مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
شرایط خرید ملک در اسپانیا

شرایط خرید ملک در اسپانیا

شرایط خرید ملک در اسپانیا
Rate this post

شرایط خرید ملک در اسپانیا

شرایط خرید ملک در اسپانیا * اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک * اقامت اسپانیا و مهاجرت به اسپانیا در سال 2018 میلادی قوانین جدیدی دارد؟ مدارک مورد نیاز و اقدامات لازم در خصوص سرمایه گذاری و خرید ملک در اسپانیا را در این مقاله به آن خواهیم پرداخت

بحث مهم شرایط خرید ملک در اسپانیا

خرید ملک همواره یکی از پرطرفدار ترین راه های اخذ اقامت در کشور های اروپایی طبق قوانین تعریف شده کشورهای آن است.

کشور اسپانیا یکی از آن دسته کشورهایی اروپایی است که به دلیل شرایط مساعد و مطلوب برای زندگی از جمله شرایط مساعد آب و هوایی، هزینه های مناسب برای زندگی، شرایط کاری مطلوب و بسیاری موارد دیگر، هر ساله بستر وسیع و گسترده ای را برای مهاجران و متقاضیان زیادی در جهت اقامت در این کشور فراهم می کند.

خرید ملک در اسپانیا یکی از راه های اخذ اقامت در این کشور است که هیچ گاه از لحاظ میزان ارزش اقتصادی آن چیزی کاسته نمی شود

از این رو این روش اخذ اقامت در اسپانیا همواره مورد توجه سرمایه گذاران کشورهای مختلف به ویژه ایران قرار می گیرد.

در واقع خرید ملک در اسپانیا به عنوان یکی از بهترین راه های در جهت مهاجرت و اقامت گرفتن به صورت موقت و دائمی در این کشور است

که به طبع، سرمایه گذاران و متقاضیانی که از تمکن و استطاعت مالی خوبی برخوردار هستند خرید ملک می تواند برای آنان بهترین گزینه مهاجرت و اقامت در کشور اسپانیا محسوب شود.

خرید ملک در اسپانیا علاوه بر اینکه موجب اخذ و گرفتن اقامت و بهره مندی از حقوق شهروندی برای متقاضیان این روش می شود، یک نوع سرمایه گذاری با ارزش بلند مدت نیز در کشور اسپانیا به حساب می آید.

مزایای خرید ملک در اسپانیا

اسپانیا یکی از خوش آب و هوا ترین کشور های اروپایی است که در سواحل زیبای مدیترانه واقع شده است.

متقاضیان و مهاجران به کشور اسپانیا، می توانند با خرید ملک در این منطقه زیبا و خوش آب و هوا یک زندگی منحصر به فرد و ایده آل را در یکی از منطقه های رؤیایی اسپانیا داشته باشند.

به ویژه آن که دولت اسپانیا در حال حاضر، شرایط مرفه و ویژه تری را برای سرمایه گذاران و کسانی که از تمکن مالی خوبی برخوردار هستند و قصد خرید ملک و اقامت در این کشور را دارند فراهم نموده است.

بنابراین می توان گفت خرید ملک در اسپانیا برای این دسته از مهاجران که قصد سرمایه گذاری در کشور های خارجه را دارند بهترین و ایده آل ترین گزینه های انتخابی است و آن ها می توانند از تمامی مزیت های آن به آسانی بهره مند شوند.

 مزایایی از قبیل:

داشتن حساب بانکی و گرفتن کارت های اعتباری در این کشور

خرید ملک در اسپانیا موجب اخذ اقامت در این کشور می شود

سرمایه گذارانی که موفق به خرید ملک در اسپانیا شده اند به راحتی از ویزای شینگن و دیگر ویزاهای معتبر اروپایی بهره مند می شوند

متقاضیانی که در جهت خرید ملک در اسپانیا اقدام می کنند، به عنوان مالکین اصلی آن شناسایی می شوند و ملک صدر صد به نام آن ها زده می شود

صاحبان ملک از یک زندگی ایده آل و مرفه در یک کشور امن و زیبا بهره مند می شوند

صاحبان ملک از حقوق شهروندی در تمامی کشورهای اروپایی بهره مند می شوند

صاحبان ملک اجازه کار در تمامی کشورهای اروپایی را بدون محدودیت دارند

صاحبان ملک از یک سبک زندگی بسیار بالایی برخوردار می شوند

اسپانیا یک کشور توریستی با جاذبه های گردشگری فراوان است که هر ساله مهمانان و مسافران زیادی را در اقصی نقاط دنیا به سوی خود فرا می خواند.

تمامی شهرک ها و مناطقی که دولت اسپانیا در اختیار مهاجران و متقاضیان خرید ملک قرار داده در زمره بهترین و جذاب ترین نقاط اروپا با چشم انداز های رؤیایی هستند.

علاوه بر شرایط ایده آلی که درباره آن گفته شده است، یکی دیگر از دلایل انتخاب این کشور و سرمایه گذاری و خرید ملک در آن، جاذبه های طبیعی منحصر به فرد و متفاوت اسپانیا است که مورد توجه تعداد کثیری از افراد مختلف در سراسر دنیا قرار گرفته است.

 از جمله شهر ها و شهرک های توریستی این کشور:

ماربیا_ الکانته_ بیندروم_ آلتنا_ گران آلاکانت_ سانتا پلا_ لامارینگ_ گواردمار_ الچه_ سیوداد گوسیدا_ تربیخا_ اوریگولا کوستا_ سان پدرو_ سان جاویر_ ما میمورا_ لا مانگا_ مایورکا و …

 

آیا اخذ اقامت دائم از مزیت های خرید ملک در اسپانیا است؟

یکی دیگر مزیت های خرید ملک در اسپانیا گرفتن اقامت دائم در این کشور و بهره مندی از تمامی امکانات و حقوق شهروندی آن است.

این روش اقامت و سرمایه گذاری در اسپانیا، یکی از سریع ترین راه های گرفتن اقامت دائم و پاسپورت به دیگر کشورهای اروپایی است.

به این صورت که متقاضیان با گرفتن ویزای توریستی سه ماه وارد خاک این کشور می شوند و در این مدت نسبت به خرید ملک و گرفتن اقامت موقت خود اقدام می کنند.

فراموش نشود که خرید ملک توسط متقاضیان و مهاجران به کشور اسپانیا، نباید از ارزش کمتر از 500 هزار یورو برخوردار باشد.

پس از گذشت 3 الی 5 سال از سوی دولت اسپانیا به این دسته از افراد واجد شرایط اقامت دائم داده می شود. متقاضیان بعد از گذشت 5 سال از اقامت دائمشان می توانند نسبت به اخذ پاسپورت به دیگر کشورهای اروپایی اقدام به عمل آورند.

در واقع به این روش اخذ اقامت دائم در اسپانیا و گرفتن ویزا، ویزای طلایی می گویند. زیرا فرد متقاضی با استفاده از روش خرید ملک در اسپانیا و گرفتن اقامت دائم در این کشور می تواند بهترین کسب و کار شخصی برای خود راه اندازی کند،

امکان تحصیل رایگان اعضای خانواده در بهترین مدارس اسپانیا وجود دارد و بدون هیچ گونه محدودیتی می تواند در خاک اسپانیا از تمامی حقوق و مزایای مربوط به شهروند اسپانیایی را برخوردار شود.

شایان ذکر است متقاضیان خرید ملک در اسپانیا به هنگام گرفتن ویزای توریستی در این کشور و اقدام در جهت خرید ملک، باید مراقب افراد سود جو و کلاه بردار که در کمین سرمایه آن ها نشسته اند باشند.

بنابراین بهترین راه پیشنهادی به این دسته از سرمایه گذاران، مراجعه به شرکت های رسمی و معتبر و همچنین مشاورین املاک ثبت شده و معتبر در اسپانیا است تا بتوانند با راهنمایی هایی افراد زبده و حرفه‌ای در این زمینه، خرید مطمئن و بدون دردسری را داشته باشند.

قیمت ملک در اسپانیا

کسانی که از استطاعت مالی خوبی برخوردار هستند و قادر به سرمایه گذاری در خارج از کشور می باشند، اگر گزینه انتخابی آن ها کشور اسپانیا است و به دنبال راهی برای گرفتن اقامت در این کشور هستند،

بهترین راه انتخابی آنان، خرید ملک در این کشور است. بدون شک در تمامی کشور ها، قیمت ملک بر اساس یک شرایط مشخص و سازمان دهی شده تعیین می شود.

به طور معمول، مسائل مختلفی نظیر، موقعیت مکانی ملک خریداری شده، دسترسی به امکانات مختلف همچون جاذبه های طبیعی و امکانات تفریحی و … شرایط آب و هوایی منطقه ای ملک در آن واقع شده است، بزرگی و کوچکی ملک و همچنین مستقل بودن آن و بسیاری موارد دیگر در قیمت ملک در اسپانیا نقش مهمی دارند.

به طور کلی می توان گفت خرید ملک در اسپانیا یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری در این کشور است. تنها کافی است که متقاضیان از تمکن مالی خوبی برخوردار باشند.

در نتیجه می توانند با قیمت های بسیار مناسب و ایده آلی، بهترین ملک را در رؤیایی ترین منطقه اسپانیا خریداری و زندگی مرفهی را برای خود و اعضای خانواده فراهم آورند.

به پایان مقاله شرایط خرید ملک در اسپانیا رسیدیم.

سوالات خود را میتوانید در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید . کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی به شما اقدام خواهند نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اقامت اسپانیا و مهاجرت به اسپانیا * سرمایه گذاری و شرایط خرید ملک در اسپانیا میتوانید با شماره های درج شده در وبسایت آوات تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری و از راه دور کنید.

 

 

 

  • آگوست 12, 2018
  • بازدید : 313
  • اسپانیا,خرید ملک