خرید ملک

خرید ملک در مالتا

خرید ملک در مالتا

در این مقاله شرایط اخذ اقامت و تابعیت مالتا از طریق خرید ملک را توضیح می دهیم. همچنین هزینه خرید ملک در مالتا در 2021 نیز گفته شده است. شما می توانید بعد از مطالعه مقاله سوالات خود را در انتهای مقاله از ما بپرسید. همچنین می توانید فرم مشاوره و ارزیابی مهاجرتی را تکمیل کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید.

در این مقاله موارد زیر توضیح داده شده است:

 1. درباره کشور مالتا
 2. مهاجرت به مالتا از طریق خرید ملک و مستغلات
 3. چرا خرید ملک در مالتا؟
 4. مقایسه خرید ملک در مالتا با ویزای خرید ملک سایر کشورهای اروپایی
 5. مزایای خرید ملک در مالتا
 6. چه کسانی می توانند اقامت از طریق خرید ملک و مستغلات مالتا دریافت کنند؟
 7. دریافت اقامت از طریق خرید ملک مالتا
 8. حداقل سرمایه لازم برای خرید ملک در مالتا
 9. حداقل سرمایه لازم برای اجاره ملک در مالتا
 10. شرایط اخذ اقامت و پاسپورت مالتا از طریق خرید ملک

 

درباره کشور مالتا

مالتا یکی از کشورهای اروپایی خاص است که مهاجرت به آن مانند مهاجرت به سایر کشورهای اروپایی مزایای بسیاری به همراه دارد. یکی از راه های آسان برای اخذ اقامت مالتا دریافت ویزای خرید ملک و مستغلات است. در واقع خرید ملک و مستغلات در مالتا نوعی سرمایه گذاری در این کشور است که می تواند منجر به اخذ اقامت مالتا شود.

مالتا کشور جزیره ای کوچک است که در قلب مدیترانه واقع شده است. البته نام رسمی این کشور که در جنوب اروپا قرار دارد، جمهوری مالت است. پایتخت این کشور شهر والتا و زبان رسمی جمهوری مالت، انگلیسی و مالتی می باشد. جمهوری مالت به دلیل داشتن آب و هوای عالی، مردم صمیمی و خوب، نرخ جرم بسیار پایین و کیفیت عالی زندگی در سراسر جهان مشهور است.

اگر به دنبال زندگی ایده آل هستید، بدون شک مالتا یکی از کشورهایی است که زندگی در آن می تواند شما را به خواسته تان برساند.

مهاجرت به مالتا از طریق خرید ملک و مستغلات

اگر در حال حاضر به دنبال اخذ اقامت و تابعیت اروپایی می باشد، خرید ملک در مالتا می تواند یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما باشد. این طرح که به عنوان برنامه اقامت مالت (MPRP) و همچنین ویزای طلایی مالت نیز شناخته می شود، توسط دولت مالت در سال 2021 راه اندازی شده است. هم اکنون این ویزا ارزان ترین راه برای کسب اقامت دائم اروپا می باشد.

در سال 2021 اگر شرایط خرید ملک در مالتا را داشته باشید، به سادگی می توانید ویزای خرید ملک مالتا را دریافت کنید. البته اگر خواستار اخذ اقامت مالتا از طریق این ویزا هستید، باید بدانید اخذ این ویزا مطابق با شرایط به خصوصی منجر به دریافت اقامت مالتا می شود.

چرا خرید ملک در مالتا؟

زیرا از طریق این برنامه مهاجرتی …

 • به سادگی می توانید همراه با خانواده خود به مالتا مهاجرت کنید.
 • دیگر دغدغه ای در خصوص تمدید اقامتتان نخواهید داشت.
 • به راحتی در مدت زمانی کوتاه می توانید پاسپورت مالتا را کسب کنید.
 • روند اخذ این ویزا و کسب اقامت دائم مالت به واسطه آن آسان و سریع است.
 • و…

مقایسه خرید ملک در مالتا با ویزای خرید ملک سایر کشورهای اروپایی

ویزای خرید ملک پرتغال، اسپانیا، ایتالیا و… در مقایسه با ویزای خرید ملک مالت شناخته شده تر هستند. شرایط اخذ ویزای ملک و مستغلات مالتا نیز مانند سایر کشورهای اروپایی روند معقول و منطقی دارد با این تفاوت که

 • پردازش در خواست شما در خصوص دریافت این ویزا در مدت کوتاه تری صورت می گیرد.
 • هزینه دریافت این ویزا نسبت به سایر ویزاهای خرید ملک کشورهای اروپایی، ارزان تر است.
 • میزان حداقل سرمایه لازم برای خرید ملک در مالت بسیار کمتر از میزان حداقل سرمایه لازم برای خرید ملک در سایر کشورهای اروپایی است.

مزایای خرید ملک در مالتا

 • دریافت اقامت شینگن و سفر به 26 کشور شینگن اتحادیه اروپا از جمله سوئیس.
 • کسب اقامت دائم مالت و امکان اقامت نا محدود در مالتا
 • امکان اخذ اقامت دائم برای خانواده (همسر، فرزندان، پدر و مادر) بدون محدودیت سنی
 • امکان زندگی، کار و تحصیل برای هر یک از افرادی که به همراه فرد متقاضی به مالتا مهاجرت کنند.
 • و…

چه کسانی می توانند اقامت از طریق خرید ملک و مستغلات مالتا دریافت کنند؟

افرادی که

 • حداقل 18 سال سن دارند.
 • حداقل درآمد سالانه شان برابر 100000 یورو است یا سرمایه ای حداقل به میزان 500000 یورو دارند.
 • بتوانند حداقل به میزان 270000 یورو در مالت سرمایه گذاری کنند و علاوه بر آن سرمایه خود را به میزان 5 سال در مالت نگهدارند.

دریافت اقامت از طریق خرید ملک مالتا

هدف از ایجاد این برنامه مهاجرتی و ویزای خرید ملک مالتا جذب سرمایه مستقیم به منظور ایجاد شغل و ثروت، همچنین افزایش سطح زندگی در این کشور بوده است. برای همین شما تنها در صورتی می توانید از طریق ویزای خرید ملک و مستغلات مالتا اقامت این کشور را به دست آورید که با سرمایه گذاری در مالت به تحقق این اهداف کمک کنید. بدین منظور افرادی که قصد دارند از طریق ویزای خرید ملک و مستغلات اقامت مالت را کسب کنند باید حداقل سرمایه ای به میزان 270000 یورو داشته باشند. علاوه بر این، حداقل به مدت 5 سال باید از این سرمایه با توجه به شرایط تعیین شده استفاده شود تا متقاضی بتواند اقامت و تابعیت مالتا را به دست آورد.

البته برای کسب ویزای ملک و مستغلات مالتا دو راه دارید:

 • ملکی را اجاره کنید.
 • ملکی را خریداری کنید.

حداقل سرمایه لازم برای خرید ملک در مالتا

به طور میانگین شما به 320000 یورو سرمایه نیاز دارید تا بتوانید ملکی را در مالتا خریداری نمایید. البته اینکه تصمیم داشته باشید در کدام بخش این کشور ملکی را خریداری کنید، در تعیین میزان سرمایه لازم تأثیر بسیاری دارد. به طور مثال اگر تصمیم بگیرید در Gozo یا جنوب مالتا ملکی را خریداری کنید. با 270000 یورو هم می توانید جایی را خریداری فرمایید.

حداقل سرمایه لازم برای اجاره ملک در مالتا

اجاره ملک در مالتا نیز می تواند موجب اخذ تابعیت و پاسپورت این کشور شود. این کار ارزان ترین راه برای اخذ ویزای خرید ملک مالتا است. برای اجاره ملک در مالتا و اخذ اقامت این کشور نیز شرایط ویژه ای وجود دارد. مهم ترین شرط موجود است که ملکی را اجاره کنید که حداقل اجاره سالانه آن برابر با 12000 یورو باشد. البته این مبلغ برای اجاره ملکی در گوزو یا جنوب مالت متفاوت است. در این مناطق اجاره ملکی با حداقل اجاره سالانه 10000 یورو کفایت می کند.

 

شرایط اخذ اقامت و پاسپورت مالتا از طریق خرید ملک

1. اخذ تابعیت

5 سال زندگی بدون وقفه در مالت مهم ترین کاری است که باید بعد از دریافت ویزای خرید ملک این کشور انجام دهید تا بتوانید تابعیت هادی این کشور را به دست آورید.

2. اخذ پاسپورت

با اخذ تابعیت عادی شما بعد از یک سال می توانید پاسپورت مالت را دریافت نمایید. در کل طولانی ترین زمانی که ممکن است برای دریافت پاسپورت مالتا منتظر بمانید، 15 الی 16 ماه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به مالتا از طریق ویزای خرید ملک و مستغلات با مؤسسه مهاجرتی لتس مایگریت تماس بگیرید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *