مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
دوره‌های GCSE در انگلستان

دوره‌های GCSE در انگلستان

دوره‌های GCSE در انگلستان
Rate this post

دوره‌های GCSE در انگلستان

دوره های GCSE در انگلستان – مهاجرت از طریق دوره های GCSE در انگلستان – اقامت اروپا دوره های GCSE در انگلستان – شرایط دوره های GCSE در انگلستان – اقامت انگلستان – مهاجرت به انگلستان – تحصیل در انگلستان – ویزای تحصیلی انگلستان

 

در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص دوره های GCSE در انگلستان   مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

در ادامه میپردازیم به بحث دوره های GCSE در انگلستان

دوره های GCSE در انگلستان

دوره GCSE دوره‌ای است که در بسیاری از کشورهای دنیا برگزار می‌گردد و همچنین اکثر کشورهای دنیا این دوره را به رسمیت می‌شناسند و کاملاً پذیرفته‌اند. دوره GCSE دوره‌ای معادل سال اول و دوم متوسطه در ایران هست که ازلحاظ سنی دانش آموزان مشغول در این دوره در حدود سن 14 تا 17 سالگی می‌باشند و مدت‌زمان آن دو سال است. همین‌طور دوره‌ی GCSE در انگلستان در حقیقت شروع دوره دبیرستان هست و دوره‌ی قبل از پیش‌دانشگاهی است.

نکته‌ی مثبتی که تحصیل در دوره‌ی GCSE دارد این است که برای اخذ پذیرش از این دوره نیاز به مدرک آیلتس نیست و دانش آموزان بدون مدرک زبان در دوره GCSE تحصیل کنند.

در دوره GCSE دانش آموزان موضوعاتی مانند فرهنگ کشور انگلستان و همچنین زبان انگلیسی را موردمطالعه قرار می‌دهند و بعدازاین دوره دانش آموزان وارد دوره Alevel و یا Foundation می‌شوند که با توجه به رشته‌ای که در آینده می‌خواهند تحصیل کنند متفاوت هست.

در دوره‌های GCSE دانش آموزان گزینه‌های بسیار زیادی برای انتخاب خواهند داشت و با توجه به رشته‌ای که در آینده می‌خواهند ادامه دهند یک سری دروس پیش‌نیاز بعلاوه ی آموزش زبان خواهند گذراند و در پایان این دوره علاوه بر در نظر گرفتن میزان فعالیت دانش آموزان در این دوره و همچنین امتحانات پایان دوره نمرات از سطح A+ تا G را کسب خواهند کرد.

کالج‌هایی که در انگلستان دوره‌های GCSE را ارائه می‌دهند متفاوت هستند و ازلحاظ هزینه‌های تحصیل و رتبه‌بندی باهم تفاوت دارند اما در حالت کلی مدارس و دانشگاه‌های انگلستان جزء بهترین‌ها در جهان هستند و معمولاً استانداردهای بالایی دارند.

کالج‌های انگلستان معمولاً به دانش آموزان خارجی شرایطی را برای زندگی نیز اعطا می‌کنند زیرا اغلب مدارس دارای کمپس برای زندگی هستند و دانش آموزان می‌توانند از مکان‌های مشخص برای زندگی استفاده نمایند.

تحصیل در دوره Foundation در انگلستان

دوره‌ی Foundation در انگلستان تقریباً معادل همان دوره‌ی پیش‌دانشگاهی در ایران است و دانش‌آموزانی که از دوره‌ی دیپلم در ایران فارغ‌التحصیل شده‌اند می‌توانند در دوره‌ی Foundation ادامه تحصیل دهند.

دوره‌های Foundation در انگلستان با توجه به رشته‌ای که فرد متقاضی تحصیل در انگلستان در دانشگاه قصد تحصیل در آن را دارد متفاوت خواهد بود و افراد در دوره تحصیل Foundation دروسی مانند شیمی، فیزیک، ریاضیات و جامعه‌شناسی می‌خوانند.

در بین متقاضیان تحصیل در انگلیس کسانی که می‌خواهند در دوره دانشگاه در رشته‌هایی مانند رشته‌های علوم انسانی، مهندسی و مدیریت و امثالهم تحصیل نمایند معمولاً در ابتدا باید دوره Foundation را بگذرانند.

تحصیل در دوره‌ی Alevel در انگلستان

دوره‌ی دیگری نیز وجود دارد که معادل دوره پیش‌دانشگاهی است بنام دوره Alevel در انگلستان و دانش آموزان می‌توانند قبل از ورود به دانشگاه‌های انگلستان در این دوره تحصیل نمایند.

دوره‌ی Alevel در انگلستان بیشتر دوره‌ی است برای افرادی که تمایل به تحصیل در دوره‌ی پزشکی، دندانپزشکی دارند با این تفاوت که دوره‌ی تحصیلی Foundation یک سال و دوره‌ی Alevel دو سال به طول می‌انجامد.

تفاوت دیگری که بین دوره‌ی Foundation و دوره‌ی Alevel وجود دارد سطح کیفیت و اعتبار کالج‌هایی است که این دوره‌ها را ارائه می‌دهند.

تمامی دانشگاه‌های انگلستان دوره‌های Alevel را قبول دارند و افرادی که در این دوره تحصیل می‌کنند می‌توانند در هرکدام از دانشگاه‌های انگلستان تحصیل نمایند اما دوره‌ی Foundation بدین‌صورت نیست و افرادی که در این دوره فارغ‌التحصیل می‌شوند نمی‌توانند در هر دانشگاهی تحصیل کنند.

موسسه حقوقی مهاجرتی آوات برترین موسسه کشور درزمینهٔ ارائه خدمات مشاوره‌ای برای تحصیل در دوره‌های Foundation، Alevel و GCSE هست. جهت هرگونه سؤال در این زمینه با مشاوین ما تماس حاصل نمایید.

 

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه دوره های GCSE در انگلستان     در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  دوره های GCSE در انگلستان  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

  • آگوست 24, 2018
  • بازدید : 120
  • انگلستان,تحصیلی