مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
مهاجرت قاچاقی به پرتغال

مهاجرت قاچاقی به پرتغال

مهاجرت قاچاقی به پرتغال

مهاجرت قاچاقی به پرتغال ، یکی دیگر از عنوان هایی می باشد ، که موسسه حقوقی و بین المللی آوات ، قصد دارد در ارتباط با آن مقاله ای ارائه دهد و سعی بر این دارد تا از طریق این مقاله ، اطلاعاتی را در اختیار متقاضیان عزیز قرار داده ، تا تمامی ابهامات ذهنی این عزیزان را در خصوص مهاجرت به پرتغال و شیوه های قانونی و مناسب مهاجرت به پرتغال و به پیشنهاد موسسه حقوقی و بین المللی آوات به انجام بهترین شیوه برای مهاجرت به پرتغال را ، بر طرف سازد

.موسسه حقوقی و بین المللی آوات ، به هیچ عنوان مهاجرت از طریق پناهندگی و یا به بیان ساده تر مهاجرت قاچاقی به پرتغال ، را به هیچ یک از متقاضیان مهاجرت به پرتغال ، پیشنهاد نمی دارد و توصیه می نماید که به دنبال راهی ایمن تر و در عین حال به صرقه تر و کم هزینه تر برای مهاجرت به پرتغال و در نهایت اخذ اقامت پرتغال باشند .

مهاجرت قاچاقی به پرتغال

مهاجرت قاچاقی به پرتغال راهی بس دشوار و خطرناک می باشد . مهاجرت قاچاقی به پرتغال خطرات احتمالی جانی و مالی را به  همراه دارد و یک راه پر ریسک و خطری می باشد و به عیچ عنوان توصیه نمی گردد .

متقاضیان عزیز ، اگر شما قصد مهاجرت به پرتغال را دارید ، بهتر است ، بهترین شیوه ها را برای مهاجرت به پرتغال و اخذ اقامت پرتغال ، اتخاذ نمایید و در پی اخذ اقامت پرتغال با ایمن ترین راه و به صرفه ترین راه باشید .

بررسی موقعیت جغرافیایی کشور پرتغال آوات

کشور پرتغال ، کشوریست در حوزه شنگن و عضو اتحادیه اروپا و واقع شده در جنوب سرزمین اروپا و هم مرز با اسپانیا می باشد . در کشور پرتغال ، دولت این کشور مسئول تعیین سیاست های مربوط به مهاجرت ، پناهندگی و میزبانی می باشد.

MIA  نیز همچنین مسئول پرونده های پناهندگی و تصمیم گیری برای تعیین وضعیت پناهندگی برای پناهجویان می باشد . مهاجرانی که قصد مهاجرت قاچاقی به پرتغال را دارند ، بعد از ورود به خاک پرتغال ، باید ظرف مدت هشت روز ، ورود خود را به خاک پرتغال به پلیس های مرزی پرتغال که وابسته به اداره مهاجرتی خارجیان می باشد ،  اعلام نمایند و اعلامیه درخواست پناهندگی خود را که توسط SEF صادر می شود را دریافت نمایند .

اعلامیه پناهندگی پرتغال چیست ؟

سندی است که درخواست پناهندگی متقاضیان در آن اعلام و به اداره مهاجرت ارائه می دارد ، البته این سند تا بیست روز کاری اعتبار خواهد داشت اما حکما دارای ارزش قانونی مانند مدارک شناسایی ، نخواهد بود و ایجاد اقامت برای متقاضیان نخواهد کرد و فقط برای اعلام درخواست پناهندگی پناهجویان به پرتغال ، می باشد .

متقاضیان با ارسال درخواست پناهدگی به اداره مهاجرت خارجی پرتغال ، باید بیست روز کاری برای اعلام پذیرش و یا عدم پذیرش درخواست پناهندگی خود از ارگان SEF ، تحمل نمایند .

 

در صورت عدم کسب پذیرش درخواست پناهندگی ، متقاضی ظرف مدت چهل و هشت ساعت فرصت دارد تا برای تجدید نظر رای  کمیسیون ملی پناهندگان برای درخواست خود ، مراجعه نماید .

اگر مجددا تصمیم اداره SEF منفی باشد ، متقاضی می تواند در ظرف مدت هشت روز دیگر ، به دادگاه اداری صلاحیت اول تجدید نظر نماید .

حالا لازم می بینیم که یک بعد دیگر از درخواست پناهندگی به پرتغال را بررسی نماییم .

در صورت کسب پذیرش درخواست پناهندگی پناهجویان به پرتغال ، اجازه اقامت موقت پناهجویان در کمپ های مشخص شده در اطراف شهرهای پرتغال ، برای مدت دو ماهه صادر می شود .

البته لازم به ذکر است ، شورای پناهندگان پرتغال یک مرکز پذیرش دارد که در آن پناهجویان می توانند تا مدت یک ماه تا زمان تصویب پذیریش رای دادگاه ، در این مکان اقامت داشته باشند ، البته مکان های دیگری نیز برای  اقامت پناهجویان به پرتغال دیده می شود که از طرف دولت پرتغال به اجاره گرفته شده است ، این مکان های اقامتی شامل : مرکز پذیرش برای بی خانمان که دارای اتاق هایی برای اقامت پناهجویان می باشد .

این مدت دو ماهه در نظر گرفته شده برای بررسی پناهجویان در زمینه کاری ، تحصیلی و شرکت در دوره های آموزشی و  … می باشد .

شرایط کاری پناهجویان پرتغال

البته لازم به ذکر می باشد که قبل از اینکه اجازه اقامت موقت به پناهجویان داده شود، آن ها نمی توانند مشغول به کار شوند و یا در دوره های حرفه ای ، کارآموزی نمایند ، البته این شرایط زمانی ایجاد می شوند که با درخواست پناهندگی پناهجویان موافقت به عمل آید و شرایط کار و شرایط زندگی بهتر برای آن ها مهیا شود .

زمانی که شرایط انجام کار برای پناهندگان در پرتغال ، مهیا شد و توانستند کارفرمای خود را در پرتغال پیدا نمایند ، اولین کاری که انجام می گیرد ، تنظیم سه نسخه قرار داد کاری فی ما بین دوطرف می باشد .

کارفرما با ثبت نام نیرو کار خود در لیست کارکنان ، موظف است ظرف مدت پانزده روز کاری سه نسخه از قراردادی را مبنی حقوق و دستمزد نیروی کار و ساعت شروع و پایان کاری وی ، تنظیم نماید . در این صورت کارفرما موظف است یکی از نسخه های کاری را به اداره نظارت شرایط کاری ، ارائه نماید

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید و از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند شوید.

  • اکتبر 22, 2018
  • بازدید : 81
  • پرتغال,پناهندگی