مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان
5 (100%) 5 votes

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

زبان یکی از مهمترین دغدغه های افرادی میباشد که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی را دارند این موضوع برای افرادی که متقاضی ویزای دانشجویی میباشند نیز بیشتر به چشم میخورد ، کشور کانادا یکی از محبوب ترین کشورها برای مهاجرت به حساب می آید اما شرایط ویژ ای برای متقاضیان به وجود آورده است ، ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان موضوعی میباشد که دانشجویان زیادی در پی آن هستند و میخواهند شرایط ویزای تحصیلی کانادارا بدانند تا در صورت داشتن شرایط برای ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان اقدام نمایند به همین خاطر در این مقاله در خصوص ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان مطالبی را برای شما عزیزان  ارائه میدهیم.

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان امری نا شدنی نخواهد بود اما میتوان گفت که شرایط بسیار سختی پیش روی متقاضی خواهدبود ، همانطور که میدانید اکثر دانشگاه های کانادا از متقاضی مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی درخواست میکنند اما برخی از دانشگاه های این کشور به طور مثال دانشگاه های خصوصی ، ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان را برای متقاضی صادر میکنند .

متقاضی برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان باید با توجه به شرایط دانشگاه اقدام کند به طور مثال برخی از دانشگاه ها ابتدا پذیرش را به دانشجو خواهند داد و پس از دریافت ویزا متقاضی به کانادا میرود و در در آنجا  آزمون زبان میدهد تا سطح زبان دانشجو مشخص شود و در صورت نیاز باید دوره های زبان انگلیسی و یا فرانسوی را در کالج سپری کند و سپس به دانشگاه راه یابد .

 

پذیرش تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

پذیرش تحصیلی بدون مدرک زبان در سراسر دنیا امری دشوار میباشد و اگر شما خواهان دریافت ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان میباشید باید این نکته را به خاطر داشته باشید که داشتن مدرک زبان آیلتس و یا تافل میتواند شانس دریافت ویزا را برای شما بیشتر کند پس اگر میتوانید حد نصاب نمره زبان را کسب کنید شرایط برای شما مناسب تر خواهد شد .

برخی از کشورها شرایط راحتتری برای پذیرش تحصیلی بدون مدرک زبان برای متقاضیان به وجود آورده اند این کشورها به این شرح میباشد :اتریش ، دانمارک ، سوئد که به راحتی میتوانید پذیرش تحصیلی بدون مدرک زبان را نیز دریافت کنید ، شایان ذکر میباشد که ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان هم برای استان هایی مانند کبک به راحتی اخذ میگردد .

 

تحصیل در استرالیا بدون نیاز به مدرک زبان

استرالیا نیزز همانند کانادا یکی از کشورهای محبوب برای مهاجرت به حساب می آید و سالانه افراد بسیاری در صدد اخذ ویزای دانشجویی برای این کشور میباشند ، اما باید بدانید که تحصیل در استرالیا بدون مدرک زبان امکان پذیر نمیباشد و همانند ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان باید متقاضی سختی بسیاری را تحمل نماید چرا که دولت های استرالیا و کانادا این حق را دارند تا برای ورود به کشورشان شرایط سختی را قرار دهند .

برخی ازز افراد شرایط مهاجرت به کانادا و استرالیا را دارند اما نمیتوانند در آزمون سخت آیلتس حد نصاب نمره را کسب کنند البته شایان ذکر میباشد که برای تحصیل در استرالیا در مقاطع لیسانس و پایینتر متقاضی شرایط بهتری را دارد چرا که میتواند با کمترین نمره در آزمون آیلتس (4.5)ویزای تحصیلی این کشور را دریافت نماید .

اما اگر نمیتوانید این نمره را در آزمون آیلتس کسب کنید میتوانید همانند کانادا این امکان را داشته باشید که به جای آزمون آیلتس که سخت و غیر منصفانه میباشد آزمون PTE را بدهند که این آزمون به نسبت آیلتس راحتتر میباشد و افراد میتوانند پذیرش تحصیلی استرالیا را دریافت نمایند .

 

ویزای کاری کانادا بدون مدرک زبان

ویزای کار بدون مدرک زبان برای متقاضیان کار در کانادا امکان پذیر میباشد ولی باید بگوییم که شرایط اخذ ویزای کار بدون مدرک زبان بسیار سخت تر از اخذ ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان میباشد ، چرا که باید در کانادا کارفرما برای شما دعوتنامه ای ارسال نماید که این خود زمان بر بوده و در برخی مواقع غیر ممکن میباشد .

در کنار ویزای تحصیلی کانادا ویزای کار نیز از محبوبیت بسیاری برخوردار است اما شرایط آن بسیار متفاوت تر از ویزای تحصیلی بوده و در بعضی مواقع افراد باید بسیار خوش شانس بوده باشند تا بتوانند این ویزا را دریافت نمایند .

ویزای کار بدون مدرک زبان برای متقاضیان وجود دارد اما باید بدانید که این موضوع با ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان کمی متفاوت میباشد چرا که شما برای داشتن کاری موفق باید با دیگران ارتباط برقرار نمایید و برقراری این ارتباط از طریق زبان امکان پذیر میباشد .

توصیه ما به شما این است که قبل از هر اقدامی بهتر است که زبان خود را به حدی برسانید که بتوانید با دیگران ارتباط کلامی برقرار نمایید این موضوع میتوانند در موفقیت شما نقش مهمی داشته باشد .

 

مهاجرت به کبک بدون مدرک زبان

یکی از استان های پر طرفدار کانادا ، کبک میباشد که در این استان زبان فرانسوی زبان رسمی میباشد و هر فردی که قصد مهاجرت به این استان را دارد باید مدرک زبان فرانسوی را داشته باشد به همین خاطر شرایط برای دوستداران این استان کمی دشوار است اما افرادی که میخواهند ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان را کسب کنند این موضوع را باید بدانند که در سیستم امتیازبندی استان کبک شرایط ویژه ای برای برخی از رشته وجود دارد .

در سیستم امتیازبندی کبک افرادی که میخواهند از طریق ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان اقدام کنند باید بدانند که رشته هایی مانند مهندسی هوا فضا ، پرستاری ، مهندسی کامپیوتر و مهندسی عمران در مقاطع کارشناسی به بالا دارای امتیاز بالایی هستند و این نکته بسیار مهم وجود دارد که در استان کبک در ابتدا رشته مهم میباشد و بعد از آن مدرک تحصیلی مهم است و اگر شما مدرک زبان را ندارید میتوانید بعد از پذیرش سطح زبان خود را بالا ببرید .

برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان چون مسیر پیچیده ای پیش رو دارید بهتر است که با افرادی که در این زمینه مهارت و دانش و تجربه درخشانی دارند مشورت کرده و از راهنمایی های آنان نهایت استفاده را ببرید و بتوانید هر چه سریعتر به اهداف خود دست یابید .

  • ژوئن 19, 2018
  • بازدید : 494
  • تحصیلی,کانادا