مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
نحوه ی مهاجرت به سنگاپور

نحوه ی مهاجرت به سنگاپور

نحوه ی مهاجرت به سنگاپور

آیا قصد مهاجرت به سنگاپور دارین ؟ آیا میداید نحوه ی مهاجرت به سنگاپور چگونه است؟ آیا اطلاعاتی درباره مدارک مورد نیاز ندارید ؟ آیا شما هم خواهان یک مهاجرت بی مشکل و دردسر هستید ؟ آیا چیزی درباره نحوه ی مهاجرت به سنگاپور و  مهاجرت تحصیلی و شغلی میندانید ؟

دراین بحث ، میپردازیم به شرایط و نحوه ی مهاجرت به سنگاپور.

انواع ویزا و نحوه ی مهاجرت به سنگاپور

طبیعتا برای مهاجرت به هر کشوری باید ویزا داشت اما نکته حائز به اهمیت این مسئله نوع ویزای آن است که به آن میپردازیم

انواع ویزا برای مهاجرت

ویزای کوتاه مدت

ویزای نوع اول که قرار است درباره ی آن توضیح بدهیم ، ویزای کوتاه مدت است .

ویزای کوتاه مدت مناسب کسانی است که خواهان مهاجرت یا مسافرت گردشی یا موقت هستند که اخذ این ویزا بستگی به کشور اقدام کننده ، نوع هدف ورود و طول مدت اقامت است به سنگاپور

میباشد که برای درخواست این نوع ویزا باید از کشور مبداء اقدام کنید.

ویزای دائم

ویزای نوع دوم ، ویزای دائم و همیشگی سنگاپور است . برای دریافت این نوع ویزا اول از همه باید اجازه ورود به سنگاپور را داشته باشید و بعد از ورود به کشور سنگاپور میتوانید کارای مربوط به خود را اعم از تحصیل یا زندگی کردن و… انجام دهید . برای بدست اوردن ویزای دائمی هم باید دارای شرایطی باشیم که در سطر های پایین توضیح داده ایم :

 1. باید همسر و یا فرزندان مجرد زیر 21 سال داشته باشید یا اقامت سنگاپور داشته باشند.
 2. پدر یا مادر سنگاپوری داشته باشید .
 3. کارآفرین یا سرمایه گذار در سنگاپور باشید یا قصد همچین کاری داشته باشین.
 4. دارنده ی اجازه ی عبور AP – Q – S  باشید .

اگر شما واجد شرایط های بالا هستین میتوانین با پر کردن فرم مخصوص و ارسال آن به سنگاپور،فرم مخصوص دلیل مهاجرت را دریافت و مجددا آن را پر و ارسال نمایید .

اگر همه چیز به درستی پیش برود و ویزا را بگیرید و به سنگاپور بروید باید سالانه $10 به دولت سنگاپور بپردازین . از یاد نرفته باشد که قبل از مهاجرت هم باید مبلغ $100  هزینه کنید . در صورت دریافت این اقامت توسط شخص شما، به شما خدمات ملی (NC) تعلق خواهد گرفت.

نحوه ی مهاجرت به سنگاپور و تابعیت مضاعف

شخص شما برای اینکه بتوانید تابعیت کشور سنگاپور را به دست بیاورید باید مدت زمان زیادی در این کشور حضور داشته باشید و از نظر فرهنگی-شهروندی مشکلی نداشته باشید.

تابعیت مضاعف هم دارای شرایطی است که میتوانید شرایط آن را در سطر های پایین مطالعه بکنین:

 1. فرد با سن زیر 21 سال باید مجرد باشد و دارای اقامت دائم بین 2 الی 6 سال باشد .
 2. فرد باید اقامت دائم داشته باشد و از قبل به سرویس ملی تعهد خود را تکمیل کرده باشد .
 3. همسر شما باید سنگاپوری باشد و شما باید اقامت 2 ساله ی سنگاپوری داشته باشید .
 4. باید خارج از سنگاپور به دنیا آمده باشید و یکی از والدین شما تابعه کشور سنگاپور باشد.

انواع راه ها و  نحوه ی مهاجرت به سنگاپور :

 1. تحصیل در سنگاپور
 2. کار در سنگاپور
 3. سرمایه گذاری در کشور سنگاپور
 4. تولد در سنگاپور
 5. ازدواج در سنگاپور
 6. توریست بودن در سنگاپور

نحوه ی مهاجرت به سنگاپور

تحصیل در کشور سنگاپور :

برای مهاجرت تحصیلی به سنگاپور در صورتی که شما متقاضی پذیرش تمام وقت دانشجویی از دانشگاه اخذ نمایید میتوانید میتوانید برای ویزای داشنجویی – تحصیلی کشور سنگاپور اقدام نمایید.

ویزای داشنجویی هر سال صادر میشود و نسبت به مدت تحصیل دانشجو به او اجازه خواهد داد.

برای تمدید سالانه ویزا شما میتوانید شخصا به اداره پلیس رفته و وقت مصاحبه بگیرید و یا با مراجعه به راه دیگری مانند رفتن به اتاق دانشجویان بین المللی است که میتوانید از این راه هم استفاده کنین . برای تکمیل فرم ویزا یا تمدید آن میتوانید به سایت دولت کشور سنگاپور مراجعه کرده و کار را انجام دهید . شما برای تحصیل کوتاه مدت هم میتوانید ویزای کوتاه مدت کسب نمایید و اقدام به عمل برسانید

کار در کشور سنگاپور :

شما باید برای مهاجرت کاری به کشور سنگاپور ، درخواست دریافت ویزای کاری سنگاپور را بکنید سپس بعد از دریافت ویزا ، مهاجرت کرده و از نوع کار های کشور سنگاپور با خبر شوید :

پاس P و Q :

اولین نوع ویزای کاری در کشور سنگاپور می باشد ، که به نوعی رمز عبور و یک رمز اشتغال خواهد بود ، این نوع ویزا به نوعی به اسم ویزای EP نیز شناخته می شود . این تایپ کاری سریع ترین ویزا می باشد که مبلغی در حدود 2.500 $ درآمد خواهند داشت . این تایپ کاری برای متخصصان ، مدیران و افرادی که مهارت های حرفه ای دارند می توانند از این طریق ورود داشته باشند . این نوع ویزا به شما اجازه همراه داشتن یکی از اعضای خانواده که می تواند همسر و فرزندان زیر 21 سال است را با خود  می دهد .

ویزای S :

برای کارگران و کارکنان در سطوح متوسط که پایه 1.800 $ را کسب خواهد نمود . عواملی از قبیل شرایط فرد ، مهارت ها ، تجربیات کاری و نوع کار نقش اساسی در این نوع ویزا خواهد داشت . در این نوع تایپ کاری در صورتی که حقوق شما به  2.500 $ در ماه برسد ، می توانید در خواست الحاق به همسر را بدهید .

ویزای R :

در صورتی که فرد با موارد فوق الذکر نتوانید اقدام نمایید باید با یک اجازه کار از کشور سنگاپور از این ویزا استفاده نمایید . در این ویزا بسته به مهارت کاری دشواری متغییر خواهد بود . در این نوع ویزا مالیات بسته به نوع شغل تعیین می شود .

تولد در کشور سنگاپور :

کشور سنگاپور بر اساس قوانین خاک و خون در قانون  اساسی سنگاپور  تابع قوانین خون می باشد .این بدان معناست که فرزند متولد شده در کشور سنگاپور باید از طریق پدر یا مادر وی به فرزند تعلق گیرد . لذا در این خصوص تفاوتی در سنگاپور بین مادر و پدر نیست . هر کدام از افراد که تابعیت کشور سنگاپور را داشته باشند . می توانند از طریق آنان فرزندانشان  را تبعه کشور سنگاپور نمایند . هزینه این امر در کشور سنگاپور 50 $ سنگاپور می باشد .

سرمایه گذاری در سنگاپور :

برای سرمایه گذاری در سنگاپور می توانید یکی از راه های ذیل اقدام نمایید :

اوراق قرضه ، واحد اعتباراتی ، خرید سهام ، بیمه نامه های تجاری در سنگاپور ، تبادل وجوه معامله ، اعتبارات سرمایه گذاری مستغلات ، ساختار سپرده ای ، تفاضل قرار داد ها ، بیمه نامه های سرمایه گذاری مرتبط.

سخن پایانی

در پایان امیدواریم اطلاعات این مقاله برای شما عزیزان مثمر ثمر واقع شده باشد. قبل از هرگونه اقدام جهت مهاجرت حتما اطلاعات جمع اوری نمایید و با کارشناسان و مشاوران عالی رتبه در این خصوص مشورت بگیرید تا بهترین راه مهاجرتی را پیش بگیرید.

سازمان مهاجرتی لتس مایگریت با همکاری موسسه حقوقی مهاجرتی آوات و با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده ارائه خدمات در خصوص امور مهاجرتی و اقامتی به شما متقاضیان عزیز خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید و از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند شوید.

 • اکتبر 20, 2018
 • بازدید : 80
 • سنگاپور,مهاجرت