مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا
Rate this post

وقت سفارت ایتالیا

انواع وقت سفارت ایتالیا-رزرو وقت سفارت ایتالیا-اخذ وقت سفارت ایتالیا- شرایط وقت سفارت ایتالیا-مدارک لازم وقت سفارت ایتالیا- وقت سفارت فوری ایتالیا* یکی از مهم ترین مراحل اقامت و مهاجرت به ایتالیا وقت سفارت ایتالیا میباشد.

آیا می دانید برای اخذ وقت سفارت ایتالیا کدام یک از روش های موجود مناسب تر است؟ در نظر داشته باشید که انواع وقت سفارت ایتالیا وجود دارد که هر یک دارای قوانین و شرایط خاصی است. اینطور که مشخص است مدارک لازم برای وقت سفارت ایتالیا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.در این مقاله به طور دقیق در خصوص رزرو وقت سفارت ایتالیا صحبت خواهد شد.

 

در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص  وقت سفارت ایتالیا  مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

در ادامه میپردازیم به بحث وقت سفارت ایتالیا

انواع وقت سفارت ایتالیا

شما برای سفر به ایتالیا دلایل و اهداف مختلفی دارند، افرادی که قصد دارند در این کشور به تحصیل مشغول شوند باید به دنبال اخذ ویزای تحصیلی باشند و افرادی که قصد دارند به خرید ملک بپردازند و یا شرکت ثبت کنند باید به دنبال ویزای سرمایه گذاری باشند. در نظر داشته باشید که برای تعیین وقت سفارت ایتالیا باید در ابتدای امر مشخص شود که به دنبال کدام ویزا هستید.

وقت سفارت ایتالیا به این معنی است که فرد برای ورود به کشوری (ایتالیا) نیاز به اخذ ویزا دارد و برای اینکه ویزا به وی تعلق گیرد باید از سوی مامورین سفارت مورد تایید قرار بگیرد به این ترتیب تعیین وقت سفارت ایتالیا باید به صورت دقیق دنبال شود و تاریخی باید روز مصاحبه تعیین شود. وقت سفارت می تواند از نوع معمولی و یا فوری باشد.

 

نحوه اخذ وقت سفارت ایتالیا

بعضی از کشورها برای تعیین وقت سفارت به صورت آنلاین و غیر حضوری و بعضی دیگر به صورت حضوری فعالیت می کنند، در نظر داشته باشید که تعیین وقت سفارت ایتالیا به صورت آنلاین فراهم شده است. عموما روند کار برای تعیین وقت سفارت ایتالیا به این صورت است که در ابتدای امر اطلاعات شما از سوی سفارت و به صور اینرتنتی دریافت می شود سپس باید مبلغی ارسال شود که در واقع هزینه وقت سفارت ایتالیا محسوب می شود. به این ترتیب پس از بررسی های اولیه از سوی سفارت یک لیست از زمانبندی های موجود در اختیار افراد قرار می گیرد. شما باید در بین زمان های آزاد نزدیکترین و مناسب ترین وقت ممکن را انتخاب کنید. انتخاب شما به معنی تأیید نهایی نبوده و باید منتظر پاسخ باشید. در نهایت پس از دریافت گزینه مورد نظر باید فرد در تاریخ مشخص شده در سفارت حضور به عمل آورد.

در نظر داشته باشید که وقت سفارت ایتالیا در ماه در دو تاریخ مجزا ارائه شده است و شما باید یکی از این دو تاریخ را برای رزرو انتخاب کنید.

رزرو وقت سفارت ایتالیا به صورت اینترنتی از دسته روش های آسان و بسیار سریع محسوب می شود.

 

مدارک لازم وقت سفارت ایتالیا

فرد متقاضی باید اسکن پاسپورت خود را به صورت شفاف و خوانا تهیه کند. پاسپورت وی باید اعتبار باشد، این اسکن در رزرو آنلاین وقت سفارت ایتالیا وارد سیستم می شود. فرم درخواست ویزا که به صورت فارسی نیز طراحی شده است باید تکمیل شود.

از دیگر مدارکی که برای وقت سفارت ایتالیا نیاز است واچر هتل است، در نظر داشته باشید که شما باید ثابت کنید که قرار است به کشور خود باز گردید، به این ترتیب طبق شرایط اعلام شده تاریخ رفت و برگشت شما مشخص می شود.

اگر قصد اخذ ویزای توریستی دارید باید فردی از آشنایان شما در ایتالیا برایتان دعوت نامه ارسال کند به این ترتیب اسکن برگه دعوت نامه نیز مورد نیاز است و باید به صورت دقیق وارد شود.

در نظر داشته باشید که باید اسکن تصویر واضحی از فرد متقضای برای تعیین وقت سفارت ایتالیا ارائه داده شود.

مدارکی که در روز مصاحبه باید ارائه داده شود شامل پاسپورت معتبر ، عکس با زمینه سفید، کپی از تمامی صفحات شناسنامه و همین مدارک کاری و تحصیلی برای افرادی است که قصد دارند ویزای کار و یا تحصیل دریافت کنند.

 

وقت سفارت فوری ایتالیا

اگر دقت کنید اینطور که مشخص است افرادی که قصد دارند وقت سفارت ایتالیا اخد کنند و زمان زیادی ندارند اغلب در این مسیر دچار مشکل می شوند، در نظر داشته باشید که یک سری قوانین وجود دارد که تعیین وقت سفارت ایتالیا را کمی سریع تر می کند افرادی که دچار بیماری های خاصی هستند و زمان کافی ندارند می توانند به سراغ وقت سفارت فوری بروند به این ترتیب در ابتدا در فرم درخواست اولیه باید شرایط اضطراری خود را مورد بررسی قرار دهند اینطور که مشخص شده است به درخواست این افراد در ابتدا ترتیب اثر داده می شود. در صورتی که برای اخذ وقت سفارت ایتالیا به صورت فوری به مشکل برخورده اید می توانید از طریق افرادی که در این زمینه تخصص دارند اقدام کنید.

افرادی که خود بیمار هستند و نمی توانند روز مصاحبه حضور به عمل آورند باید بدانند که از طریق وکیل می توانند این گزینه را دنبال کنند و با دادن وکلات نامه مسیر برایشان بسیار آسان می شود.

 

ارزان ترین وقت سفارت ایتالیا

اگر فکر می کنید تعیین وقت سفارت ایتالیا هزینه بر است می توانید از تیم های متخصص و منصف ما بخواهید که این کار را برایتان انجام دهند، خوشبختانه شرایط وقت سفارت ایتالیا بسیار آسان است و نیاز به دعایت اصول خاصی نخواهد بود.

یک سری نکات طلایی در خصوص اخذ وقت سفارت ایتالیا دیده می شود که مورد بررسی قرار می دهیم. تاریخ های اعلام شده از سوی سفارت اغلب محدود است بنابراین بهتر است تاریخی را انتخاب کنید که مجبور به لغو آن نباشید.

اینطور که مشخص شده است وقت سفارت ایتالیا به صورت دوره ای تعیین می شود و گاه نیز تایم سفارت به نفع متقاضی پیش می رود.

شما برای اخذ هر نوع ویزای ایتالیا نیاز به ارائه بیمه دارید این بیمه برای خساراتی است که در کشور از سوی شما اعمال می شود و همینطور در صورت فوت فرد نیز هزینه های بازگشت از این بیمه نامه فراهم می شود.

کنسل کردن وقت سفارت ایتالیا دارای یک سری شرایط خاصی است زمانی برای شما تعیین می شود و تنها تا زمان اعلام شده می توانید وقت سفارت ایتالیا را کنسل کنید این موضوع را در نظر داشته باشید که اگر از زمان اعلام شده گذشته باشد نام شما وارد لیست سیاه می شود و شرایط اخذ مجدد وقت سفارت ایتالیا برایتان بسیار دشوار خواهد بود. برای اینکه تمامی روال وقت سفارت ایتالیا برایتان آسان باشد بهتر است که از افرادی متخصص و کاردان در این مسیر کمک بخواهید در نظر داشته باشید که هر فرد باید به صورت جداگانه اقدام به تعیین وقت سفارت ایتالیا کند.

سخن پایانی

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه   وقت سفارت ایتالیا   در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه وقت سفارت ایتالیا   میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

 

  • آگوست 15, 2018
  • بازدید : 158
  • ایتالیا,وقت سفارت