مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
مهاجرت به ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا
Rate this post

مهاجرت به ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا * راه های مهاجرت به ایتالیا * اقامت ایتالیا * اقدامات لازم برای ویزای ایتالیا و مهاجرت به ایتالیا را بررسی نمایید.

متقاضیان مهاجرت به ایتالیا همواره بدنبال اطلاعات مختصر و مفید در این خصوص خواهند بود که در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص مهاجرت به ایتالیا   مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

در ادامه میپردازیم به بحث مهاجرت به ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا به عنوان کشوری با جاذبه‌های گردشگری فراوان نیازمند طی کردن مراحل قانونی است. ایتالیا عضو پیمان شنگن است و قبل از هر اقدامی باید بتوانید ویزای مرتبط را جهت حضور در این کشور دریافت کنید.

اگر مدارک کافی جهت دریافت ویزای ایتالیا داشته باشید سفارت این کشور ویزای مرتبط با کار، تحصیل و… را برای شما صادر می‌کند؛ اما در صورتی که مدارکی که ارائه می‌کنید کامل نباشد یا دلیل مشخصی جهت سفر به ایتالیا و اقامت در این کشور نداشته باشید به هیچ عنوان ویزا به شما تعلق نخواهد گرفت!

دریافت ویزا ایتالیا جهت مهاجرت به این کشور نیازمند دانش کافی درباره شرایط ایتالیا و مراحل قانونی سفر به این کشور است؛ بنابراین قبل از هر اقدامی بهتر است از وکلای متخصص و زبردست در این حوزه کمک بگیرید. تا بتوانید کلیه مراحل را به راحتی طی کنید و به کشور رؤیایی ایتالیا مهاجرت کنید.

مهاجرت به ایتالیا با ویزای کاری

مهاجرت به ایتالیا با ویزای کاری یکی از گزینه‌های پیش رو جهت سفر به این کشور و اقامت در آن است.

اگر باور دارید که تخصص انجام کارهای مرتبط را در یک کشور اروپایی دارا هستید و علاقه زیادی به پیشرفت هم‌زمان با تکنولوژی های روز دنیا را دارید این ویزا گزینه مناسبی به نظر می‌رسد.

با اخذ ویزای کاری ایتالیا نگرانی از بابت امرار معاشتان در این کشور نخواهید داشت؛ زیرا کارفرما با ارسال درخواست کار عملاً هزینه شما و خانواده‌تان را تا زمانی که در این شرکت مشغول کار هستید تأمین می‌کند.

جهت دریافت ویزای کاری و مهاجرت به ایتالیا باید کارفرما درخواست اعلام نیاز به نیرو را برای فرد مورد نظر ارسال کند. سپس این درخواست به همراه سایر مدارک لازم به سفارت ایتالیا تحویل داده می‌شود. پس از بررسی‌های لازم می‌توانید به راحتی به این کشور سفر کنید و در شرکت مد نظر مشغول به کار شوید.

اگر شیفته ایتالیا هستید و تصور می‌کنید با قبول درخواست کارهای سخت و طاقت فرسا می‌توانید به این کشور مهاجرت کنید سخت در اشتباه هستید! زیرا تنها در صورتی می‌توانید در یک کشور اروپایی مانند ایتالیا از شرایط رفاه خوبی برخوردار باشید که کار مناسبی داشته باشید! در غیر این صورت با قبول کارهای پیش و پا افتاده ممکن است نتوانید حتی ساده‌ترین امکانات رفاهی را تأمین کنید و از مهاجرت به ایتالیا پشیمان شوید!

 

 

مهاجرت به ایتالیا با ویزای تحصیلی

مهاجرت به ایتالیا با ویزای تحصیلی مورد علاقه دانش آموزان و دانشجویان بسیاری است. با وجود دانشگاه‌های مانند پلی‌تکنیک میلان بسیاری از علاقه‌مندان به تحصیل در ایتالیا سعی می‌کنند نمرات مناسبی از دانشگاه دریافت کنند و مقدمات ادامه تحصیلشان را در این کشور فراهم کنند.

علاوه بر دارا بودن نمرات مناسب، وجود مدرک زبان و پذیرش از سوی دانشگاه مرتبط نیز جهت ادامه تحصیل در ایتالیا نیاز خواهد بود.

دانشجویان قبل از هر اقدامی باید مدارک دانشگاهی ترجمه شده را به همراه مدرک زبان به دانشگاه‌های مد نظرشان ارسال کنند. پس از موافقت دانشگاه مربوطه با ادامه تحصیل، دانشجو می‌تواند با دریافت ویزای تحصیلی وارد ایتالیا شود و در طول مدت زمان تحصیلش از امکانات این کشور استفاده کند.

مهاجرت به ایتالیا با استفاده از ویزای تحصیلی تنها تا پایان اتمام تحصیلات اعتبار خواهد داشت. در صورتی که فرد بخواهد اقامت دائم این کشور را دریافت کند باید روش دیگری را انتخاب کند!

مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج

مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج نیز برای افرادی که با یک شهروند ایتالیایی ازدواج می‌کنند مقدور می‌باشد. در صوتی که فردی فارغ از نوع جنسیتی که دارد با فرد دیگی که ساکن ایتالیا است ازدواج کند طبق قوانین بین المللی زوج یا زوجه می‌تواند اقامت این کشور را کسب کند.

جهت دریافت اقامت ایتالیا از طریق ازدواج باید مدارک لازم و قانونی را هنگام دریافت ویزا به سفارت ارائه کنید. در صورتی که مدارک کامل باشند با درخواست فرد مورد نظر جهت مهاجرت به ایتالیا موافقت خواهد شد.

در غیر این صورت اگر درخواستتان رد شده باشد باید مدارک را بررسی کنید و پس از اصلاح نواقص احتمالی مجدداً درخواست ویزا و مهاجرت را به سفارت ارائه کنید.

مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری نیز روش مناسبی برای افرادی است که قصد دارند کسب کار جدیدی را در این کشور راه اندازی کنند.

بهترین راه حل جهت سرمایه گذاری امن در ایتالیا ثبت شرکت شخصی است. شاید در نظر اول اندکی این امر زمان بر به نظر برسد و جهت دریافت نتیجه راحت­تر و سریع‌تر در شرکت‌های دیگر سرمایه گذاری کنید!

اما احراز اصالت شرکت‌های ایتالیایی بسیار مشکل است و ممکن است به اشتباه با یک شرکت کلاه بردار وارد معامله شده باشید و تمام سرمایه‌تان را از دست بدهید!

قبل از این که تمام سرمایه خودتان را جهت مهاجرت به ایتالیا و دریافت ویزای این کشور به کار بگیرید! بهتر است از وکلای حقوقی که از تجربه لازم در این زمینه برخوردار هستند کمک بگیرید تا بتوانید سرمایه گذاری امنی در ایتالیا داشته باشید.

 

مهاجرت به ایتالیا از طریق تولد فرزند

بسیاری از افراد از روش مهاجرت به ایتالیا از طریق تولد فرزند جهت اخذ اقامت این کشور استفاده می‌کنند. با استفاده از این روش شما می‌توانید فرزندتان را در این کشور به دنیا بیاورید و از طریق او شما هم تابعیت کشور ایتالیا را داشته باشید.

طبق حقوق بین الملل پدر و مادر و فرزند می‌توانند از تابعیت یکدیگر جهت اقامت در کشور مقصد استفاده کنند. اگر شما فرزندتان را در ایتالیا به دنیا بیاورید وی پاسپورت و شناسنامه ایتالیا را خواهد داشت و شهروند این کشور محسوب می‌شود.

از سوی دیگر با توجه به تابعیت پدر و مادر فرزند نیز می‌تواند از تابعیت آن‌ها استفاده کند و هم‌زمان تابعیت دو کشور را داشته باشد.

جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق تولد فرزند باید مدارک لازم جهت اثبات تولد فرزند در این کشور ارائه شود. سپس پدر و مار نیز می‌توانند با ارائه مدارک مرتبط و طی کردن مراحل قانونی ویزا و اقامت کشور ایتالیا را دریافت کنند.

توجه داشته باشید که تمام روش‌های ذکر شده باید به صورت قانونی انجام شود تا بتوانید به ایتالیا مهاجرت کنید. در صورتی که در هر مرحله نتوانید مدارک مناسبی را ارائه کنید از وررود شما به این کشور ممانعت به عمل خواهد آمد و ممکن است درخواست اقامتتان با مشکل روبرو شود.

 

سخن پایانی نویسنده

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه    مهاجرت به ایتالیا  در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه مهاجرت به ایتالیا   میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

 

 

 

  • آگوست 15, 2018
  • بازدید : 160
  • ایتالیا,مهاجرت