مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت
Rate this post

مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت

روش های مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت-قوانین مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت-مدارک لازم مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت-شرایط مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت-

آیا می دانید یکی از روش های مهاجرت به سوئیس ثبت شرکت است؟ اگر قصد دارید برای همیشه در این کشور زندگی کنید به شما پیشنهاد می کنیم که قوانین مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت را به طور دقیق دنبال کنید. در نظر داشته باشید که شرایط مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت آسان و به نسبت ارزان است اگر بتوانید هر آنچه که در این مسیر نیاز است را طبق برنامه ریزی صحیح دنبال کنید قطعاً نتیجه بخش خواهد بود.

 

در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص  مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت  مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

در ادامه میپردازیم به بحث مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت

مدارک لازم مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت

مهم ترین اصل برای مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت تهیه مدارک است. در این مسیر یک سری شرایط به طور دقیق دنبال می شود. در نظر داشته باشید که در ابتدای امر باید برای نام شرکت یک تصمیم اساسی گرفت، نام شرکت باید با معنی و غیر تکراری بوده و با هدف شرکت سازگار باشد.

نام مدیر شرکت باید به طور دقیق قید شود، ملیت او و تاریخ تولد نیز از مسایل مهم محسوب می شود. در ثبت شرکت یک سری شرایط موجود است که باید به طور حتم دنبال شود، در نظر داشته باشید که قطعاً شرکت دارای یک سری سهامدار است. به این ترتیب نام و نام خانوادگی سهامداران به همراه آدرس هر یک باید در پرونده مدارک قرار بگیرد.

مدارکی برای اثبات هویت نیاز است ، به عنوان مثال مدارک شما می بایست شامل اسکن گذرنامه، ترجمه رسمی کارت ملی و همینطور گواهینامه باشد.

آدرس دقیق شرکت باید قید شود.

اعضای هیئت مدیره، گردش حساب بانکی هیئت مدیره و همینطور میزان سرمایه اولیه نیز باید در پرونده مدارک قرار بگیرد.

 

روش های مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت

در نظر داشته باشید که در اصول مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت دیده شده است که شرکت ها دارای انواع مختلفی هستند، به عنوان مثال برای شروع کار می بایست یک شرکت حقیقی و حقوقی ثبت شود. پس از ثبت شرکت قانوناً شرایط برای اغاز تجارت فراهم می شود.

فرم ثبت شرکت دارای انواع مختلفی است، نوع اول مربوط به ثبت شرکت انفرادی است.

شرکت انفرادی همان شرکت حقیقی است. به این صورت که نام و نام خانوادگی خودتان برای ثبت این شرکت قید می شود. یک شخص که مقیم سوئیس است باید برای مدیریت این شرکت انتخاب شود. در این نوع شرکت نیازی به سرمایه ثبتی اولیه نخواهد بود.

در صورت ورشکست شدن میزان بدهی به نام شخص شما نوشته می شود و باید از دارای های شخصی خود برای جبران آن استفاده کنید.

 

مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود

به طور کلی شرکت با مسئولیت محدود رایج ترین شکل ثبت در این کشور است در این روند تمامی حق الشرکه شرکت می تواند به نام یک نفر باشد. در روزنامه رسمی نام تمامی شرکا با ثبت می رسد. یک شخص باید مقیم سوئیس بوده و به عنوان مدیران شرکت انتخاب شوند. برای ثبت این نوع از شرکت ها نیاز به 20000 فرانک سوئیس است. این پول باید تمامی نزد یک بانک سوئیسی پرداخت شود.

نوع دیگری از مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت دیده می شود که مربوط به سهامی خاص است، این گزینه برای شرکت های بزرگ با تعداد کارمند بالا بهترین گزینه محسوب می شود. حداقل سرمایه ای که برای این نوع شرکت به ثبت می رسد 100000 فرانک سوئیس است. در نظر داشته باشید که در صورت ورشکستنی این شرکت ، بدهی محدود به میزان سرمایه موجود است.

نوع دیگری از ثبت شرکت دیده می شود که به این صورت است : نیاز به سرمایه اولیه ندارد، نیاز به مدیر ندارد، تنها شعبه و یا نمایندگی از شرکت مادر محسوب می شود در این نوع شرکت ها میزان گردش مالی کمتر اعلام شده است.

 مراحل مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت

افرادی که قصد دارند مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت داشته باشند باید اینکه را در نظر بگیرند که تمامی شرایط باید طبق اصول پیش برود. اولین و مهم ترین بحث هدفی است که شرکت باید دنبال کند، وقتی قرار به ثبت یک شرکت است باید مشخص باشد که هدف اصلی شرکت چیست.

گام دوم در این مسیر تهیه مدارک مورد نیاز است. در نظر داشته باشید که شما برای ورود به خاک سوئیس باید ویزا داشته باشید

برای اخذ ویزا باید تمامی مدارک به طور دقیق تهیه شده باشد.

در گام بعدی فرم اولیه استخدام از سوی شما پر می شود، مشخص می شود که هدف از شرکت چیست و نیاز به ارائه طرح توجیه اقتصادی از سوی شما خواهد بود.

طرح توجیه اقتصادی باید روز مصاحبه ارائه داده شود.

سپس نوبت به تعیین وقت سفارت است، درنظر داشته باشید که باری تعیین وقت سفرات باید در بین لیست انتخاب شده گزینه های مورد نظر را انتخاب کنید، تاریخ اعلام شده از سوی شما به منزله تأیید اولیه است و باید منتظر تأیید نهایی از سوی شرکت باشید.

موضوعی که این روزها بارها در خصوص مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت پرسیده می شود: آیا مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت سبب اقامت دائم می شود؟ این موضوع را در بخش بعدی به طور دقیق بررسی می کنیم.

 اقامت دائم با ثبت شرکت در سوئیس

افرادی که مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت را انتخاب می کنند به احتمال بسیار زیاد با هدف اقامت دائم این کار را کرده اند، در نظر داشته باشید که در این بخش طرح توجیه اقتصادی نقش بسیار مهمی دارد، اینطور که مشخص شده است افرادی که قصد دارند مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت داشته باشید باید بتوانند پیش بینی های دقیقی در خصوص شرایط اقتصادی داشته باشند،

در نظر داشته باشید که پس از گذشت یک سال شرایط اقتصادی شرکت بررسی می شود و مشخص می شود که چقدر به طرح توجیه اقتصادی نزدیک است به این شکل می توانید اقامت خود را تمدید کنید،

پس از گذشت 3 سال شرایط برای اقامت دائم شما فراهم می شود، در این میان می توانید خانواده خود را نیز به سوئیس ببرید، دقت کنید که فرزندان تنها تا سن 18 سال می توانند همراه شما باشند.

قوانین مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت از سال 2017 تغییر گرده است و اینطور که به نظر می رسد هزینه ثبت شرکت به نسبت قبل ارزان تر شده است.

در پایان

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه   مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت   در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

  • آگوست 15, 2018
  • بازدید : 164
  • ثبت شرکت,سوئیس