مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
ویزای تحصیلی اسپانیا

ویزای تحصیلی اسپانیا

ویزای تحصیلی اسپانیا
Rate this post

ویزای تحصیلی اسپانیا

ویزای تحصیلی اسپانیا * تحصیل در اسپانیا * اقامت از طریق ویزای تحصیلی اسپانیا * مدارک لازم و قوانین مهاجرتی اسپانیا بخصوص ویزای تحصیلی اسپانیا به چه صورت است؟

در ادامه لازم دانستیم در خصوص ویزای تحصیلی اسپانیا مطالبی را برایتات اماده نماییم. امیدواریم بهره کافی را ببرید.

 

در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص  ویزای تحصیلی اسپانیا  مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

در ادامه میپردازیم به بحث ویزای تحصیلی اسپانیا

ویزای تحصیلی اسپانیا

صمیمت و گرمی فرهنگ لاتین، زبان فوق العاده دلنشین و زیبای اسپانیایی در کنار دنیایی از رنگ و آرامش همواره اکثریت مردم جهان را مجذوب کشور اسپانیا کرده است. در این مقاله به این موضوع می پردازیم که چرا اسپانیا در کنار جذابیت های فرهنگی و اجتماعی خود، به یکی از مقاصد ایده آل برای دانش آموزان و دانشجویان سراسر جهان بدل شده است. مادرید، بارسلونا، ماربلا. تمامی این اسامی شما را به یاد یک زندگی پرطراوت با آب و هوایی استوایی، طبیعتی استثنایی و …. می اندازند. اما در کنار تمامی این مزیت ها، این هزینه پایین زندگی و ویزای تحصیلی اسپانیا می باشد که این پکیج را برای یک دانشجو کامل می سازد. همین طور ویزای تحصیلی اسپانیا به عنوان یکی از مقاصد اصلی دانشجویان به دلیل تنوع انتخاب در زبان تحصیل می باشد. کما اینکه گرفتن پذیرش و ویزای تحصیلی اسپانیا به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی در بیشتر رشته های دانشگاهی امکان پذیر است.

 

1.شهرهای دانشگاهی و دانشگاه ها

تنها بارسلونا و مادرید شهرهای موجود در اسپانیا نیستند، گرچه این دو شهر با توجه به تنوع بی نهایت فاکتورهای فرهنگی، تاریخی و آموزشی در کنار امکانات تفریحی همچنین دارای دانشگاه های مطرح بین المللی می باشند. اما جالب است بدانید تعداد کثیری از دانشگاه های مطرح دنیا که در حقیقت اعتبار آکادمیک کشور اسپانیا محسوب می شوند و در رشته های مختلف و متعدد جزو برترین های اروپا می باشند، در اقصی نقاط کشور اسپانیا در شهرهای مختلف و زیبای اسپانیا پراکنده شده اند.

شهر هایی از قبیل مالاگا، والنسیا، سالامانکا، گرانادا، بیلبائو، ساراگوسا، سانتاگو دِکامپوستلا از جمله شهر هایی هستند که دانشگاه ها و مراکز آموزشی بسیار باکیفیت و معتبری را در دل خود جای داده اند. به عنوان مثال  شهر سالامانکا دارای یکی از قدیمی ترین دانشگاه های جهان با قدمت 800 سال می باشد.

دانشگاه های پیشرو با بالاترین ارقام دانشجویان بین المللی از جمله دانشگاه های

, Universidad de Navarra, Universitat Politècnica de Catalunya, and Universitat Pompeu Fabra (UPF).

 

اسپانیا در شاخه های حقوق و علوم انسانی جزو کشورهای پیشو در زمینه تحصیلات دانشگاهی می باشد. و صد البته مدارکی که در دانشگاه های اسپانیا در پایان دوره اعطا می گردند، در تمام دنیا قابل ارائه و قابل قبول می باشند.

 1. شرایط لازم برای گرفتن پذیرش دانشگاه در اسپانیا

دانشجویانی که مقیم اروپا هستند و علاقه مند به گرفتن ویزای تحصیلی اسپانیا، شرایط خود را از طریق SNUDE  در ماه اپریل بررسی می کنند.

اما دانشجویانی که از خارج از اتحادیه اروپا اقدام به گرفتن پذیرش و ویزای تحصیلی اسپانیا می نمایند، بسته به مقطع تحصیلی مورد نظر خود می بایست آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده در کشور خود را در دست داشته و آن را به تایید سفارت اسپانیا در کشور مطبوع خود برسانند. در ادامه سفارت اسپانیا مدرک شما به تاییدیه Volante Accreditation  می رساند. ک ه از این مرحله بع بعد آخرین مدرک تحصیلی شما قابل ارائه به تمامی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور اسپانیا می باشد. جزییات اخذ پذیرش اسپانیا و نحوه ی اقدام را از تیم مشاوره ی موسسه مهاجرتی آوات جویا شوید.

 

 1. مدارک لازم برای گرفتن ویزای تحصیلی اسپانیا
 • پذیرش مقطوع دانشگاه اسپانیایی
 • پاسپورت معتبر با مدت زمان اعتبار به اندازه ی دوره تحصیل
 • فرم تکمیل شده ی تقاضای ویزا (توصیه می شود توسط وکیل پر شود).
 • عکس
 • گواهینامه خودرو ( در صورت وجود )
 • شناسنامه
 • بیمه اقامتی
 • پرینت بانکی مستند به ارزش معادل هزینه تحصیل و زندگی در اسپانیا در یک سال

 

 1. تحصیل در اسپانیا به زبان انگلیسی

دولت اسپانیا برای جذب دانشجویان و ارتقا کیفیت تحصیلات در این کشور از اساتید بین المللی انگلیسی زبان و متد انگلیسی برای تحصیل ر انواع رشته ها بهره برده است. کما اینکه شما می توانید در اسپاینا به زبان انگلیسی به راحتی به ادامه تحصیل بپردازید.

و اگر شما به زبان زیبا و شیوای اسپانیایی علاقه مندید، می توانید با گذراندن دوره های زبان اسپانیایی چه در کشور خود چه در اسپانیا، خود را آماده حضور در دانشگاه نمایید.

 

 1. اجازه کار به عنوان دانشجو در اسپانیا

به عنوان یک دانشجو شما اجازه کار پاره وقت را دارید مادامی که در حال تحصیل در اسپانبا هستید. این زمان می تواند به 3 ماه کار تمام وقت تبدیل شود که البته در صورتی که با تحصیل شما در دانشگاه تداخل نداشته باشد .

 

 

 

 1. مردم اسپانیا برخورد گرمی با دانشجویان خارجی دارند.

مردم اسپانیا به مهمان نوازی و صمیمیت معروف هستند. آن ها از اینکه با شما به عنوان یک غریبه و یک خارجی ارتباط برقرار کنند لذت می برند و این امر سبب می شود دانشجویان در تمامی طول دوره خود حس مثبت و پذیرفته شده ای در اسپانیا داشته باشند.

گرچه ورود به همچین محیط دوستانه ای نیازمند آمادگی های پیش از ورود می باشد، مخصوصاً اگر شما از کشوری به اسپانیا می آیید که نیازمند ویزا برای ورود و اقامت هستید.

 

 1. تاریخ و فرهنگ

اسپانیا کشوری است مملو از نشانه ها و موارد فرهنگی  و تاریخی.

مقاصد بسیار زیبایی همچون

 

باغ های  Alhambra and Generalife  در گرانادا

جاذبه های  Sagrada Familia and Gaudi شهر بارسلونا

مسجد بزرگ Cordoba (Mezquita)

The Prado and Paseo del Artes, واقع در شهر مادرید

San Lorenzo de El Escorial

موزهGuggenheim  واقع در بیالبائو

Seville Cathedral and Alcazar

کلیسای جامعSantiago de Compostela

Plaza Mayor در مادرید

Ciudad de las Artes y las Ciencias,  والنسیا

سواحلCosta del Sol

La Rambla واقع در بارسلونا

شهر قدیمی Toledo’s

شهرک های سفیدAndalucía

El Teide واقع در تنریف

 

از مقاصد بی بدیل کشور اسپانیا می باشند که هر انسانی مجذوب زیبایی و غنای فرهنگی خود می سازند.

 

8.اخلاق شادی وپایکوبی

اخلاق و منش اسپانیایی به Fiesta Attitude! مشهور است. به معنای جشن و سرور. فستیوال های متعددی در طول سال در اسپانیا برگزار می گردد. که زندگی را هم برای ساکنین و هم برای دانشجویان و توریست های خارجی شیرین تر و باطراوت تر می نماید. اما این به آن معنی نیست که مردم اسپانیا، انسان های سخت کوش و پرتلاشی نیستند.

پس از آشنایی با این طراوت جشن و سرور، به آشپزی و غذاهای بسیار خوشمزه و کم نظیر اسپانیایی می رسید که البته به عنوان یک دانشجوی خارجی برای شما تجربه ای بسیار دلنشین و فراموش نشدنی خواهد بود.

 

9.مزایای خواب نیمروز

دقیقاً درست حدس زدید. اگر شما به عنوان یک دانشجو در حال تحصیل در اسپانیا هستید قوانین عمومی به شما این اجازه را می دهد که ار 3 ساعت استراحت نیمه روز برای ناهار و امورات دیگر حتی یک چرت کوتاه Siesta استفاده کنید که این خود باعث تمدید انرژی شما برای ادامه روز می باشد.

 

 1. افق های خود را گسترش دهید

شما می توانید با رزرو یک پرواز که اکثرا دارای قیمت بسیار پایینی نیز هستند، به تمامی نقاط زیبای اسپانیا اعم از شهرها ، سواحل و جزیره های زیبای این کشور سفر کنید و به عنوان یک دانشجوی در حال تحصیل در اسپانیا از تجربه لذت در این سفرها بهره مند شوید که صد البته بسیار مقرون به صرفه نیز خواهند بود. یکی از معدود کشورهایی که در یک زمان می توانید در شمال آن به اسکی و در جنوب آن به موج سواری بپردازید!

 

11.تجربه یادگیری دومین زبان رایج دنیا

اسپانیایی دومین زبان رایج در دنیاست و همچنین پس از انگلیسی پرطرفدارترین. یادگیری این زبان علاوه بر زیبایی ها و جذابیت های فراوانی که داراست، درهای بسیار زیادی را به روی شما در آینده کاریتان باز می کند و این امکان را فراهم می آورد که بتوانید به زندگی و کار در بیش از 30 کشور مختلف و البته اسپانیایی زبان  بیندیشید.

 

برای برداشتن قدم های مطمئن در راه رسیدن به دانشگاه های اسپانیا در کنار شما هستیم و مفتخریم که بتوانیم شما را به رویایتان که همانا ویزای تحصیلی اسپانیا می باشد، برسانیم.

 

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه ویزای تحصیلی اسپانیا     در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  ویزای تحصیلی اسپانیا  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

 

 

 • آگوست 12, 2018
 • بازدید : 132
 • اسپانیا,تحصیلی