مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
خرید ملک در کشور اسپانیا

خرید ملک در کشور اسپانیا

خرید ملک در کشور اسپانیا

 

خرید ملک در کشور اسپانیا –ایا می خواهید به کشور اسپانیا مها جرت کنید ؟ ایا می خواهید در کشور اسپانیا ملکی  خریداری کنید؟ایا شما با هزینه های خرید ملک در کشور اسپانیا اگاهی دارید ؟ ایا با مراکز املاک معتبر در کشور اسپانیا اشنایی دارید ؟

ایا با هزینه های ما لیاتی در کشور اسپانیا اگاه دارید ؟ ایا با محل ها و منطقه های خرید ملک در اسپانیا اشنایی دارید ؟

 

به شما پیشنهاد می کنم با ما همراه باشید تا با شرایط خرید ملک در کشور اسپانیا اشنایی پیدا کنید .

 

کشور اسپانیا کشوری می باشد واقع در جنوب غربی ارو پا .

این کشور از شبه جزیره ای به نام ایبریا تشکیل شده است .

جالب است بدانید کشور پرتغال تنها کشور همسایه در این شبه جزیره می باشد .

زبان اصلی این کشور اسپانیایی می باشد . و زبان کاتالانی در شمال شرق این کشور کاربرد دارد و زبان گالیسین در شمال غربی این کشور کاربرد دارد . پایتخت این کشور که یکی از پر جمعیت ترین شهر های این کشور است مادرید می باشد .

نوع حکومت این کشور پادشاهی می باشد . اکثریت مردمان این کشور مذهبشان مسیحی می با شد .

از پر جمعیت ترین شهر های این کشورمی توان به والنسیا / سبیا / سارا گوسا / مالاگا / مورسیا / اشاره کرد . اب و هوای این کشور به دلیل وجود سواحل متعدد و کوه ها یکی از بهترین و متنوع ترین اب و هوا ها در اروپا شنا خته شده است . بالاترین دما در این کشور به 47 در جه اشاره شده است . و سرد ترین در جه در این کشور به 32- اشاره شده است .

 

 یکی از راه های اخذ اقامت کشور اسپانیا از طریق خرید ملک در این کشور می باشد . این روش یکی از پر کاربرد ترین روش ها جهت اخذ اقامت کشور اسپانیا می باشد . اما رو ش های دیگر نیز برای اخذ اقامت این کشور و جود دارد از جمله تحصیل و ازدواج و سرمایه گذاری و . . .

 

امروزه خرید ملک در کشور های ارو پایی از جمله اسپانیا بسیار بر سر زبا ن ها افتاده است و افرا د سر مایه گذار بیشتر تمایل دارند در این کشور های ارو پایی سرمایه گذاری کنند و اقامت برای خود و خانواده خود در کشور های ارو پایی کسب کنند .

 

شما اگر تمایل دارید که در کشور اسپانیا ملکی خریداری کنید یا اینکه سر مایه گذاری کنید در این کشور تفاوت هایی بین این دو و جود دارد .

شما برای سر مایه گذاری در کشور اسپانیا حداقل سر مایه خود به  پانصد هزار یورو احتیاج دارید .

اما اگر شما می خواهید اخذ اقامت دائم این کشور را بگیرید باید بیش از پانصد هزار یورو در خاک این کشور سر مایه گذاری کنید . نام این ویزا به GOLDEN INVESTOR VISA SPAIN  معرو ف است .

شما  می توانید با فرستادن این مبلغ به اسپانیا در انجا زمین یا ملک خریداری کنید اگر شما بیش از پانصد هزار یو رو به اسپانیا جه سر مایه گذاری فرستاده باشید میتوانید به این طریق یک شهروند اسپانیایی معرفی شوید و تمامی شرایط یک شهروند اسپانیایی را دارا باشید

از لحاظ مزا یا و … علاوه بر شما خانواده شما نیز می توانند از این طریق از مزایای کشور اسپانیا بهره جویند مانند کار / تحصیل و …علاوه بر این مزایا که شما در کشور اسپانیا بر خوردار می شوید می توانید در کشور های شنگن نیز خود و خانواده تان از مزایایی بر خوردار شوید .   

شما برای خرید ملک در کشور اسپانیا تا بنام زدن سند ملک شما حتما باید از یک وکیل حقوقی مشورت گیرید زیرا تعداد افراد زیادوجود داشته اند که در این راه سر مایه ی خود را از دست داده اند و از انها کلاه برداری های کلانی شده است .

 

اگر شما ملکی در این کشور خریداری کنید می توانید به مدت یک سال در این کشور اقا مت داشته باشید البته قابل ذکر می باشد که این اقامت یکساله خود را نیز می توانید به مدت سه سال تمدید کنید و اقامت دائم خود را بعد از سه سال در یا فت کنید

لازم به ذکر می باشد که بنگاه های تبلیغاتی زیادی در اسپانیا به این منظور وجود دارد اما نباید به هیچ یک از این بنگاه های تبلیغاتی اعتماد کرد .

 

شما برای سر مایه گذاری در کشور اسپانیا تا گرفتن پاسپورت کشور اسپانیا برای خودو خانواده ی خود باید حداقل یک پرو سه ی چهار ساله را طی فر مایید .  لازم به ذکر می باشد با این که این روش قابل دسترس و را حت تر می باشد اما ریسک و اعتماد بالایی لازم دارد .

 

مدارک لازم جهت اخذ اقامت کشور اسپانیا از طریق خرید ملک

 

گواهی و کپی سند خرید ملک

 

به همراه داشتن پاسپورت معتبر

 

گواهی عدم سوئه پیشینه و نداشتن جرم کیفری در کشور مبدا

 

ویزای توریستی سه ما هه

 

مبلغ پر داختی جهت خرید ملک

 

گواهی ازمایشات پزشکی

 

تذکرات

شما برای اقامت کوتاه مدت تان باید بیش از 90 روز از کشور اسپانیا خارج نشوید این قانون شامل کشور هایی می باشد که جز اتحادیه ارو پا نیستند اما اگر برای سفر می خواهید به کشور های اتحادیه ارو پا سفر کنید ازاد می باشید .

 

شما باید در طول تمام مدت در خواست اقامت کوتاه یا دائم تان تمام سرمایه ی خود را حفظ کنید از جمله ملکی را که خریداری کرده اید .

 

شما برای در خواست اقامت کوتاه مدتتان ممکن است به مدت یک سال از خانواده ی خود دور باشید .

 

احتمال اینکه در خواست اقامت دائم شما را قبول نکند زیاد می باشد و این نیز یک کار ریسک پذیر می باشد .

 

شما می توانید در هر کجای کشور اسپانیا چه شهر و چه شهرستان هایش ملکتان را خریداری کنید و هیچ محدودیت مکانی در اسپانیا جهت سرمایه گذاری برای خرید ملک و جود ندارد .

 

ملکی که جهت سر مایه گذاری انتخاب می کنید باید مناسب برای تمامی اعضای خانواده باشد مثلا اگر خانواده 5 نفری می باشید باید این ملک 3 اتاق خواب داشته باشد و شرایط مناسبی داشته باشد .

 

در طی اقامتتان در کشور اسپانیا باید در تمامی روز ها در ملکتان زندگی کنید و انرا ترک نکنید .

 

 

به شما پیشنهاد می شود در رابطه با تصمیم خود و خرید ملک در کشور اسپانیا حتما با یک وکیل حقوقی و مشاور مهاجرتی مشورتی داشته باشید .

 

 

          امیدوارم  از این مقاله اطلاعات لازم را جهت ارتقا اگاهی خود کسب کرده باشید .

  • سپتامبر 4, 2018
  • بازدید : 136
  • اسپانیا,خرید ملک