مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
ویزای تحصیلی کالج زبان در اسلواکی

ویزای تحصیلی کالج زبان در اسلواکی

ویزای تحصیلی کالج زبان در اسلواکی
Rate this post

ویزای تحصیلی کالج زبان در اسلواکی

ویزای تحصیلی کالج زبان در اسلواکی * چگونه برای ویزای تحصیلی کالج زبان در اسلواکی اقدام نماییم؟ مدارک لازم و قوانین مهم در خصوص ویزای تحصیلی کالج زبان در اسلواکی  را در ادامه به ان خواهیم پرداخت.

ویزای تحصیلی کالج زبان در اسلواکی

در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص  ویزای تحصیلی کالج زبان در اسلواکی  مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

در ادامه میپردازیم به بحث ویزای تحصیلی کالج زبان در اسلواکی

ویزای تحصیلی کالج زبان در اسلواکی

دریافت ویزای تحصیلی یکی از راه های مهاجرت به اسلواکی می باشد.

اخذ پذیرش از دانشگاه های این کشور نیاز به مدرک زبان نداشته، و به راحتی می توان بعد از دریافت پذیرش در کالج زبان در اسلواکی ثبت نام نمود.

تمامی رشته های مقاطع تحصیلی ارشد و دکتری به زبان انگلیسی بوده و داشتن مهارت کافی در خواندن و درک کردن برای پذیرش کافی است.

داشتن مدرک های زبان آیلتس و تافل می تواند شما را در رسیدن به دانشگاه مورد نظر خود بیشتر راهنمایی کند، اما اگر شما به هر دلیل نتوانسته اید این مدارک را کسب کنید می توانی با کمک کالج زبان در اسلواکی، به این هدف خود نائل شوید.

 

فواید رفتن به کالج زبان در اسلواکی

در این کالج ها، که برخی از آن ها مانند ICAN یک کالج بین المللی است، می توانید علاوه بر زبان انگلیسی سایر زبان های مورد نظر خود را مانند زبان آلمانی مطالعه نمایید. این کالج به راحتی می توانند مانند پلی برای تمامی افرادی باشند که قصد اقامت در اسلواکی دارند. ثبت نام در این کالج ها برای تمامی افرادی که به قصد سرمایه گذاری آمده اند، برای کار و یا برای تحصیل، پیشنهاد می گردد. یادگیری زبان در این کالج ها در محیط هایی که خود زبان‌اصلی‌شان انگلیسی و یا آلمانی است، می تواند کمک فراوانی به یادگیری این زبان کند.

هزینه کالج زبان در اسلواکی

هزینه های این کالج ها متغیر بوده و بسته به نوع کالج کم و یا زیاد می گردد. به طور متوسط هزینه تحصیل در این کالج ها سالیانه 7000 یورو می باشد که به علاوه هزینه های هر فرد در آن جه که ماهیانه بین 500 الی 600 یورو است، مبلغی در حدود 14000 الی 15000 هزار یورو در سال می شود. از این رو به شما پیشنهاد می شود که، قبل از اقدام به دریافت ویزا، تمامی یادگیری زبان انگلیسی را در ایران انجام دهید. زیرا که هزینه های زندگی برای کسانی که حتی اجازه کار کردن هم ندارند بسیار سخت است.

مزایایی کالج زبان در اسلواکی

در این کالج ها علاوه بر یادگیری زبان های مختلف، آزمون های آمادگی برخی از دانشگاه های اسلواکی نیز برگزار می شود. این کار منجر به عدم هدر دادن وقت در زمانی می شود که برای قبولی در آزمون ورودی دانشگاه ها پرداخته اید. این نکته زمانی حائز اهمیت می شود که شما خواستار تحصیل پزشکی و یا سایر رشته های با آزمون شده باشید.

 

شرایط پذیرش در کالج زبان در اسلواکی

برای پذیرش در کالج های زبان در اسلواکی، شخص باید حداقل دارای سن 15 سال و دارای مدرک دیپلم بوده و حداکثر سن او از 30 سال بیشتر نباشد. اما اگر شخصی مدرکی بیش از دیپلم داشته باشد، در هر سنی می تواند در این کالج ها تحصیل نمایید. دوره های کالج زبان در اسلواکی 6 ماهه الی 1 ساله بوده که در محیطی کاملاً اروپایی صورت می گیرد. در واقع یکی از شروط پذیرش از طرف دانشگاه های بزرگ در اسلواکی، گذراندن دروس پایه و زبان در این کالج ها می باشد.

زمان اخذ پذیرش کالج زبان در اسلواکی

توجه داشته باشید که ویزای شما با زمان پذیرش همخوانی داشته باشد. زیرا در غیر این صورت هم زمان و هم هزینه خود را هدر داده اید و تا زمان ثبت نام دیگر باید منتظر بمانید. کالج های زبان در اسلواکی، در سه زمان مشخص در سال اقدام به پذیرش می نمایند. در ماه های ژوئن، ژانویه و اکتبر. در این سه ماه سایت های کالج ها اعلام به پذیرش کرده و شما با ارسال مدارک خود می توانید پذیرش دریافت نمایید. لازم به ذکر است که گفته شود، بعد از ددلاین هیچ مدرکی مورد بررسی قرار نمی گیرد.

فواید تحصیل در کالج زبان در اسلواکی   ویزای تحصیلی کالج زبان در اسلواکی

از جمله فواید تحصیل در این کالج ها آشنایی با فرهنگ و دانشگاه های مختلف در این کشور است. بودن در محیط های آموزشی، دید دانشجویان را نسبت به اخذ پذیرش تحت تأثیر قرار می دهند. از این رو با بودن در کشور اسلواکی می توانند بهتر تصمیم بگیرند که کدام دانشگاه می تواند در رشته مورد نظر آن ها موفق تر باشد.

یکی از راه های یافتن کار در اسلواکی شرکت در کلاس های کالج زبان در اسلواکی می باشد. اگر شما با ویزای کاری به اسلواکی سفر کرده ای و قصد دریافت اقامت دائم آن جا را دارید، یکی از بهترین راه ها برای یادگیری زبان، ثبت در کلاس های کالج زبان در اسلواکی است. با این کار شما می توانید زمینه های کاری خود را افزایش داده و از مدت زمان لازم برای دریافت اقامت دائم خود بکاهید.

اکثر سرمایه گذارانی که به اسلواکی مهاجرت می نمایند، خانواده هایشان مسلط به زبان نیستند. از این رو با دریافت اقامت دائم می توانند به طور رایگان در این کالج های زبان شرکت کرده و به یادگیری زبان مورد نظر خود بپردازند.

 

معتبرترین کالج زبان در اسلواکی

در میان کالج های مختلف زبان در اسلواکی، کالج زبان ICAN دارای اعتبار خاصی است. این کالج به صورت بین المللی بوده و در بسیاری از کشور های عضو اتحادیه اروپا نمایندگی دارد. این کالج به صورت خصوصی بوده و دارای مجرب ترین اساتید زبان در کشور اسلواکی است. در این کالج پس از اتمام دوره یک گواهی به دانش آموختگان داده می شود که در کل اتحادیه اروپا معتبر بوده و با آن می توان کار و یا ادامه تحصیل داد. در این کالج علاوه بر زبان انگلیسی، زبان اسلواکی نیز آموزش داده می شود که برای افرادی که جویایی کار هستند بسیار لازم و ضروری است. زبان اسلواک، زبان رسمی کشور اسلواکی بوده که تلفیقی از سه زبان، بلاروس،اوکراین و روسی است و اگر شخص قصد داشته باشد که به ادامه تحصیل در مقطع لیسانس در این کشور بپردازد، حتماً به این زبان نیاز دارد.  بزرگ‌ترین مزیت تحصیل در معتبرترین کالج زبان در اسلواکی این است که پس از پایان دوره زبان در این کالج، تحصیل در دانشگاه ها برای افراد رایگان محسوب می گردد. دوره های این کالج به دو کورس تقسیم می شوند. کورس 6 ماهه و کورس 1 یک ساله. کورس یک ساله از ماه سپتامبر و یا فوریه آغاز می شود و دانشجویان می توانند در مدت یک سال مسلط به زبان مورد نظر خود شوند.

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه  ویزای تحصیلی کالج زبان در اسلواکی   در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  ویزای تحصیلی کالج زبان در اسلواکی میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

  • آگوست 12, 2018
  • بازدید : 142
  • اسلواکی,تحصیلی