مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
مهاجرت به کشور لوکزامبورگ

مهاجرت به کشور لوکزامبورگ

مهاجرت به کشور لوکزامبورگ

شرایط مهاجرت به کشور لوکزامبورگ چیست؟برای مهاجرت به کشور لوکزامبورگ راه های زیادی است از قبیل مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق کار مهاجرت به لوکزامبورگ از طریق تحصیل از طریق ازدواج و تولد .

کشور لوکزامبورگ کوچکترین کشور اروپایی که در قلب سرزمین اروپا واقع شده است . کشوری که افراد ثروتمند زیادی را در خود جای داده است و به همین دلیل مهاجرت به کشور لوکزامبورگ سخت و غیر قابل دسترس کرده است .

البته لازم به ذکر است که اشاره کنیم که کشور لوکزامبورگ همانند سایر کشور های رده بالا اروپایی فقط اقشار خاصی از مردم را طبق شرایط اعلام شده از طرف کشور لوکزامبورگ در خود جای می دهد .

مهاجرت به کشور لوکزامبورگ :

همان طور که در این مقاله اشاره شد ، مهاجرت اقشار خاصی به کشور لوکزامبورگ امکان پذیر است ، مهاجرت ثروتمندان به کشور لوکزامبورگ جز این دسته از مواردی است که برای مهاجرت نیاز به مدارک خاصی وجود دارد .

البته لازم به ذکر است که مزایا و امکاناتی  که در کشور لوکزامبورگ وجود دارد شاید به جرات می توان گفت که در هیچ یک از کشور های اروپایی وجود نداشته باشد ، امکانات عالی ورزشی که قابل مقایسه با هیچ یک از کشور های اروپایی               نیست ، امکانات پزشکی و دندانپزشکی با کیفیت عالی ، محیطی زیستی کاملا بی نقص ، میزان جرم و جنایت می توان گفت که اصلا وجود ندارد ، امید به زندگی بالا ، امکان رفت آمد به کشور هایی خارج از مرز اتحادیه اروپا برای اتباع خارجی که دارای کارت اقامت کشور لوکزامبورگ هستند ، اخذ اقامت و تابعیت کشور هایی همچون ( استرالیا ، نیوزلند و امریکا و کانادا ) ، کشوری با نظام آموزشی و بانکی بالا .

علاوه بر ثروتمندان ، مهاجرت به کشور لوکزامبورگ از طریق تاجران ، متخصصان و ورزشکاران نیز انجام می شود که هر کدام از این موارد نیاز به  شرایط و مدارک خاصی در سال 2018 ، برای مهاجرت به کشور لوکزامبورگ الزامی می باشد  .

شاید این سوال در ذهن شما جاری شود که شرایط اخذ اقامت  و تابعیت کشور لوکزامبورگ در سال 2018 به چه صورت است ؟

برای پاسخ گویی به پرسش شما عزیزان نیاز است که در مقاله ، مهاجرت به کشور لوکزامبورگ ، با ما همراه باشید :

 

  • مهاجرت برای ثروتمندان به کشور لوکزامبورگ به این صورت است که متقاضی از لحاظ مالی و بودجه برای مهاجرت به کشور لوکزامبورگ در سطح بالا قرار داشته باشد و مدارکی را ارائه دهد مبنی بر اینکه حساب بانکی وی دارای درآمد سالانه مشخصی برحسب یورو ( توسط اداره مهاجرت تعیین می شود .) می باشد و امکان فراهم کردن یک زندگی مستقل در کشور لوکزامبورگ را برای خود و همسر و فرزندان بالای 18 سال خود ، داشته باشد و اگر فرد بخواهد بیش از 3 ماه در کشور لوکزامبورگ اقامت داشته باشد باید به صورت محرمانه برای اخذ ویزای اقامت کشور لوکزامبورگ درخواست وهمراه با آن گواهی عدم سوء پیشینه خود را نیز ارائه دهد  .

 

  • مهاجرت برای تاجران به کشور لوکزامبورگ که به مهاجرت کاری تاجران معروف است به این صورت است که تاجران بعد از تقریبا یک ماه پروسه کاری باید شرکتی را در کشور لوکزامبورگ بنا به شرایط خود تاجر ، ثبت نمایند و اعلام بدارند که خود نیز در این شرکت مشغول به کار می باشند ، در این صورت است که می توانند برای اقامت دائم کشور لوکزامبورگ و اخذ تابعیت کشور لوکزامبورگ در خواست و اقدام نمایند .

 

می توان به انواع شرکت های ثبت شده در کشور لوکزامبورگ توسط تاجران اشاره نمود :

  • شرکت مختلط سهامی 2- شرکت سهامی عام با مسئولیت محدود 3- شرکت با مسئولیت محدود
  • مهاجرت برای متخصصین ( که این هم یک نوع مهاجرت کاری می باشد ) ، اخذ ویزای مهاجرت به کشور لوکزامبورگ با این شرایط انجام می شود که فرد متقاضی مدارکی را ارائه دهد
  • جهت داشتن توانایی و مهارت های لازم برای شغل مورد نظر ، که در قرار دادکاری قید شده است ، علاوه بر آن فرد متقاضی باید یک قرار داد کاری یک ساله ای را با شرکت یا کارفرمای لوکزامبورگی خود تنظیم کرده و در این قرار داد کاری ، باید از طرف شرکت یا کارفرما ، حقوق و دستمزد 5/1 برابری حقوق متوسط سالانه در کشور لوکزامبورگ ، برای فرد متقاضی به صورت مکتوب قید گردد .
  • مهاجرت برای ورزشکاران به این صورت که ورزشکاران زمانی می توانند در کشور لوکزامبورگ کار و زندگی نمایند که توسط فدراسیون کشور لوکزامبورگ تایید و با فدراسیون یک قرار داد کاری ببندد و در این قرار داد کاری حقوقی معادل حداقل حقوق اجتماعی تمام وقت برای آن ها قید شود و آن ها می توانند هر فعالیت ورزشی را زیر نظر فدراسیون و با گرفتن مجوز انجام دهند .

البته لازم به ذکر است که ورزشکاران برای اخذ اقامت دائم کشور لوکزامبورگ ، باید یک منزل در کشور لوکزامبورگ اجاره و یا صاحب خانه شوند .

فرد متقاضی در کشور لوکزامبورگ بعد از سپری کردن اقامت خود به صورت موقت به مدت 5 سال می تواند برای تمدید اخذ اقامت اولیه دائم خود در کشور لوکزامبورگ اقدام نماید و با در نظر گرفتن شرایط وی برای اخذ مجدد اقامت در کشور لوکزامبورگ توسط اداره مهاجرت به او اقامت دائم با تمدید 10 ساله ارائه می شود بعد از گذشت 10 سال از اخذ اقامت دائم کشور لوکزامبورگ بنا به شرایط خود که فرد متقاضی باید بالای 18 سال باشد و به مدت 7 سال به صورت متوالی در کشور لوکزامبورگ زندگی کرده باشد و به زبان لوکزامبورگی ( که با شرکت کردن درآزمون زبان لوگزامبورگی می تواند برای اخذ مدرک زبان لوکزامبورگی اقدام نماید ) ،  مسلط باشد .

 

 

 

  • سپتامبر 22, 2018
  • بازدید : 104
  • لوکزامبورگ,مهاجرت