مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
راه های مهاجرت به سوئد

راه های مهاجرت به سوئد

راه های مهاجرت به سوئد
Rate this post

راه های مهاجرت به سوئد

روش های مهاجرت به سوئد مهاجرت به سوئد اقامت سوئد راه های مهاجرت به سوئد

به راستی راه های مهاجرت به سوئد کدامند؟ چند راه برای مهاجرت به سوئد وجود دارد؟

آیا با دریافت اقامت سوئد به دیگر کشورهای اتحادیه اروپا میتوان سفر کرد؟

اطلاعات در خصوص راه های مهاجرت به سوئد برای متقاضیان مهاجرت به اروپا و اقامت سوئد بسیار امری مهم تلقی میشود .

پس لازم دانستیم در خصوص راه های مهاجرت به سوئد برایتان اطلاعاتی را به اشتراک بگذاریم امیدواریم مثمر ثمر واقع شود.

 

 

سوئد در یک نیم نگاه

کشور سوئد یکی از کشورهای زیبا و پر امن جهان و طبیعت بکر و دست نخورده کشور سوئد بی نظیر و وصف ناپذیر است ، آرامش و آسایس کشور سوئد جهانیست .امکانات فرهنگی و ورزشی کشور سوئد بی نظیر است .یک کشور مدرن ، شیک و پر امن برای زندگیست .یک کشور قانونمند ، وقت شناس و با رفاه اجتماعی بالا و پر از خدمات برای شهروندان این کشور است . کشوری بسیار زیبا و وجود دوچرخه سواران در هیاهوی خیابان های کشور زیبایی کشور سوئد را دوچندان ساخته است .

سوئد یک کشور اسکاندیناوی ودر شمار کشورهای صنعتی به حساب می آید . پایتخت کشور سوئد و بزرگترین شهر کشور سوئد استکهلم و بعد از آن شهرهای گوتنبرگ و مالمو می باشد . مردم کشور سوئد به زبان سوئدی صحبت می کنند اما قسمت اعظم مردم این کشور به زبان انگلیسی تسلط نسبی دارند .

واحد پول کشور سوئد کرون و البته در این کشور یورو نیز در بین مردم وجود دارد و خرید و فروش می شود .

مهاجرت به کشور سوئد از طرق مختلف  :

برای ورود به خاک کشور سوئد و مهاجرت به کشور سوئد و اخذ اقامت در کشور سوئد و اخذ تابعیت کشور سوئد و اخذ شهروندی کشور سوئد راه ها و روش های بسیار امن و مطمئن وجود دارد از جمله :مهاجرت به کشور سوئد از طریق تحصیل ، مهاجرت به کشور سوئد از طریق تولد ، مهاجرت به کشور سوئد از طریق ازدواج ، مهاجرت به کشور سوئد از طریق کار ، مهاجرت به کشور سوئد از طریق سرمایه گذاری ، مهاجرت به کشور سوئد از طریق ثبت شرکت و … می توان اشاره نمود .

مهاجرت به کشور سوئد از طریق تحصیل : شخص متقاضی برای ورود به دانشگاههای کشور سوئد و تحصیل در دانشگاههای کشور سوئد و یا  گذراندن دوره زبان انگلیسی در کشور سوئد درخواست خود را به کشور سوئد اعلام می دارد و اگر توانست از دانشگاه های کشورسوئد پذیرش بگیرد میتواند ویزای تحصیلی کشور سوئد را دریافت نماید .

مهاجرت به کشور سوئد از طریق تولد :می توان گفت که دریافت اقامت کشور سوئد از طریق تولد فقط به صورت خونی می باشد به این صورت که پدر یا مادر شخص متولد شده باید سوئدی باشند تا فرد به محض متولد شدن شهروندی سوئدی محسوب شود .

مهاجرت به کشور سوئد از طریق ازدواج : در این حالت شخص باید با یکی از شهروندان سوئدی ازدواج نماید و به مدت 2 سال متوالی با هم زندگی مشترک داشته باشند تا شخص متقاضی موفق به دریافت ویزای ازدواج کشور سوئد شود .

ویزای نامزدی ( یا ویزای همزیستی و یا ویزای سامبو ) و زیرمجموعه ویزای ازدواج می باشد : شخص متقاضی برای دریافت ویزای نامزدی باید با یکی از شهروندان سوئدی نامزد و بعد از گذراندن مدت 6 ماه ویزای نامزدی کشور سوئد را دریافت نماید و بعد از شناخت بیشتر با وی ازدواج نماید و ویزای ازدواج کشور سوئد را دریافت نماید .

مهاجرت به کشور سوئد از طریق کار :در ویزای مهاجرت کشور سوئد از طریق کار شخص متقاضی با ارسال درخواست خود برای کار(مبنی بر میزان مهارت و تخصص و توانائی خود ) به کشور سوئد ، باید ظرف مدت مشخص شده از طرف کشور سوئد از طرف شرکت به ثبت رسیده در کشور سوئد دعوت نامه دریافت نماید در این صورت متقاضی می تواند ویزای کاری کشور سوئد را دریافت نماید .
مهاجرت به کشور سوئد از طریق  سرمایه گذاری و ثبت شرکت :در ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت کشور سوئد شخص متقاضی باید یک طرح ایده آل و پولساز تجاری را در کشور سوئد به ثبت برساند و همچنین با داشتن سرمایه خود در کشور سوئد اقدام به سرمایه گذاری نماید و ویزای مهاجرت به کشور سوئد از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت را دریافت نماید.

ویزای توریستی کشور سوئد : در ویزای توریستی کشور سوئد شخص متقاضی بعد از به پایان رساندن مهلت اقامت خود در کشور سوئد باید کشور سوئد را ترک نماید البته شایان ذکر است که ویزای توریستی تنها ویزایی است که تبدیل به هیچ ویزای دیگری نمی شود .

البته در این مقاله شایان ذکر است که سریع ترین و مطمئن ترین راه مهاجرت به کشور سوئد ویزای تحصیلی کشور سوئد می باشد و از مهاجرت به کشور سوئد از طریق تحصیل می توان به اقامت دائم در کشور سوئد دست پیدا کرد و می توان گفت که در کشور سوئد دانشگاه های معتبر و یزرگی هستند که بدون نیاز به زبان سوئد می توانید پذیرش تحصیلی خود را اخذ نمایید .تدریس در این دانشگاه ها به زبان انگلیسی می باشد و حتی نیاز به اخذ نمره بالا هم نیست و شما می توانید با داشتن مدرک آیلتس با نمره 5 از کشور سوئد ویزای تحصیلی را دردانشگاه های کشور سوئد اخذ نمایید و ادامه دوره زبان خود را در کشور سوئد بگذرانید و ظرف مدت 6 ماه زبان انگلیسی خود را تقویت نمایید و وارد دانشگاه شوید و در کنار آن نیز دوره زبان سوئدی خود را تقویت نمایید و وارد بازار کار کشور سوئد گردید .

البته لازم به ذکر است که متقاضیانی که ویزای تحصیلی کشور سوئد را دریافت می نمایند می توانند ویزای همراه را نیز برای خانواده یا همسر یا دوست خود نیز درخواست و آن ها را وارد کشور سوئد نمایند .

سخن پایانی

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه  راه های مهاجرت به سوئد    در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  راه های مهاجرت به سوئد  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

  • آگوست 24, 2018
  • بازدید : 174
  • سوئد,مهاجرت