مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
وقت سفارت لهستان

وقت سفارت لهستان

وقت سفارت لهستان
Rate this post

وقت سفارت لهستان

وقت سفارت لهستان*اخذ وقت سفارت لهستان * قوانین وقت سفارت لهستان * راه های مهاجرت به لهستان را بررسی نمایید. با مراجعه به آرشیو مقالات کشور لهستان میتوانید به بررسی کلی این کشور و مهاجرت به لهستان اطلاعات مناسبی را دریافت نمایید.

در این مقاله سعی بر آن داریم تا در خصوص وقت سفارت لهستان اطلاعاتی را در اختیار دوستدارن اخذ ویزای لهستان قرار دهیم تا با مراحل انجام وقت سفارت لهستان آشنا شوند تا بتوانند به راحتی وقت سفارت لهستان را تنظیم نمایند و سپس برای اخذ ویزای این کشور اقدام نمایند ، این مقاله برای دوستداران اخذ ویزای لهستان تهیه گردیده است و در صورت هر گونه سوال میتوانید با موسسه تماس گرفته و با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید .

 

وقت سفارت لهستان

برای ورود به هر کشور ابتدا باید ویزای آن کشور را اخذ نمایید و همانطور که میدانید نمیتوانید برای دریافت ویزا بدون تعیین وقت سفارت لهستان به سفارت رفته و درخواست ویزا بدهید بلکه باید مراحلی را طی کرده تا بتوانید برای ویزای مورد نظر خود در خواست دهید .

در ابتدای امر شما باید تعیین وقت سفارت لهستان را انجام دهید و بعد از انجام این امر در تاریخی که برای شما مشخص میشود با در دست داشتن مدارک لازم برای اخذویزا به سفارت لهستان در تهرانمراجعه نمایید ، بعد از بررسی بر روی مدارک شما در صورت تایید ویزا صادر میگردد و شما اجازه ورود به این کشور را پیدا خواهید کرد .

انجام وقت سفارت لهستان به راحتی قابل انجام میباشد و شمامیتوانید به راحتی به این مهم دسترسی داشته باشید اما اگر وقت لازم را برای انجام تعیین وقت سفارت لهستان ندارید میتوانید از طریق موسسات مهاجرتی معتبر و آژانس های مسافرتی اقدام نمایید .

کشور للهستان در مرکز اروپا قراردارد ، و با کشورهایی همچون آلمان ، چک ، اسلوواکی و روسیه و..همسابه و هم مرز میباشد ، این کشور دارای مناطق گردشگری بسیاری میباشد و امکان حضور گردشگران بسیار زیاد میباشد و همچنین افرادی هم که علاقمند به ادامه تحصیل در خارج از کشور هستند میتوانند کشور لهستان را به عنوان مقصد مناسبی برای ادامه تحصیل در نظر داشته باشند .

آدرس سفارت لهستان در تهران

برخی از کشورها در ایران عزیزمان سفارتی ندارند ، برخی از آنها در سفارت دیگری که در ایران وجود دارد امور مربوط به مهاجران را رسیدگی مینمایند و برخی دیگر باید برای دریافت ویزا و وقت سفارت لهستان ومصاحبه به کشورهای هم جوار ایران سفر نماییم به طور مثال برای دریافت ویزای انگلستان که در حال حاضر سفارت این کشور در ایران تعطیل میباشد باید به کشور ترکیه و شهر آنکارا برویم و مدارک را به سفارت این کشور تحویل دهیم .

اما برای دریافت وقت سفارت لهستان  و درخواست ویزای کشور لهستان شما نیازی به دغدغه فکری در خصوص آدرس سفارت لهستان نخواهید داشت چرا که آدرس سفارت لهستان در تهران موجود میباشد و به راحتی میتوانید برای مصاحبه و ارائه مدارک به آدرس سفارت لهستان در تهران مراجعه نمایید .

آدرس سفارت لهستان در تهران به این شرح میباشد :تهران ، خیابان آفریقا ، بلوار مینا ، کوچه پیروز پلاک 2

شماره های تماس سفارت لهستان در تهران : 88787262-021

سایت سفارت لهستان در تهران

آدرس سایت سفارت لهستان در تهران http://teheran.msz.gov.pl/en/ میباشد که میتوانید برای کسب اطلاع در خصوص روادید این کشور به این سایت مراجعه نمایید، همچنین میتوانید برای دریافت وقت سفارت لهستان به صورت آنلاین اقدام نمایید به این صورت که باید ابتدا وارد وب سایت سفارت لهستان در تهران شوید و بعد از تکمیل فرم مربوط به درخواست ویزا اقدام به مشخص کردن تاریخ آزادی که سفارت در اختیارتان قرار میدهد کنید ، شایان ذکر میباشد که زمانی که وقت سفارت لهستان را مشخص نموید سفارت در صوررت تایید برای شما ایمیلی ارسال میکند که در تاریخ مشخص شده شما باید با در دست داشتن مدارک جهت اخذ ویزا اقدام نمایید .

شایان ذکر میباشد که زمانی که در سایت فرم را تکمیل میکنید توجه داشته باشید که تمام اطلاعات باید به درستی و کامل وارد شود و اگر کوچکترین نقصی در اطلاعات وجود داشته باشد وقت سفارت لهستان شما لغو میشود .

ساعات کار سفارت لهستان در تهران

سفارت لهستان در تهران در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه باز میباشد و ساعات کار سفارت لهستان در تهران از 9 صبح الی 15عصر میباشد ، شما متقاضیان عزیز باید توجه داشته باشید که تنها نیم ساعت قبل از وقت مشخص شده در سفارت حضور داشتهه باشید کفایت میکند و لازم نیست ساعت ها زودتر به سفارت لهستان مراجعه نمایید .

سوالات مصاحبه سفارت لهستان

در وقت سفارت لهستان ، افسر ویزا سوالاتی از شما میپرسد که جواب آنها تاثیر زیادی در قبول ویزا دارد به همین خاطر باید توجه داشته باشید که سوالات مصاحبهسفارت لهستان را به دقت پاسخ دهید به گونه ای که افسر ویزا را متقاعد سازید درخواست ویزای شما را قبول نماید .

از دیگر نکاتی که باید در مصاحبه به آن توجه کنید کامل بودن مدارکتان میباشد که با کوچکترین نقصی در پرونده درخواست ویزا رد خواهد شد پس بهتر است قبل از رفتن به سفارت تمام مدارک را مرور کرده و ببینید که نقصی در آنها وجود نداشته باشد میتوانید برای مشورت با مشاورین ما در ارتباط باشید .

نکته ی دیگری که باید در زمان وقت سفارت لهستان به آن توجه نمایید این است که ظاهر مناسبی داشته باشید این به معنای پوشیدن کت و شلوار وکروات نمیباشد چرا که این تاثیر مثبتی در روند ویزا نخواهد داشت بلکه باید آراسته و مرتب باشید .

نوع گفتار و رفتار شما تاثیر زیادی در تصمیم افسر ویزاخواهد داشت پس در رفتار و گفتارتان دقت لازم راداشته باشید .

شرایط اخذ ویزای لهستان

برای دریاف ویزای لهستان باید شرایط اخذ ویزای لهستان را داشته باشید و این بر اساس نوع ویزا متغییر میباشد به این صورت که اگر شما درخواست ویزای دانشجویی داده اید باید پذیرش را از دانشگاه این کشور دریافت کرده باشید و این نکته برای دریاف ویزای دانشجویی حائز اهمیت است و یا اگر درخواست ویزای کاری لهستان را داده اید باید دعوتنامه کاری از کارفرمای لهستانی را داشته باشید تا بتوانید برای صدور ویزا امیدوار باشید .

بر این اساس شما بر اساس نوع ویزا باید شرایط اخذ ویزای لهستان را دارا باشید و بهتر است قبل از هر اقدامی برای دریخواست ویزای این کشور با موسسات معتبر مهاجرتی مشور نایید و از آنها راهنمایی بگیرید تا روند رسیدن به موفقیت سریع تر گردد .

 

سخن آخــــر

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه  وقت سفارت لهستان    در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  وقت سفارت لهستان  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

  • آگوست 18, 2018
  • بازدید : 151
  • لهستان,وقت سفارت