مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا

شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا

شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا
Rate this post

شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا

شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا * ویزای کاری کانادا * اقامت کاری کانادا * اقامت کانادا از طریق کار * قطعا سوالاتی در ذهن متقاضیان اقامت کاری کانادا بوجود خواهد آمد که در این مقاله ما به بررسی در خصوص شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا خواهیم پرداخت که مهم ترین قسمت و سوال برای متقاضیان کار در کانادا میباشد.

 

شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا

یکی از کشورهای پهناور جهان که سالانه 100 هزار نیروی انسانی را از سراسر دنیا جذب می کند، کانادا است. شما می توانید از طریق پیدا کار در کانادا اقامت دائم خود را در این سرزمین نیز دریافت کنید. مهاجرت به کانادا از روش های مختلف امکان پذیر است که در این مقاله روش کار در کانادا را مورد بررسی قرار خواهیم داد. اگر شما نیز قصد مهاجرت به کانادا از طریق کار را دارید تا پایان مقاله همراه ما باشید.

 

زندگی در کانادا مزایای بسیار زیادی دارد. واحد پول این کشور دلار است و دلار در این کشور از ارزش بالایی برخوردار است. سالانه تعداد زیادی از متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق پیدا کار در کانادا وارد این کشور می شوند و از مزایای زندگی در این کشور بهره مند می شوند. اقتصاد کانادا بسیار قوی است و برای پیدا کردن و یا ره اندازی کاری در کانادا به سرمایه گذاری زیادی نیاز نخواهید داشت. کفیت زندگی نیز در این کشور بالاست. در این مقاله روش های یافتن کار در کانادا به طور مختصر مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

 

بهترین زمان برای ارائه درخواست کار در کانادا

یکی از مهمترین نکاتی که برای پیدا کردن کار در کشور کانادا همواره باید مد نظر قرار گیرد زمان ارائه درخواست است که اغلب افراد در این مورد اشتباه می کنند. اگر قصد دارید پس از اتمام تحصیلات خود در این کشور کاری پیدا کنید بهتر است سه ماه قبل از این که تحصیلات شما به پایان برسد اقدام کنید تا بتوانید در رابطه با مکان کاری که می خواهید انجام دهید خوب فکر کرده و کار مورد علاقه خودتان را پیدا کنید در غیر این صورت اگر می خواهید پس از به پایان رساندن تحصیلات خود در کشور مبدأ در کانادا کاری پیدا کنید باید ابتدا مهارت ها و شغل های مورد نیاز در کانادا را مورد بررسی قرار دهید.

 

مدارک مورد نیاز برای پیدا کردن کار در کانادا

مرحله دوم برای پیدا کردن کار در کشور کانادا که از اهمیت قابل توجهی برخوردار است فراهم کردن مدارک مورد نیاز برای کار در کانادا است.

رزومه تحصیلی

اولین مدرکی که برای پیدا کردن کاری مناسب در کانادا مورد نیاز است رزومه تحصیلی می باشد. رزومه شما باید منحصر به فرد باشد. رزومه شما باید کاملاً به روز باشد و استانداردهای این سرزمین را رعایت کرده باشد تا بتوانید با موفقیت در این سرزمین کاری پیدا کنید. همچنین شما باید مهارت ها، تجربه ها، پروژه ها و سوابق کاری خود را در دو صفحه یادداشت کنید. سعی کنید فقط پروژه هایی را لیست کنید که مرتبط با شغل درخواستی شما باشند و به طور مختصر به آن ها اشاره کنید.

 

مهارت های لازم برای شغل مورد نظر

شما باید همچنین در رزومه خود مهارت هایی که در شغل مورد نظر دارید را ذکر کنید. مهارت های خود را باید به طور قابل فهم یادداشت کنید و این مورد باید تمام مهارت ها و دانش شما در مورد کار درخواستی را داشته باشد.

تجربه کاری

برای پیدا کردن کار در کانادا یکی از امتیازات بزرگ شما تجربه کاری خواهد بود. اگر در کار درخواستی خود تجربه ای دارید ذکر کنید زیرا سابقه های کاری در زمینه های غیر مرتبط با شغل مورد نظر در به دست آوردن آن کار به شما کمکی نخواهد کرد. اگر پروژه هایی را در رابطه با کار درخواستی انجام داده اید ذکر کنید و همچنین نقش کلیدی خود در آن پروژه را مشخص کنید.

 

کارآموزی

یکی دیگر از مواردی که برای یافتن کار در کشور کانادا امتیاز به حساب می آید، کارآموزی است. باید در رابطه با بخشی از کار که به عهده داشته اید و مدت زمان دوره کارآموزی خود توضیحاتی ارائه دهید.

ارسال کارنامه تحصیلی به کمپانی مورد نظر

معیار شایستگی شما در شغل مورد نظر نمرات شما می باشند از این رو بهتر است نمره چند درس خود که با شغل درخواستی ارتباط دارد را به کمپانی مورد نظر ارسال کنید.

 

کارهای پروژه ای

شما ممکن است در طول دوره های تحصیلی خود بر روی چندین پروژه کار کرده باشید، برای راحت تر پیدا کردن کار در کانادا بهتر است بهترین پروژه های خود مرتبط با کار مورد نظر را لیست کنید. همچنین می توانید فناوری های به کار رفته و روش انجام پروژه را توضیح دهید.

پس از اینکه مدارک مورد نیاز برای یافتن کار در کانادا را فراهم کردید و به کمپانی مورد نظر ارسال کردید و پس از پذیرش درخواست شما مبنی بر کار کردن در این کشور شما باید به دنبال اخذ ویزای کاری در این کشور باشید.

 

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار کانادا

 • تکمیل فرم درخواست مجوز کار
 • دو عدد عکس در اندازه عکس های پاسپورتی
 • پرداخت هزینه
 • ارائه گذرنامه ی معتبر
 • ارائه تأییدیه که از سمت اداره منابع انسانی، اداره کار و توسعه اجتماعی کانادا صادر شده باشد.
 • باید کارفرما به شما پیشنهاد شغل دهد و در پیشنهاد خود عنوان شغلی، حقوق دریافتی و شرایط کار را به طور واضح توضیح داده باشد.
 • فرد باید صلاحیت خود برای کار کردن در کانادا را ثابت کند.
 • همچنین باید صلاحیت مالی خود برای مدتی که در این کشور هستید را اثبات کنید.

 

شرایط کار در کانادا

 • به طور کلی کار به معنای انجام دادن فعالیت و دریافت پول دستمزد در قبال کار انجام داده شده است.
 • در کانادا برای برخی از فعالیت ها و کارها مجوز صادر می شود.
 • برای اینکه مجاز به انجام دادن کار شوید باید از سمت کارفرمایی پیشنهاد کاری دریافت کنید.
 • در برخی مواقع دولت کانادا مجوز کار باز صادر می کند که در این صورت نیازی به دریافت پیشنهاد کاری از سمت کارفرما نخواهید داشت.
 • اغلب ویزاهای کار به صورت موقت صادر می شوند اما می توان پس از گذشت مدتی آن ها را تمدید کرد.
 • ویزای کار تنها از طرف مقامات اداره مهاجرت صادر می شوند. این درخواست باید مورد تائید HRSDC قرار بگیرد. این تأییدیه بیان می کند که پیشنهاد کار ارائه شده بر بازار کار در این کشور تأثیر منفی ندارد.

 

 • پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.
 • شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا    در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.
 • همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.
 • سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.
 • به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .
 • آگوست 13, 2018
 • بازدید : 142
 • کاری,کانادا