مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
وقت سفارت نیوزلند

وقت سفارت نیوزلند

وقت سفارت نیوزلند

وقت سفارت نیوزلند- مدارک لازم جهت اخذ وقت سفارت نیوزلند چگونه میتوانم وقت سفارت نیوزلند را رزرو نمایم؟ آیا در سال جدید میلادی مدارک لازم جهت اخذ وقت سفارت نیوزلند تغییر یافته است>؟

سوالاتی در خصوص وقت سفارت نیوزلند برای ما مطرح و ارسال شده است و لازم دانستیم در خصوص وقت سفارت نیوزلند برایتان اطلاعاتی را به اشتراک بگذاریم . امیدواریم مثمر ثمر باشد.

وقت سفارت نیوزلند

کشور نیوزلند یکی از کشورهای مناسب برای مهاجرت میباشد و افرادی که تمایل به مهاجرت دارند میتوانند این کشور زیبا را نیز در مقصد های خود قرار دهند ، برای ورود به این کشور اجازه ورود نیاز میباشد و این اجازه با صدور ویزا محقق میگردد باید توجه داشته باشید که شما زمانی میتوانید برای دریافت ویزا اقدام نمایید که وقت سفارت نیوزلند راداشته باشید چرا که بدون تعیین وقت سفارت نیوزلند قادر به درخواست ویزا نخواهید بود به همین خاطر برای کسب اطلاعاتی در خصوص تعیین وقت سفارت نیوزلند تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

همانطور که گفتیم برای ورود به کشور نیوزلند باید ویزا درییافت کنیم و در واقع برای درخواست ویزا باید ابتدا قصد و هدف خود را از سفر به نیوزلند مشخص نماییم که برای چه هدفی نیاز به ویزا داریم ، برخی از افراد برای ادامه تحصیل در نیوزلند وقت سفارت نیوزلند را برای درخواست ویزای تحصیلی مشخص میکنند و عده ای دیگر برای درخواست ویزای توریستی اقدام به تعیین وقت سفارت نیوزلند میکنند و هر کدام از آنها برای درخواست ویزای مورد نظر خود باید مدارکی را تکمیل و در وقت سفارت نیوزلند آن را به افسر ویزا جهت بررسی ارائه دهد .

برای تعیین وقت سفارت نیوزلند میتوانید به راحتی این کار را انجام دهید ولی اگر وقت لازم برای انجام این مهم را ندارید میتوانید از طریق موسسات مهاجرتی معتبر در سطح کشور و همچنین آژانس های مسافرتی اقدام به وقت سفارت نیوزلند نمایید .

وب سایت سفارت نیوزلند

برای تعیین وقت سفارت نیوزلند شما میتوانید با مراجعه به وب سایت سفارت نیوزلند به این امر دسترسی پیدا نمایید ، شما با رفتن به سایت http://www.nzembassy.com/iran سفارت میتوانید جهت تعیین وقت سفارت نیوزلند به راحتی اقدام نمایید ،در مرحله اول باید نام کاربری برای خود ایجاد کنید و بعد از آن اطلاعاتی را تکمیل کرده و سپس برای مشاهده وقت های آزاد سفارت به صفحه تاریخ ها بروید و در آنجا نزدیک ترین وقت آزاد را برای خود رزرو نمایید .

توجه داشته باشید که این به معنای وقت سفارت نیوزلند نمیاشد و باید منتظر تاییدیه سفارت بمانید و بعد از ارسال تاییدیه از سمت سفارت نیوزلند میتوانید مدارک خود را برای ارائه در تاریخ و زمان مشخص شده به سفارت این کشور ببرید .

در صورتی که برای شما از سفارت نیوزلند تاییدیه ای ارسال نگردید به این معنا میباشد که سفارت نیوزلند با تاریخ شما موافقت نکرده است و شما باید یک تاریخ دیر را برای تعیین وقت سفارت نیوزلند مشخص نمایید ، تا زمانی که سفارت آن را تایید کند .

شما میتوانید بعد از دریافت تاییدیه تمام تلاش خود را جهت جلب رضایت افسر ویزا انجام دهید تا با ویزای درخواستی شما موافقت نماید .

اداره مهاجرت نیوزلند

شما برای دریافت ویزای مورد نظر خود باید از سیستم امتیازبندی نیوزلند حدنصاب نمره را اخذ نموده باشید تا بتوانید با آن در اداره مهجرت نیوزلند اقدام به اخذ اقامت نمایید ، توجه داشته باشید که شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه امتیازبندی کشور نیوزلند به سایت اداره مهاجرت نیوزلند رفته و اطلاعات خود را تکمیل نمایید .

کشور نیوزلند جزء آن دسته از کشورهایی میباشد که برای مهاجرت دردسرهای بزرگی که مهاجرت به استرالیا و کانادا دارد را ندارد به همین خاطر کشور مهاجر خیزی میباشد چرا که میشود به راحتی به این کشور زیبا مهاجرت نمود و سختی در را ه نمیباشد البته شایان ذکر میباشد که بهتر است برای گام برداشتن در این مسیر از دانش افراد متخصص و با تجربه بی بهره نمانید چرا که امر مهاجرت پیچیدگی ها و دشواری هیا خاص خود را دارد .

سیسم امتیازبندی نیوزلند در دو مرحله انجام میشود در مرحله اول شما باید حدنصاب نمره (صد ) را کسب نمایید تا بتوانید به مرحله بعد صعود کنید ، شایان ذکر میباشد که زمانی که امتیاز شما بیشتر از 140باشد میتوانید درکمترین زمان به این کشور مهاجرت نمایید و این موارد تمام زیر نظر اداره مهاجرت نیوزلند اداره میگردد .

آدرس سفارت نیوزلند در تهران به این شرح میباشد :تهران ، اقدسیه ، خیابان موحدی دانش ، خیابان گلستان شمالی ( شهید قاسمی ) ، کوچه سوسن ، کوچه پارک دوم ، پلاک 1

شماره سفارت نیوزلند در تهران

شماره سفارت نیوزلند در تهران به این شرح میباشد :26122175-021

ساعات کااری سفارت نیوزلند در تهران از یکشنبه تا پنجشنبه از 10صبح تا 12.30ظهر میباشد توجه داشته باشید که برای حضور در سفارت در وقت سفارت نیوزلند که به تایید رسیده است حضور به عمل آورید .و حداکثر نیم ساعت زود تر از زمان مشخص شده در سفارت حضور داشته باشید .

ویزای توریستی نیوزلند

یکی از ویزاهایی که برای کشور نیوزلند دارای محبوبیت میباشد ، ویزای توریستی نیوزلند میباشد چرا که این کشور با داشتن جاذبه های گردشگری و آب و هوایی بسیار مطلوب شرایط مناسبی را برای گردشگران وتوریست ها فراهم آورده است تا از این کشور زبا دیدن فرمایند .

البته افراد به دلایل مختلفی همچون دیدار از اقوام وآشنایان ، و یا برای انجام امور کار خود اقدام به درخواست یزای توریستی نیوزلند میکنند ، که برای درخواست ویزای توریستی نیوزلند باید متقاضی حتما مدارک لازمی که سفارت آنها را الزای میداند تهیه و در زمان وقت سفارت نیوزلند به افسر ویزا ارائه دهد .

همانطور که میدانید برای اخذ ویزا و درخواست آن باید ابتدا وقت سفارت نیوزلند را تعیین نمایید و بعد از مشخص شدن تاریخ وساعت ورود به سفارت شما باید مدارک لازم را تکمیل و ارائه دهید .

مدارک لازم جهت درخواست ویزای توریستی نیوزلند

 • اصل گذرنامه و کارت شناسایی متقاضی به همراه کپی و ترجمه آها
 • گواهی سلامت پزشکی متقاضی
 • ضمانت بانکی
 • سند مالکیت
 • پیرینت حساب بانکی
 • دعوتنامه در صورت داشتن
 • رزرو هتل در صورت نداشتن دعوتنامه
 • بلیط هواپیما
 • گواهی اشتغال به کار
 • گواهی اشتغال به تحصیل
 • سابقه بیمه
 • آخرین فیش حقوقی
 • تامی مدارک باید ترجمه شده و به تایید وزارت خارجه و دادگستری رسیده باشد .

در کل و نتیجه گیری که داریم

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه   وقت سفارت نیوزلند   در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه   وقت سفارت نیوزلند میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

 • آگوست 20, 2018
 • بازدید : 138
 • نیوزلند,وقت سفارت