مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
دانشگاه های کشور اسلواکی

دانشگاه های کشور اسلواکی

دانشگاه های کشور اسلواکی
Rate this post

دانشگاه های کشور اسلواکی

دانشگاه های کشور اسلواکی شرایط ویزای تحصیلی اسلواکی تحصیل در اسلواکی مدارک لازم جهت پذیرش در دانشگاه های کشور اسلواکی

کشور اسلواکی از لحاط تحصیل و دانشگاه های مناسب در قاره اروپا و جهان از امتیاز خوبی برخوردار است ؟ اطلاعات در خصوص دانشگاه های کشور اسلواکی برای متقاضیان تحصیل در اسلواکی بسیار مهم تلقی میشود در ادامه سعی کردیم در خصوص دانشگاه های کشور اسلواکی اطلاعاتی مختصر و مفید را برایتان به اشتراک بگذاریم امیدواریم مثمر ثمر واقع شده باشد.

کشور اسلواکی

در این مقاله تعریف چندانی از زیبائی کشور اسلواکی نمی توان کرد کشور اسلواکی محصور در خشکی ست و تا سال 1993 همراه با کشور چک کشور چکسلواکی را تشکیل می دادند و در همان سال از کشور چک جدا شد و خود یک کشور مستقل را تشکیل داد و البته هم اکنون کشور اسلواکی عضو اتحادیه کشور اروپایست و از پیمان شنگن تبعیت می کند .

کشور اسلواکی با کشورهایی همچون کشور چک ، لهستان ، اوکراین ، مجارستان و اتریش هم مرز است و براتیسلاوا پایتخت کشور اسلواکی محسوب می شود .

می توان گفت کشور اسلواکی از نظر موقعیت جغرافیایی در موقعیت خوبی به سر می برد و با شهر وین فاصله کمی دارد همین موضوع باعث شده است که متقاضیان زیادی برای سرمایه گذاری در کشور اسلواکی راهی این کشور شوند و البته این متقاضیان همان طور که گفته شده به دلیل فاصله خیلی کم بین وین و کشور اسلواکی ، زندگی در وین را ترجیح دهند و سرمایه گذاری خود را در کشور اسلواکی انجام دهند و البته هزینه زندگی و هزینه تحصیل درکشور اسلواکی پایین است و همین موضوع باعث گردیده متقاضیان زیادی را به سمت خود سوق دهد .

همان طور که ذکر گردید هزینه تحصیل در کشور اسلواکی پایین می باشد و همین امر باعث شده بسیاری از متقاضیانی که تمایل به اخذ اقامت کشور اسلواکی را دارند به اخذ اقامت کشور اسلواکی از طریق تحصیل اقدام نمایند .دانشگاه های با کیفیت کشور اسلواکی امکان تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی را به متقاضیان مهاجرت به کشور اسلواکی می دهد.

با کیفیت ترین دانشگاه های کشور اسلواکی :

در کشور اسلواکی موسسات آموزشی به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند :

  • موسسات غیردانشگاهی
  • دانشگاه ها

تحصیل در موسسات غیر دانشگاهی کشور اسلواکی فقط در سطح کارشناسی مقدور است  و دانشجو برای ورود به  دوره های کارشناسی ارشد و دکتری باید وارد دانشگاه های کشور اسلواکی گردد .

و اما در دانشگاه ها : تحصیل در دانشگاه های کشور اسلواکی در تمامی مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری انجام می گیرد .مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی 3 تا 4 سال است و نیازی به وجود مدرک زبان انگلیسی نیست و در این مقطع دانشگاه ها به زبان اسلواکی تدریس می کنند .

مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد 2 تا 3 سال می باشد و در این مقطع برخی از دروس به زبان اسلواک و برخی از دروس به زبان انگلیسی تدریس می شود و دروسی که به صورت انگلیسی تدریس می شود نیاز به شهریه جداگانه ای دارند .

و در مقطع دکتری مدت 2 تا 3 سال به طول می انجامد و تمامی دروس به صورت زبان انگلیسی تدریس می شوند و شهریه رایگان در مقطع دکتری وجود ندارد .

از با کیفیت ترین دانشگاه های کشور اسلواکی می توان به دانشگاه های براتیسلاوا ، کوشیسه ، ترناوا و ایسترویولیتانا نام برد و برای ورود به این دانشگاه های معتبر کشور اسلواکی نیاز به معدل و نمره بالا و داشتن پژوهش و مقاله های مهم و تائید شده توسط اساتید قبلی شانس دانشجو را بر ای پذیرش در دانشگاه های برتر کشور اسلواکی بالا می برد.

در دانشگاه های برتر کشور اسلواکی علوم فناوری و هنر نیز تدریس می شود و از هر دو زبان اسلواکی و زبان انگلیسی  در تمامی مقاطع استفاده می شود .

دانشگاه های تایید شده توسط کشور ایران در کشور اسلواکی برای دانشجویانی که بعد از اتمام تحصیل قصد بازگشت به کشور ایران را دارند:

  • دانشگاه کامنیوس در براتیسلاوا
  • دانشگاه پزشگی مارتین جسینیوس
  • دانشگاه مهندسی براتیسلاوا

برای پذیرش در دانشگاه های کشور اسلواکی در مقطع کارشناسی سن شخص متقاضی باید بالای 18 سال و کمتر از 24 سال باشد و در مقطع کارشناسی ارشد زیر 30 سال سن داشته باشند و برای پذیرش در مقطع دکتری محدودیت سنی وجود ندارد و دراین مقطع بیشتر پژوهش و مقاله های مهم و تائید شده و تحقیقات انجام داده شده بیشتر حائز اهمیت هستند و مورد بررسی قرار می گیرد .

تحصیل در دانشگاه فناوری براتیسلاوا اسلواکی (STU)

دانشگاه فناوری کشور اسلواکی در براتیسلاوا STU ) ) یکی از بهترین و برترین دانشگاه فنی در کشور اسلواکی است که  با توجه به طرح رتبه بندی آموزش عالی در کشور اسلواکی این دانشگاه در رشته های مواد شیمیایی و کامپیوتر و علوم فنی در دراز مدت بهترین بوده است و در لیست جهانی رتبه بندی نیز دانشگاه فناوری براتیسلاوا بهترین دانشگاه فنی در کشور اسلواکی و رتبه سوم در کشور چک و کشور اسلواکی را دارد.

تحصیل در دانشگاه براتیسلاوا می تواند راهی باشد برای مهاجرت تحصیلی به کشور اسلواکی و اخذ اقامت تحصیلی کشور اسلواکی و در نهایت اخذ تابعیت کشور اسلواکی .

دانشگاه براتیسلاوا در کشور اسلواکی در سال ۲۰۱۲ توانسته که برچسب ECTS را که معتبرترین تاییدیه  اروپا می باشد را دریافت نماید و این تاییدیه نشان می دهد که STU در برآورد استاندارد های سخت گیرانه اروپا در بحث آموزش و پرورش با دیگر دانشگاههای اروپایی قابل مقایسه است و در واقع تمام امتحانات و اعتباراتی که دانش آموزان در این دانشگاه بدست می آورند مورد تایید اروپا می باشد و در نتیجه در خارج از کشور شناخته شده و معتبر است و این جایزه اهمیت بسیاری برای جذب دانشجویان داخلی و علی الخصوص خارجی دارد.

سخن پایانی

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه   دانشگاه های کشور اسلواکی   در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه  دانشگاه های کشور اسلواکی  میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

 

 

 

  • آگوست 24, 2018
  • بازدید : 122
  • اسلواکی,تحصیلی