مرکز تماس 02122038837 | 02122038935 | 02122038481 | 02122038131

ایمیل info@letsmigrate.org

مشاوره اولیه رایگان

اطلاعات بیشتر

خدمات بصورت کاملا تضمینی

اطلاعات بیشتر

انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اطلاعات بیشتر
انجام امور مهاجرتی توسط وکلای رسمی

اخذ اقامت در سریع ترین زمان

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

اطلاعات بیشتر مهاجرت به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند

مشاوره و بررسی رایگان
خرید ملک در پرتغال

خرید ملک در پرتغال

خرید ملک در پرتغال
Rate this post

خرید ملک در پرتغال

خرید ملک در پرتغال * اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک * سرمایه گذاری در پرتغال * مهاجرت به پرتغال از طریق خرید ملک * مزایای خرید ملک در پرتغال *

راه های زیادی برای مهاجرت به اروپا و کشور پرتغال وجود دارد ***یکی از راه های مهاجرت به پرتغال خرید ملک در پرتغال است که …..

در این مقاله و نوشته قصد داریم در خصوص  خرید ملک در پرتغال  مطالب و اطلاعات مختصری را به اشتراک بگذاریم * امیدواریم اطلاعات فوق برای شما عزیزان متقاضی مهاجرت مثمــر ثــمر واقع باشد.

در ادامه میپردازیم به بحث خرید ملک در پرتغال

خرید ملک در پرتغال

پرتغال  از اعضاء اتحادیه اروپا و ناتو و غربی­ترین کشور در اروپا است. بخشی از این کشور را مجمع­الجزایر آزور و مادیرا تشکیل می­دهد و تنها همسایه آن، اسپانیا است. این کشور دو منطقه کلان شهری بزرگ یکی در شمال به نام “پورتو” و دیگری در جنوب به نام “لیسبون” دارد. دو منطقه­ای که از گذشته­های دور رقابت آشکاری با یکدیگر داشته­اند. موقعیت جغرافیایی منحصربفرد این کشور به عنوان محل تلاقی سه قاره اروپا، آفریقا و آمریکا و وجود فرودگاه­های بین المللی با پروازهای منظم به سراسر جهان و دسترسی آسان به سایر شهرهای مهم اروپا، خرید ملک در این کشور را مورد توجه بسیاری از مهاجرین قرار داده است.

 

کشور پرتغال تاکنون پیشرفت­های قابل ملاحظه­ای به عنوان کشوری با رفتار بشر دوستانه در میان جوامع اروپایی داشته است. احداث فرودگاه و ساخت جاده در سراسر کشور پرتغال امکان دسترسی همه شهروندان به  نقاط مختلف کشور را میسر ساخته و خدمات رفاهی در این کشور در حد بسیار مطلوبی قرار دارد.  وجود بیمارستان های خصوصی و دولتی و خدمات بهداشتی و درمانی شرایط ایده­آلی را برای شهروندان پرتغالی فراهم ساخته است. علاوه بر این برخورداری از آب و هوای مدیترانه­ای، شرایط زندگی مطلوبی برای شهروندان این کشور به وجود آورده به طوری که افراد بسیاری قصد مهاجرت و زندگی در این کشور را می­کنند. یک از راه­های مهاجرت به پرتغال و دریافت اقامت این کشور، سرمایه­گذاری در بخش خرید ملک است.

سرمایه­گذاری در پرتغال به شیوه­های مختلفی انجام می­شود. از راه­های سرمایه­گذاری در این کشور می­توان به خرید یک ملک به ارزش 500 هزار یورو، بازسازی املاک با قدمت بالای 30 سال به ارزش 280 هزار یورو یا 350 هزار یورو، سرمایه­گذاری به مبلغ یک میلیون یورو و  اشتغال زایی تمام وقت برای 10 شهروند تبعه این کشور اشاره کرد که خرید ملک به ارزش 500 هزار یورو از بهترین روش­های سرمایه­گذاری است که منجر به اخذ اقامت دائم در این کشور می­شود.

 

 

مزایای سرمایه­گذاری از طریق خرید ملک در پرتغال

از مزایای خرید ملک در پرتغال این است این کشور هیچ محدودیتی در زمینه مالکیت خارجی ندارد و شهروندان کشورهای غیر از اتحادیه اروپا می­توانند با خرید ملک در پرتغال موفق به دریافت اجازه اقامت 5 ساله در این کشور شوند که به “ویزای طلایی” معروف است. البته این نوع سرمایه­گذاری خود شرایطی دارد و آن هم سرمایه­گذاری برای خرید ملک با حداقل 500 هزار یورو است. با دریافت ویزای طلایی پرتغال امکان ادامه تحصیل و کار برای دارنده­ی این ویزا فراهم می­شود و بعد از 5 سال می­تواند اقامت دائم پرتغال را نیز دریافت کند و از مزایای آن از جمله رفت و آمد به سایر کشورهای اتحادیه اروپا برخودار شود. نکته حائز اهمیت اینجا است که هر دو سال می­توان ویزای طلایی پرتغال را تمدید کرد و برای این منظور نیاز به اقامت دائم در این کشور نیست بلکه هر دو سال تنها باید دو هفته را در این کشور به سر برد. مزیت دیگر این است که تابعیت مضاعف در قانون مهاجرتی کشور پرتغال به رسمیت شناخته می­شود و افرادی که تابعیت ایرانی دارند مشکلی برای حفظ تابعیت خود نخواهند داشت و می­توانند با حفظ آن و تنها یک هفته تا دو هفته  حضور فیزیکی در کشور پرتغال و در صورت  نداشتن سوء پیشینه و شناخت زبان و فرهنگ این کشور، بعد از گذشت 6 سال موفق به اخذ شهروندی و دریافت گذرنامه کشور پرتغال بشوند. بنابراین افرادی که قصد مهاجرت ندارند و فقط به دنبال داشتن کارت اقامت این کشور هستند می­توانند از این امتیاز در کشور پرتغال استفاده کرده و تنها با خرید ملک در پرتغال، تابعیت یک کشور اروپایی را داشته باشند.

از دیگر مزایای خرید ملک در پرتغال این است که ملک خریداری شده می­تواند تجاری یا مسکونی باشد و حتی می­توان بیش از یک ملک را خریداری کرد. نکته مهم جمع ارزش املاک است که باید برابر با مبلغ تعیین شده باشد و ملک خریداری شده تا 5 سال در مالکیت خریدار باقی بماند. همانطور که دیدید دریافت اقامت از طریق خرید ملک در پرتغال پروسه زمانی بسیار کوتاهی دارد و ظرف 5 سال می­توان موفق به اخذ اقامت دائم در این  کشور شد و بدون ویزا به کشورهای آمریکا و کانادا سفر کرد. علاوه براین دارنده اقامت پرتغال در سراسر کشورهای اتحادیه اروپا از حفاظت حقوقی برخوردار است. علاوه بر این متقاضی اقامت از طریق خرید ملک در پرتغال نیاز به تحصیلات و مدرک زبان و سابقه کار و یا سابقه مدیریتی ندارد.

 

کدام منطقه برای خرید ملک مناسب­تر است؟

محبوب­ترین مناطق پرتغال برای سرمایه­گذاری از طریق خرید ملک مناطق لیسبون و نواحی اطراف آن و منطقه جنوب آلگاروه و شهرهای ساحلی و توریستی واله دو لوبو، ویلامورا و آلبوفیرا است. این مناطق به دلیل برخورداری از امکانات رفاهی بیشتر محبوبیت بیشتری در میان سرمایه­گذاران خارجی دارند.

 

شرایط خرید ملک در پرتغال

پرتغال یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای سرمایه­گذاری از طریق خرید ملک است. این کشور با داشتن قوانین مالیاتی شفاف و ارائه تسهیلات برای دریافت اقامت از طریق خرید ملک شرایط مطلوبی را برای سرمایه­گذاران خارجی به وجود آورده است.  چنانچه قصد خرید ملک در  پرتغال را دارید، باید بدانید که این کشور دارای تنوع املاک است و می­توان از میان انواع املاک این کشور، ملک مورد نظر خود را انتخاب کرد. کیفیت بالای معماری در این کشور و قیمت­های بسیار عالی موجب شده این کشور مقصد محبوبی برای مهاجرین باشد. بازار املاک در این کشور فضایی امن برای سرمایه­گذاری داخلی و خارجی است و رقابتی سالم در بخش سرمایه­گذاری در خرید ملک در کشور پرتغال وجود دارد.

نکته مهم در خصوص خرید ملک در پرتغال بررسی دقیق شرایط و جزئیات ملک مورد نظر است. باید از نداشتن مشکلات قانون و حقوقی ملک مطمئن شوید. برای این منظور استعلام وضعیت ملک از ادارات زیربط ضروری است. نکته دیگر در مورد خرید ملک در پرتغال این است که برای انجام معاملات در این کشور دانستن زبان انگلیسی کفایت می­کند با این حال بهتر از است از یک نماینده حقوقی یا وکیل خبره راهنمایی بخواهید که به اندازه کافی با زبان آشنایی داشته باشد و هم  از قوانین و مقررات خرید ملک در پرتغال مطلع باشد تا روال خرید ملک برای شما به شیوه قانونی انجام شود و از هر گونه جعل یا سوء استفاده احتمالی در امان بمانید.

 

پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی در خصوص امر مهاجرت حتما تحقیقات لازم را بعمل بیاورید … ویدیوهای مناسب در خصوص کشور مورد نظر خود حتما ببینید و از مشاوران عالی رتبه و بین المللی بهره مند شوید.

شما عزیزان میتوانید سوالات ذهنی خود را در زمینه   خرید ملک در پرتغال   در زیر همین مقاله برای ما مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی شما اقدام نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بشتر در زمینه   خرید ملک در پرتغال میتوانید از طریق شماره های وبسایت آوات با کارشناسان سازمان مهاجرتی آوات (موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری دهید.

سازمان مهاجرتی آوات ( موسسه مهاجرتی لتس مایگریت ) با بهره مندی از برترین وکلا و مشاورین بین المللی آماده هرگونه خدمات مهاجرتی به شما عزیزان و همراهان گرامی خواهد بود.

به امید زندگی بهتر و جدید با آرامش خاطر .

 

  • آگوست 13, 2018
  • بازدید : 155
  • پرتغال,خرید ملک