مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
مهاجرت و قوانین مهاجرتی کشور اسپانیا

مهاجرت و قوانین مهاجرتی کشور اسپانیا

مهاجرت و قوانین مهاجرتی کشور اسپانیا

مهاجرت و قوانین مهاجرتی کشور اسپانیا و شرایط و راه های مهاجرت به کشور اسپانیا را با هم در این مقاله مرور میکنیم.اگر شوق زندگی در کشور اسپانیا را دارید و می خواهید هرچه سریعتر وارد کشور اسپانیا شوید اما نیاز به اطلاعاتی در مورد چگونگی مهاجرت به کشور اسپانیا و زندگی در کشور اسپانیا و قوانین مهاجرتی کشور اسپانیا و راه هایی برای مهاجرت به کشور اسپانیا دارید ، شما متقاضیان عزیز می توانید با ما در این مقاله که ، سعی کردیم تمامی اطلاعات مفید و جامع در باب مهاجرت به کشور اسپانیا را ، در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم .

برای مهاجرت به کشور اسپانیا راه های متداول و قانونی وجود دارد و کسانی که متقاضی مهاجرت به کشور اسپانیا هستند می توانند بنا به شرایط خود در باب مهاجرت به کشور اسپانیا ، یکی از راه های قانونی مهاجرت به کشور اسپانیا را انتخاب نمایند و البته پیشنهاد موسسه حقوقی و بین المللی آوات بر این است که ، با مشاوره صحیح و درست شما با مشاوران حقوقی موسسه ، می توانید ساده ترین و امن ترین و کم هزینه ترین راه را ، برای مهاجرت به کشور اسپانیا بررسی نمایید و برگزینید .

راه های مختلف و قانونی مهاجرت به کشور اسپانیا اعم از:

ویزای ازدواج کشور اسپانیا / ویزای کاری کشور اسپانیا / ویزای تحصیل کشور اسپانیا / ویزای سرمایه گذاری کشور اسپانیا / مهاجرت غیر قانونی از طریق پناهندگی

مهاجرت به کشور اسپانیا از طریق ازدواج :

در مهاجرت به کشور اسپانیا از طریق ازدواج ، فرد می تواند با یک تبعه از کشور اسپانیا ازدواج نماید و یا Partner باشد ، اما مدارکی دال بر اینکه هدف آن ها از ازدواج ، با هم زندگی کردن و هم زیستی میباشد ، را باید ارائه دهد و بعد از ازدواج باید سند ازدواج همراه با گواهی تاییدیه مالی که نشان دهد شخص می تواند از پس هزینه های همسر خود برآید و نیاز های وی را برطرف سازد ، را برای اخذ ویزای ازدواج و مهاجرت به کشور اسپانیا به سفارت کشور اسپانیا در کشور مبدا اعلام بدارد .

مهاجرت به کشور اسپانیا از طریق کار :

در مهاجرت به کشور اسپانیا از طریق کار باید یک شخص کارفرما در کشور اسپانیا وجود داشته باشد تا برای شخص متقاضی دعوت نامه کاری را ارسال نماید .

اما قبل از ارسال دعوت نامه کاری از طرف کارفرمای اسپانیایی ، باید برای شغل مشخص شده به مدت سه ماه در کشور اسپانیا ، آگهی و به دنبال نیروی کار باشد ، اگر در این مدت نیروی کار مناسبی برای شغل مورد نظر در کشور اسپانیا یافت نشد ، مجددا کارفرمای اسپانیایی باید به مدت سه ماه در کشور های اروپایی برای دست یابی به نیروی کار مناسب ، شروع به آگهی نماید و اگر بنا به شرایط شغلی کارفرما مجددا نیروی کار یافت نشد ، می تواند برای دست یابی به نیروی کار مناسب از هم وطنان خود استفاده نماید و دعوت نامه کاری را برای شخص مورد نظر ارسال نماید . متقاضی می تواند با استفاده از این دعوت نامه کاری از طرف کارفرما ، به کشور اسپانیا مهاجرت نموده و بعد از گذشت 5 سال کاری و پرداخت بیمه و مالیات برای اخذ اقامت دائم کشور اسپانیا اقدام به عمل آورد .

مهاجرت به کشور اسپانیا از طریق تحصیل :

یکی از راه های مهاجرت به کشور اسپانیا را می توان اخذ ویزای تحصیلی کشور اسپانیا ، دانست . یکی از امن ترین و کم هزینه ترین راه های مهاجرت به کشور اسپانیا ست و تنها راه مهاجرتی که می توان از طریق اخذ ویزای تحصیلی به اخذ ویزای کاری و در نهایت منجر به اقامت دائم کشور اسپانیا شد .

زبان تدریس در دانشگاه های کشور اسپانیا ، به صورت اسپانیایی و انگلیسی می باشد و این یکی از مزایای دانشگاه های کشور اسپانیا برای متقاضیان ویزای تحصیلی کشور اسپانیا ست و چون زبان مردم کشور اسپانیا هم به صورت اسپانیایی و هم به صورت انگلیسی می باشد ، مهاجرت به کشور اسپانیا را برای متقاضیان آسان تر کرده است .

هزینه تحصیل در کشور اسپانیا و هزینه زندگی در کشور اسپانیا به نسبت کشور های اروپایی در سطح متوسط وجود دارد و سالانه می توان گفت حدودا بین 000/10 یورو تا 000/25 یورو برای زندگی های متوسط و با تمامی امکانات                           می باشد ، اما به جرات می توان گفت که سطح امکانات موجود در کشور اسپانیا و در دانشگاه های کشور اسپانیا                          عالیست .

البته در دانشگاه های کشور اسپانیا در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ، بورسیه تحصیلی هم برای دانشجویان وجود دارد که به نسبت هزینه های تحصیل دانشجویان را در دانشگاه های کشور اسپانیا کاهش دهد .

مهاجرت به کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک :

در مهاجرت به کشور اسپانیا از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک می توان راه ورود به کشور اسپانیا و اخذ ویزای کشور اسپانیا را برای خود آسان تر نمود اما نمی توانید از تمامی مزایا و امکانات اقامت دائم در کشور اسپانیا بهره مند شوید .

حداقل میزانی که می توان برای خرید ملک در کشور اسپانیا سرمایه گذاری نمود ، 000/200 یورو می باشد . کشور اسپانیا با تبلیغات گسترده ای که در زمینه خرید ملک در سطح جهانی انجام می دهد متقاضیان زیادی را برای سرمایه گذاری و خرید ملک به کشور خود سوق می دهد اما در زمینه سرمایه گذاری و خرید ملک در کشور اسپانیا مسائل پیچیده ای وجود دارد و پیشنهاد ما به شما این است که در جهت رفع ابهامات موجود در سرمایه گذاری در کشور اسپانیا با مشاوران حقوقی موسسه بین المللی آوات در ارتباط باشید و از مشاوره های حقوقی در جهت کسب اطلاعات                                   بهره مند شوید .

مهاجرت به کشور اسپانیا از طریق پناهندگی :

پناهندگی به کشور های اروپایی ، راهیست که هیچ یک از مشاوران حقوقی به شخص متقاضی پیشنهاد نمی کند . پناهندگی راهی است غیر قانونی و پر از مشکلات وخطرات و ریسک های جبران ناپذیر که برای متقاضیان چه از نظر مالی و چه از نظر جسمی و روحی و روانی ، به بار می آورد که باعث شده است که متقاضی در این راه های سخت دریایی و حتی زمینی سالم به کشور اسپانیا نرسند .

پیشنهاد موسسه حقوقی و بین المللی آوات به تمامی متقاضیان مهاجرت به کشور اسپانیا ، اخذ راه های قانونی است که می توان با امنیت فراوان و قانونی وارد کشور های اروپایی و از تمامی امکانات و مزایای اقامت کشور های اروپایی استفاده نمود .

 

  • سپتامبر 22, 2018
  • بازدید : 108
  • اسپانیا,مهاجرت