مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
شرایط ثبت شرکت در مجارستان

شرایط ثبت شرکت در مجارستان

شرایط ثبت شرکت در مجارستان
Rate this post

 

شرایط ثبت شرکت در مجارستان

شرایط ثبت شرکت در مجارستان * اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت * سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستانیکی از بهترین راه های مهاجرتی به اروپا و اقامت مجارستان سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان است که با هم در این مقاله به اطلاعات مختصر در خصوص شرایط ثبت شرکت در مجارستان خواهیم پرداخت

 

شرایط ثبت شرکت در مجارستان

ثبت شرکت در هر کشوری قوانین مربوط به خاص همان کشور را دارد برای همین در بعضی از کشور ها کاری بسیار پیچیده و دشوار است و در  برخی دیگر از کشورها علاوه بر راحت تر بودن آن ،امتیاز های ویژه ای برای کسانی که در آن کشور سرمایه‌گذاری کنند در نظر گرفته می‌شود.

از این رو یکی از بهترین کشور های برای ثبت شرکت ، کشور مجارستان می‌باشد به نحوی که این کشور امتیازات ویژه ای را برای کسانی که در این کشور سرمایه گذاری کنند و یا شرکتی را ثبت کنند در نظر گرفته است .

از جمله این امتیازات که در این کشور مجارستان به مهاجران داده می‌شود می‌توان امکان اخذ ویزای آن کشور برای شخص ثبت کننده شرکت و خوانواده آن اشاره کرد

همچنین از دیگر مزایای ثبت شرکت در مجارستان این است که مالیتی که هرساله برای آن شرکت صادر می‌شود به نسبت دیگر کشور های اروپایی پایین می‌باشد .

همچنین زمان اجرا درخواست های اداری برای ثبت شرکت در مجارستان کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد از دیگر مزیت های ثبت شرکت در مجارستان دارد.

این است که  اتاق های بازرگانی در این کشور فقط یک اتاق برای تجارت بین‌المللی نیست بلکه  کمک های مهمی به مهاجران می‌دهد تا بهتر در زمینه ثبت شرکت در مجارستان و این که در کدام نقطه از کشور مجارستان بهتر میباشد، اقدام کنند ‌به ثبت شرکت.

مزیت‌های ثبت شرکت در مجارستان

از دیگر مزیت های کشور مجارستان برای ثبت شرکت دارد این است که در این کشور حداقل دستمزد ها پایین می‌باشد  و به همین امر کمک مهمی به اداره کردن بهتر شرکت تا زمان سود دهی دارد

همچنین در این کشور بعد از ثبت شرکت این امکان وجود دارد که از طریق بانک های آن برای شرکت وام تهیه نمود و به این صورت بخشی از هزینه های شرکت تامین می‌شود ‌

همچنین در این کشور می‌توان یا به صورت تکی یا چند نفره اقدام به سرمایه گذاری کرد در پروژه های مختلفی که وجود دارد‌.

برای ثبت شرکت در مجارستان یک سری نکات لازم است که باید به آن ها توجه کرد و آن این است که باید  تمامی کسانی که عضو هیات مدیره آن شرکت هستند حساب بانکی در کشور لهستان داشته باشند

و همینطور باید تمامی اعضا ایمیل خود را برای برقراری ارتباط اعلام کنند .از دیگر نکات رایجی که باید به آن توجه کرد این است که شرکت باید حتما حسابدار داشته باشد و همچنین قبل از ثبت آن باید محل دفتر شرکت مشخص شده باشد .

روش های ثبت شرکت در مجارستان

از رایج‌ترین روش هایی که برای ثبت شرکت در مجارستان انجام می‌شود میتوان به ثبت شرکت با مسولیت محدود اشاره کرد که در این روش از یک نفر تا چند نفر میتوان  سهام دار باشد

از طرفی برای این شرکت حدودا ۱۱۸۰ دلار پول لازم است همچنین این نوع شرکت ها هم مانند دیگر شرکت ها موضف به پرداخت مالیات و ارزش افزوده هستند.

اولین گام برای ثبت این نوع از شرکت ها تهیه اساس نامه است و باید آن را در دفترخانه ها هم ثبت کنند.

مواردی که باید در اساس نامه آورده شود عبارتند  است از نام شرکت و هدف های آن ، نام اعضای هییت مدیره آن و همچنین کسانی که در آن سهامدار هستند و همچنین مسولیت های اجرایی در آن باید نوشته شود.باید به این نکته توجه کرد که سهامداران باید مسولیت کاری‌هایی که در آن شرکت سهام دار هستند را بتوانند پاسخگو باشند.

نوع دیگری که می‌توان به وسیله آن شرکتی در کشور مجارستان ثبت کرد این است که شرکت به صورت سهمی اداره شود  که در این روش چندین سهام دار عمده که یا به صورت حقیقی یا حقوقی هستند وارد این سمت می‌شوند

و حداقل سرمایه برای این شرکت چیزی در حدود ۱۰۰۰۰۰ زلوتی(واحد پول مجارستان) است .همچنین این شرکت ها علاوه بر هییت مدیرها گروهی دیگری باید وجود داشته باشد که بر کار هییت مدیرها نظارت دارند .

همچنین باید مالیت بر درآمد و ارزش افزوده آن را هم نظارت داشته باشند.این نوع از شرکت ها باید حتما در دادگاه لهستان ثبت شوند.

وهچنین  سهام کلی این شرکت در بورس ارایه می‌شود و به این صورت سهام سهامداران قیمت گذاری می‌شود و به این صورت قیمت واقعی هر سهام مشخص می‌شود و هر فرد با توجه به سهام موجود در آن کشور پاسخگوی کارهای شرکت می‌باشد.

حالت دیگری که وجود دارد این است که فرد یک شعبه از شرکت خود را در کشور لهستان افتتاح کند که به این صورت علاوه بر وسیله نقلیه باید دفتر هم داشته باشد ‌و می‌تواند هم به صورت زیر مجموعه‌ای از شرکت اصلی کار کند ویا این که به صورت مستقل در کشور مجارستان فعالیت داشته باشد.

اما شاید بتوان بهترین گزینه که هم به‌صرفه باشد و هم سریع بتوان اقدام نمود این است که انتخاب شرکت های آماده در مجارستان باشد

به نحوی که این شرکت ها تمامی کار های لازم در آن ها انجام شده است و طرف مدت کم تر از ۲روز کاری به شخص سرمایه گذار تحویل داده می‌شود

و به این صورت بدون تلف شدن وقت فرد در کشور مجارستان صاحب شرکت می‌شود از طرفی از دیگر مزایای این نوع انتخاب می‌توان به بسته های حمایتی که کشور مجارستان برای کارآفرین ها ایجاد کرده است اشاره کرد .

یکی دیگر از مهم ترین نکاتی که در هنگام ثبت شرکت باید به آن توجه داشت بحث اقامت فرد می‌باشد این است که کسانی که در کشور مجارستان شرکتی را به ثبت می‌رسانند

ویا این که در کاری سرمایه گذاری میکند برای آن ها در ابتدا ویزای و اجازه محدود صادر میشود که این اجازه ۱ساله است و هر سال تمدید می‌شود و اگر بعد از گذشت ۵ سال و استمرار فرد و طی کردن قوانین برای ان ها اقامت دائم صادر می‌شود.

از طرفی که باعث می‌شود برای افراد اقامت دائمی صادر میشود می‌توان به اقامت حداقل ۲ساله در طول ۵سال محدود وهچنین توانایی مالی فرد برای تامین هزینه های خانواده و شرکت و همچنین این که باید اثبات کرد که آن شرکت برای کشور مجارستان مفید بوده است و سود آموزی خوبی به همراه داشته ‌تا در  این صورت شانس افراد برای گرفتن اقامت نامحدود افزایش یابد.

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه  شرایط ثبت شرکت در مجارستان    در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  شرایط ثبت شرکت در مجارستان  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

  • آگوست 13, 2018
  • بازدید : 143
  • ثبت شرکت,مجارستان