مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

مشاوره اولیه رایگان
5 (100%) 2 votes
اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

خدمات بصورت کاملا تضمینی
5 (100%) 2 votes
اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی
5 (100%) 3 votes
اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اخذ اقامت در سریع ترین زمان
5 (100%) 2 votes
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
اخذ اقامت از طریق خرید ملک

خرید ملک

اخذ اقامت از طریق خرید ملک

اخذ اقامت از طریق خرید ملک یکی از راه های اخذ اقامت برخی از کشورهای جهان است. اخذ اقامت از طریق خرید ملک می تواند یکی از راه های سرمایه گذاری در کشورهای دیگر باشد. اخذ اقامت از طریق خرید ملک در بسیاری از کشورها امکان پذیر نیست. در چنین شرایطی باید از راه های دیگر نظیر اقامت از طریق اقامت از طریق تحصیل، اقامت از طریق ثبت شرکت و … اقدام کرد.

خرید ملک در کشورهای اروپایی بیشترین طرفدار را در بین کسانی دارد خواستار اخذ اقامت دوم هستند.  در بعضی از کشورهای اروپایی امکان اخذ اقامت از طریق خرید ملک وجود دارد. در صورتی که شما موفق به اخذ اقامت از طریق خرید ملک در یک کشور اروپایی شوید مزایای بسیاری برای شما دارد.

همانگونه که می دانید در اتحادیه اروپا پیمان شنگن باعث شده که هر کسی اقامت یکی از کشورهای عضو این پیمان را داشته باشد برای ورود و خروج به کشورهای دیگر نیازی به اخذ ویزای آن کشور نیست. عدم نیاز به اخذ ویزا فقط محدود به ورود و خروج به کشورهای اتحادیه اروپا نمی شود. بعد از اخذ اقامت یک کشور که عضو شنگن است شما می توانید در کشورهای عضو شنگن به مبادلات تجاری بپردازید. علاوه بر مبادلات تجاری می توانید هر فعالیت قانونی مانند تحصیل، سرمایه گذاری و … در هر یک از کشورهای عضو شنگن انجام دهید.

. در ایران هم باید مبالغ هنگفتی برای خرید ملک پرداخت کنید و بدین گونه نیست که خرید ملک در اروپا بسیار بالاتر از ایران باشد. در بسیاری از موارد حتی قیمت ملک در کشورهای خارجی از ایران پایین تر است. بدین ترتیب چه بهتر است در صورتی که قصد خرید ملک دارید با هزینه ای که پرداخت می کنید بتوانید اقامت کشور دیگری را هم بدست آورید.

 

مدت زمانی که طول می کشد اقامت بگیرید

دریافت اقامت از طریق خرید ملک می تواند یکی از راه های سریع و مطمئن برای اخذ اقامت کشور خارجی باشد. از زمانی که شما اقدام به خرید ملک در کشور دیگر کنید و به عنوان مالک شناخته شوید می توانید در آن کشور اقامت داشته باشید. این اقامت بعد از مدت مشخصی می تواند به اقامت دائم و در نهایت به تابعیت کشور دیگر منجر شود. علاوه این که برای خودتان اقامت دریافت کردید می توانید برای خانواده خود که شامل همسر و فرزندان تان می شود درخواست اقامت کرده و حتی مانند شما موفق به اخذ اقامت دائم و شهروندی کشور ثالث شوند.

زمانی که اعضای خانواده موفق به اخذ اقامت شوند می توانند همانند سایر شهروندان به تحصیل و کار در کشوری که ملک در آنجا قرار دارد بپردازند. البته اگر عضو شنگن باشد می تواند در هر کدام از کشورهای عضو به تحصیل و کار مشغول شوند.

اخذ اقامت از طریق خرید ملک فقط در تعداد معدودی از کشورهای جهان ممکن است. علاوه بر اینکه بسیاری از کشورهای جهان از طریق خرید ملک اقامت دائم نمی دهند آن تعداد معدودی هم که اقامت از طریق خرید ملک می دهند برای ایرانیان محدودیت هایی قائل هستند. بدین ترتیب برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک باید بسیار هوشیار عمل کرد، و بدون آگاهی از اینکه آیا کشور مورد نظر به ایرانیان اقامت از طریق خرید ملک می دهد یا نه اقدام به خرید ملک نکرد.

با خرید ملک در کشوری که به شما اقامت نمی دهد هزینه های بی جهتی بر شما تحمیل خواهد شد بدون اینکه بتوانید اقامت آن کشور را بدهد. پس بهتر است برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک حتما با افراد مورد اعتماد مشورت کرده و حتی الامکان با موسسات حقوقی با سابقه روشن و خوب ارتباط داشته باشید.

 

اخذ اقامت از طریق خرید ملک در کدام کشورها امکان پذیر است؟

گرفتن اقامت با خرید ملک

اخذ اقامت از طریق خرید ملک در چندین کشور امکان پذیر است. امکان اخذ اقامت در کشورهایی نظیر گرجستان،فرانسه، لتونی، پرتغال، اسپانیا و… از طریق خرید ملک وجود دارد اما برای ایرانیان تنها در دو کشور فرانسه و گرجستان براحتی می توان به اقامت دائم دست پیدا کرد. در بیشتر کشورهای گفته شده ایرانیان از لحاظ امور مالی دچار محدودیت هایی هستند و ارزش سرمایه گذاری در این کشورها را پایین می آورد.

خرید ملک در این در فرانسه و گرجستان از مواردی است که به شما توصیه می شود. موسسه حقوقی مهاجرتی آوات با سابقه درخشان در زمینه اخذ اقامت و خرید ملک در خارج از کشور  با استفاده از وکلای مهاجرت متخصص می تواند در تمام پروسه خرید ملک در کشورهای فرانسه و گرجستان در کنار شما بوده و بدون هیچ نگرانی اقامت شما را از این روش دریافت کند.

در ادامه در مورد اخذ اقامت از طریق خرید ملک در فرانسه و گرجستان بیشتر توضیح خواهیم داد و همچنین شرایط و هزینه های لازم را برای خرید ملک در کشورهای مذکور بیان می کنیم.

 

اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

اخذ اقامت فرانسه راه های مختلفی دارد اما اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید ملک یکی از ساده ترین و سریع ترین آنها است. برای اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید ملک باید توان مالی خوبی داشته باشید چون قیمت ملک در فرانسه بالاست. خرید ملک در فرانسه یکی از راه های اخذ اقامت موقت این کشور است که بعد از گذشت 5 سال از اقامت موقت می توانید درخواست اقامت دائم فرانسه را بدهید و اقامت دائم کشور مذکور را بدست آورید.

برای اینکه خرید ملک در فرانسه منجر به اخذ اقامت این کشور شود باید برای هر نفر حداقل 14 متر ساختمان مسکونی خریداری شود. در صورتی که یک زوج دو نفره قصد خرید ملک در فرانسه را داشته باشند باید حداقل 28 متر واحد مسکونی به نام آنها ثبت شود. در غیر این صورت خرید ملک در فرانسه منجر به اقامت فرانسه نمی شود.

 

مزایای خرید ملک در فرانسه

خرید ملک در فرانسه مزایای زیادی برای شخص خریدار و خانواده وی دارد. از جمله این مزایا این است که از زمان خرید ملک حداکثر ظرف شش ماه که مربوط به روند اداری خرید ملک است می توانید اقامت یک ساله فرانسه را بگیرید. این اقامت یک ساله تا پنج سال قابل تمدید است. بعد از گذشت 5 سال می توانید درخواست اقامت دائم فرانسه را بدهید.

در هر صورت حتی با اقامت یک ساله می توانید از تمام امکانات این کشور از تحصیل گرفته تا پیدا کردن کار و اشتغال بهره مند شوید. این نوع از اقامت می تواند منجر به شهروندی فرانسه شود. در صورتی که شما موفق به اخذ تابعیت فرانسه شوید فرزندان شما هم صاحب تابعیت فرانسه می شوند و همین امر می تواند مزیت خوبی برای پیشرفت و آینده خودتان و فرزندانتان شود. فرانسه دارای بهترین دانشگاه ها در سطح جهان است که تحصیل در آنها زمینه رشد را برای هر کسی فراهم می کند.

 

قیمت ملک در فرانسه

قیمت ملک در فرانسه

قیمت خرید ملک در فرانسه در نقاط مختلف آن متفاوت است. به هر حال حداقل مبلغی که باید برای خرید ملک در فرانسه پرداخت کنید تا بتوان اقامت گرفت حدود 120,000 دلار است. قیمت ملک در فرانسه و در شهر پاریس حدود 5 هزار یورو تا 13 هزار یورو برای هر متر مربع آپارتمان مسکونی است. در شهرهای دیگر این قیمت پایین تر است. به عنوان مثال در شهر استراسبوگ هر متر مربع آپارتمان بین حدود 2 هزار و 500 یورو تا 5 هزار یورو خرید و فروش می شود.

در پایان گفتن نکاتی در مورد اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید ملک لازم است. نکته اول اینکه زمانی که شما ملکی را در فرانسه خریداری می کنید نیازی نیست حتما در آن اقامت داشته باشید و در خانه تان زندگی کنید. نفس خرید ملک است که منجر به اخذ اقامت فرانسه می شود. نکته دوم هم اینکه در فرانسه بنگاه های املاک طرف فروشنده را دارند و یک سری قوانین هم در خرید ملک وجود دارد. بنابراین باید با آگاهی کامل به خرید ملک در فرانسه اقدام کنید.

در زمینه خرید ملک در فرانسه موسسه حقوقی مهارجرتی آوات با کادر مجرب و متعهد می تواند راهنمایی ها و اقدامات لازم را برای جلب رضایت و آسودگی خاطر شما انجام دهد.

 

اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک

اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک

اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک پیشنهاد ویژه موسسه حقوقی مهاجرتی آوات در زمینه اخذ اقامت از طریق خرید ملک در کشورهای مختلف است. اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک یکی از سریع ترین و راحت ترین راه های اخذ اقامت گرجستان در مقایسه با روش های دیگر است. خرید ملک در گرجستان قیمت بالایی ندارد و می توان با قیمتی به مراتب ارزانتر از قیمت املاک در ایران اقدام به خرید ملک کرد. خرید ملک در گرجستان براحتی امکان پذیر است.

برای خرید ملک در گرجستان از لحاظ متراژ با محدودیتی روبرو نیستید. اما به هر حال حداقل مبلغ 35 هزار دلار برای خرید یک آپارتمان نیاز است. قیمت ملک در گرجستان در مناطق مختلف متفاوت است. علاوه بر منطقه، نو ساز بودن یا کلنگی بودن آن هم باید مد نظر قرار بگیرد.

قیمت ملک در تفلیس نسبت به سایر شهرهای گرجستان بالاتر است. هر چه از مراکز شهری دور شویم قیمت ملک هم ارزان تر می شود. قیمت هر متر مربع ملک در تفلیس به طور متوسط بین 800 تا 900 دلار آمریکا است. این مبلغ بسته به محله و نوساز بودن آن ممکن است از 400 دلار شروع و به 2500 دلار هم در مناطق اعیان نشین برسد.

 

مزایای خرید ملک در گرجستان

مزایای خرید ملک در گرجستان

همان طور که در بالا توضیح دادیم از مزایای خرید ملک در گرجستان این است که به اقامت این کشور دست پیدا می کنیم. برای اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک ابتدا به شما ویزای یک ساله و قابل تمدید داده می شود. زمانی که مدت اقامت شما به 5 سال رسید می توانید درخواست اقامت گرجستان را بدهید. یک مزیت مهم دیگر این است که می توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود اقامت گرجستان را همزمان با اقامت خودتان دریافت کنید.

مهم ترین مزیت اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک که همه کسانی که به سمت آن جذب می شوند این است که کشور گرجستان به عنوان عضو ناظر اتحادیه اروپا تا سال 2020 به عضویت این اتحادیه و همچنین عضویت شنگن در خواهد آمد. بنابراین هر کسی در حال حاضر اقدام به خرید ملک در گرجستان کند بعد از پنج سال اقامت را دریافت کرده و تا دو سال آینده گرجستان به عضویت شنگن در خواهد آمد. در نتیجه از مزایای خرید ملک در گرجستان این است که شما با اخذ اقامت دائم یک کشور عضو شنگن، می توانید در تمام کشورهای عضو شنگن بدون محدودیت عبور و مرور و حتی تحصیل و زندگی کنید.

 

نکات لازم در مورد خرید ملک در گرجستان

نکاتی در مورد خرید ملک در گرجستان وجود دارد که باید در مورد آنها بیشتر بدانید. برای خرید ملک در گرجستان نمی توان بصورت شراکتی اقدام کرد. شراکتی بدین معنا که دو نفر همزمان یک ملک را خریداری کنند. خرید ملک به صورت شراکتی از لحاظ قانونی امکان پذیر است اما منجر به اقامت گرجستان نمی شود. پس اگر قصد اخذ اقامت دارید باید شش دانگ ملک به نام شما باشد.

نکته دیگری هم که در مورد خرید ملک در گرجستان وجود دارد این است که خرید ملک منجر به اقامت گرجستان نمی شود. زیرا زمین جزء مستغلات به حساب می آید. برای اخذ اقامت باید حتما اقدام به خرید ملک مسکونی کنید.

سرانجام نکته آخر اینکه برای اخذ پاسپورت گرجستان باید حداقل شش سال متوالی اقامت خود در این کشور را تمدید کرده باشید. دانستن زبان گرجی در پایان این شش سال هم لازم است. علاوه بر زبان گرجی باید در مورد تاریخ و جغرافیای گرجستان نیز اطلاعات کافی داشته باشید. نداشتن سابقه کیفری و عدم ارتکاب جرم و همچنین تایید شدن توسط دو نفر از اتباع گرجی برای تایید صحت اخلاق و رفتار شما لازم است. شغل و حسن شهرت دو شخصی که شما را تایید می کنند در تایید گرفتن شما از طرف دولت بسیار موثر خواهد بود.

موسسه حقوقی مهاجرتی آوات با بهره گیری از وکلا و مشاوران حقوقی مجرب به صورت تخصصی در زمینه خرید ملک در گرجستان دارای فعالیت مثبت است. در صورتی که تمایل به خرید ملک در گرجستان داشتید می توانید با موسسه حقوقی مهاجرتی آوات تماس گرفته و با اطمینان کامل و در کوتاه ترین زمان به هدف خود که اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک است دست پیدا کنید.

خرید ملک
5 (100%) 1 vote