مرکز تماس 02144493790 | 02144453273 | 02144477129 | 02146041967

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
شهروندان کاله میزبان مهاجران در آخر هفته

شهروندان کاله میزبان مهاجران در آخر هفته

شهروندان کاله میزبان مهاجران در آخر هفته

بر اساس گزارشات رسیده پناهجویان در شهر کاله فرانسه وضعیت بسیار نامناسب است. در همین راستا مردم شهر کاله ابتکاری را مبنی بر پذیرش مهاجران در آخر هفته آغاز کردند. در این طرح ابتکاری که با همکاری شبکه میگراکسیون انجام می شود شهروندان کاله میزبان مهاجران در آخر هفته می شوند. تعداد مهاجرانی که پذیرفته می شوند ۵۰ تا ۶۰ نفر می باشد. شبکه مذکور در حال حاضر لیست ۲۵۰ خانواده را برای مهمان شدن در اختیار دارد. طرح میزبانی شهروندان کاله در فرانسه قبلا در بلژیک هم اجرا شده بود.

بنیانگذار طرح میزبانی شهروندان در کاله خانم سوفی جینو گفت: هدف از این طرح این است که پناهجویان حداقل دو روز در هفته را در وضعیت مناسبی به سر ببرند.

در این طرح هر روزه رانندگان مهاجران را به خانه های شهروندان منتقل کرده و بعد از تعطیلات دوباره به شهر کاله باز می گردانند.

معیارهایی که افراد و خانواده ها بر اساس آن انتخاب می شوند سن پایین بودن ، خسته بودن ، بیمار یا زخمی بودن هستند. بر همین اساس خانواده های داوطلب برای پذیرش مهاجران در حال افزایش هستند.

روزهای یکشنبه خانواده های میزبان برنامه های متنوعی را با پناهجویان ترتیب می دهند. از جمله این برنامه ها و فعالیت ها رفتن به رستوران، سینما، نمایش و … می باشد.

شعار شهروندان میزبان مهاجران این است که « ما به مهاجران کمک می کنیم تا زنده بمانند ». آن ها می گویند: « که کارشان به هیچ وجه غیر قانونی نیست. همچنین وضعیت نا بسامان مهاجران برای هیچ کس پوشیده نیست. چادرها و پتوهای آنها هر روز توسط پلیس مورد حمله قرار می گیرد و پاره می شوند. در این وضعیت بد ما فقط با این برنامه می خواهیم نبود دولت را جبران کنیم. همچنین به آنها کمک خواهیم کرد تا زنده بمانند.

  • اسفند ۸, ۱۳۹۶
  • بازدید : 132
  • اخبار و اطلاعیه ها