مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
ویزای تحصیلی مجارستان

ویزای تحصیلی مجارستان

ویزای تحصیلی مجارستان
5 (100%) 5 votes

ویزای تحصیلی مجارستان

کشور مجارستان با پایتختی شهر زیبای بوداپست که به ٰمروارید دانوبٰ مشهور است‌٬ کشوری زیبا با تمدنی کهن در قلب اروپا ٬ عضو اتحادیه اروپا و حوزه شنگن می باشد ٬ به همین سبب با داشتن ویزای تحصیلی مجارستان می توانید به تمامی کشورهای حوزه شنگن سفر کنید.فاصله بوداپست تا وین تنها کمتر سه ساعت است.

همین امرسبب شده تا متقاضیان بسیاری به تحصیل علاقه مند شوند. بعلاوه پایین بودن هزینه ها از عوامل دیگری است که تحصیل در کشور مجارستان را جذاب نموده است.

چنانچه شما نیز قصد تحصیل در کشور مجارستان را دارید٬ آیا شرایط اخذ ویزای تحصیلی در مجارستان را می دانید؟ توجه داشته باشید  پیش ازهر اقدامی با مشاورین حقوقی مجرب مشورت کنید و منابع مالی و زمانی خود را اتلاف نکنید. شرط اول هر مهاجرت موفقی همراهی یک وکیل حقوقی مسلط به قوانین بین الملل و قوانین کشور مورد نظر می باشد که این مهم نیازمند کارشناسان زبده می باشد .

مشاورین و کارشناسان برجسته موسسه حقوقی مهاجرتی آوات با کادری مجرب و سابقه درخشان در امور مهاجرتی و حقوقی شما را دراین راه تا دستیابی به هدفتان راهنمایی و همراهی میکنند.

اکنون در این مقاله به بررسی شرایط اخذ ویزای تحصیلی مجارستان می پردازیم:

 

شهریه تحصیل در مجارستان

شهریه تحصیل در مجارستان در حدود پنج هزار یورو در سال  می باشد٬ شهریه دوره پزشکی و دندانپزشکی در مجارستان به نسبت بالاتر بوده و شهریه دوره های پیش پزشکی  شش هزار یورو و دوره های پزشکی بیش از ده هزار یورومی باشد.

 

تحصیل در دوره های پزشکی مجارستان

دانشگاه سگد مجارستان

دانشگاه سگد با معماری بی نظیر و بنایی زیبا و اساتید فرهیخته ٬ یکی از بهترین دانشگاه های مجارستان و نیز اروپا به شمار می رود٬ این دانشگاه در شهر سگد قرار دارد. شهر سگد شهری ست امن و آرام و کم هزینه با بافت تاریخی٬ امنیت شهر سگد از بوداپست بالاتر واز فضای دانشجویی بهتری برخوردار است. بزرگترین و جذاب ترین فستیوال های مجارستان٬ هر تابستان در سگد برگزار میشود و توریست های بیشماری را جذب این شهر زیبا و تاریخی می کند. همچنین رود تیسزا در امتداد شهر تفریحات آبی را در هوای آفتابی فراهم میکند.

 

دانشگاه پچ مجارستان

همزمان با اتریش و ایتالیا ٬ اولین دانشگاه های مجارستان

در شهر پچ بنا شدند٬ تاریخ و قدمت طولانی شهر پچ همواره توریست های بسیاری را راهی این شهر تاریخی و زیبا میکند . دانشگاه پچ pecs قدیمی ترین دانشگاه مجاستان وهمچنین یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا می باشد ٬ دوره های پزشکی این داشگاه از کیفیت بالایی برخوردارند.

 

دانشگاه سملوایز بوداپست Semmelwies

شهر بوداپست ٬که به پاریس کوچک شهرت دارد با عبور رود دانوب به دو بخش تقسیم می شود٬ بخش buda شامل منازل مسکونی و بخش pest دارای بافت تاریخی و بناهای قدیمی است . روی رود دانوب پل های زیبا در شب منظره چشم نوازی بوجود می آورد. بسیاری از بناهای تاریخی بوداپست در یونسکو ثبت شده اند. دانشگاه سملویز بوداپست اولین دانشگاه مجارستانی بود که دوره های پزشکی ٬ بهداشت٬ دندانپزشکی و داروسازی را به زبان انگلیسی ارائه داد.

شهریه دوره پزشکی شش ساله دانشگاه نه هزار و صد دلار در هر ترم

شهریه دوره دندانپزشکی پنج ساله هر ترم نه هزار و صد دلار

شهریه دوره داروسازی پنج ساله نیز معادل شش هزار در هر ترم می باشد

دانشگاه دبرسن Debercen University of Medicine

دانشگاه دبرسن در شهر تاریخی دبرسن در شرق مجارستان واقع شده است و یکی از بهترین دانشگاه های مجارستان است که دوره های پزشکی را به زبان انگلیسی ارائه می دهد.

 

مزایای تحصیل در مجارستان

رنک خوب دانشگاه های مجارستان در دنیا

امکان کار همزمان با تحصیل در دانشگاه های مجارستان

شهریه تحصیلی پایین

هزینه زندگی پایین

امکان ساده تر اخذ ویزای تحصیلی مجارستان نسبت به دانشگاه های کشور های اروپای غربی

ارائه دوره های دانشگاهی به زبان انگلیسیبدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی

امکان سفر به کشورهای حوزه شنگن با ویزای تحصیلی مجارستان

تعدادی ازدانشگاه های مجارستان مورد تایید وزارت علوم

Budapest University of Technology and Economics

Corvinus University of Budapest

Eotvos Lorand University

Godollo University of Agricultural sciences

Semmelweis Universityتنها رشته های تربیت بدنی و علوم ورزشی

Szent Istvan University

پزشکی٬ دندانپزشکی و داروسازی از جمله جذاب ترین حوزه های تحصیلی در اروپا می باشد. یکی دیگر از مواردی که تحصیل در دوره های پزشکی مجارستان را مورد توجه بسیاری از متقاضیان این رشته قرار داده این است که بر خلاف اغلب کشورهای اروپایی٬ دوره های پزشکی مجارستان دواه های ساده تری برای ورود دارند و از آزمون های دشوار و گاها غیر ممکن که به زبان انگلیسی هستند خبری نیست.  برای ورود به دوره های پزشکی دانشگاه های مجارستان ٬ متقاضی می بایست در آزمون ورودی دانشگاه شرکت نماید.این آزمون ها یکبار در سال برگزار و شانس قبولی متقاضیان به دانش تحصیلی و زبان آنها بستگی دارد.

برای ورود به دوره های پزشکی مجارستان داشتن دانش کافی زبان انگلیسی الزامی است. دوره های پزشکی مدت شش سال به طول می انجامد که دو سال ابتدایی آن دروس پزشکی عمومی و سپس تخصصی خواهد بود و دانشجویان  پزشکی می بایست طرح و دوره های کلینیکال را سپری کنند و درآخرین سال تحصیلی به مدت سی و هفت ساعت طرح خود را بگذرانند وملزم هستند در بیمارستان ها شیفت بدهند.در پایان دوره پزشکی مجارستان مدرک Doctor of Medicine به ایشان داده می شود.

  • ژوئن 30, 2018
  • بازدید : 230
  • تحصیلی,مجارستان