مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
هزینه ی ثبت شرکت در اروپا

هزینه ی ثبت شرکت در اروپا

هزینه ی ثبت شرکت در اروپا
Rate this post

هزینه ی ثبت شرکت در اروپا

هزینه ی ثبت شرکت در اروپا و اقامت در کشورهای اروپایی (کشورهای عضو شنگن ) یکی دیگر از خدمات سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی آوات ) میباشد. لازم دانستیم در خصوص هزینه ی ثبت شرکت در اروپا مقاله ای را آماده نماییم تا اطلاعات مختصری در زمینه هزینه ی ثبت شرکت در اروپا برای شما عزیزان آوات باشد.

نیم نگاهی به هزینه ی ثبت شرکت در اروپا

برای کار کردن و درآمدزایی گزینه های مختلفی سر راه افراد است. افرادی که به دنبال کسب درآمد بهتر هستند گزینه های بهتری مانند ثبت شرکت در کشورهای اروپایی را امتحان می کنند. از این طریق می توانند به راحتی اقامت کشور مورد نظر را نیز دریافت کنند. به همین خاطر بسیاری از افراد از طریق ثبت شرکت در اروپا برای مهاجرت اقدام می کنند. ثبت شرکت در اروپا ساده ترین و راحت ترین گزینه برای دریافت اقامت در کشورهای دیگر است. کشورهای اروپایی گزینه ی خوبی برای زندگی هستند و استانداردهای سطح زندگی و درآمد در آنها بالاست. به همین دلیل افراد زیادی تمایل دارند در این کشورها زندگی کنند.

 

برای چه کاربردهایی می توان برای ثبت شرکت در اروپا اقدام کرد؟

دلیل های مختلفی وجود دارد که افراد نیاز پیدا می کنند تا در کشورهای اروپایی ثبت شرکت کنند. از این رو اطلاع از هزینه های مورد نیاز برای این مورد باید مد نظر قرار گیرد.

  • اگر کسی نیازمند این باشد که نقل و انتقالات مالی خود را در خارج از کشور و با همکاران خارجی خود انجام دهند، باید یک حساب بانکی در آن کشور داشته باشد و برای افتتاح حساب بانکی باید شرکت ثبت کنند.
  • دلیل دیگر می تواند متقاضی بودن فرد برای اقامت در یک کشور اروپایی باشد. در این موارد برای داشتن شرایط اقامت فرد ویزای کاری دریافت می کند و از طریق ثبت شرکت این کار را انجام می دهد.
  • برای امور مربوط به واردات و صادرات نیز باید در کشور مورد نظر خود اقدام به ثبت شرکت کنید. در غیر این صورت نمی توانید کار خود را انجام دهید.

برای این امور هر کسی که توان مالی لازم را برای گذران زندگی و اخذ اقامت کشورهای اروپایی دارد می تواند با ثبت شرکت در اروپا اقدام کند و شرایط لازم را به وجود آورد.

با هم ببینیم و بشنویم صحبت های آقای جهانیان مدیرعامل سازمان مهاجرتی آوات در خصوص ثبت شرکت در کشور مجارستان

 

 

 

ثبت شرکت در اروپا شامل هزینه هایی میباشد که در ادامه به آن میپردازیم… !!!

هزینه ی ثبت شرکت در اروپا ( هزینه های کلی ثبت شرکت در کشورهای اروپایی )

هزینه ثبت شرکت در اروپا و در کشورهای مختلف آن متفاوت است. پس باید ابتدا انتخاب کنید که در کدام کشور می خواهید اقدام به ثبت شرکت کنید. اگر برای اقامت می خواهید اقدام کنید و برایتان مهم نیست که در شرکت تان در کدام کشور اروپایی باشد، در هر کشوری که عضو اتحادیه اروپا باشد شرکت خود را ثبت کنید، می توانید در هر کشوری که عضو این اتحادیه باشد رفت و آمد داشته باشید. پس بهتر است در کشورهایی اقدام به ثبت شرکت کنید که هزینه کمتری برای شما دارد.

در غیر این صورت بنا بر اینکه کدام شرکت برای شرایط کاری شما مناسب تر است باید اقدام به ثبت شرکت در اروپا کنید. به عنوان مثال کشور لیتوانی یک کشور است که بهترین قیمت را برای ثبت شرکت دارد.

هزینه ثبت شرکت در اروپا و در کشور لیتوانی، در حدود 3500 یورو است؛ اما در کشورهای دیگر هزینه ثبت شرکت بالاتر می رود.

کشور مجارستان با 10.000 یورو میتوانید ثبت شرکت انجام دهید البته این هزینه ها بدون حق الوکاله در نظر گرفته میشود.

هزینه ثبت شرکت در اروپا شامل چندین بخش می شود که هر کدام با توجه به شرکتی که متقاضی می خواهد ثبت کند، ممکن است متفاوت باشد. انواع شرکت ها را می توان با کاربری مختلف ثبت کرد؛ اما اکثراً شرکت های تجاری مد نظر قرار می گیرند.

هزینه ثبت شرکت در اروپا ( از نوع شرکت با مسئولیت های محدود )

این شرکت ها بهترین و راحت ترین شرکت هایی است که در گزینه ثبت شرکت در اروپا قرار دارند. برای ثبت این شرکت هزینه های مختلفی باید پرداخت کنید. در هنگام ثبت شرکت هزینه اولیه حدود 25000 یورو است.

این مبلغ در چندین واریزی باید پرداخت شود. نصفی از این مبلغ به مقدار 12500 یورو باید در هنگامی ثبت شرکت در حساب متقاضی ثبت شرکت در اروپا باشد.

هزینه دولتی نیز برای ثبت شرکت به کشور مورد نظر پرداخت می شود. این هزینه حدود 700 تا 800 یورو است. همچنین هزینه ای برای وکیل رسمی کشور مقصد نیز به این هزینه اضافه می گردد.

نکتـــــه مهم ::::: این شرکت می تواند تا 3 نفر عضو داشته باشد.

هزینه ثبت شرکت در اروپا  ( از نوع سهامی عام )

با توجه به اینکه شرکت های سهامی عام معمولاً برای تازه واردها به این عرصه تجارت مناسب نیست، در درجه بعد قرار می گیرند. به دلیل اینکه کاربری و محدوده اختیارات این شرکت بیشتر از شرکت هایی با مسئولیت محدود اند، هزینه ثبت آن بیشتر است و حدود 50000 یورو است.

نکتـــــه مهم ::::: تعداد اعضای این شرکت نیز باید در ابتدا حداقل 5 نفر باشد.

نمونه های دیگری از شرکت ها به عنوان مثال شرکت تابعه، شرکت های شعبه ای و … نیز وجود دارند که هر کدام بسته به کاربری که دارند هزینه های مابین دو شرکت اول برای ثبت نیاز دارند.

برای ثبت شرکت بهترین شرایط را در کشورهای مجارستان، اسلواکی، ایتالیا و اسپانیا خواهید داشت. هزینه ثبت شرکت در اروپا به نسبت درآمدی که می توانید کسب کنید در این کشورها بهتر است. علاوه بر هزینه ثبت شرکت در اروپا هزینه هایی نیز بابت مالیات باید پرداخت کنید.

به عنوان مثال در کشور مجارستان که مالیات کمی باید بپردازید، نرخ مالیات بر شرکت ها تنها 9 درصد است. به همین دلیل بیشتر افراد کشورهایی از این قبیل را ترجیح می دهند. به خصوص افرادی که هدفشان از ثبت شرکت اقامت و مهاجرت در کشورهای اروپایی است.

برای اینکه بتوانید ثبت شرکت در اروپا کنید ، حدوداً باید 35000 یورو در یک حساب بانکی در آن کشور داشته باشید. از این مبلغ حدوداً 17500 یورو آن باید به صورت نقد پرداخت شود.

البته باید متوجه باشید که این هزینه ها مربوط به تمام کشورها نیست و با توجه به اینکه در کدام کشور اروپایی می خواهید شرکت ثبت کنید، هزینه ثبت شرکت کمی می تواند متفاوت باشد.

البته معمولاً در همین محدوده است. برای اینکه بتوانید به صورت دقیق بدانید که چه هزینه هایی باید پرداخت کنید و از جزئیات هزینه ثبت شرکت در اروپا و کشور مورد نظرتان مطلع شوید، بهتر است با موسسه هایی که می توانند برای شما این کار را انجام دهند و از طریق آنها در کشور مورد نظر خود اقدام به ثبت شرکت کنید، کمک بگیرید. در این صورت با برنامه ریزی بهتری می توانید با کمک مشاوران این موسسه ها بهترین کشور و بهترین شرکت را انتخاب کنید تا مشمول پرداخت هزینه های کمتری شوید.

 

امیدواریم اطلاعات این مقاله ( هزینه ثبت شرکت در اروپا ) برای شما مثمر ثمر واقع شده باشد. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس حاصل فرمائید و درخواست مشاوره دهید.

همچنین میتوانید در خصوص هزینه ی ثبت شرکت در اروپا در زیر همین مقاله سوالات خود را مطرح نمایید و در اسرع وقت کارشناسان عالی رتبه موسسه مهاجرتی آوات پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

 

 

  • آگوست 5, 2018
  • بازدید : 164
  • اقامت,ثبت شرکت,مهاجرت