مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
سرمایه گذاری در کشور سوئد

سرمایه گذاری در کشور سوئد

سرمایه گذاری در کشور سوئد

سرمایه گذاری در کشور سوئد یکی از راه های مهاجرت به سوئد است.سرمایه گذاری در کشور سوئد راهی مطمئن برای اخذ اقامت سوئد میباشد.راه های دیگر مهاجرت و اقامت سوئد تحصیل در سوئد و کار در سوئد ثبت شرکت در سوئد میباشد.موسسه مهاجرتی لتس مایگرت در این مقاله سعی دارد شما را با راه و روش سرمایه گذاری در کشور سوئد آشنا سازد با ما همراه باشید و همچنین میتوانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

کشور سوئد

کشور سوئد واقع در اروپا، بین دو کشور نروژ و فنلاند قرار دارد. کشور سوئد یکی از بهترین اقتصادهای بین المللی نه تنها در اتحادیه اروپا، بلکه در سراسر جهان است. وجود جنگل، صنایع آهن، صنعت اتومبیل (تجهیزات صنعتی)، معادن، کشاورزی و … باعث رشد اقتصادی سوئد شده اند. قرار گرفتن در مرکز اروپا، محل مرکزی، بهره وری بالا، زیر ساخت های درجه یک و سیاست های تشویقی آن را یکی از بهترین مقاصد برای سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران خارجی قرار داده است.

قرار گرفتن سوئد در مرکز اروپا، دسترسی به بازارهای اسکاندیناوی را راحت تر می کند. پس دارای نقطه فروش منحصر به فرد در اتحادیه اروپا می باشد.

یکی از راه های دریافت اقامت کشور سوئد از طریق سرمایه گذاری یا ثبت شرکت می باشد.

بنابراین کشور سوئد قوانینی برای مهاجرت بر اساس سرمایه گذاری ساماندهی کرده است، که بر اساس مهارت های شغلی (تجارت بر اساس مهارت های فردی) و ثبت شرکت در این کشور پایه گذاری شده است.

اگر ثبت شرکت در سوئد بیشتر از سه ماه طول بکشد نیازمند داشتن اقامت در سوئد می باشد و شما به عنوان کارآفرین حق استخدام در شرکت دیگری را ندارید.

براساس قوانین اداره مهاجرت سوئد، صاحبان شرکت های خصوصی که برای کار کردن در مدت زمان کمتر از سه ماه را در سوئد دارند، نیازی به داشتن اقامت نخواهند داشت.

به عنوا ن مثال کسب و کارهایی که می توانید در آنها سرمایه گذاری کنید:

تعدادی از صنایع و سرویس های IT، TELECOM، الکترونیک، علوم زمین شناسی، مراقبتی و بهداشتی، صنعت اتومبیل (تجهیزات مربوط به وسایل نقلیه خودرو)، فرآوری چوب، تلفن خانه و … .

شرایط اولیه کسب اقامت با ثبت شرکت در سوئد

 1. داشتن گذرنامه معتبر
 2. شما باید توانی های خود را زمینه کاری که می خواهید انجام دهید اثبات کنید و همچنین تجربه کاری در این زمینه داشته باشید.
 3. آشنایی با زبان انگلیسی و سوئدی (فقط در حد آشنایی نیازی به مدرک نیست.)
 4. شما باید به طور قطع ثابت کنید که مسئولیت شرکت و اداره شرکت را دارا می باشید و حداقل نصف سهام شرکت را دارا می باشید.
 5. کالاهای تولید شده و خدمات شرکت باید در سوئد عرضه شوند.
 6. برای دو سال اقامت در سوئد شما باید توانایی مالی حمایت از خود و خانواده خود را داشته باشید.
 7. یک برنامه مشخص و سازماندهی شده که شرکت را به سود هی برساند در مدت زمان دو سال ارائه دهید.
 8. و در نهایت اداره مهاجرت سوئد برنامه کاری و شرکت شما را مورد ارزیابی قرار می دهد.

در حال حاضر در کشور سوئد امکان سرمایه گذاری (ثبت شرکت) وجود دارد. اما این کشور شرایط خاصی را برای جذب سرمایه تعیین نموده است. برای ورود به سوئد از طریق ثبت شرکت در سوئد و سرمایه گذاری شما باید یک طرح توجیهی اقتصادی به اداره بازرگانی ارائه دهید که برنامه سه سال آینده شرکت خود را در ان توضیح دهید، کسانی که خارج از اتحادیه اروپا زندگی می کنند. برای دریافت اقامت می توانند از طریق سرمایه گذاری در سوئد اقدام کنند. کشور سوئد قوانینی را نیز برای این سرمایه گذاری وضع نموده است که شامل کمک از طرف دستگاه های دولتی و همچنین اجازه اقامت در کشور سوئد می باشد.

سرمایه گذاری در کشور سوئد به سه طریق صورت می گیرد:

 1. ثبت شرکت به صورت مستقیم
 2. ثبت شرکت با دادن پیشنهادهای تجاری
 3. خرید یک شرکت

سرمایه گذاری در کشور سوئد:

کسانی که از طریق سرمایه گذاری در کشور سوئد اقدام می کنند نیازی به داشتن مدرک زبان ندارند و از طرف دیگر افرادی که درای مدرک دیپلم نیز هستند و مدارک دانشگاهی بالاتر را اخذ ننموده اند هم می توانند به آسانی از اقامت کشور سوئد استفاده کنند و دانشگاه های سوئد، زبان سوئدی را به آنها به اعتبار این اقامت به صورت رایگان آموزش خواهند داد و در پایان این دوره شما مدرک معتبر زبان را دریافت خواهید نمود و همچنین کسانی که متقاضی ادامه تحصیل در کشور سوئد هستند هم امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را خواهند داشت.

در طی این مراحل برای دریافت ویزای اقامت برای شما یک کارت اقامت صادر خواهد شد که هنگام ورود به سوئد باید آن را به همراه داشته باشید.

مدت ویزای اقامت صادر شده دوسال می باشد. در طول این مدت همسر و فرزندان زیر هجده سال نیز در صورت درخواست، اجازه اقامت خواهند داشت ولی همسر شما اجازه کار در طول این مدت دو سال را ندارد و برای دریافت اجازه کار همسر شما باید به صورت جداگانه اقدام نماید.

و همچنین اقامت دو ساله در صورتی به اقامت دائم تبدیل می شود که  اداره مهاجرت سوئد بررسی های لازم را برای وضعیت متقاضی و همچنین شرایط شرکت ثبت شده را انجام دهد و همه موارد طبق برنامه های ارائه شده باشد و شما بدهی مالیاتی و جرمی مرتکب نشده باشید.

برای اطلاعات بیشتر و اخذ ویزای کشور دلخواه با موسسه لتس مایگرت تماس بگیرید

و از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند شوید

 • اکتبر 10, 2018
 • بازدید : 82
 • سرمایه گذاری در,سوئد