مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
وقت سفارت آمریکا

وقت سفارت آمریکا

وقت سفارت آمریکا
Rate this post

وقت سفارت آمریکا

وقت سفارت آمریکا اقامت آمریکا اخذ وقت سفارت آمریکا رزرو وقت سفارت آمریکا

مهم ترین مرحله مهاجرت به آمریکا ، وقت سفارت آمریکا میباشد . اطلاعات در خصوص وقت سفارت آمریکا از مهم ترین مسائل برای متقاضیان مهاجرت و اقامت آمریکا میباشد.

در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص  وقت سفارت آمریکا  مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

در ادامه میپردازیم به بحث وقت سفارت آمریکا

وقت سفارت آمریکا

یکی از کشورهایی که در بین مردم به عنوان یک ابر قدرت شناخته شده است کشور آمریکا میباشد ، این کشور به عنوان متنوع ترین کشور از نظر تنوع نژادی گوناگون شناخته شده میباشد ، سالانه افراد بسیار زیادی در فکر مهاجرت به این کشور توسعه یافته و درجه یک میباشند اما شرایط برای همه مردم یکسان نمیباشد ، دریافت ویزا که با تعیین وقت سفارت آمریکا امکان پذیر میباشد برای مردم ایران به سختی انجام میپذیرد ، ما در این مقاله چگونگی گرفتن وقت سفارت آمریکا را برایتان شرح خواهم داد تا افرادی که علاقمند به دریافت ویزا این کشور میباشند بتوانند با گرفتن وقت سفارت آمریکا استارت کار را بزنند .

آمریکا به عنوان سومین کشور پر جمعیت دنیا شهرت یافته است و سومین کشور پهناور جهان میباشد و به همین منظور افرادی که در صدد اخذ ویزای این کشور میباشند باید بدانند که کشوری را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده اند که خواهان زیادی دارد و باید دراین امر تمام تلاش خود را انجام دهند .

به طور کلی باید بگوییم هر فرد خارجی که شهروند آمریکایی نباشد و بخواهد به این کشور بیاید باید ویزای مورد نظر را اخذ نماید تا اجازه ورود به او داده شود ، شما باید هدف خود را از اخذ ویزا آمریکا مشخص نمایید ، ویزاهای غیر مهاجرتی به صورت ویزای موقت برای شما صادر میگردد و ویزاهای مهاجرتی به معنای دریافت اقامت دائم میباشد و شما باید مشخص نمایید که ویزای شما مهاجرتی ویا غیر مهاجرتی میباشد  .

نحوه گرفتن وقت سفارت آمریکا

نحوه گرفتن وقت سفارت آمریکا به صورت آنلاین واینترنتی میباشد و شما میتوانید با مراجعه به سایت https://www.usvisa-info.com  تمام وقت های آزاد برای ایرانیان را مشاهده نمایید البته شایان ذکر میباشد که کشور عزیزمان با توجه به شرایطی که پیش آمد دیگر سفارت آمریکا در ایران فعالیتی ندارد و شما باید از طریق کشورهای همسایه مانند ترکیه ، ارمنستان ، دبی اقدام به تعیین وقت سفارت و مصاحبه نمایید .

توجه داشته باشید که قبل از هر اقدامی بهتر است که جهت درباره ویژگی های عکس خود اقدام کنید و درباره اندازه و نوع آن اطلاعاتی کسب نمایید و بعد از آن به صورت اینترنتی جهت تعیین وقت سفارت آمریکا اقدام نمایید که با ایجادد یک حساب کاربری امکان پذیر میباشد و شما باید فرم مربوطه را تکمیل کرده و اطلاعاتی که از شما خواسته میشود را به دقت پر کنید و بعد از آن وقت های آزادی که برای سفارت وجوددارد مشاهده خواهید کرد و در تاریخ مشخص شده باید مدارک را تکمیل شد ه ارائه دهید .

وقت سفارت آمریکا در دبی

برای دریافت وقت سفارت آمریکا در دبی باید توجه داشته باشید که هزینه هایی که بایت وقت سفارت آمریکا پرداخت میکنید قابل استرداد نمیباشند و مدت نوبت دهی در سفارت آمریکا در دبی به تعداد مراجعه کنندگان ویزا و درخواست کنندگان ویزای مورد نظر بستگس دارد و اگر به طور مثال شما ویزای تحصیلی را انتخاب کرده باشید زمان وقت سفارت آمریکا در دبی برای شما نزدیکتر خواهد بود چرا که تعداد مراجعه کنندگان کمتر از تعداد مراجعه کنندگان برای ویزاهای دیگر است .

وقت سفارت آمریکا در آنکارا

در خصوص وقت سفارت آمریکا در آنکارا باید عرض نماییم که مهمترین موضوعی که برای متقاضیان وقت سفارت آمریکا حائز اهمیت میباشد مدت زمان نوبت دهی است ، این موضع غیر قابل پیش بینی میباشد چرا که امکان دارد شما در زمان تعیین وقت سفارت آمریکا ببینید که روز بعد از تاریخ مشخص شده به شما نوبت مصاحبه داده خواهد شد و در برخی موارد هم متاسفانه تا چند ماه تمام وقت ها پر شده است .

این موضوع تنها به دلیل تعداد درخواست کنندگان ویزا میباشد و بی شک میتوان گفت که تمام نوع ویزاهای درخواستی آمریکا پر طرفدار میباشد به جز ویزاهای تحصیلی و متقاضیان دریافت گرین کارت ، در این دو صورت میتوانید امید داشته باشید که زمان جلوتری برای مصاحبه برایتان مشخص شود .

البته این موضوع هم نیز شایان ذکر میباشد که کنسولگری ها تاثیر خود را بر تمرکز بروی کاهش و یا افزایش یک نوع ویزا میگذارند و پس زمان که میخواهید برای ویزای خود اقدام نمایید حتما قبل از آن از شرایط آن ویزا از کنسولگری که میخواهید از آنجا اقدام نمایید اطلاعاتی جمع آوری نمایید .

مصاحبه با سفارت آمریکا

بعد از تعیین وقت سفارت آمریکا در یکی از کشورهای دبی ، ترکیه و یا ارمنستان شما باید مدارک لازم را جهت اخذ ویزا ارائه دهید ، این مدارک باید به صورت کامل تکمیل شده باشد تا مشکلی در صدور ویزا نداشته باشد ، بعد از ارائه مدارک با شما مصاحبه ای انجام میشود ، در طی این مصاحبه افسر ویزا به دقت شما را زیر نظر خواهد گرفت تا ببیند شما صلاحیت اخذ ویزا را خواهید داشت و یا خیر .

پس در زمان مصاحبه با سفارت آمریکا باید دقت لازم را داشته باشید که خطایی از شما سر نزد که خوشاید افسر ویزا نباشد ، طبق قوانین سفارت آمریکا رفتار و گفتار متقاضی نقش تعیین کننده ای در تصمیم گیری افسر ویزا خواهد داشت .

نکته مهم دیگری که در زمان مصاحبه با سفارت آمریکا باید به آن توجه داشته باشید  این است که بعد از ارائه مدارک از شما انگشت نگاری به عمل خواهد آمد ، شایان ذکر میباشد که مدارک برای بررسی بیشتر نیاز به زمان دارند به همین خاطر شماره پرونده ای به متقاضی داده خواهد شد تا بتواند پیگیری نماید .

بعد از بررسی انجام شده توسط سفارت آمریکا بر روی مدارک و بعد از آنکه مدارک به تایید برسد  کنسولگری به متقاضی اطلاع خواهد داد که در چه زمانی پاسپورت خود را جهت صدور ویزا تحویل دهد .

نکته ای دیگری که باید در انتها خدمت شما عزیزان عرض نماییم در خصوص هزینه های وقت سفارت آمریکا و صدور ویزا میباشد که شما موظف به پرداخت این هزینه ها میباشد تا بتوانید ویزای مورد نظر خود را دریافت و سفر خوبی را داشته باشید و به اهداف خود با موفقیت لبخند زنید شما میتوانید برای کسب اطلاع از وقت سفارت آمریکا با موسسات معتبر مهاجرتی در ارتباط باشید .

 

 

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه  وقت سفارت آمریکا    در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه وقت سفارت آمریکا   میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

  • آگوست 24, 2018
  • بازدید : 169
  • آمریکا,وقت سفارت