مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
موسسات کاریابی در فرانسه

موسسات کاریابی در فرانسه

موسسات کاریابی در فرانسه

در این مقاله میپردازیم به موضاعاتی چون موسسات کاریابی در فرانسه – اقامت کاری در فرانسهسرمایه گذاری در فرانسه چگونه در فرانسه کار پیدا کنم – یافتن کار با توجه و استفاده از موسسات کاریابی در فرانسه – ثبت نام در موسسات کاریابی در فرانسه بدون شک اطلاعات در خصوص موسسات کاریابی در فرانسه برای متقاضیان اقامت کاری فرانسه بسیار مهم و مثمر ثمر میباشد. بر آن شدیم اطلاعاتی در خصوص موسسات کاریابی در فرانسه در این مقاله برایتان به اشتراک بگذاریم

در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص  موسسات کاریابی در فرانسه  مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

 موسسات کاریابی در فرانسه

موسسات کاریابی در فرانسه

مراحل پیدا کردن کار در فرانسه

نوشتن رزومه

کسب اطلاعات درباره موسسات

یافتن فرصت شغلی مناسب برای خود

نوشتن معرفی نامه

تکمیل در خواست کار

مصاحبه

پیگیری

استخدام در کار مورد علا قه

در فرانسه اژانس هایی وجود دارد با نام اژانس کاریابی که به شما این امکان را می دهند که دیگر نگران کار در فرانسه نبا شید نام اصلی این اژانس ها poleemploi می باشد که اژانس ملی کار می باشد .

شعبه های گوناگونی در اقصی نقاط کشور فرانسه دارند که به شما این امکان را می دهند که با فهرست و منابع کار در فرانسه اشنا شوید . کارهایی که این اژانس برای شما  در نظر گرفته است بیشتر شامل کارهای دستی می باشد که بدون نیاز به مهارت خاصی برای شما  امکان پذیر می باشد .

کشور فرانسه برای اشخاص حرفه ای در کار با مهارت بالا اژانس دیگری در نظر گرفته است با نام apec)agence pour I employ de cadres) می باشد که به شما این امکان را می دهد که دیگر نگران کار در فرانسه نباشید .از دیگر موسسات کاریابی در فرانسه می توان موتور های جستجو را نام برد.

موتورهای جستجو به شما این امکان را می دهند که مشاغل زیادی را با توجه به علایق و سلایق خاص خود در نظر بگیرید .همچنین شما می توانید رزومه کاری خود را ارسال نمایید تا کار فرمایان این موسسه بتوانند شما را پیدا کنند . همچنین پس از ثبت نام خود کار فرمایان فر صت های شغلی مناسبی را برای شما  فراهم می کنند و از طریق ایمیلتان با شما ارتباط بر قرار می کنند .

سازمان های کاریابی

کشور فرانسه برای شما سازمان های کاریابی در نظرگرفته است که شما را برای پیدا کردن نیروی کار کمک میکنند تا شغلی متناسب با علاقه ی خود پیدا کنید .

اتاق بازرگانی امریکا در فرانسه –پشتیبانی از روابط تجاری فرانسه و امریکا و پیشنهاد کار و کار اموزی انلاین به شما عزیزان ارائه می دهد .

روزنامه های کاریابی

این روز نامه ها و مجلات یکی دیگر از راه های کاریابی در فرانسه است که به شما این امکان را می دهد تا موقعیت شغلی مناسبی پیدا کنید . گرچه این راه برای شما کمی پیش پا افتاده به نظر می رسد . .

اما موقعیت شغلی مناسب ارزش این کار را دارد تا شما مطالعه ای داشته باشید در مجلات و روزنامه های فرانسوی.شما همچنین می توانید در این روزنامه ها اگهی های خود را درج کنید .

از نام های این مجلات میتوان به فیگارو / موند / تریبون /اکسپرس/ اکو/ نام برد .

پنج موسسه کاریابی به نام در پاریس

تور ایفل.خیابان 13 موت پیکه. پاریس. فرانسه

شماره تلفن 0179974090

شما می توانید برای پیدا کردن کار مورد نظرتان به این موسسه تماس بگیرید .خدمات این اژانس از جمله ترجمه /تفسیر/ورونویسی به تمام زبانهای دنیا می باشد .

ادکو

از جمله یکی دیگر از موسسات کاریابی می باشد .

خیابان واگرد/گرنل.143بلومه .پاریس . قرانسه

شماره تلفن 0156561717

Ples conuergence

خیابان شانزه لیزه/63 پانسو .پاریس فرانسه

شماره تلفن 0158361881

پرو –تک

پرر/ کاردینه / کورسل . پاریس .فرانسه

شماره تلفن0153818585

اژانس کاریابی دیگری

ویکتور هوگو / خیابان14 سیام . پاریس فرانسه

شماره تلفن 0140298110

از دیگر موسسات کاریابی

کنکورد /مادلین .خیابان 9 دفوت .پاریس فرانسه

در نظر داشته باشید برای پیدا کردن کار مناسب خود  یکی از اصل های مهم در فرانسه تسلط به زبان فرانسوی و صحبت کردن با این زبان می باشد .

اگر قصد مهاجرت به کشور فرانسه را دارید و هنوز اقدامی  برای یاد گیری زبان فرانسوی نکرده اید به شما پیشنهاد می شود که اقدامی برای یادگیری زبان فرانسوی کنید زیرا ارتباط بر قرار کردن کاری با این جامعه بدون تسلط به زبان فرانسوی امکان پذیر نمی باشد .

اگر کار مورد علاقه ی خود را در این کشور پیدا نکردید سعی کنید برای کارتان تلاش بیشتری به عمل اورید و زیاد سخت گیری نکنید .

و ببینید در چه کارهای دیگری مهارت دارید و به دنبال ان کار باشید

سعی کنید رزومه کاری کاملی ارا ئه دهید و در رزومه خود صادق باشید .سعی کنید در این کشور ارتباط عمومی قوی داشته باشید .زیرا با ارتباط عمومی قوی شانس خود در پیدا کردن کار بیشتر است .

به شما پیشنهاد می شود تا می توانید مهارت های قوی برای خود کسب کنید .

شغلها و رشته هایی مانند حسابداری و ای تی و مهندسی هوا فضا و مهندسی نساجی در فرانسه کاربرد بیشتری دارد و سعی کنید در این شغلها مهارت های لازم را کسب کنید زیرا کشور فرانسه کارخانه های زیادی در زمینه نساجی و هوا وفضا وفلز کاری و ماشین الات صنعتی دارد .

شاید به صراحت می توان گفت که کشور فرانسه یکی از کشورهایی است که از متخصصان کارهای مختلف استقبال می کند .

دستمزد های کاری در فرانسه

در فرانسه اکثریت قرارداد ها  بصورت موقتی می باشد و خیلی کم پیش می اید که قرار داد دا ئمی بسته شود . حداقل دستمزدی که به یک نفر می دهند حدود 76/9 یو رو می باشد در یک ساعت کاری .

اگر شما بتوانید از طریق کار مهاجرت کنید و اقامت کسب کنید در کار  خود شانس بیشتری دارید زیرا دولت این کشور از مهاجرین کاری استقبال خواهد کرد .سعی کنید قبل از مها جرت به این کشور از قوانین کاری این کشور با خبر شوید .

قانون های کاری در فرانسه

در فرانسه افرادی که به طور غیر قانونی وارد این کشور شده اند هیچ موسسه کاریابی اجازه دادن کار به این افراد را ندارد . یعنی به هیچ عنوان حق کار در این کشور را ندارند . البته تعداد زیادی از افراد ی که به طور غیر قانونی وارد این کشور شده اند وکارهای سیاه انجام می دهند . به این صورت کارگر غیر قانونی به هیچ عنوان دستمزد و حقوق خود را به مراجع دولتی اعلام نمی کنند و هیچ مالیاتی نمی پردازد .

اگرشما می خواهید پناهنده شوید به هیچ عنوان در 9 ماه اول در فرانسه انتظار کار نداشته باشید زیرا دولت فرانسه به هیچ عنوان در 9 ماه اول اقامتتون اجازه پیدا کردن کار به شما به وسیله موسسات را نمی دهد . پس از 9 ماه روند اداری کارهایتان پیش می رود تا به شما اجازه کار در فرانسه داده شود .

اگر شما به دنبال کار در فرانسه هستید اگر شغل های کارگری و کارمندی می خواهید این شغل ها از لحاظ پروسه زمانی زودتر است .  نسبت به کسانی که می خواهند در این کشور شرکتی را ه اندازی یا ثبت کنند .

در فرانسه اگر شرکتی برای کار پیدا کنید ارتباط و صحبت با رئیس تان خیلی سخت است . حتی در جلساتشان ترتیب نشستن انها بر اساس رده شان می باشد .

زبان هایی که در فرانسه برای کار لازم می باشد

اگر شما شغلی می خواهید باید به حد استاندارد به  فرانسوی مسلط با شید . اگر تسلط کامل به فرانسوی ندارید باید به زبان انگلیسی مسلط باشید تا شغل هایی ما نند اموزش زبان انگلیسی را در نظر داشته باشید .

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه   موسسات کاریابی در فرانسه   در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  موسسات کاریابی در فرانسه  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

  • آگوست 24, 2018
  • بازدید : 139
  • فرانسه,کاری