متفرقه

وکیل مهاجرت به استرالیا

وکیل مهاجرت به استرالیا

می خواهید به استرالیا مهاجرت کنید، اما با شرایط مهاجرت به این کشور آشنا نیستید؟ یا نمی دانید با توجه به شرایطتان کدام راه قانونی مهاجرت به استرالیا برای شما یا خانواده تان مناسب است؟ درباره مجوزهای لازم برای مهاجرت به استرالیا اطلاعات چندانی ندارید؟ یا نمی دانید مجوزهای لازم برای مهاجرت به استرالیا در سال ۲۰۲۱ را چگونه کسب کنید؟ پس شما برای مهاجرت موفق به استرالیا در سال ۲۰۲۱ نیاز به یک وکیل مهاجرت مجرب دارید. اگر می خواهید بدانید وکیل مهاجرت به استرالیا برای شما چه کاری انجام می دهد، همچنین چگونه یک وکیل مهاجرت موفق و مجرب را بشناسید؟ با ما در این مقاله همراه باشید.

وکیل مهاجرت کیست؟

وکیل مهاجرتی فردی است که مجوز های لازم از طرف دولت کشور مقصد برای انجام امور مهاجرتی شما را دارد. با توجه به دانش تخصصی و تجربه ای که دارد به شما کمک می کند با استفاده از بهترین راه قانونی مهاجرت کنید. جالب است بدانید که رشته ای تحت عنوان وکیل مهاجرتی وجود ندارد. هر وکیل مهاجرتی، وکیل نیست و حتی کارشناسان تخصصی مهاجرت با دریافت مجوز های لازم از سوی دولت کشور مقصد می توانند به عنوان وکیل مهاجرت فعالیت کنند.

در خصوص وکیل مهاجرت به استرالیا می توان گفت این شخص فرد با مهارتی است که از سوی دولت استرالیا مجوز های لازم برای انجام امور مهاجرتی شما را دارد و با دریافت وکالت از سمت شما می تواند صفر تا صد امور مهاجرتی شما را پیگیری کند و تا پایان روند مهاجرتتان به استرالیا در کنار شما باشد.

وظایف وکلای مهاجرتی

وکیل های مهاجرتی در قبال مراجعانشان دارای طیف گسترده ای از مسئولیت ها می باشند. به عبارتی جدای از همراهی مهاجران از صفر تا صد پروسه مهاجرت، باید در کلاس های تخصصی شرکت کنند و همواره دانش خود از قوانین و مقررات کشور مقصد را بروز نگه دارند.

بدون شک یکی از مهم ترین وظایفی که یک وکیل مهاجرتی، قبل از پذیرفتن پرونده شما دارد، این است که با بررسی شرایط و مدارک شما شما را در جریان میزان ریسک درخواستتان بگذارد. در صورتی که پروسه مهاجرتی شما از ریسک بالایی برخوردار است از بستن قرارداد با شما امتناع کند یا راهنمایی های لازم برای کاهش ریسک مهاجرت را در اختیارتان بگذارد. (دلیل نبستن قرارداد با افرادی که پروسه مهاجرتی شان ریسک بالایی دارد این است که از هدر رفتن هزینه و وقت این افراد جلوگیری شود.)

وظایف دیگر وکیل مهاجرت (که بسیار مهم هستند)

 • پیگیری مداوم و مکرر پرونده متقاضی در هر مرحله
 • همراهی متقاضی از ابتدا تا انتها پروسه مهاجرت
 • ارائه اطلاعات کافی و مورد نیاز به متقاضیان
 • انتخاب بهترین راه مهاجرت با توجه به بودجه هر متقاضی
 • و….

چرا باید وکیل مهاجرتی داشته باشیم؟

هیچ بایدی در خصوص استفاده از وکلا یا کارشناسان مهاجرتی برای افرادی که قصد مهاجرت دارند وجود ندارد. اما تجربه ثابت کرده است که کمک گرفتن از افراد متخصص در امر مهاجرت باعث می شود روند مهاجرت سریع تر و مطمئن تر اجرا شود. این موضوع به ویژه در خصوص کشوری مانند استرالیا که کشوری بسیار قانون مدار است بیشتر به چشم می خورد. چرا که کوچک ترین اشتباه در پروسه مهاجرت به استرالیا ممکن است شانس شما برای مهاجرت به این کشور را تا حد زیادی پایین بیاورد یا حتی به طور کامل از بین ببرد.

مهم ترین دلایلی که به شما نشان می دهند بهتر است با وکلای مهاجرتی مشورت کنید:

 • صرفه جویی در وقت با افزایش سرعت انجام روند مهاجرت
 • صرفه جویی در هزینه با جلوگیری از طی کردن مسیرهای بیهوده و غلط
 • انتخاب بهترین شیوه مهاجرت در زمان درست با توجه به شرایط مالی، تحصیلی، خانوادگی و… شما
 • کاهش ریسک عدم موافقت با درخواست مهاجرتتان
 • جلوگیری از ایجاد مشکل در پروسه مهاجرت
 • اقدام به دریافت ویزا و اقامت قانونی با توجه به قوانین روز مهاجرتی
 • کسب اطلاعات لازم در خصوص تمامی شرایط مهاجرت و زندگی در کشور مورد نظرتان
 • و….

مقاله پیشنهادی: شرایط و هزینه های زندگی در استرالیا

یک وکیل مهاجرت به استرالیا خوب باید چگونه باشد؟

همانطور که کمی پیشتر گفتیم، کشور استرالیا یکی از قانون مدارترین کشورهای دنیا است. از این رو می توان گفت وکلای مهاجرت به استرالیا وظایف بیشتری را به عهده دارند. اگر می خواهید از یک وکیل مهاجرت خوب برای مهاجرت به استرالیا کمک بگیرید، دقت کنید که فرد مورد نظرتان ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • از دانش تخصصی لازم برای این امر بهره مند باشد.
 • به قوانین مهاجرت به استرالیا تسلط کامل داشته باشد.
 • از تغییران و قوانین جدید مهاجرت به این کشور آگاه باشد.
 • سوابق کاری و تجربیاتش بیانگر دارا بودن توانایی کافی برای به ثمر رساندن یک پرونده مهاجرتی باشد.
 • به طور مداوم اخبار مربوط به امور مهاجرت به استرالیا را پیگیری کند.

شاید پیش خودتان فکر کنید، چگونه می توانیم مطمئن شویم که فرد مورد نظرمان چنین ویژگی هایی را دارد؟ کافی است کمی به گفته های وکیل مد نظرتان دقت کنید و آن را بسنجید و نگاهی به سوابقش بیاندازید تا اطمینان کافی را از خوب بودن وی پیدا کنید.

“موسسه مهاجرتی آوات بیش از ۱۰ سال است که در زمینه مهاجرت به استرالیا، آلمان، کانادا، اتریش، آمریکا، انگلستان، لهستان، نروژ، سوئد، فرانسه، آذربایجان، مجارستان، روسیه، ترکیه، گرجستان، اسلواکی، افریقا جنوبی و… فعالیت می کند. در طی این مدت توانسته با گردآوری بسیاری از وکلای مهاجرتی مجرب که در داخل یا خارج از ایران اقامت دارند، بسیاری از پرونده های مهاجرتی را با موفقیت و جلب رضایت متقاضیان به ثمر برساند.”

سایر ویژگی های مهم یک وکیل مهاجرت:

 • منظم بودن
 • مسئولیت پذیر بودن
 • پیگیر بودن
 • توانایی تشخیص و انتخاب بهترین راه برای هر متقاضی
 • درک کامل قوانین مهاجرتی
 • ارتباط با وکلایی که در کشور مقصد زندگی می کنند
 • و…

دستمزد وکلای مهاجرت

دستمزد هر وکیل مهاجرت با توجه به سابقه کار، میزان تحصیلات و خدماتی که ارائه می دهد متفاوت است. اگر بخواهیم دستمزد این افراد را به طور میانگین با یکدیگر مقایسه کنیم، می توانیم بگوییم:

 • میانگین هزینه یک ساعت مشاوره یا ارائه خدمات از وکلای مهاجرتی تقریبا برابر با ۷۷ دلار است.
 • فردی که در این زمینه بین ۱ تا ۳ سال تجربه کاری داشته باشد می تواند درآمدی بین ۱۱۰.۰۰۰ تا ۸۳۰.۰۰۰ دلار در سال داشته باشد.
 • در صورتی که سابقه کاری وکیل مهاجرتی بیش از ۸ سال باشد، می تواند به طور سالیانه درآمدی ۱۹۸.۰۰۰ تا ۴۰۸.۰۰۰ دلار کسب کند.

البته در خصوص وکلای مهاجرتی استرالیا، این اعداد و ارقام کمی متفاوت است. با توجه به آخرین اطلاعاتی که از آمار درآمد وکلای مهاجرت به استرالیا به دست آمده، به طور متوسط این افراد درآمدی بین ۱۵۹.۰۰۰ تا ۲۰۹.۰۰۰ دلار در سال دریافت می کنند.

برای اطلاع از هزینه مشاوره با وکلای مهاجرت به استرالیا موسسه مهاجرتی آوات، می توانید با یکی از شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. همچنین می توانید از طریق واتساپ یا تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی با ما در ارتباط باشید.

وکیل مهاجرت به استرالیا

بیشتر وکلایی که پرونده های مهاجرت به استرالیا را انجام می دهند، زیر نظر سازمان به خصوصی که MARA،  نام دارد، آموزش دیده اند. سپس بعد از گذراندن دوره کارآموزی به طور جدی فعالیت خود را آغاز کرده اند.

وکلای مهاجرت به استرالیا نیز وظایف و ویژگی هایی مانند سایر وکلای مهاجرتی دارند با این تفاوت که باید ماهرانه تر و ریزبینانه تر عمل کنند. چرا که اغلب پرونده های مهاجرت به این کشور با توجه به قوانینی که وجود دارد، دارای پیچیدگی هایی می باشد که حل آن ها نیازمند دانش تخصصی، تجربه و تسلط کامل به قوانین مهاجرت دولت استرالیا می باشد.

چرا از وکلای مهاجرت به استرالیا موسسه مهاجرتی آوات مشاوره بگیریم؟

 • موسسه مهاجرتی آوات هم در داخل ایران و هم در داخل استرالیا بهترین وکلای مهاجرت را در اختیار شما می گذارد.

یکی از ویژگی های مهم یک وکیل مهاجرت خوب این است که با وکلای ساکن در کشور مقصد ارتباط داشته باشد. دلیل آن هم این است که وجود چنین ارتباطی باعث می شود وی در کم ترین زمان ممکن از تمامی اخبار و حتی تغییرات بزرگ و کوچکی که در قوانین مهاجرت به کشور مقصد رخ می دهد، با خبر شود. موسسه ما سال ها است که بهترین وکلای داخل ایران و وکلای مهاجرت ساکن استرالیا را دور هم جمع کرده است تا تیمی مجرب و ماهر از وکلا را در اختیار متقاضیان بگذارد.

 • تمامی وکلا و مشاوران مهاجرت به استرالیا موسسه آوات از دانش تخصصی و به روز برخوردار هستند.

همه اعضای تیم آوات که در زمینه امور مهاجرت به استرالیا فعالیت می کنند، دارای پروانه فعالیت معتبر هستند. همچنین به طور دائم با شرکت در دوره ها و کنفرانس ها، مطالعه و تحقیق از منابع معتبر، دانش خود را افزایش می دهند. البته کسب تجربه و انجام پرونده های مهاجرتی ساده و پیچیده باعث شده است آن ها توانایی ویژه ای در انتخاب سریع ترین و کم هزینه ترین راه مهاجرت به استرالیا برای شما، کسب کنند.

 • شما می توانید به طور کامل به وکلای مهاجرت موسسه آوات اعتماد کنید و امور مهاجرت خود را به آن ها بسپارید.

شما به سادگی می توانید از سابقه موسسه آوات و سابقه ۱۰ ساله اش در امر مهاجرت اطلاعات کسب کنید. موسسه آوات اکنون بیش از ۱۰ سال است که در زمینه مهاجرت فعالیت می کنند و در این مدت با دریافت پایین ترین حق الزحمه نسبت به سایر موسسه های مهاجرتی، با کمک تیم حرفه ای خود توانسته پرونده های بسیاری را با نتایج دلخواه متقاضیان به اتمام برساند.

 • موسسه آوات به شما تضمین عودت وجه حق الزحمه می دهد.

ما به شما تضمین می دهیم در صورتی که پس از پیگیری های لازم، نتیجه لازم را دریافت نکردید، وجهی که بابت حق الزحمه پرداخت کرده اید، به شما بازگردد.

توجه داشته باشید که هیچ وکیل مهاجرتی به طور ۱۰۰ درصد نمی تواند تضمین کند که پروسه مهاجرتی شما به طور قطعی با موفقیت انجام می شود. حتی دولت استرالیا، تضمین دادن وکلای مهاجرتی به متقاضیان در رابطه با این موضوع را امری غیر قانونی می داند.

“همین حالا برای ارزیابی شرایط اولیه می توانید از طریق یکی از شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید یا فرم ارزیابی مهاجرتی را تکمیل بفرمایید و سپس برای ما ارسال کنید.”

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *