مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
وکیل مهاجرت به آمریکا

وکیل مهاجرت به آمریکا

وکیل مهاجرت به آمریکا

کشور آمریکا همواره یکی از کشورهایی بوده که از سرتاسر جهان مهاجران را به خود جذب کرده است. آمار بالای مهاجرت نشان دهنده نیاز به وکیل مهاجرت به آمریکا است که باید فراهم شود. آمریکا کشوری میباشد که به دلیل تکنولوژی های پیشرفته و همچنین بخاطر اقتصاد برتری که در دنیا دارد تعداد متقاضیان مهاجرت بسیاری را به خود جذب کرده است و افراد بسیاری از اقصی نقاط دنیا علاقمند به مهاجرت به این کشور می باشند, روش های مهاجرت به آمریکا بسیار زیاد میباشد که به برخی از آنها اشاره میکنیم . در ادامه در مورد این عناوین مطالبی مختصری را هم بیان میکنیم: وکیل پناهندگی آمریکا ، وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری ، وکیل مهاجرت در ایران و وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج .

راه های مهاجرت به آمریکا عبارت است از مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل , مهاجرت به آمریکا از طریق کار , مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری , مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری .و…

هر یک از روش های مهاجرت به آمریکا دارای شرایط و قوانین خاصی میباشد که هر فردی دانش آن را ندارد و نیاز است که فرد متقاضی مهاجرت به آمریکا با یک فردی تمام راه ها و روشهای مهاجرت به کانادا را میداند همراه شوید که به جرات تنها شخصی که میتواند شما را در این امر کمک کند وکیل مهاجرت به آمریکا میباشد .

 

وکیل پناهندگی آمریکا

کشور آمریکا به دلیل داشتن قدرت اقتصادی که دارد و صنایع پیشرفته ای که بدست آورده است به قدرت اول دنیا تبدیل شده است به همین خاطر متقاضیان مهاجرت به آمریکا بسیار زیاد هستند و به هر طریقی میخواهند خود را به این کشور برسانند که روشهای زیادی برای ورد به خاک آمریکا وجود دارد که یکی از این نوع مهاجرت ها از طریق پناهندگی انجام میشود و فرد باید از طریق وکیل پناهندگی آمریکا برای رسیدن به هدفش اقدام کند زیرا پناهندگی آمریکا امری دشوار است که هر فردی نمیتواند آن را انجام دهد و تنها وکیل پناهندگی آمریکا که تمام مراحل را میداند و تمامی روشهای لازم جهت اخذ پناهندگی آمریکا را میتواند انجام دهد.

شایان ذکر میباشد که راه های بسیار راحتتری برای مهاجرت به آمریکا وجود دارد و ما به هیچ عنوان شما را ترغیب به رفتن به آمریکا از طریق پناهندگی نمیکنیم و هدفمان از تهیه این مقاله فقط آشنایی شما عزیزان با پناهندگی آمریکا و وکیل پناهندگی آمریکا میباشد .

پناهندگی آمریکا در زمانی اتفاق می افتد که فرد به علت های گوناگون با کشور و دولت خود به مشکل بربخورد که نتواند در کشور خود به زندگی ادامه دهد و یا امنیت جانی نداشته باشد ,

علل موجه برای پناهندگی

مشکلات سیاسی , مشکلات مذهبی ,مشکلات نژادی و… که طبق این مشکلات کشور آمریکا درخواست پناهندگی فرد را قبول خواهد کرد .

زمانی که شما میخواهید برای پناهندگی اقدام کنید بهتر است که با وکیل پناهندگی آمریکا مشاوره شوید تا وکیل پناهندگی آمریکا راه و روشی صحیح را برایتان مشخص کند تا در مسیری که انتخاب کرده اید دچار مشکل نشوید زیرا مسیر پناهندگی آمریکا پر از اتفاقاتی میباشد که فقط یک فرد که در این راه مهارت و تجربه دارد میتواند برایتان بهترین و سریعترین مسیر را مشخص کند.

شما زمانی که به آمریکا رسیدید میتوانید بعد از یکسال درخواست پناهندگی را به دولت آمریکا ارائه دهید و درخواست شما توسط دولت آمریکا بررسی خواهد شد .

وقتی درخواست پناهندگی را از طریق وکیل پناهندگی آمریکا برای اداره مهاجرت آمریکا ارسال میکنید , اداره مهاجرت آمریکا زمانی را برایتان مشخص میکند تا شما بصورت حضوری برای مصاحبه بروید بعد در آن موقع موقعیت شما و مدارکتان را بررسی میکنند و جواب قطعی را به شما ابلاغ میکنند که درخواست پناهندگی شما که از طریق وکیل پناهندگی آمریکا فرستاده اید مورد قبول واقع شده است یا خیر .

شایان ذکر میباشد یکی از وظایف وکیل پناهندگی آمریکا این است اگر پنج ماه از درخواست فرستادن برای اداره مهاجرت آمریکا گذشته باشد و جوابی برای وکیل پناهندگی آمریکا که تعیین کرده اید و یا برای خودتان جوابی صادر نشد وکیل پناهندگی آمریکا میتواند از اداره مهاجرت این کشوراجازه کار را برای شما بگیرد تا بتوانید در آمریکا مشغول به کار شوید .

وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری

زمانی که شما در لاتاری برنده شوید میتوانید به گرین کارت آمریکا دست پیدا کنید منظور از گرین کارت این میباشد که فردی که گرین کارت آمریکا را دارد میتواند اقامت دائم آمریکا را بدست بیاورد و زمانی که اقامت دائم را داشته باشی میتوانی براحتی در آمریکا به کار, تحصیل و زندگی بپردازید و میتوانید به صورت آزادانه به آمریکا رفت و آمد کنید .

اما در این میان افرادی که از طریق لاتاری اقامت دائم آمریکا را بدست می آورند در برخی موارد گول افرادی سود جو را میخورند که هدفشان سوء استفاده از این افراد میباشد به همین خاطر افرادی که متقاضی مهاجرت از طرق مختلف میباشند می بایست فردی کاربلد را استخدام کنند تا در مسیری که میخواهند قدم بگذارند به مشکلی بر نخورند و تمامی مسیرها برایشان هموار گردد این فرد حرفه ای و کار بلد وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری میباشد که تمام فوت و فن های لاتاری را میداند و میتواند بدون هیچ مشکلی فردی که در لاتاری برنده شده است را در آمریکا به اقامت دائم برساند .

توصیه موسسه ما در این زمینه به شما این میباشد که حتما با یک وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری مشورت کنید و سپس اقدام به هر عملی که میخواهید انجام دهید ,کنید .

وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری با توجه به دانش و تجربه ای که در این زمینه دارد میتواند برای شما راه های مناسب تری را پیشنهاد کند تا هر چه سریعتر به اهداف خود برسید .

 

وکیل مهاجرت در ایران

افرادی که متقاضی مهاجرت میباشند و هدفشان خروج از ایران و ساکن شدن در کشوری دیگر میباشد باید مسیری که میخواهند طی کنند را به صورت کامل شناسایی کنند تا زمانی که قدم در این مسیر دشوار میگذارند به مشکلی برنخورند, لازمه آگاهی داشتن کامل در خصوص این مسیر دشوار و راه های رسیدن به اهداف تنها توسط اشخاصی امکان پذیر میباشد که دانش آن را داشته باشند و تجارب زیادی در خصوص امور مهاجرت داشته باشند و تنها افرادی میتوانند این گزینه ها را داشته باشند که به عنوان وکیل مهاجرت در ایران شناخته شده باشند .

وکیل مهاجرت در ایران افرادی میباشند که در رشته حقوق تحصیل کرده اند و از تمام قوانین اطلاع کامل دارند و با تجربه ای که در این راه بدست آورده اند تمامی مسیرهای رسیدن به کشورهای مقصد را میدانند و به افرادی که متقاضی مهاجرت میباشند بهترین مسیررا پیشنهاد میکنند و افراد را در تمام زمینه های مهاجرت راهنمایی خواهند کرد تا با مشکلی برخورد نکنند و سریعترین به هدف خود برسند.

مهاجرت امری دشوار و پر خطر میباشد و حضور افراد سود جو در این مسیر امکان هرگونه اتفاق ناگوار را برای شما در پی خواهد داشت به همین خاطر افرادی که متقاضی مهاجرت میباشند باید با یک موسسه حقوقی معتبر در ارتباط باشند تا وکیل مهاجرت در ایران بتواند راه های کم خطر و احتمال وجود هر خطری در این مسیر را برایتان شرح دهد تا شما با آنها آشنا شوید .

مطمئنا در هر مسیری که میخواهید قدم بگذارید وجود افراد باتجربه و ماهر که شناخت کافی با آن مسیر دارند بسیار حائز اهمیت میباشد .

وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

آمریکا از جمله کشورهایی میباشد که به دلیل رتبه اولی که در دنیا بخاطر تمام امکانات و.. دارد هدف بسیاری از متقاضیان مهاجرت میباشد این کشور راه های متعددی را برای اقامت برای متقاضیان مهاجرت به آمریکا گذاشته است که یکی از این روش ها که بسیار مورد توجه افراد میباشد ازدواج میباشد . وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج میتواند برایتان گزینه های مناسبی انتخاب کند تا شما بتوانید از این طریق گرین کارت آمریکا را دریافت کنید.

این امکان برای افرادی که همسر خود را از کشور آمریکا انتخاب میکنند میسر میباشد که بتوانند در آمریکا زندگی کنند اما شایان ذکر میباشد که به همین سادگی ها هم این رویداد اتفاق نخواهد افتاد زیرا باید تمام مسیر با توجه به قوانین طی شود که این مسیر را وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج باید برایتان هموار کند زیرا تنها فردی است که تمامی فوت و فن های این مسیر را میداند و میتواند به فرد متقاضی مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج را راهنمایی کند . پس اگر شما متقاضی مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج میباشید قبل از هر اقدامی باید یک وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج را استخدام کنید تا بدون هیچ مشکلی کیس ازدواج را برایتان پیدا کند تا بتوانید به این وسیله اقامت دائم آمریکا را بدست بیاورید .

وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج میتواند تمام مراحل درخواست ویزا را برایتان انجام دهد بدون آنکه شما استرس این را داشته باشید که چگونه این مراحل باید طی شود و چه مدارکی نیاز است .

شما میتوانید با موسسه ما در زمینه مهاجرت به آمریکا مشاوره شوید و بهترین گزینه ها را برایتان معرفی کنند تا با اطلاعاتی کامل اقدام به تصمیم گیری کنید.

  • مارس 6, 2018
  • بازدید : 665
  • آمریکا,مهاجرت