مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
وقت سفارت آلمان

وقت سفارت آلمان

وقت سفارت آلمان
Rate this post

وقت سفارت آلمان

اخذ ویزای آلمان- شرایط وقت سفارت آلمان- مدارک عمومی وقت سفارت آلمان- قوانین وقت سفارت آلمان- آدرس سفارت آلمان در تهران- شرایط گرفتن وقت سفارت آلمان

چگونگی اخذ وقت سفارت آلمان و یا دیگر کشورها امری بسیار مهم است که در این مقاله قصد داریم در خصوص وقت سفارت آلمان و مراحل آن مطالبی مختصر و مفید را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم

وقت سفارت آلمان

افرادی که قصد سفر به آلمان دارند باید ویزای لازم را اخذ کنند یکی از بخش های مهم برای اخذ ویزای آلمان مربوط به وقت سفارت است. در نظر داشته باشید که وقت سفارت برای هر کشوری طبق شرایط خاصی تعیین می شود و نباید انتظار داشت که در عرض زمان کم بتوانید وقت سفارت آلمان را کسب کنید. ما به شما کمک می کنیم تا بهترین تصمیم در خصوص وقت سفارت آلمان را کسب کنید.

 

در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص  وقت سفارت آلمان  مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

در ادامه میپردازیم به بحث وقت سفارت آلمان

 

وقت سفارت آلمان

 

گام اول برای اخذ ویزای آلمان

شما برای اینکه به آلمان سفر کنید باید در ابتدا هدف خود از سفر مشخص کنید، هدف شما می تواند تحصیل، کار و یا تفریح باشد. گاه دیده می شود که فرد به دلیل ازدواج وارد آلمان می شود و گاه نیز تولد فرزند سبب مهاجرت فرد می شود. به هر حال در تمامی گزینه های موجود اخذ ویزا الزامی است. وقت سفارت به این معنی است که فرد باید در روز و تاریخ خاص در سفارت آلمان حضور به عمل آورد این تاریخ برای افرادی مختلف یکسان نخواهد بود. در نظر داشته باشید که آلمان از دسته کشورهای قدرتمند جهانی است و سفر به این کشور باید با هدف مشخصی صورت پذیرد. اقامت دائم به آلمان از دسته اقدام های دشوار و پیچیده محسوب می شود.

شرایط وقت سفارت آلمان

اولین قدمی که برای اخذ ویزای آلمان نیاز است تکمیل فرم های درخواست ویزا است که باید به صورت آنلاین تکمیل شود. این فرم ها به صورتی طراحی شده اند که فرد باید هر بخش آن را به طور دقیق تکمیل کند، در نظر داشته باشید که تکمیل فرم ها باید به صورتی پیش برود که از نظر منطقی مناسب و استاندارد به نظر برسد.

این فرم در ابتدا از طریق ایمیل ارسال می شود و باید یک الی هفت روز صبر کنید تا نتیجه ارسال شود. در صورتی که پاسخی دریافت نشد یعنی شرایط اولیه برای اخذ ویزا را ندارید.

فرض ما بر این است که فرم شماره یک مورد تایید قرار گرفته است به این ترتیب لیستی از تاریخ های آزاد وقت سفارت آلمان برای شما ارسال می شود و حدود 24 ساعت زمان داده می شود تا بتوانید زمان مورد نظر را انتخاب و اعلام کنید، دقت کنید که گزینه انتخاب شده از سوی شما باید مورد تأیید سفارت قرار بگیرد و نتیجه نهایی از سوی سفارت تعیین می شود در صورت تأیید به شما ایمیل مربوطه ارسال می شود و باید در طول زمان اعلام شده به فکر تهیه مدارک لازم باشید.

تعیین وقت سفارت آلمان به صورت تلفنی نیز در بعضی از زمان های سال امکانپذیر است که البته به دلیل شلوغ بودن خط مجبور هستید که بارها تماس حاصل کنید.

تصویر2

 

مدارک عمومی وقت سفارت آلمان

در روز مصاحبه باید یک سری مدارک همراهتان باشد که در این بخش مدارک عمومی که برای تمامی ویزا ها مورد نیاز را مورد بررسی قرار می دهیم.

فرقی نمی کند شما به دنبال چه نوع ویزایی هستید باید در وهله اول اعتبار پاسپورت خود را مورد بررسی قرار دهید. در نظر داشته باشید که پاسپورت شما باید دارای اعتبار 6 ماهه باشد و دو برگ سفید داشته باشد.

کارت شناسایی و شناسنامه شما باید کپی شده و در پوشه مدارک قرار بگیرد.

هر فرد نیاز به ارائه چند قطعه عکس دارد که باید به چهره طبیعی شما بسیار مشابه باشد و دارای کیفیت بالایی باشد. اینطور که مشخص شده است پس زمینه تمامی تصاویر باید سفید در نظر گرفته شود.

مورد بعدی ارائه دعوت نامه است که به طور کلی افرادی که قصد اخذ ویزای آلمان دارند باید دعوت نامه دریافت کنند.

تمامی مدارک اعلام شده در این بخش باید به زبان آلمانی و یا انگلیسی ترجمه شده باشد. شایان ذکر است که اصل مدرک نزد خودتان خواهد ماند.

تصویر3

 

مدارک تکمیلی وقت سفارت آلمان

افرادی که قصد دارند ویزای کار دریافت کنند نیاز به یک سری مدارک اضافی برای وقت سفارت آلمان و روز مصاحبه دارند. این افراد در ابتدا باید مدارکی که نشان دهنده سابقه کاریشان است را ارائه دهند، مورد بعدی در خصوص ارائه گردش مالی این افراد است که عموما گواهی 6 ماه گذشته مورد بررسی قرار می گیرد.

در نظر داشته باشید چنین افرادی باید سعی کنند مدارک تحصیلی خود را نیز به طور کلی ارائه دهند. در صورت نیاز طرح توجیه اقتصادی این افراد نیز به طور دقیق باید در پوشه مدارک قرار بگیرد.

افرادی که به دنبال اخذ ویزای تحصیلی آلمان هستند باید رزومه ای قوی و همینطور مدارک دوران مختلف تحصیلی خود را ارائه دهند. ریز نمرات این افراد به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرد.

بررسی قوانین وقت سفارت آلمان و روز مصاحبه

شما باید در روز مصاحبه حضور به عمل آورید حضور شخصی فردی غیر از شما تنها در بعضی زمان های خاص امکانپذیر است. در نظر داشته باشید که روز مصاحبه بسیار سرنوشت ساز است بنابراین بهتر است که وقت سفارت آلمان را به صورتی تعیین کنید که بتوانید با شرایط کامل حضور به عمل آورید.

مورد بعدی که در خصوص روز مصاحبه دیده می شود سوالاتی است که پرسیده می شود. سوالات پرسیده شده هرگز تکراری نخواهند بود بنابراین فرد باید بتواند جواب صریحی ارائه دهد.

هزینه هایی که برای وقت سفارت آلمان تعیین شده است متغیر است. در صورتی که بای ارائه ویزای آلمان موافقت نشد هزینه های پرداختی بازگشتی ندارد.

در نظر داشته باشید که مدت زمان وقت سفارت آلمان به صورت فصلی مشخص می شود به عنوان مثال فصل تابستان اغلب تاریخ های وقت سفارت آلمان بسته شده است و شاید مدت زمان زیادی باید منتظر بمانید تا برای شما زمانی باز شود این گزینه در فصل پاییز بهتر است و تایم های آزاد بیشتری برای وقت سفارت آلمان دیده می شود.

در صورتی که لیست وقت سفارت آلمان مسدود بود می توانید ثبت نام خود را انجام داده و در لیست انتظار قرار بگیرد.

آدرس سفارت آلمان در تهران، خیابان فردوسی، روبروی بانک مرکزی، پلاک 320 است.

افرادی که در ترکیه زندگی می کنند می توانند به سفارت ترکیه مراجعه کنند.

در نظر داشته باشید که در مهاجرت به آلمان باید یک سری اصول به طور دقیق رعایت شود به عنوان مثال اگر وقت سفارت آلمان را اخذ کردید و به هر دلیلی نتوانستید در تاریخ اعلام شده در سفارت حضور به عمل آورید باید بدانید که شانس خود را در خصوص اخذ ویزا تا حد زیادی از دست داده اید. زمان کاری سفارت آلمان در تهران از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 13:30 اعلام شده است و روزهای پنج شنبه نیز تا ساعت 11 می توانید شرایط اخذ ویزای آلمان را دنبال کنید.

 

 

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه  وقت سفارت آلمان    در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه   وقت سفارت آلمان میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

  • آگوست 24, 2018
  • بازدید : 183
  • آلمان,وقت سفارت