مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
روش های مهاجرت به اسلواکی

روش های مهاجرت به اسلواکی

روش های مهاجرت به اسلواکی
Rate this post

روش های مهاجرت به اسلواکی

مهاجرت به اسلواکی در سالهای گذشته آنچنان مورد توجه متقاضیان نبود و بیشتر شاهد مهاجرت مردم اسلواکی به دیگر کشورها بودیم اما از زمانی که اسلواکی به اتحادیه اروپا پیوست شرایط برای این کشور تغییر کرد و روز به روز موقعیت این کشور تغییر کرد تا جایی که اسلواکی به عنوان مقصد برای مهاجران خارجی تبدیل شد، روش های مهاجرت به اسلواکی متعدد میباشد و به همین خاطر در این مقاله در خصوص هر یک از روش های مهاجرت به اسلواکی اطلاعاتی به صورت کلی ارائه خواهیم داد تا علاقمندان به اسلواکی بتوانند با توجه به شرایط خود یکی از روش های مهاجرت به اسلواکی را انتخاب نمایند.

شاید برایتان جالب باشد که قبل از سال 2004میلادی مهاجرت های غیر قانونی به اسلواکی بسیار زیاد رخ میداد اما از بعد آن سال با توجه به روی کار آمدن روش های جدید مهاجرت به اسلواکی و آسانتر نمودن شرایط ، متقاضیان مهاجرت از روش های مهاجرت به اسلواکی که قانونی بود بهره مند شدند.

Slovak migration methods

Slovenské metódy migrácie

شرایط مهاجرت به اسلواکی از طریق ازدواج

یکی از روش های مهاجرت به اسلواکی که به نسبت دیگر روش ها آسانتر میباشد، مهاجرت به اسلواکی از طریق ازدواج است، در این روش متقاضی باید با فردی که از تبعه اسلواکی میباشد ازدواج کند، که برای اثبات این موضوع همسر اسلواکیایی باید مدارکی اعم از کارت شناسایی وگذرنامه و… را ارائه دهد .

تنها نکته ای که در خصوص مهاجرت به اسلواکی از طریق ازدواج حائز اهمیت میباشد این است که باید فرد مورد نظر که میخواهید به عنوان شریک زندگی انتخاب نمایید را در اسلواکی پیدا کنید و بعد از آن باید دولت اسلواکی را قانع نمایید که قصد شما از این ازدواج، تشکیل زندگی میباشد.

همچنین خاطر نشان کنیم که باید تمام قوانین این روش مهاجرت را به خوبی شناخته باشید تا بتوانید با موفقیت به سرانجام رسانید .

 

روش های مهاجرت به اسلواکی از طریق تحصیل

یکی از محبوب ترین روش های مهاجرت به اسلواکی از طریق تحصیل میباشد، مهاجرت تحصیلی به عنوان یکی از کارآمدترین روش های مهاجرت در سراسر دنیا تبدیل شده است این موضوع برای کشور اسلواکی نیز مستثنی نمیباشد.

با مهاجرت به اسلواکی از طریق تحصیل فرد میتواند ویزای نوع D دریافت نماید که به او اجازه اقامت 90 روزه داده خواهد شد که این اجازه از طریق سفارت و کنسولگری اسلواکی انجام میپذیرد و تنها راه دریافت این ویزا ارائه مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی به اسلواکی میباشد.

برای دریافت اطلاعات کامل در خصوص ویزای تحصیلی اسلواکی میتوانید با کارشناسان موسسه مشاوره شده و اطلاعات لازم را از آنها جویا شوید.

 

روش های مهاجرت به اسلواکی از طریق کار

مهاجرت به اسلواکی از طریق کار یکی دیگر از روش های مهاجرت به اسلواکی میباشد که مناسب برای افرادی است که قصد کار کردن در این کشور را دارند ، باید در اینجا به این مورد اشاره کنیم که اگر فردی تنها قصد دریافت اقامت اسلواکی را دارد بهتر است که از طریق کار برای دریافت اقامت اسلواکی اقدام نکند و روش های مهاجرت به اسلواکی دیگری را برای دریافت اقامت انتخاب کند.

مهاجرت به اسلواکی از طریق کار در صورتی امکان پذیر میباشد که شما کارفرمایی را در این کشور یافت کرده باشید و با توجه به قوانین کار در اسلواکی عمل نموده باشید تا بتوانید ویزای مدت دار کار اسلواکی را دریافت نمایید شایان ذکر است که متقاضی میتواند در صورت رضایت از کارفرما و برعکس برای تمدید ویزا، 30 روز قبل از انقضاء مدت ویزا اقدام نماید .

نکته دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است که اگر در حین کار و قبل از اتمام مدت ویزا قصد داشتید تا برای کارفرمایی دیگر کار کنید باید طبق قوانین باید مجدد تمامی مراحل را سپری کرده و درخواست خود را ارائه دهید چرا که ویزای شما تنها برای کار در کنار کارفرمای مشخص شده صادر گردیده است و شما نمیتوانید از طریق این کار فرما وارد اسلواکی شوید و سپس برای کارفرمای دیگر کار کنید.

 

روش های مهاجرت به اسلواکی از طریق ثبت شرکت

روش مهاجرت به اسلواکی از طریق ثبت شرکت به عنوان یکی از بهترین روش های مهاجرت به اسلواکی معرفی میشود اما این روش تنها مناسب سرمایه گذارانی میباشد که قصد سرمایه گذاری و کارآفرینی در اسلواکی را دارند .

مهاجرت به اسلواکی از طریق ثبت شرکت به سرعت انجام میشود و فرد میتواند تنها با سپری کردن مراحل قانونی ظرف یک ماه به فعالیت تجاری خود بپردازد و کسب و کار خود را در اسلواکی به راه اندازد.

اگرچه مهاجرت به اسلواکی از طریق ثبت شرکت به راحتی انجام میگیرد اما باید بدانید که این مسیر دارای دشواری هایی میباشد که تنها افرادی میتوانند دراین راستا موفق باشند که تجربه کافی داشته شاشند به همین خاطر توصیه ما به عزیزانی که قصد مهاجرت به اسلواکی از طریق ثبت شرکت را دارند این است که قبل از هر اقدام بهتر است شرایطشان را به کارشناسان موسسه گفته تا از راهنمایی های آنان بهره مند شوند.

 

پیشنهاد ویژه : دریافت اقامت اسلواکی از طریق تولد فرزند

شرایط مهاجرت به اسلواکی به چه صورت میباشد؟

دریافت اقامت اسلواکی از چند طریق صورت میگیرد؟

برای دریاف اقامت اسلواکی چه مدارکی لازم میباشد؟

اگر میخواهید بدانید که اقامت اسلواکی از طریق تولد فرزند امکان پذیر است یا خیر، باید در جواب بگوییم بله میتوانید ، دولت اسلواکی این اجاره را به فرزند خارجی که در خاک اسلواکی به دنیا بیاید داده است تا اقامت را از بدو تولد دریافت نماید.

در برخی موارد هم زمانی که پدر و مادر اقامت اسلواکی را داشته باشند ولی فرزنداش در کشور دیگر به دنیا آید ، آن فرزند میتواند اقامت اسلواکی را نیز دریافت کند .

 

در ادامه:

لطفا ویدیوهای ما را دنبال کرده و ما را از نظرات-انتقادات خود مطلع سازید و همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید در زیر هر مقاله مطرح کرده تا در کمترین زمان پاسخ را از کارشناسان دریافت نمایید.

 

وهمینطور

خواهشمندیم:

اگر قصد مهاجرت به اسلواکی دارید میتوانید با مشاوره گرفتن از کارشناسان موسسه حقوقی آوات، یکی از بهترین روش های مهاجرت به اسلواکی را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید ، برای دریافت مشاوره تلفنی میتوانید با شماره هایی که در قسمت ارتباط با ما در همین وبسایت موجود میباشد تماس حاصل فرمایید و در صورت دریافت مشاوره حضوی میتوانید با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری تمام سوالاتی که در ذهن دارید را جویا شوید .

  • جولای 12, 2018
  • بازدید : 185
  • اسلواکی,مهاجرت