مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
هزینه های زندگی در بلژیک

هزینه های زندگی در بلژیک

هزینه های زندگی در بلژیک

قبل از  رفتن و مهاجرت به بلژیک باید هزینه های زندگی در بلژیک را براورد کنید.مهاجرت به بلژیک از راه های مختلفی انجام میگیرد همانند مهاجرت از طریق تحصیل و مهاجرت از طریق کار مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در بلژیک .با موسسه مهاجرتی لتس مایگرت همراه باشید تا هزینه های زندگی در بلژیک را مورد بررسی قرار دهیم.

بررسی کشور بلژیک 

امپراطری بلژیک واقع شده در اروپای غربی ، که از شرق با آلمان و از جنوب شرقی با لوکزامبورگ و از شمال غرب با دریای شمال در مجاورت می باشد . زبان رسمی مردم بلژیک ، فرانسه و هلندی می باشد و مردم انگشت شماری هستند که به صورت بلژیکی صحبت می کنند . البته زبان انگلیسی نیز به عنوان زبان غیر رسمی در بین مردم بسیار رواج دارد .

پایتخت کشور بلژیک ، بروکسل و واحد پولی این کشور ، یورو می باشد .

یکی از مهمترین صنعت هایی که در بلژیک می توان به آن اشاره نمود ، صنعت توریست می باشد و  سالانه گردشگران بسیاری را در خود جای می دهد .

شرایط و هزینه ها ی زندگی در بلژیک

اگر بخواهیم هزینه زندگی در بلژیک را یک به یک برای شما بازگو نماییم ممکن است ، بسیاری از ریز هزینه هایی وجود داشته باشند ، که خیلی از آن ها نیز به چشم نیایند . البته هزینه های زندگی در بلژیک و یا هر کشور اروپایی دیگر ، بستگی به نوع و شیوه ی زندگی افراد و صرفه جویی آن ها در این هزینه ها ، دارد .

اگر بخواهیم به طور کلی تمامی هزینه های زندگی در بلژیک را بررسی و برآورد نماییم ، بیشترین هزینه ایی که  در زندگی در بلژیک در نظر گرفته می شود ، هزینه اجاره ملک مسکونی می باشد و بعد از آن به هزینه هایی مانند خرید مواد غذایی ، پوشاک ، آب ، برق ، اینترنت و تلفن و به دیگر هزینه های جانبی مربوط می شود .

اما بیشترین هزینه های زندگی در بلژیک  مربوط به هزینه های مواد غذایی و پوشاک و به اصطلاح خورد و خوراک ، می باشد .

و هزینه های زندگی در بلژیک که مربوط می شوند به هزینه اجاره ملک مسکونی ، مناسب و در سطح پایین تری از دیگر هزینه های زندگی در بلژیک ، مانند خرید موادغذایی و پوشاک هستند  .

سبک زندگی در بلژیک

موسسه حقوقی و بین المللی لتس مایگرت، در این مقاله قصد دارد در ارتباط با کشور بلژیک ، سبک زندگی در بلژیک و  هزینه های زندگی در بلژیک ، اطلاعاتی را در اختیار متقاضیان عزیز قرار دهد تا بتواند راهی باز کند به سمت یک زندگی ایده آل و با آرامش در بلژیک .

به طور کلی هزینه اجاره یک واحد آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر ، ممکن است تا 750 یورو تخمین زده شود و هزینه اجاره همین آپارتمان یک خوابه در خارج از شهر به طور میانگین 650 یورو در نظر گرفته می شود .

خرید آپارتمان و یا ملک مسکونی به طور میانگین در داخل شهر هر متر مربع ،3000 یورو و خرید همین ملک در خارج از شهر هر متر مربع ،2600 یورو تخمین زده می شود .

و این در حالی ست که حقوق پرداختی ماهیانه ، به طور میانگین 2000 یورو می باشد . البته این مبلغ حقوق ماهیانه با کسر مالیات ، در نظر گرفته می شود .

هزینه های زندگی در بلژیک

هزینه های زندگی در بلژیک که مربوط به خرید مواد غذایی و مایحتاج زندگی می باشد را اگر بخواهیم به صورت درصدی به آن بنگریم ، حدودا 9/9 درصد می باشد .

اما بر اساس آمار بدست آمده ، کیفیت زندگی در بلژیک در سطح خوب رو به بالا قرار دارد و درصد هزینه های زندگی در بلژیک به درآمد بلژیک در حد متعادل خود ، قرار دارد .

هزینه های جانبی دیگر مانند آب و برق و اینترنت و تلفن و …  نیز برای یک آپارتمان تقریبا کوچک ، تقریبا به طور میانگین 150 یورو هزینه در بر خواهد داشت . البته با احتساب هزینه اینترنت و ADSL به طور کلی ، به مبلغ 170 یورو نیز خواهد رسید .

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید و از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند شوید.

  • اکتبر 17, 2018
  • بازدید : 63
  • بلژیک,مهاجرت