مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
هزینه های زندگی در پرتغال

هزینه های زندگی در پرتغال

هزینه های زندگی در پرتغال

قبل از  رفتن و مهاجرت به پرتغال باید هزینه های زندگی در پرتغال را براورد کنید.مهاجرت به پرتغال از راه های مختلفی انجام میگیرد همانند مهاجرت از طریق تحصیل و مهاجرت از طریق کار مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در پرتغال.با موسسه مهاجرتی لتس مایگرت همراه باشید تا هزینه های زندگی در پرتغال را مورد بررسی قرار دهیم.

بررسی موقعیت کشور پرتغال

پرتغال ، کشور کوچکی ست در غرب جزیره ایبری که از شمال و شرق با کشور اسپانیا و از غرب با اقیانوس اطلس ،               هم مرز می باشد . این کشور در جنوب غربی قاره اروپا واقع شده است .

شهر لیسبون ، پایتخت و پر جمعیت ترین و بزرگ ترین شهر ، کشور پرتغال به شمار می رود . زبان محاوره ای مردم این سرزمین به زبان پرتغالی ، می باشد .

واحد پول کشور پرتغال ، یورو می باشد .

شهر لیسبون یکی از اصلی ‌ترین مقاصد توریستان در کشور پرتغال به شمار می رود .

به طور کلی مردم پرتغال دین رسمی در کشور خود ندارند ، اما اکثریت این مردم مسیحی کاتولیک و تعداد کمی از این مردم  نیز پیرو دیگر مذاهب مسیحیت هستند .

 شرایط و هزینه های زندگی در پرتغال

کشور پرتغال ، کشوریست با هزینه های زندگی نسبتا بالا که بسته به درآمد تخمین زده شده ی مردم پرتغال ، هزینه های زندگی به نسبت بالا اعلام گردیده است . هزینه های زندگی در پرتغال ، هزینه هایی هستند که مربوط به هزینه اجاره مسکن ، خرید مواد غذایی ، خرید پوشاک و هزینه های مربوط به آب و برق و اینترنت و هزینه های مربوط به حمل و نقل و دیگر هزینه ها می باشد . هزینه های زندگی در پرتغال ، متناسب با شرایط اقامتی متقاضیان و نوع و شیوه ی زندگی آن ها ، متفاوت می باشد .

یکی از هزینه هایی که به عنوان هزینه زندگی در پرتغال با ضریب بالا تخمین زده می شود ، اجاره آپارتمان و یا ملک مسکونی می باشد . البته اجاره آپارتمان در مرکز شهر نسبت به اجاره آپارتمان با همان شرایط در خارج از شهر ، از هزینه ی بالاتری برخوردار می باشد و این هزینه به طور کلی براساس قرار گرفتن در موقعیت منطقه ای متقاضی ، متفاوت می باشد .

هزینه اجاره آپارتمان یک خوابه در لیسبون ( پایتخت کشور پرتغال ) در مرکز شهر ، 450 یورو تخمین زده شده است و در صورتی که مشابه همین آپارتمان در خارج از شهر تا مبلغ 250 یورو نیز کاهش می یابد .

دیگر هزینه های زندگی در پرتغال:

البته هزینه های زندگی در پرتغال ، فقط منوط به هزینه اجاره مسکن ، هزینه های به اصطلاح ، خورد و خوراک و   هزینه های آب و برق و تلفن و اینترنت و حمل و نقل ، نمی باشد ، بلکه هزینه های دیگری همچون هزینه اخذ ویزا اقامت و هزینه بیمه درمانی و هزینه هایی از این قبیل نیز جز هزینه های زندگی در پرتغال به شمار می روند .

متقاضیان می توانند با صرف وقت در تهیه غذاهای خانگی به میزان قابل توجهی از هزینه های زندگی در پرتغال بکاهند ، لازم به ذکر است که هزینه صرف شده برای خریداری مواد خام در کشور پرتغال بسیار مناسب و حتی در مواقعی دیده شده که بسیار ناچیز می باشد . اما با صرف هزینه ای برابر 35 یورو در رستوران ها ، هزینه های زندگی در پرتغال به نسبت تقریبا زیادی ، افزایش می یابند .

یکی دیگر از عواملی که می توان با صرفه جوئی در آن هزینه های زندگی در پرتغال را به نسبت کاهش داد ، هزینه حمل و نقل در پرتغال می باشد ، متقاضیان با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند : مترو و اتوبوس به نسبت قابل توجهی می توانند در هزینه های زندگی در پرتغال صرفه جویی نمایند . به طور کلی در شهر لیسبون پرتغال ، هزینه بلیط مترو برای تمامی مسیر ،  5/1 یورو می باشد ، اما استفاده از تاکسی در همین شهر پرتغال برای سفر های بین شهری ، به ازای هر کیلومتر ، 5/0 یورو هزینه در بر خواهد داشت .

بن تخفیف

البته لازم به ذکر می باشد که متقاضیان می توانند برای صرفه جویی در هزینه های زندگی در پرتغال ، از بن های تخفیف ارائه شده توسط دولت پرتغال به متقاضیان بین المللی خارجی ، استفاده نمایند . بن های تخفیفی که برای حمل و نقل افراد در پرتغال در نظر گرفته می شود و یا بن های تخفیف در مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ برای خرید مواد غذایی و پوشاک در نظر می گیرند ، همه ی این ها می تواند کمک شایانی برای کاهش برخی از هزینه های زندگی در پرتغال باشد .

به عنوان مثال :

روز های یکشنبه و آخر هفته در پرتغال ، بازدید از اکثر موزه ها و بناهای تاریخی کشور پرتغال به صورت رایگان انجام  می گیرد و متقاضیان می توانند روزهایی که برای گردش و تفریح در نظر می گیرند را به این روز ها موکول نمایند .

متقاضیان برای پوشش هزینه های زندگی در پرتغال ، باید از تمکن مالی خوبی برخوردار باشند . البته زمان اخذ ویزا از کنسولگری پرتغال در کشور مبدا ، ارائه تاییدیه ای که نشان دهنده ی تمکن مالی متقاضی در پرتغال باشد ،  الزامی می باشد

هزینه اخذ ویزای پرتغال ، برای افراد بالای هجده سال ، 60 یورو می باشد و برای افرد بین شش تا دوازده سال ، سی و پنج یورو و برای افراد زیر شش سال ، هزینه ای جهت اخذ اقامت پرتغال دریافت نمی شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی ما بهره مند شوید.

با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما متقاضیان عزیز

  • اکتبر 17, 2018
  • بازدید : 60
  • پرتغال,مهاجرت