مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
مهاجرت به مالزی

مهاجرت به مالزی

مهاجرت به مالزی
Rate this post

مهاجرت به مالزی

مهاجرت به مالزی * مهاجرت به مالزی با خیالی آسوده را با آوات میتوانید داشته باشید. اطلاعات مناسب در خصوص مهاجرت به مالزی * راه های مهاجرت به مالزی و عنوان هایی از این قبیل را در این مقاله به آن پرداخته ایم.

لازم به ذکر است همیشه و در همه حال اطلاعات مناسب در خصوص مهاجرت به مالزی برای متقاضیان این کشور امری بسیار مهم تلقی شده است.

با هم میپردازیم به بحث مهاجرت به مالزی

مهاجرت به مالزی

مهاجرت به مالزی با خیالی آسوده

کشور مالزی از جمله کشورهای اسیایی است که در چند سال اخیر از نظر اقتصادی رشد قابل توجهی داشته و مهاجرین زیادی را پذیرفته است. مهاجرت به هر کشوری دشواری‌های خاص خود را دارد ولی با توجه به نزدیکی ایران و مالزی از بعد مسافت و نزدیکی از لحاظ اعتقادی گزینه خوبی برای مهاجرت می‌باشد. مهاجرت به مالزی دشواری‌های خاص خود را دارد که در این بخش به آن می پردازیم.

در واقع مهاجرت فرایندی است که مردم از طریق آن تلاش می‌کنند تا به هدف خود (تحقق رویاهایشان) برسند. برای مهاجرت به مالزی بعد از چند سال اقامت دائم می‌توانید به عنوان شهروند مالزی شناخته شده و حق اقامت دائم (PR) را کسب نمایید. در سال 1957 شرایط مهاجرت به مالزی تغییر یافته و هنوز هم این قانون در حال تغییر است.

آشنایی با موقعیت جغرافیایی، دین و فرهنگ مالزی برای مهاجرت

کشور مالزی در جنوب غربی آسیا و از دو قسمت جدا تشکیل شده است پایتخت این کشور کوالالامپور بوده و زبان رسمی کشور مالزی زبان مالایایی است و زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم و بیشتر در حوزه تجارت و صنعت کاربرد دارد.

دین رسمی در این کشور اسلام است ولی تمامی ادیان از آزادی مذهب برخوردار هستند. از لحاظ فرهنگی باید گفت کشور مالزی با وجود یک جامعه چند نژادی و چند زبانی بسیار خونگرم و مهمان‌واز بوده و همین امر کمک نموده تا کشور مالزی به کشوری توریستی و مهاجرپذیر تبدیل شود.

مهاجرت به مالزی ار راه غیر قانونی

درست است که هزینه تحصیل و اقامت در مقایسه با کشورهای دیگر پایین است ولی به جای تحمل شرایط سخت و غیر عادی بهتر است از روش‌های قانونی دست بکار شده تا بتوانید با خیالی آسوده به مالزی مهاجرت نمایید. متاسفانه کشور مالزی معاهده رعایت حقوق پناهجویان را امضا نکرده پس اگر مهاجرتی غیر قانونی صورت بگیرد دولت مالزی هیچ مسئولیتی به گردن نگرفته و در صورت بازداشت شدن پناهجو پیگیری وضعیت بسیار دشوار است.

متاسفانه پناهندگانی که از روش‌های غیر قانونی به مالزی می‌روند حق کار کردن نداشته و بیشتر به کارهای غیر قانونی روی می‌آورند. پس بهتر است به جای انتخاب مهاجرت غیر قانونی با افراد و مشاورین حوزه مهاجرت گفتگو کرده و بهترین راه را انتخاب نمایید.

 

در واقع می‌توان گفت کشور مالزی 5 دسته مهاجر می‌پذیرد:

 1. مهاجرت به مالزی از طریق ثبت شرکت و سرمایه شخصی
 2. مهاجرت به مالزی از طریق ازدواج با شهروند مالزیایی
 3. مهاجرت به مالزی از طریق خانه دوم
 4. مهاجرت به مالزی از طریق ویزای تحصیلی
 5. مهاجرت به مالزی از طریق ویزای کار

 

 

 

اقامت دائم در مالزی

برای رسیدن به اقامت دائم در مالزی جاده‌ای دشوار وجود دارد اما با تلاش و کوشش و  با کمک از متخصصین این حوزه رویاهایتان تحقق می‌یابد. صاحبان اقامت دائم (PR) می‌توانند آزادانه و بدون هیچ مشکلی بطور نامحدود در این کشور زندگی کنند و مانند دیگر شهروندان مالزی آزادانه کار کنند.

با وجود داشتن مزایای اقامت دائم در مالزی مهاجرین مالزی باید در هر زمانی قوانین و مقررات مالزی را رعایت کرده و از شرکت در هر گونه انجمن و احزاب سیاسی دوری کنند. توجه داشته باشید عدم رعایت قوانین مساوی با لغو اقامت دائم (PR) در کشور مالزی است.

البته روش‌هایی که در زیر ذکر می‌گردد هم نوعی اقامت موقت است ولی با این تفاوت که ویزایی که صادر می‌شود طولانی مدت بوده و بعد از آن اقامت دائم صادر می‌شود.

1.مهاجرت به مالزی از طریق ثبت شرکت و سرمایه شخصی

در مورد این دسته باید گفت که کمترین میزان مهاجرت به مالزی مختص همین دسته است که افراد باید یک حساب سپرده ثابت در یکی از بانک‌های مالزی با حداقل مبلغ 2 میلون دلار باز کنند. خانواده فرد متقاضی هم می‌توانند بعد از 5 سال اقامت در مالزی اقامت دائم گرفته و به عنوان شهروند مالزی شناخته شوند.

علاوه بر خرید منزل می‌توان از طریق ثبت شرکت هم اقامت دائم گرفت ولی ابتدا به شما اقامت موقت می‌دهند سپس اقامت دائم را دریافت می‌کنید. برای ثبت شرکت نیاز به 100000 دلار سرمایه گذازی است که می‌توانید اقامت 2 الی 3 ساله را دریافت نمایید؛ البته اگر این میزان پول را ندارید می‌توانید نمایندگی یکی از شرکت‌های ثبت شده را بر عهده بگیرید.

 1. مهاجرت به مالزی از طریق ازدواج با شهروند مالزیایی

ازدواج با فردی که شهروند مالزی به حساب می‌آید هم یکی از راه‌های مهاجرت به مالزی است. این نوع ویزا در صورتی داده می شود که حتما فردی که شهروند مالزی حساب می‌شود دارای تمکن مالی بوده تا بتواند همسر خود را حمایت نماید و هر دو زوج باید ثابت کنند که ازدواجشان صوری نبوده و برای دریافت ویزا نمی‌باشد.

 1. مهاجرت به مالزی از طریق خانه دوم

اگر به دنبال مهاجرت به مالزی و دریافت اقامت 10 ساله هستید ویزای خانه دوم بهترین انتخاب و گزینه است؛ البته می‌توان بعد از 10 سال اول دوباره ویزای خانه دوم را تمدید نمود. مشکل این ویزا عدم اجازه کار در مدت 10 سال است. این نوع مهاجرت به مالزی به همراه خانواده و فرزندان زیر 18 سال صورت می گیرد.

اقامت موقت در مالزی

شرایط مهاجرت به مالزی بصورت موقت با دائم فرق دارد. در شکل موقت راه های رفتن آسانتر است ولی مدت زمان طولانی تری طول می‌کشد تا فرد بتواند بعد از گذشت چند سال اقامت دائم مالزی را کسب نماید و به عنوان شهروند به حساب بیاید.

1.مهاجرت به مالزی از طریق ویزای تحصیلی

شرایط اخذ ویزای تحصیلی برای ادامه تحصیل در دانشگاه و کالج های مالزی اسان است. مدت زمان این ویزا 1 ساله است و باید در طول مدت زمان تحصیل هر ساله تمدید شود؛ ولی از ایرادات ویزای تحصیلی این است که دانشجو حق کار کردن در دوران تحصیل را ندارد؛ در این شرایط باید به اداره مهاجرت مالزی رفته و حق انجام کار به صورت پاره وقت را کسب نماید.

 1. مهاجرت به مالزی از طریق ویزای کار

برای مهاجرت به مالزی توسط این روش نیاز به کار و تلاش بیشتر است. برای این روش باید در حرفه و مهارتی خاص از جمله در بهداشت و پزشکی، ورزش، علم و فن‌آوری، بانکداری و امور مالی و… توانایی داشته باشید.

برای دریافت این نوع ویزا نیازمند اسپانسری هستید که برای شما دعوت نامه کاری بفرستد بعد از ارسال دعوت نامه می توانید به مدت زمان 2 سال ویزای کشور مالزی را کسب کرده و در صورت تمایل قبل از اتمام ویزا دوباره ویزا را تمدید می‌کنند.  بوسیله ی ویزای کاری فرد می‌تواند علاوه بر کار به درس خواندن هم مشغول شود.

 

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه  مهاجرت به مالزی    در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  مهاجرت به مالزی  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

 • آگوست 18, 2018
 • بازدید : 140
 • مالزی,مهاجرت