مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
سرمایه گذاری در فرانسه

سرمایه گذاری در فرانسه

سرمایه گذاری در فرانسه
Rate this post

سرمایه گذاری در فرانسه

سرمایه گذاری در فرانسه – اقامت فرانسه – شرایط سرمایه گذاری در فرانسه – بررسی سرمایه گذاری در فرانسه – اقامت از طریق سرمایه گذاری در فرانسه – راه های مهاجرت به فرانسه – ثبت شرکت و سرمایه گذاری در فرانسه

اقامت از طریق سرمایه گذاری در فرانسه یکی از راه های مهاجرت به اروپا میباشد . شما با سرمایه گذاری در فرانسه میتوانید به راحتی اقامت این کشور ار بدست بیاورید شما میتوانید جهت اطلاعات با مشاورین ما در ساعات اداری در روزهای هفته تماس گرفته و مشاوره کامل و اطلاعات کامل را دریافت نمایید.

سوالات شما عزیزان

ایا به دنبال سفر به فرانسه هستید ؟ اگر میخواهیدبه کشور فرانسه سفری داشته باشید و در انجا اقامت کنید یکی از راه های پیشنهادی به شما سرمایه گذاری در فرانسه میبا شد. سرمایه گذاری در فرانسه یکی از راه های اسان برای شما و خانواده شما برای اخذ اقامت است که دولت فرانسه به شما این امکان را میدهد که با خرید و راه اندازی شغل و یک واحد صنفی در فرانسه سرمایه گذاری کنید و اقامت این کشور را برای خود وخانواده خود اسانتر کنید.

اگر میخواهید این کار را انجام دهید به شما پیشنهاد میگردد که با یک موسسه حقوقی برای امور مهاجرتی یک صحبتی داشته باشید مشورتی بگیرید

در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص  سرمایه گذاری در فرانسه  مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

در ادامه میپردازیم به بحث سرمایه گذاری در فرانسه

سرمایه گذاری در فرانسه

مراحل اخذ اقامت در کشور فرانسه در یک نگاه

اگر در فرانسه یک واحد تجاری خریداری کنید و در این کشور یک تجارتی راه اندازی کنید دولت این کشور به شما این امکان را میدهد که یک ویزای یکساله برای شما فراهم کند که این ویزا به مدت پنج سال تمدید خواهد شد برای شما و خانواده گرامیتون.اگر شما این پنج سال را بگذرونید بعد از پنج سال دولت فرانسه به شما این امکان را میدهد که صاحب یک اقامت ده ساله فرانسه شوید و بتوانید در انجا راحت زندگی کنید و کارهای تجاری و شغلیتان را انجام دهید . و این اقا مت ده ساله شما تبدیل به اقامت مادام العمر یا همیشگی خواهد شد .برای اخذ اقامت به شما پیشنهاد حتمی میشود که با یک موسسه حقوقی مهاجرتی مشورتی داشته باشید . زیرا سرمایه گذاری قوانین و شرایط خاصی دارد که باید با یک وکیل و حقوقدان ماهر مشورت کنید.اگر وکیل شما در این باره اطلاعات کافی و لازم را نداشته باشد شما با شکست رو به رو خواهید شد.

مراحلی که باید برای اخذ اقامت به عمل اید با شرایط زیر میباشد .

1-در خواست ویزای کوتاه مدت در فرانسه.

2-وقتی شما این ویزای کوتاه مدت را گرفتیدو به خاک فرانسه پا گذاشتید وکیل شما بایدبرای شما تعدادی شغل و مغازه معرفی کند و وکیل شما درفرانسه باید یک حساب بانکی باز کند .

3-بعد از این مراحل شما به کشور خودتان ایران باز میگردید و وکیل شما برای شما در خواست یک ویزای بلند مدت میکند.

4-شما باید از کشور خودتان ایران به حساب بانکیتان در فرانسه پول واریز کنید تا سرمایه شما در انجا به حد معینی برسد.

5-شما به فرانسه میروید و در انجا قولنامه ای را امضا میکنید و در خواست اقامت یکساله را میدهید و رسید درخواست شما از پلیس گرفته میشود و به شما تحویل داده میشود .

6-و با این رسید شما در فرانسه شرکتی را تاسیس میکنید و تجارت خود را در فرانسه اغاز میکنید.

7-پس از تاسیس شرکتتان مدارک لازم را برای اخذ اقامت یکساله به اداره پلیس فرانسه تحویل میدهید.

8-و این اقامت را به مدت پنج سال تمدید میکنید تا شما صاحب اقامت مادام العمر یا همیشگی شوید .

در همه ی این مدت وکیل شما به شما در فرانسه کمک خواهد کرد تا شما به نتیجه مطلوبی دست یابید البته تجارت در کشور ارو پایی مانند فرانسه مستلزم شناخت و تجربه علمی میباشد . لازم میباشد که شما برای این کار اطلاعات لازم کشوری فرانسه را نیز داشته باشید اعم از جمعیت کشور و جمعیت شهر مورد نظرتان که میخواهید در انجا اقامت داشته باشید و قیمت های خرید مواد غذایی و اطلاعاتی مانند شرکت های مورد نیاز فرانسه و . . .البته این را هم به میان بیاورم که نسبت به کشورهای ارو پایی فرانسه نسبتا اسانتر است سرمایه گذاری در ان .فرانسه شیشمین کشوراقتصاد جهانی به حساب می اید و یکی از کشورهای قدرتمند اقتصادی به حساب می اید این دولت همیشه با روی باز از سرمایه گذاران کشورهای مختلف استقبال کرده است . وبه صراحت میتوان گفت که کشور فرانسه یکی از کشورهای پر سرمایه گذار ترین کشورها در جهان است که هر ساله تعداد زیادی خانواده از سراسر جهان از این طریق اقدام به عمل می اورند و در کشور فرانسه سرمایه گذاری های مختلفی انجام میدهند اعم از ثبت شرکت و ثبت نام تجاری و . . .

اطلاعاتی درباره اقتصاد فرانسه

فرانسه کشوری میباشد با 65 میلیون مصرف کننده که در بازارهای ارو پایی رتبه دوم را به خود اختصاص داده است و فرانسه از لحاظ نیروی کاری رتبه ششم جهانی را به خود اختصاص داده است که این رتبه در بین دیگر کشورهای جهانی رتبه قابل توجهی میبا شد که همین امر باعث شده است که فرانسه در بین دیگر کشورها مهاجرت پذیر باشد و هر ساله تعداد زیادی از مردم برای کار و سرمایه گذاری در این کشور از سراسر دنیا اقدام به عمل می اورند .این را هم در نظر داشته باشید که فرانسه در میان کشورهای پر قدرت مانند زاپن و المان و ایالات متحده و . . . یکی از کشورهای کم هزینه در این میا ن است . شما اگر بخواهید که در مرکز پاریس یک اداره اجاره کنید هزینه ی ان خیلی کم تر از دیگرکشورهای اروپایی است . و فرانسه در میان دیگر کشورها برای جذب دانشجو محبوبیت خااصی در میان مردم کشورها دارد . با توجه به این مطالب سرمایه گذاران زیادی خواستار این کشور میباشند . در فرانسه اگر شخصی بخواهد شرکتی را ثبت کند نیازی به مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی ندارد . و در فرانسه هیچ محدودیت سنی برای سرمایه گذاری نمیباشد .

و اگر خانواده ای اقامت مادام العمر را بگیرند هیچ هزینه ای برای تحصیل خود یا فرزندان خود ندارند و میتوانند رایگان تحصیل خود را در فرانسه و دیگر کشورهای جزو اتحادیه اروپا انجام دهند .

چنانچه تمایل دارید شعبه ای از شرکت خود را در فرانسه تاسیس کنید به شما پیشنهاد میشود این کشور گزینه ی خوبی برای شما می باشد زیرا وقت کمتری برای اخذ نام شرکت شما میگیرد نسبت به دیگر کشورها . به منظور ثبت شرکت و اقامت در فرانسه شما سرمایه ای در حدود حداقل 100 هزار یورو نیازمندید..

 

سخن پایانی

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه   سرمایه گذاری در فرانسه   در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  سرمایه گذاری در فرانسه  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

  • آگوست 24, 2018
  • بازدید : 222
  • سرمایه گذاری,فرانسه