطه است. شهر مادرید یکی از بهترین شهرها و پایتخت اسپانیا میباشد. واحد پولی آن همانند دیگر کشورهای اروپایی یــورو میباشد.

اکثر مردم این کشور کاتولیک هستند و دیگر ادیان نظیر مسیحی و مسلمان هم در این کشور زندگی میکنند .

گردشگری در اسپانیا حرف دوم اروپا را میزند و از نظر توریستی جاذبه های فراوانی را در کشور اسپانیا میتوانیم مشاهده کنیم.

مردمی بسیار خونگرم دارد .

مادرید * بارسلونا * والنسیا * سویا * ساراگوسا * مالاگا * مورسیا * پالما د مایورکا * لاس پالماس * بیلبائو * الچه * گرانادا * ویتوریا * لاکرونیا * …. از شهرهای اسپانیا میباشند

زبان رسمی و مادری این سرزمین اسپانیایی و یا اسپانیولی است اما دیگر زبان هایی هم در این کشور رواج دارد مانند : زبان باسکی در باسک – کاتالان در کاتالونیا و زبان گالیسی .

 

ویزای طلایی کار اسپانیا:

امروزه اقتصاد دنیا فقط مستلزم یاری جستن از سرمایه گذارانی با حجم پولی کلان نیست، بلکه بر پایه کار آفرینانی شکل گرفته است که باعث ایجاد اشتغال می شوند و محصولات و خدمات مورد نیاز کشور را تامین می کنند ، از این رو کشورهایی که دچار رکود اقتصادی و یا بازسازی اقتصاد نابسامان خویش هستند به دنبال جذب این قشر مفید جامعه می گردند تا بتوانند اقتصاد خود را ترمیم و بازگردانی مالی کنند.

از این رو کشوری مثل اسپانیا که جدیداً از رکود اقتصادی بیرون آمده است ، با شرایط ویژه ای اقدام به جذب کار آفرینان خارجی کرده و پیشنهادات مورد بحثی را در باب سرمایه گذاری در اسپانیا مطرح کرده است.

 

 

ویزای طلایی کار اسپانیا (GOLDEN RESIDENCE PERMIT PROGRAMME)

  • ARI / Golden Visa

قانونی در سال 2013 میلادی تصویب شد که کشور های عضو اتحادیه اروپا مخصوصاً کشور اسپانیا را مجاب کرد که این اجازه را به سرمایه گذاران وکار آفرینان خارجی بدهند تا با ثبت شرکت در اسپانیا ، خرید ملک در اسپانیا و یا سرمایه گذاری در اسپانیا مجوز اقامت 1 ساله قابل تمدید تا 5 سال را دریافت کنند.

سرمایه گذاران می توانند با مبلغ 500 هزار یورو به عنوان یک سرمایه گذار خود را در کشور اسپانیا مطرح کنند و مشغول به تجارت  شوند.

اسپانیا یکی از کشورهایی که قرار داد فی ما بین با شرکت سیتروئن پژو را امضا کرده ، به طوری که طی 4 سال آینده مبلغ 700 میلیون یورو در اسپانیا سرمایه گذاری می شود. پژو حدود 8 هزار کارمند در اسپانیا دارد.

تمدید اقامت اسپانیا از طریق ویزای طلایی

برای تمدید کردن اقامت اسپانیا از طریق ویزای طلایی حتما باید در سال یک مرتبه ورود به کشور اسپانیا را داشته باشید و همینطور داشتن ملک املاکی که طبق آن ویزای طلایی اسپانیا را بدست آوردید باید باشد.

اگر حدود 180 روز در اسپانیا در سال اول دریافت ویزای طلایی مانده باشید میتوانید برای دریافت کارت اقامت موقت اسپانیا اقدام نمایید و چنانچه 5 سال متوالی در اسپانیا زندگی کرده باشید بطور معمول میتوانید اقامت دائم خود را دریافت نماییدو

تمامی این اقامت ها به همراه خانواده و فرزند زیر 18 سال شما امکان پذیر است.

پس از دزیافت اقامت دائم و با داشتن شزایط لازم میتوانید پاسپورت اسپانیا را دریافت نمایید

پیشنهاد میکنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص پاسپورت اسپانیا با مشاورین آوات تماس حاصل فرمائید.

اخذ اقامت دائم کشور اسپانیا از طریق کارآفرینی (Entrepreneurship in Spain)

امکان راه اندازی تجارت و کارآفرینی در اسپانیا با سرمایه تقریباً 100 هزار یورو

برخورداری از مالیات کمتربرای کارآفرینی در اسپانیا نسبت به برخی از کشورهای اروپایی مانند اتریش امکان کار و زندگی در همه ی کشورهای اتحادیه اروپا که وابسته به شرکت ثبت شده اسپانیا می باشد و تعهد پرداخت مالیاتی از سمت کشور اسپانیا

اخذ اقامت اسپانیا پس از 5 سال

خرید ملک مسکونی با تسهیلات 50 % ارزش وام نسبت به ملک

امکان ادامه تحصیل برای شخص و فرزندان

ملزم نبودن به اقامت حضوری (فیزیکی) در کشور

استخدام نیروی های بومی برای کار

شرایط مهاجرت سرمایه گذاری کشور اسپانیا

حداقل 18 سال سن برای متقاضی

ارائه مدرک جهت حمایت مالی خانواده در طول اقامت

سلامت کامل جسمی متقاضی

مستندات نداشتن سابقه کیفری

سرمایه گذاری در اسپانیا می تواند از طریق دارایی ها با ماهیت مسکونی و گردشگری ، روستایی و تجاری یا کارخانجات صنعتی و یا زمین های زراعی روستایی و ساختمان های در حال ساخت انجام بگیرد.

 

آشنایی با بورس تحصیلی اراسموس موندس اروپا

Erasmus Mundus (نام دانشمند اروپایی)

یکی از معتبرترین بورسیه مقاطع عالی برای دانشجویان غیر بومی اتحادیه اروپا است که فرصت های مالی و علمی پژوهشی را در خدمت دانشجو می گذارد.

هدف این برنامه تشکل میان موسسات اروپایی و غیر اروپایی در سرتاسر جهان می باشد که بستری فراهم می کند برای فضای آموزشی و تحکیم بخشیدن به فرهنگ اتحادیه اروپا.

بعد از عملی شدن این بورسیه بودجه ای تقریباً 1 میلیون یورویی برای پشتیبانی از این برنامه که ما بین سال های 2009 تا 2013 بود در نظر گرفته شد.

بدین گونه می توان از طریق مهاجرت سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور بزرگ اسپانیا آینده ای روشن و زندگی آرام داشت

، هدف موسسه حقوقی  لتس مایگرت نیزاین است که شمارا با بهترین ها آشنا و راهنمایی کند.

سازمان مهاجرتی آوات با همکاری موسسه مهاجرتی لتس مایگریت آماده ارائه خدمات در خصوص اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری و دریافت ویزای طلایی اسپانیا میباشد.

شما میتوانید از طریق شماره های درج شده در وبسایت آوات و لتس مایگریت با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید و درخواست مشاوره حضوری و یا از راه دور نمایید.

به امید موفقیت روز افزون شما عزیزان

 

  • اکتبر 10, 2018
  • بازدید : 149
  • اسپانیا,کاری