مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
مهاجرت قاچاقی به اسپانیا

مهاجرت قاچاقی به اسپانیا

مهاجرت قاچاقی به اسپانیا

نحوه ی مهاجرت قاچاقی به اسپانیا و نحوه ی پناهندگی در اسپانیا به چه شکل است؟ این سوال در ذهن تمامی افراد متقاضی مهاجرت به اسپانیا خواهد بود. آیـــا سیستم حمایت از پناهندگان و کسانیکه مهاجرت قاچاقی به اسپانیا دارد وجود دارد؟ در سال 2018 میلادی مهاجرت قاچاقی به اسپانیا باز هم صورت میگیرد؟ یا خیر؟ مرحله به مرحله با پناهندگی و مهاجرت قاچاقی به اسپانیا * آیا خبری از وضعیت پناهندگان در اسپانیا موجود است؟؟ تکلیف کسانیکه مهاجرت قاچاقی به اسپانیا داشته اند در سال 2018 چیست؟

در این مقاله و نوشته در خصوص کلیات امر مهاجرت قاچاقی به اسپانیا مطالبی را آماده نموده ایم که در ادامه با هم بررسی خواهیم نمود . پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

در ابتدای این نوشته باید بگوییم ( این مقاله صرفا فقط و فقط جهت اطلاع رسانی به شما عزیزان میباشد و این موسسه هیچگونه اقدامی در خصوص مهاجرت قاچاقی به اسپانیا نخواهد داشت )

پناهنده چه کسی است؟؟؟

افراد به دلیل ترس داشتن از تفاوت در مذهب و نژاد فرهنگ و عقیده سیاسی و اجتماعی در کشور خود موجب آزار و اذیت باشند و به دلیل داشتن وحشت از این موضوع ها از کشور و خانه خود به نوعی فرار کنند و رها شوند طبق کنوانسیون ژنو  در سال 2009 در اسپانیا و دیگر کشورها میتوانند به کشوری دیگر پناه برده و درخواست زندگی در کشور مورد نظر را بدهند و دولت آن کشور طبق همین قوانین موظف به حمایت انسان دوستانه خواهد بود.

دلیل خارج شدن از کشور خود و ترک محل تولد خود باید به نوعی قابل درک و منطقی باشد.

در این میان افرادی هستند که به دروغ قصد پناهنده شدن به کشوری دیگر را دارند که متاسفانه دلال ها در این میان از این افراد سوءاستفاده میکنند و با توجه به وعده و عید هایی که به افراد میدهند و دریافت هزینه های پایین افراد را گمراه میکنند.

 

سازمان مهاجرتی اوات به هیچ عنوان عمل پناهندگی و این امر را توصیه نمیکند زیرا شامل خطرات عدیده برای هموطنان عزیز خواهد بود.

نداشتن اطلاعات در زمینه مهاجرت برای افراد باعث میشود که بدون داشتن اطلاعات مناسب راهی این راه خطرناک شوند. توصیه میکنیم مقالات سایت را مطالعه نمایید و در صورت بروز هرگونه سوال از طریق ایمیل و یا در پایان همان مقاله برای ما مطرح نمایید.  و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع زمان باشید.

شرایط و قوانین مهاجرت قاچاقی به اسپانیا

دولت اسپانیا از افراد بیگانه به سه حالت حمایت میکند . حمایت بصورت معمولی برای کسانیکه پناهجو هستند – حمایتهای کامل و حمایت های ویژه که دلیل های انسان دوستانه را داشته باشد.

 

کشور اسپانیا و مهاجرت از طریق پناهندگی

کشور اسپانیا به دلیل شرایط مناسب و عضو اتحادیه شنگن بودن آن همواره متقاضیان زیادی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. در این میان افراد زیادی راه های مختلفی را انتخاب میکنند که یکی از این راه ها مهاجرت قاچاقی به اسپانیا میباشد.

منظور از مهاجرت قاچاقی همان چناهندگی در اسپانیا میباشد.

در اکثر کشورها مسئله پناهندگی و اقامت از طریق پناهندگی بسیار دشوار و خطرساز میباشد. طبق قانون جدیدی که بین کشورهای عضور اتحادیه مصوب شده است ، فرد متقاضی پناهندگی به اولین کشوری که از آن ورود به حوزه اتحادیه را داشته است برگردانده میشود.

 

ورود پناهنجویان از طریق کشورهای ایتالیا و یونان

ورود پناهندگان و متقاضیان مهاجرت قاچاقی به اکثر کشورهای اتحادیه اروپا از طریق کشور های ایتالیا و یونان میباشد.

سختگیر ترین کشور برای پناهندگان

سختگیر ترین کشور حوزه شنگن در خصوص ورود غیر قانونی باید به جرات اسپانیا را دانست . اسپانیا کشوری است که در خصوص پناهندگی بسیار سختگیرانه عمل مینماید. ودر صورتی که دلیل قانع کننده ای را ارائه ندهید به کشور مبدا بازگردانده خواهید شد.

پروسه بررسی مدارک شخص متقاضی پناهندگی در کشور اسپانیا طولانی خواهد بود و در صورت قانع نشدن دولت این کشور فرد مذکور مجبور به بازگشت خواهد بود .  و چون این نوع مهاجرت غیر قانونی و قاچاقی بوده است میتواند برای فرد متقاضی مشکل ساز باشد.

ورود مهاجران سوری و عراقی

در سال های اخیر بدلیل وجود جنگ در کشورهای سوریه و عراق بسیاری از مردمان این دو کشور برای مهاجرت از طریق پناهندگی در اسپانیا اقدام نموده اند که به همین دلیل دولت اسپانیا شرایط پناهندگی در اسپانیا را سخت تر کرده است.

کشور اسپانیا به دلیل نبودن کار مناسب ، جای خوبی برای افراد پناهنده نمیباشد.

تاییدیه درخواست پناهندگی توسط دولت اسپـــانیــا

در صورت تاییدیه درخواست پناهندگی فرد متقاضی توسط دولت اسپانیا پناهنجو بعد از گذراندن 5 سال در کمپ در اسپانیا میتواند درخواست پاسپورت این کشور را دهد و اینگونه مهاجرت از طریق پناهندگی در اسپانیا را میتواند داشته باشد.

 

قطعا راه های بهتری برای مهاجرت آسان تر برای افراد وجود خواهد داشت . برای جلوگیری از تلف شدن وقت شما و هزینه های قابل استرداد پیشنهاد میگنیم راه های بهتری را در نظر بگیرید*

اطلاعات مناسب برای مهاجرت به اسپانیا

افراد با داشتن اطلاعات مطمئنا یکی از  راه های مهاجرت به اسپانیا برایشان مناسب خواهد بود. کافیست اطلاعات خود و شرایط خودتان را بررسی نمایید و با مشاوره مناسب بتوانید بهترین تصمیم را جهت امر مهاجرت و اقامت خود در اروپا و یا هرجای دیگر را بگیرید.

 

اخبار مهاجرت غیر قانونی به اسپانیا 2018

در حال حاضر بیشترین تعداد ورود غیر قانونی به اسپانیا از کشور آفریقای جنوبی میباشد.

حدود 19،000 پناهجو در پنج ماه اول امسال به اسپانیا رسیدند ورود به اسپانیا بیشتر از طریق کشور ایتالیا اتفاق می افتد و این آمار روز به روز و در هفته های اخیر بیشتر شده است.

برخی از مقامات در بروکسل با اتحادیه اروپا در تلاش برای مخالفت با سیاست های مهاجرت می گویند که نگران هستند که اسپانیا با این آمار مهاجرت غیر قانونی عملا فلج شود و از نظر آمار و جمعیتی نتواند جوابگوی افراد و مردم باشد.

 

بحث در مورد مهاجرت قاچاقی به اسپانیا گرم می شود، زیرا این کشور به مقصد مهاجرت های قاچاقی مهاجرین دریایی که از ایتالیا و یونان عبور می کند، تبدیل شده است.

 

سخن پایانی

به پایان بحث در باب مهاجرت قاچاقی به اسپانیا رسیدیم . امیدواریم اطلاعاتی که در این نوشته برایتان به اشتراک گذاشتیم مورد استفاده قرار گرفته و مناسب و مثمر ثمر واقع شده باشد.

باز هم تاکید مینمایید تمامی اطلاعات مذکور صرفا جهت اطلاع رسانی به شما هموطنان عزیز خواهد بود و اینکه با داشتن اطلاعاتی مختصر بدنبال راه های بهتری برای مهاجرت قانونی به اسپانیا باشید.

سازمان مهاجرتی آوات به هیچ عنوان در خصوص مهاجرت قاچاقی به اسپانیا خدماتی ارائه نخواهد داد .

شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در خصوص مهاجرت قاچاقی به اسپانیا در پایان همین مقاله برای ما ارسال نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.

 

 

 

 

  • سپتامبر 22, 2018
  • بازدید : 114
  • اسپانیا,پناهندگی