مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت ، وکیل مهاجرت آمریکا ، وکیل مهاجرت بین المللی ، وکیل مهاجرت به آلمان ، وکیل مهاجرت به انگلستان ، وکیل مهاجرت به کانادا ، وکیل مهاجرت اروپا ، وکیل مهاجرت به استرالیا و وکیل مهاجرت به سوئد از مواردی هستند که در این مقاله قصد داریم در مورد آن ها برای شما عزیزان توضیحاتی هر چند مختصر ارائه دهیم. وکالت در امور مهاجرت یکی از شغل های نوین است. در این مقاله سعی داریم اطلاعاتی در مورد این شغل از جمله خصوصیات لازم برای یک وکیل امور مهاجرت ، وظایف و سایر موارد دیگر  بپردازیم. وکیل مهاجرت باید دارای توانایی هایی باشد که بتواند کارهای مهاجرتی موکلین را به بهترین شکل ممکن انجام بدهد. علاوه بر صلاحیت قانونی باید دارای مدرک حقوقی و همچنین سواد لازم و مهم تر از همه تجربه کافی در زمینه های مهاجرت داشته باشد.

انتخاب وکیل شایسته

وکیل فعال در امور مهاجرت همچون دیگر وکلای دادگستری باید بسیار متعهد و پیگیر بوده و تمام تلاش خود را برای جلب رضایت موکلین بکند. اگر شما به دنبال وکیل مهاجرت هستید باید مواظب باشید که طرف شما شخصی خوشنام، با سابقه خوب و مجوز لازم در امور مهاجرت را داشته باشد.

این روز ها که بازار مهاجرت در ایران به خاطر خیلی مسائل مختلف داغ است بسیاری از افراد سود جو به نام وکیل امور مهاجرتی در این زمینه وارد شده و بدون هیچ گونه مجوزی در زمینه مهاجرت و حتی علم و تجربه ای در این زمینه اقدام به تبلیغات در زمینه مهاجرت می کنند و هموطنان عزیز را که با اندیشه زندگی بهتر، که سعی در تغییر محل زندگی خود دارند را در دام می اندازند و با دریافت مبالغ هنگفت در ابتدا و عدم موفقیت در پرونده موکل در انتها، هموطنان را دچار مشکلات زیادی می کنند.

اگر شما قصد مهاجرت دارید و در جست و جوی وکیل در امور مهاجرتی هستید موسسه حقوقی مهاجرتی لتس مایگریت با سابقه درخشان در زمینه مهاجرت و بهره مندی از وکلای مهاجرت با تجربه و متعهد آماده هر گونه مشاوره و خدمت رسانی به هموطنان عزیز ایرانی می باشد.

 

خصوصیات وکیل امور مهاجرتی

خصوصیات وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت باید قبل از هر چیزی دارای علم و تجربه لازم در زمینه حقوق بین الملل بوده و با قوانین مهاجرتی کشورهای دیگر آشنایی خوبی داشته باشد. علت اینکه علم و تجربه را اول از همه بیان کردیم این است که اگر علم و تجربه کافی نداشته باشد بدون شک پرونده مهاجرتی شما با شکست روبرو خواهد شد. حتی ممکن است تا همیشه نتوانید به کشور مورد نظرتان مهاجرت کنید. بهترین راه برای اینکه بفهمید که آیا وکیل مهاجرت شما دارای علم و تجربه کافی است این است که به تعداد پرونده های موفق وی خود نگاهی بیندازید و یا از کسانی که قبلا به وکیل مورد نظر شما مراجعه کرده اند تا چه حد رضایت دارند و اینکه آیا پرونده شان موفق بوده یا نه جویا شوید.

یکی دیگر از خصوصیات مهم وکیل امور مهاجرتی این است که ایشان باید دارای مجوزهای لازم برای کار مهاجرتی و تاسیس موسسه حقوقی مهاجرتی باشد. اگر وکیل مهاجرت شما دارای مجوز فعالیت در زمینه مهاجرت نباشد ممکن است در داخل کشور دچار مشکل شود و پرونده مهاجرتی شما هم بلا تکلیف و ناقص بماند و هزینه هایی هم که پرداخت کرده اید را نیز از دست بدهید. به هر حال موسسه حقوقی مهاجرتی لتس مایگریت در زمینه انتخاب وکیل در امور مهاجرت و همچنین موسسه حقوقی دارای اعتبار و مجوز لازم به شما توصیه می کند که بسیار دقت کنید تا دچار خسارت مالی و زمانی نشوید.

 

وظایف

وظایف وکیل مهاجرت بستگی به زمینه فعالیت وی دارد اما یکی از مهمترین و حتی اولین وظیفه داشتن تعهد کاری در قبال پرونده موکل است. وکیل مهاجرت در ایران به صورت تخصصی وجود ندارد و هر کسی که دارای پروانه وکالت یا مجوز لازم در زمینه مهاجرت داشته باشد می تواند در امور مهاجرتی و بین المللی فعالیت کند. در بسیاری از کشورها وکالت در امور مهاجرتی یک شاخه تخصصی از وکالت است که فقط به امور بین المللی و خارجی می پردازند. البته وکالت در این کشورها به شاخه های متعددی برای فعالیت تقسیم می شود که می توان وکیل مالیاتی، وکیل خانوادگی و … را نام برد.

وظایف وکیل مهاجرت شامل تمام امور بین الملل خصوصی می شود که بیشتر وکلا به دلیل گستردگی حقوق بین الملل خصوصی، یک یا چند زمینه مرتبط را برای فعالیت به صورت تخصصی انتخاب می کنند. دلیل اینکه مهاجرت جزء حقوق بین الملل خصوصی محسوب می شود این است که مهاجرت امری انسانی بوده و مربوط به روابط اشخاص با دولت ها است.

آگاهی در مورد قوانین بین المللی

به طور کلی وکیل مهاجرت باید به امور مربوط به اقامت، تابعیت، شرایط کشورها برای مهاجرت، راه های سرمایه گذاری خارجی، تحصیل در خارج و … آگاهی کامل داشته باشد. هر کدام از موارد مذکور هم شامل موارد دیگری در امور مهاجرت می شوند که وکیل مورد نظر باید به آن ها نیز احاطه کافی داشته باشد. به عنوان مثال در زمینه اخذ اقامت و تابعیت افراد و شرایط آن، باید به قوانین کشور مهاجر پذیر و شرایط آن کشور آگاهی کافی را داشته باشد چون همین مورد ( تابعیت و اقامت ) شامل قوانین و شرایط بسیاری می شود که علت آن هم این است که قوانین مربوط به اقامت و تابعیت هر کشوری با کشور دیگر تفاوت دارد و همیشه در حال تغییر و بروز رسانی هستند. وکیل مهاجرت موفق باید همیشه در جریان آخرین قوانین وضع شده کشورهایی باشد که قصد کار مهاجرتی در خصوص آن کشور را دارد.

آگاهی جامع به شرایط کشورها

یکی دیگر از راه های مهاجرت و اخذ اقامت دائم بسیاری از کشورها سرمایه گذاری در آن کشور است که باز هم این موضوع جای بحث فراوان دارد و وکلای مهاجرت باید تسلط کافی به شرایط سرمایه گذاری خارجی کشورهای دیگر داشته باشند. شرایط سرمایه گذاری در کشورهای خارجی از کشوری به کشور دیگر متفاوت است به عنوان مثال در برخی کشورها با خرید ملک شما می توانید بعد از مدتی اقامت دائم آن کشور را دریافت کنید و در برخی دیگر از کشورها در صورت سرمایه گذاری هنگفت و کسب موفقیت می توانید اقامت دائم آن کشور را دریافت کنید. به هر حال وکیل مهاجرت با تعهد و امین باید به تمام اموری که در آن زمینه فعالیت می کند باید تسط و احاطه کافی داشته باشد و هزینه ای را بابت کم تجربه بودن یا کم سواد بودن به موکلین خود وارد نسازد.

به همین دلایل که عرض شد موسسه حقوقی مهاجرتی لتس مایگریت ذکر این موارد را از کوچکترین وظایف خود در قبال هموطنان عزیز می داند که راهنمایی های لازم را برای انتخاب وکیل مهاجرت امین و متعهد را به شما عزیزان متقاضی مهاجرت ارائه دهد و از این که برخی هموطنان نا آگاه را می بینیم که برای مهاجرت و بهتر کردن شرایط زندگی شان با امید و آرزوی زیاد اما بدون تحقیق و آگاهی در مورد وکیل مهاجرت ، در دام افراد سودجو و غیر متعهد افتاده و در پایان سرمایه و وقت خود را از دست می دهند و سرشکسته و نا امید می شوند بسیار متاسف هستیم و تمام تلاشمان را برای خدمات بهتر به هموطنان عزیز خواهیم کرد.

 

وکیل مهاجرت بین المللی

وکیل مهاجرت بین الملل

وکیل مهاجرت بین المللی کسی است که امور حقوقی در زمینه مهاجرت در سطح بین المللی را بر عهده می گیرد.  وکیل مهاجرت بین المللی لازم است که مجوزهای لازم را برای انجام امور حقوقی بین المللی داشته باشد. زمینه فعالیت وکیل مهاجرت بین المللی ، حقوق بین الملل خصوصی است. موضوع بحقوق بین الملل خصوصی در مورد روابط بین اشخاص و حکومت هاست و همان طوری که گفتیم تابعیت ، اقامت و قوانین مهاجرتی جزء حقوق بین الملل خصوصی است پس وکیل مهاجرت بین المللی باید علم و تجربه کافی در زمینه حقوق بین الملل خصوصی داشته باشد. در ادامه در مورد وکیل در امور مهاجرت کشورهای مختلف نکاتی را عرض می کنیم.

 

وکیل مهاجرت اروپا

وکیل مهاجرت به اروپا

وکیل مهاجرت اروپا برای فعالیت در زمینه مهاجرت به اروپا کار سختی در پیش رو ندارد چون قوانین کشورهای اروپایی تفاوت چندانی با هم ندارند. با این وجود و همچنین هم شکلی زیاد قوانین در اتحادیه اروپا، وکیل مهاجرت اروپا باید با اختلافات جزئی که کشورهای اروپایی دارند آشنایی کامل داشته باشد. به عنوان مثال اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی به لحاظ مبلغ لازم برای سرمایه گذاری تفاوت هایی وجود دارد و از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. مثال دیگر در مورد تفاوت های جزئی در قوانین کشورهای اروپا شرایط تحصیل و هزینه های تحصیل در کشورهای اروپایی است که از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. موارد دیگری هم در مورد تفاوت جزئی قوانین کشور های اروپایی وجود دارد که وظیفه وکیل مهاجرت اروپا است که موکلین را از آنها آگاه سازد.

وکیل مهاجرت به آمریکا

وکیل مهاجرت آمریکا

وکیل مهاجرت به آمریکا باید به تمام قوانین مربوط به اقامت، تابعیت، سرمایه گذاری و … کشور آمریکا بداند و با توجه به اینکه قوانین آمریکا به صورت نانوشته و عرفی هستند باید هر روز خود را بروز کند تا به قوانین آمریکا تسلط داشته باشد. یکی از وظایف وکیل مهاجرت آمریکا این است که تمام شرایط مهاجرت به آمریکا را برای شما در نظر بگیرد و با توجه به اوضاع و احوال شما بهترین راه مهاجرت به آمریکا را برای شما پیدا کند. برای مهاجرت به آمریکا روش های گوناگونی وجود دارد که مهاجرت تحصیلی به آمریکا ، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به آمریکا و مهاجرت به آمریکا از طریق ویزاهای EB برخی از روش های مهاجرت به آمریکا هستند که وکیل مهاجرت امریکا باید در این موارد اطلاعات کاملی داشته باشد تا موکلین خود را دچار گمراهی و سردرگمی نکند.

 

وکیل مهاجرت به آلمان

وکیل مهاجرت به آلمان باید اطلاعات جامعی در مورد شرایط مهاجرت به آلمان داشته باشد. مهاجرت به آلمان راه های متفاوتی دارد که از یکی از مهمترین این راه ها، مهاجرت تحصیلی به آلمان است. وکیل مهاجرت به آلمان باید اطلاعات دقیقی از تحصیل در آلمان در اختیار شما قرار دهد، از جمله این اطلاعات میتوان به رایگان بودن تحصیل در آلمان اشاره کرد اما در مقابل گران بودن هزینه مسکن قرار دارد. این مسائل از وظایف وکیل مهاجرت به آلمان است که به متقاضیان مهاجرت به آلمان ارائه کند.

یکی دیگر از راه های مهاجرت به آلمان سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری در آلمان راه های گوناگونی دارد که معرفی و انتخاب یکی از این راه ها که مناسب شما باشد را باید وکیل مهاجرت به آلمان انجام دهد. البته این بدین معنی نیست که شما برای سرمایه گذاری در آلمان حق انتخابی ندارید بلکه منظور این است که وکیل مهاجرت به آلمان باید با حسن نیت کامل در این راه شما را کمک کند.

 

وکیل مهاجرت به انگلستان

وکیل مهاجرت به انگلستان کسی است که در زمینه امور حقوقی در زمینه مهاجرت به انگلستان فعالیت می کند. برای مهاجرت به انگلستان راه های مختلفی وجود دارد. وکیل مهاجرت به انگلیس اطلاعات لازم در مورد راه های مهاجرت به انگلستان دارد. کشور انگستان مهم ترین و قدرتمندترین قسمت بریتانیای کبیر است. بریتانیای کبیر دو قسمت دیگر به نام های ولز و اسکاتلند دارد. زندگی در انگلستان به دلیل قدرتمندی این کشور همواره مورد توجه افراد بسیاری بوده است. اگر شما قصد مهاجرت به انگلستان از طرق مختلف دارید باید به وکیل مهاجرت انگلستان مراجعه کرده و مناسب ترین راه را برای خود انتخاب کنید.

 

وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا

برای مهاجرت به کانادا نیاز به یک وکیل مهاجرت به کانادا دارید که بتواند مسیر مهاجرت به کانادا را برای شما هموار کند. کشور کانادا مهاجر پذیر ترین کشور در دنیاست. البته که مهاجر پذیر ترین بودن کشور دنیا به نسبت جمعیت این کشور حساب می شود. در زمینه مهاجرت به کانادا، وکیل مهاجرت به کانادا می تواند به شما کمک کند و راه های مهاجرت به کانادا را برای شما ارائه کند. کانادا هم مانند بسیاری از کشورها از طریق سرمایه گذاری، ازدواج، تحصیل و … به افراد اقامت اعطا می کند

 

وکیل مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا اخیرا طرفداران زیادی را پیدا کرده است. این کشور با رشد سریع اقتصادی مهاجران زیادی را به خود جذب کرده ست. وکیل مهاجرت به استرالیا بهترین راه های مهاجرت به استرالیا را به شما معرفی می کند. وکیل مهاجرت به استرالیا می تواند در زمینه های مختلف برای مهاجرت به استرالیا مانند مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و … فعالیت کند و خدماتی را به موکلین خود ارائه کند.

  • مارس 6, 2018
  • بازدید : 1041
  • مهاجرت