خرید ملک

خرید ملک در مجارستان و اخذ اقامت

خرید ملک در مجارستان

خرید ملک در مجارستان و شرایط دریافت اقامت و پاسپورت مجارستان از طریق خرید ملک و هزینه ها را در این مقاله بصورت کامل توضیح داده ایم.

مجارستان یکی از کشورهای فوق العاده اروپا است که با خرید ملک، هم اکنون می توانید به آن مهاجرت کنید.

ما در این مقاله از وب سایت موسسه مهاجرتی لتس مایگریت، سعی داریم شما را با هر آنچه لازم است درباره خرید ملک و مستغلات در مجارستان بدانید، آشنا کنیم. پس اگر قصد مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری در ملک و مستغلات را دارید با ما همراه باشید.

درباره مجارستان

کشور مجارستان که در اروپای شرقی-مرکزی واقع شده است، از جمله کشورهای عضو منطقه شینگن، همچنین عضو ناتو و OECD

می شود که زندگی در آن مزایای منحصر به فردی دارد.

مجارستان از جمله بهترین کشورهای اروپایی محسوب می شود. اما چرا؟ زیرا

 • هزینه زندگی در مجارستان پایین است.
 • علاقه مندان به تحصیل می توانند در سیستم آموزش عالی مجارستان، تحصیل کنند.
 • نرخ جرم و جنایت در این کشور بسیار پایین است.
 • املاک و مستغلات در مجارستان ارزان قیمت هستند.
 • مجارستان آب و هوای معتدل عالی دارد.
 • یکی از زیباترین شهر های جهان یعنی بوداپست در این کشور است.

مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و مستغلات

یکی از برنامه های اقامتی مجارستان، خرید ملک و مستغلات است که به واسطه آن می توانید به این کشور اروپایی مهاجرت کنید. مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک و مستغلات، می تواند برای شما مزایای بسیاری به همراه داشته باشد که تنها بخش کوچکی از آن دریافت اقامت شینگن برای خود و خانواده تان، تنها در طی چند ماه می باشد.

مزایای خرید ملک در مجارستان

خرید ملک در مجارستان مزایای بسیاری دارد که یکی از مهم ترین آن ها زندگی در یکی از بهترین کشورهای اروپایی می باشد. در کل مزایای خرید ملک در مجارستان به شرح زیر است:

 • امکان مهاجرت تمامی اعضای خانواده شما که به نوعی به شما وابستگی دارند.
 • امکان دریافت اقامت شینگن برای شما و اعضای خانواده تان که با شما مهاجرت کرده اند.
 • سرمایه گذاری در یکی از بازارهای پر رونق ملک و مستغلات اتحادیه اروپا
 • سرمایه گذاری با ریسک بسیار پایین
 • و…

چگونگی مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک

خرید ملک در مجارستان برای مهاجرت به این کشور، کار بسیار ساده ای است. تنها باید در نظر داشته باشید که اجازه اقامت مجارستان از طریق این برنامه مهاجرتی، با توجه به سود حاصل از سرمایه گذاری در املاک و مستغلات به دست می آید. از این رو راحت ترین راه مهاجرت به مجارستان، این است که حداقل 2 واحد آپارتمان در شهر بوداپست خریداری کنید و برای سودآوری آن ها را اجاره دهید. با توجه به اینکه سالانه گردشگران و دانشجویان بسیاری وارد مجارستان می شوند، اصلا لازم نیست نگران نحوه اجاره آپارتمان هایتان باشید چون همیشه برای اجاره آپارتمان در مجارستان متقاضی وجود دارد.

البته شما از طریق راه های دیگری نیز می توانید اقامت مجارستان را به دست آورید. به طور مثال تاسیس شرکت در مجارستان و اخذ ویزای سرمایه گذاری مجارستان دو روش دیگر برای مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت مجارستان می باشند. تیم لتس مایگریت از صفر تا صد اخذ ویزای سرمایه گذاری مجارستان می تواند، همراه شما باشد.

از طریق سرمایه گذاری در ملک و مستغلات مجارستان، شما می توانید ظرف 2 تا 3 ماه اقامت مجارستان را به دست آورید. اولین مجوزی که برای شما صادر می شود دارای 2 سال اعتبار است، بعد از پایان یافتن مدت اعتبار آن می توانید به سادگی برای 2 سال دیگر آن را تمدید کنید و در نهایت اقامت دائم مجارستان و همچنین پاسپورت این کشور را به دست آورید.

چه کسانی می توانند اقدام به خرید ملک در مجارستان کنند؟

دریافت این ویزا و اجازه اقامت مجارستان از طریق خرید ملک، به طور کلی برای تمامی متقاضیان در صورتی که شرایط لازم را داشته باشند، امکان پذیر است.

اگر می خواهید بدانید شرایط مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک را دارید، می توانید فرم ارزیابی مهاجرتی لتس مایگریت را تکمیل فرمایید. با تکمیل فرم و ارسال آن، کارشناسان ما شرایط شما را مورد بررسی قرار می دهند و در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای خرید ملک در مجارستان

در حال حاضر، حداقل مبلغ سرمایه گذاری، 200000 یورو می باشد که برای خرید 2 واحد آپارتمان در بوداپست، کفایت می کند. بهتر است بدانید، به طور تضمینی، با انجام این سرمایه گذاری، میزان سرمایه شما سالانه 15 درصد رشد می کند.

همچنین توجه داشته باشید که بعد از خرید آپارتمان، لازم است که 4 درصد مالیات بر املاک، پرداخت فرمایید. علاوه بر این 20000 یورو هزینه درخواست اقامت در مجارستان می باشد.

البته اینکه شما قصد خرید آپارتمان در کدام شهر مجارستان را دارید یا چگونگی شرایط آپارتمانی که می خواهید خریداری کنید، باعث می شود سرمایه مورد نیاز شما متفاوت باشد. طبیعی است که در هر جای دنیا، سرمایه مورد نیاز برای خرید یک ملک در مرکز شهری بزرگ با سرمایه مورد نیاز برای خرید یک ملک در شهری کوچک یا ملکی در حومه شهرها، متفاوت است.

سرمایه مورد نیاز برای خرید آپارتمان در بوداپست، با توجه به اینکه این شهر مرکز کشور مجارستان است و از این رو سالیانه دانشجویان و توریستان بسیاری در آن رفت و آمد دارند، بیشتر از سرمایه مورد نیاز برای خرید آپارتمان در سایر شهرهای مجارستان می باشد.

نرخ خرید ملک در مجارستان در سال 2021

نرخ خرید 1 متر مربع آپارتمان در شهر بوداپست: HUF 690298.61 (فورینت)

نرخ خرید 1 متر مربع آپارتمان در سایر شهرهای مجارستان: HUF 491324.15 (فورینت)

البته علاوه بر این برنامه اقامتی برنامه اقامتی دیگری هم در خصوص مهاجرت به مجارستان به واسطه خرید ملک وجود دارد که متاسفانه در حال حاضر از طرف دولت مجارستان به حالت تعلیق درآمده است. اما بد نیست قبل از دریافت خرید ملک در مجارستان، اطلاعاتی در خصوص آن داشته باشید.

ویزای طلایی مجارستان (golden visa)

ویزای طلایی مجارستان که برنامه ضمانت اقامت اروپا نیز شهرت داشت، نیاز به 300000 یورو داشت. در صورتی که شما سرمایه گذاری با این مبلغ در مجارستان انجام می دادید، می توانستید اقامت 5 ساله مجارستان را به دست آورید. مهاجرت به مجارستان از طریق ویزای طلایی، راحت ترین راه مهاجرت به این کشور بود که متاسفانه در حال حاضر امکان پذیر نیست.

دریافت اقامت دائم و پاسپورت مجارستان از طریق خرید ملک

عموما متقاضیان بعد از 5 سال اقامت قانونی در مجارستان، می توانند اقامت دائم این کشور را به دست آورند. اما برای دریافت پاسپورت مجارستان به 8 سال اقامت قانونی در این کشور، نیاز است.

مزایای دریافت پاسپورت مجارستان

 • سفر به 91 کشور جهان بدون اخذ ویزا
 • دریافت ویزا 35 کشور به محض ورود

حال که به طور کلی نسبت به شرایط خرید ملک و مستغلات در مجارستان، اطلاعاتی به دست آوردید شاید فکر کنید می توانید به سادگی اقدامات مربوط به اخذ این ویزا را انجام دهید اما لازم است توجه داشته باشید که سرمایه گذاری در هر کشوری به منظور مهاجرت به آن کشور، باید با در نظر گرفتن استانداردهای سرمایه گذاری در آن کشور صورت بگیرد تا مشکلی در آینده پیش نیاید. از این رو برای مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری در ملک و مستغلات بهتر است از کارشناسان و وکلای با تجربه که با قوانین روز سرمایه گذاری در مجارستان آشنا هستند، کمک بگیرید. این کار ریسک سرمایه گذاری و خطر از دست دادن سرمایه تان را به حداقل می رساند.

برای مهاجرت به مجارستان از طریق خرید ملک می توانید روی تیم لتس مایگریت حساب کنید. کارشناسان و وکلای مهاجرتی لتس مایگریت، سال ها است که در زمینه خرید ملک در مجارستان برای مهاجرت به این کشور فعالیت می کنند و از این رو اطلاعات دقیقی در خصوص نحوه انجام این کار و روند آن دارند. بنابراین کارشناسان و وکلای مهاجرتی لتس مایگریت، با تسلط و آگاهی بسیار در خصوص امور حقوقی و مهاجرتی مجارستان، می توانند شما را در انجام سرمایه گذاری امن و بدون ضرر، همراهی کنند. شما می توانید به صورت مستقیم تماس بگیرید. همچنین می توانید با تکمیل فرم ارزیابی مهاجرتی منتظر تماس مشاوران ما باشید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *