مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
ویزای توریستی سوئد

ویزای توریستی سوئد

ویزای توریستی سوئد
Rate this post

ویزای توریستی سوئد

ویزای توریستی سوئد * اخذ ویزای توریستی سوئد * چگونگی دریافت ویزای توریستی سوئد*  بطور کل برای ورود به کشور سوئد نیازمند ویزای توریستی سوئد خواهید بود که مراحل و اقدامات خاص خودش را دارد . متقاضیان اقامت توریستی کشور سوئد همواره به دنبال اطلاعات مفید در خصوص ویزای توریستی سوئد خواهند بود که در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص  ویزای توریستی سوئد  مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

در ادامه میپردازیم به بحث ویزای توریستی سوئد

ویزای توریستی سوئد

از مناطق زیبا و دیدنی برای توریست‌های خارجی ، از زیبایی‌های قطب شمال با آفتاب نیمه‌شب گرفته تا قلعه‌های استان جنوبی. Skane   بازدیدکنندگان می‌توانند مناظر زیبایی شبیه هتل یخی و ماهی گیری در یخ و بازی سگ‌های قطب شمال را تماشا کنند. و همچنین منظره زیبای سواحل سوئد را ببینند. همه و همه در کنار آشنایی با یکی از مرفه‌ترین کشورهای جهان دلایلی هستند که هرساله بسیاری از مردم جهان را به سمت اخذ ویزای توریستی سوئد سوق می‌دهند. در این نوشتار به بررسی شرایط کلی و همچنین چک‌لیست موردنیاز جهت گرفتن ویزای توریستی سوئد می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

 

شهر استکهلم لقب ” زیبای روی آب” را به خود اختصاص داده است. همچنین شرکت معروف اپرا در چند شهر سوئد وجود دارد. همچنین شما در کشور سوئد می‌توانید تجربه‌ای جدید از آشپزی و همچنین بهترین آشپزهای دنیا را ببینند. آشپزهای سوئد عنوان بهترین آشپزهای دنیا را به خود اختصاص داده‌اند.

متقاضیان محترم باید این نکته را مدنظر داشته باشند که برای اخذ ویزای توریستی سوئد حتماً باید دعوت‌نامه داشته باشند و بدون داشتن دعوت‌نامه به‌هیچ‌عنوان اخذ ویزای توریستی سوئد امکان‌پذیر نیست.

 

شما میتوانید از دوستان و آشنایان خود در کشور سوئد درخواست دعوتنامه توریستی برای شما را بدهند اما لازم به ذکر است اگر آشنای شما این دعوتنمه را ارسال نماید تمامی مسئولیت شما با این فرد میباشد و کمتر کسی این مسئولیت را قبول میکند .

این دعوتنامه در روند کارهای اخذ ویزای توریستی سوئد به شما کمک زیادی میکند و بطور کلی یکی از مدارک مهم تلقی میشود که در صورت نداشتن میتوانید از طریق افرادی که میتوانند آنها را برایتان با دریافت مبلغی خریداری خواهند نمود.

همانطور که گفته شد یکی از مراحل مهم اخذ ویزای توریستی سوئد ارسال دعوتنامه است که همینطور روند ویزای شما را هم بطور کلی تغییر خواهد داد و آفیسر با اطمینان بیشتری نسبت به اخذ و پذیرش ویزای توریستی شما اقدام خواهد نمود.

 

یکی دیگر از مراحل اخذ ویزا  گرفتن وقت سفارت سوئد میباشد . برای تعیین و رزرو وقت سفارت میبایست شخص متقاضی با در دست داشتن مدارک به کنسولگری سفارت سوئد رفته و درخواست خود را اعمال کند . در آنجا فرم هایی را باید پر کنید و پس از ارائه مدارک و پرداخت وجهی نسبت به تعیین وقت سفارت اقدام خواهد شد.

اما شما میتوانید تمامی این مراحل را با کارشناس و وکیل مهاجرت خاصی بسپارید و آن فرد تمامی راهنمایی ها را قبل از اقدام به شما خواهد نمود.

پیشنهاد میکنیم با شماره های درج شده در وبسایت آوات تماس بگیرید و درخواست مشاوره حضوری خود را اعلام نمایید و وقت مشاوره با کارشناسان ما را داشته باشید و سوالات خود را مطرح نمایید.

مطمئنا متقاضیان محترم اخذ ویزای توریستی سوئد نیازمند اطلاعات بسیار مفید در این زمینه خواهند بود.

 

انواع مختلف ویزای توریستی سوئد

ویزای توریستی سوئد انواع مختلفی دارد و افراد به‌منظورهای متفاوتی قصد سفر به سوئد رادارند و می‌توانند از این طرق وارد سوئد شوند:

_ ویزای توریستی سوئد به‌منظور بازدید از کشور سوئد و گردشگری

_ ویزای توریستی سوئد به‌منظور بازدید از اقوام و بستگان

_  ویزای توریستی سوئد به‌منظور بازدید فرهنگی یا فعالیت و ورزشی

_ ویزای توریستی سوئد به‌منظور بازدید از یک کسب‌وکار یا یک فعالیت تجاری

 

 

چه مدارکی برای ارائه به سفارت جهت ویزای توریستی سوئد نیاز دارم؟

چک‌لیست زیر را مطالعه و بر طبق آن شروع به پرونده چینی مناسب بفرمایید.

 • تنظیم درست و کامل فرم درخواست ویزای توریستی سوئد ( توصیه می‌گردد حتماً با وکیل مشورت کنید)
 • دو عکس پاسپورتی با آخرین وضعیت ظاهری با سایز 3.5 در 4.5
 • پاسپورت معتبر با تاریخ اعتبار حداقل 6 ماه آینده
 • تنظیم یک متن توضیحی با مضمون معرفی خود، روشن نمودن هدف از سفر، مقاصد به‌صورت مختصر
 • جزییات خانوادگی
 • اطلاعات و اسناد ویزاهای قبلی
 • نامه مرخصی از کار
 • داشتن دعوت‌نامه رسمی حقیقی/حقوقی
 • پرینت بانکی 3 ماهه اخیر با میزان معادل ریالی به‌اندازه مدت اقامت در سوئد
 • ارائه رسید رزرو قطعی هتل و یا محل اقامت مشخص به همراه اطلاعات و آدرس
 • رسید رزرو بلیت هواپیما
 • بیمه مسافرتی
 • 2 نسخه کپی از صفحه اول و آخر پاسپورت

 

درصورتی‌که قادر به گرفتن دعوت‌نامه برای ویزای توریستی سوئد از این کشور نیستید، توصیه می‌شود از کشورهای دیگر اتحادیه اروپا مانند فرانسه و یا ایتالیا که به‌صورت کلی نیاز به دعوت‌نامه جهت اخذ ویزای شنگن ندارند اقدام بفرمایید و در ادامه از طریق یکی از این دو کشور به سوئد سفر کنید. بدین گونه هم شانس بالاتری برای گرفتن ویزا دارید و هم اینکه به هدف نهایی خود یعنی بازدید از سوئد نیز دست می‌یابید.

.

مطمئنا دریافت ویزای توریستی سوئد همانند سایر ویزاها دارای هزنه های خاصی میباشد. که برای دریافت دقیق این هزینه ها میتوانید در روزهای کاری و در ایام ساعات اداری با شماره های وبسایت آوات تماس گرفته و سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید.

شما برای اخذ ویزای توریستی سوئد میبایست از تمکن مالی و حساب بسیار مناسبی بهره مند باشید زیرا یکی از ویزاهای پر هزینه در بین ویزاها و حتی کارهای دیگر مهاجرتی میباشد. اما مطمئنا مزایای ورود به این کشور آنقدر زیاد است که به هیچ عنوان از سفر و یا حتی اقامت و مهاجرت به این کشور زیبای قاره ی اروپا پشیمان نخواهید شد.

 

سخن پایانی

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه   ویزای توریستی سوئد   در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه ویزای توریستی سوئد   میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

 

 

 

 • آگوست 15, 2018
 • بازدید : 141
 • سوئد,ویزای توریستی