مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
شرایط مهاجرت به ترکیه 2018

شرایط مهاجرت به ترکیه 2018

شرایط مهاجرت به ترکیه 2018

برای اینکه از بهترینشرایط مهاجرت به ترکیه 2018و ایمن ترین و کم هزینه ترین شرایط مهاجرت به ترکیه 2018 آگاهی پیدا کنید ، لطفا با ما همراه باشید و مقالات ما در ارتباط با  شرایط مهاجرت به ترکیه 2018 و  مهاجرت و اخذ اقامت کشور های توسعه یافته جهان مطالعه بفرمایید .

موسسه حقوقی و بین المللی آوات ، برآن است با ارائه مقالاتی در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت2018  و تابعیت و     اخذ پاسپورت دوم کشور های اروپایی ، آشنایی شما با موقعیت های مکانی ، اقتصادی و سیاسی کشور های اروپایی و در جهت پیشرفت و آسایش شما متقاضیان عزیز با مهاجرت به کشور های اروپایی ، مسیر مهاجرت را برای شما آسان      سازد .

شرایط مهاجرت به ترکیه 2018:

کشور ترکیه از دیدگاه موسسه حقوقی و بین المللی آوات

کشور ترکیه از همسایگان هم مرز ایران و گرجستان می باشد که بخشی از آن در آسیا و بخشی دیگر در اروپا واقع شده است .

جمهوری ترکیه از نظر مساحتی از ایران کوچکتر ، اما جمعیتی تقریبا یکسانی را شامل می شوند .

امروزه به علت جاذبه های فراوانی و فراهم آوردن امکانات آرامشی و تفریحی برای گردشگران از طرف دولت ترکیه ، این کشور را به مکانی جذاب برای گردشگران تبدیل کرده است ، مهمترین صنعتی که در کشور ترکیه پولساز و سود آور شده است ، صنعت پوشاک و صنعت گردشگری این کشور است به همین دلیل در حال حاضر بسیاری از مردم قصد سفر و مهاجرت و اخذ اقامت کشور ترکیه دارند  .

آنکارا پایتخت صنعتی و استانبول پایتخت گردشگری جمهوری ترکیه به حساب می آید و امروزه بسیاری از گردشگران برای بازدید از استانبول ، به ترکیه سفر می نمایند .

بیشتر مردم ترکیه ، مسلمان سنی هستند و در صد کمی از آن ها ، یهودی ومسیحی می باشند .

شرایط مهاجرت به ترکیه 2018 نیز مانند بسیاری از کشور های دیگر ، متفاوت و با اخذ ویزا امکان پذیر می باشد .

شرایط مهاجرت به ترکیه 2018 روش هایی همچون ، ویزای کاری ترکیه ، ویزای تحصیلی ترکیه ، ویزای سرمایه گزاری و خرید ملک ترکیه ، ویزای ازدواج ترکیه و ویزای کار آفرینی و ثبت شرکت ترکیه منالجمله ویزای مهاجرتی و اقامتی ترکیه می باشند .

البته برای گردشگران و توریست های خارجی نیز باید ویزای صادر شود مبنی بر ویزای توریستی ترکیه با اقامت حداکثر 90 روزه یا سه ماهه ، که باید بعد در خواست ، از کنسولگری ترکیه در کشور مبدا اخذ شود .

چون به طور معمول هر ساله ، جمعیت کثیری از توریست ها را در ترکیه ، ایرانی ها تشکیل می دهند ، پس اکثریت مردم در جریان این هستند که برای ورود ایرانیان به ترکیه ، نیازی به اخذ ویزا توریستی نمی باشد  .

اما به طور معمول ویزای توریستی سه ماه صادر می شود و گردشگران فقط می توانند در این سه ماه به منظور استراحت و تفریح اقامت داشته باشند و اجازه تحصیل و یا تجارت و راه اندازی کسب و کار ندارند .

اما اگر متقاضیان قصد مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت دائم ترکیه را دارند ،  باید با شرایط مهاجرت به ترکیه 2018 آشنا شوند آنها می توانند با اخذ ویزای توریستی به مدت سه ماهی که در ترکیه اقامت دارند ، تمامی جوانب و ابعاد کاری ، تحصیلی کشور ترکیه را به طور کامل مورد ارزیابی قرار دهند و تصمیم نهایی خود را برای مهاجرت و اقامت اخذ نمایند .

به طور کلی اعتبار ویزای توریستی ترکیه به دو صورت انجام می گیرد .

  • ویزای توریستی سه ماهه
  • ویزای توریستی شش ماهه

در ارتباط با ویزای توریستی سه ماه توضیحات لازم در اختیار شما عزیزان قرار گرفت ، اما در ویزای توریستی شش ماه ترکیه شما نیاز به اخذ دفترچه اقامت دارید . در این ویزا نیز همانند ویزای سه ماه توریستی ، شما فقط می توانید به قصد تفریح و استراحت دفترچه اقامت شش ماهه خود را در ترکیه اخذ نمایید ، اما این امکان برای شما به وجود می آید که در این شش ماه ، اقدام به سرمایه گذاری و خرید ملک نمایید و از این طریق به دنبال اخذ اقامت دائم ترکیه و در نهایت اخذ تابعیت ترکیه و اخذ شهروندی جمهوری ترکیه باشید .

البته اگر متقاضیان در این مدت 3 ماهه و یا 6 ماهه قصد سفر مجدد به کشور خود را داشته باشند ، باید دقت لازم به عمل آورند که در ابتدا در زمان اخذ ویزا ، درخواست ویزایی را داشته باشند که امکان ورود متقاضی برای چندین بار به ترکیه را داشته باشد .

مدت صدور ویزای توریستی شش ماهه ترکیه توسط آفیسر کنسولگری ، تقریبا 20 روز اداری به طول می انجامد .

شرایط مهاجرت به ترکیه 2018:

متقاضیان عزیز اگر قصد مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت ترکیه را داشته باشید ، شما ملزم به اخذ یکی از ویزاهای ذیل از کنسولگری ترکیه می باشید .

مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل

به طور کلی می توان گفت عاقلانه ترین و کم هزینه ترین و ایمن ترین روش برای مهاجرت به کشور های دیگر ،                 مهاجرت از طریق تحصیل است و یکی از امتیازاتی که با اخذ ویزای تحصیلی ترکیه شامل حال متقاضیان می گردد این است که اگر بعد از اتمام تحصیل شما قصد اقامت و زندگی در کشور ترکیه داشته باشید ، می توانید به اداره مهاجرت مراجعه و ویزای تحصیلی ترکیه را به ویزای کاری ترکیه تبدیل نمایید و به دنبال اخذ اقامت ترکیه باشید .

زبان تدریس اکثر دانشگاه های ترکیه به صورت ترکی می باشد و متقاضیان در زمان ثبت نام دانشگاه خود باید مدرک زبان ترکی را به همراه دیگر مدارک ارائه دهند . و بعد از اخذ پذیرش متقاضی در  دانشگاه های ترکیه ، باید برای ویزای دانشجویی ترکیه و یا ویزای تحصیلی ترکیه اقدام نماید .

البته لازم به ذکر است که ویزای تحصیلی ترکیه و یا ویزای دانشجویی ترکیه امکان ورود و خروج چند باره از ترکیه را به شما می دهد و متقاضیان باید برای ارائه درخواست تحصیل خود در دانشگاه های ترکیه به صورت حضوری مراجعه نمایند و بعد از پذیرش در دانشگاه های ترکیه ، باید برای در خواست اخذ ویزای دانشجویی ترکیه در کشور خود اقدام نمایند ، پس این ورود و خروج به ترکیه نیاز به اخذ ویزای دانشجویی کوتاه مدت از طرف متقاضی دارد تا پروسه مراجعه حضوری به دانشگاه و ارائه درخواست مکتوب به دانشگاه انجام پذیرد . مدت اعتبار این ویزای دانشجویی کوتاه مدت سه ماهه می باشد .

مهاجرت به ترکیه از طریق کار

اقامت کاری ترکیه طبق قانون وضع شده دولت ترکیه انجام می گیرد ، در صد کاریابی نیروی کار خارجی در ترکیه بسیار پایین است اما امکان پذیر …

به این صورت که متقاضیان باید از طرف کارفرما و یا یک شرکت معتبر ، دعوت نامه رسمی کاری برای اخذ کار دریافت نمایند ، اما قبل از ارسال دعوت نامه ، کارفرما برای شغل مورد نظر خود باید در ترکیه آگهی منتشر نماید و اگر نیروی کار خود را در بین جوانان جویای کار ترکیه یافت نکرد ، باید این آگهی را در بین دیگر کشور ها منتشر نماید ، و در نهایت در صورت نبود نیروی کار مجرب برای شغل مورد نظر ، کارفرما می تواند دعوت نامه رسمی را برای شما ارسال نماید و شما با ارائه دعوت نامه رسمی کاری و دیگر مدارک مورد نیاز ، به کنسولگری ترکیه در کشور مبدا ، اقدام به اخذ ویزای کاری ترکیه و در نهایت به دنبال اخذ اقامت ترکیه باشید .

البته لازم به ذکر است بعد از اخذ ویزا کار ترکیه و اخذ اقامت موقت ترکیه همراه با کار و سپری کردن مدت زمان 5 سال ، متقاضی می تواند برای اخذ اقامت دائم ترکیه اقدام نماید .

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک مسکونی ، نیاز به سرمایه چندان زیادی ندارد و متقاضی می تواند با خرید ملک و سپری کردن مدت زمان پنج ساله در ترکیه به صورت اقامت موقت ، برای اخذ اقامت دائم ترکیه اقدام نماید .

مهاجرت به ترکیه از طریق کار آفرینی

ثبت شرکت در ترکیه و راه اندازی کسب و کار در ترکیه زمانی امکان پذیر است که کشور ترکیه به کسب و کار جدید و کارآفرینی جدید نیاز داشته باشد .

متقاضیان می توانند با ثبت شرکت در ترکیه ، اقامت شش ماه خود را کسب نماید و بعد از تاییدیه مجدد از طرف دولت بر کارآفرینی شما در ترکیه ، شما می توانید با سپری کردن مدت زمان 5 سال کارآفرینی به صورت متوالی به اقامت دائم ترکیه دست پیدا نمایید .

مهاجرت به ترکیه از طریق ازدواج

برای مهاجرت به ترکیه ، متقاضیان می توانند با یک فرد که تبعه ترکیه می باشد و یا کسی که تابعیت و حق شهروندی ترکیه را دارا می باشد به صورت قانونی ازدواج نمایید و طی تحقیقاتی که توسط پلیس مهاجرت ترکیه انجام می پذیرد اگر متقاضیان به طور رسمی 5 سال به صورت پیوسته با هم زندگی نمایند ، می توانند برای اخذ اقامت دائم ترکیه و اخذ تابعیت ترکیه و اخذ شهروندی ترکیه اقدام نمایند .

  • اکتبر 6, 2018
  • بازدید : 102
  • ترکیه,مهاجرت